Opinie o Detektyw Koczanowski Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Detektyw Koczanowski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Detektyw Koczanowski Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Detektyw Koczanowski Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Klijentka Nowy wpis

Witam miałam przyjemność skorzystać z usług Pawla Kochanowskiego i chce oficjalnie wszystkich możliwych ludzi przestrzec przed tym człowiekiem i unikać jakiegokolwiek kontaktu !! Jest to człowiek (usunięte przez administratora) a nie żaden detektyw na jakiego się kreuje !! (usunięte przez administratora) mnie wyciągnął mnóstwo pieniędzy i jeszcze kłopotów narobił !! Przestrzegam dobrych ludzi przed tym gościem i jego gadkami !!

Zibi Nowy wpis

Ten niby detektyw to gość który nie ma zielonego pojęcia o tym co robi .Zatrudnia pracowników którzy nic nie potrafią .Zdziera z ludzi pieniądze i kłamie .Nie korzystajcie z jego usług bo to zwyczajny (usunięte przez administratora) i naciągacz .

Czy nowo zatrudnione osoby w Detektyw Koczanowski Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Karol Nowy wpis

OSTRZEŻENIE !!! Ludzie ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem apsolutnie nie odpowiedzialny i nie uczciwy gość wszystkie informacje jakie wyciągnie od klientki klienta w późniejszym czasie wykorzysta… nie wolno z tym człowiekiem mieć jakiego kolejek kontaktu i nic mu mówić !!! Pieniądze wyciąga rezultat żaden nigdy więcej ostrzegam dobrych ludzi przed tym typem ! Pozdrawiam Koczanowski . OSTRZEŻENIE !!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Detektyw Koczanowski Sp. z o.o..
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Jak się pracuje z ludźmi z Detektyw Koczanowski Sp. z o.o.?

Kzysz

(usunięte przez administratora) bez licencji, wszystko za kredyty , ostrzegam wszystkich przed nim , pojęcia nie ma o tym co robi , kręci i kombinuje jak kin pod górę ,kreuje się na drugiego Rutkowskiego paranoja , jeden oddział ma jeszcze nie swój , w dodatku reszta adresów to kłamstwo sprawdzałem je i żaden nie działa wynajem internetowy

Marzena
@Kzysz

Aby wyjaśnisz dokładnie na czym polega wynajem internetowy? Jak udało ci się to sprawdzić? Możesz pokazać jakieś potwierdzenie tego wszystkiego?

@marzena
@Marzena

Jedź na adresy z jego strony internetowej na sw.Filipa w Krakowie i zobacz jakie jest biuro wirtualna akcja , podobnie z większością miast oprócz chyba jego domowego wynajmu w Busku, szkoda że wziąłem go ,dramat , zwyczajnie kantuje , dowiedziałem się że on nie ma nawet licencji detektywa z programu uwaga , (usunięte przez administratora) jakąś kobietę poważna sprawa,dobrze się bawił w hotelu 5 gwiazdkowym z asystentka, jechał na robotę bez licencji,a babę podał do komornika za jego zabawę w hotelu , centrala,patrol chłop myśli jak Rutkowski będzie drugi a typ nie ma nawet licencji z resztą tak jak tamten

Jakie wartości są cenione w Detektyw Koczanowski Sp. z o.o.?

wolomir

Ja zaplacilem 10,000 zl za NIC , trzba bylo sie trzymac Krakowa , za polowe bym mial to samo ale z efektem 100% . Oni naciagaja na kase , wysla kogos , siedzi , 30zl na godzine plus firma , dojazd , masakra . Nigdy wiecej , pewnie spotkamy sie w sadzie z nimi za oddanie pieniedzy za ktore nie zaprocowali uczciwie ..

rozczarowany

DETEKTYW KOCZANOWSKI Z BUSKA ZDROJU NIE SĄ ŻETELNI A OSTATECZNY RAPORT JEST BARDZO KIEPSKI, SPISANY POŚPIESZNIE I BELEJAK, W MOIM PRZYPADKU TO SZKODA KASY....

BRedo
@rozczarowany

Jak ktos potzrebuje uslug w Krakowie , to po co ich tu sciagac , jak to TY musisz zaplacic za ich dojazd , samochod i czas .. Wez dedektywa z Krakowa , na miejscu , 3500 zl .

kazz

Przychodzi z asystetka , mowi ze ile go kosztuje RODO , bierze kase i wysyla kogos na godziny , bez planu .. Potem dzwonilem po Krakowie , te same uslugi zamiast 10,000 zl od Koczanowskiego , byly po 3500 zl ..

Nadia

Witam. Czy korzystał może ktoś z usług Pana Koczanowskiego?

@Nadia

Tak korzystałem i jestem bardzo zadowolony,

BOB
@Nadia

Niestety ja korzystałem , nie polecam , zalosni sa bez planu tylko dadza faceta na czatach 20 godzin i nic . Ale ja place za tego faceta i biuro . Nie polecam nigdy !!!

hmm

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Remigiusz

Ale to jest forum pracownicze i nie widzę związku wpisów z opinią o pracy.

Piotr.k

Jestem bardzo zadowolony z usług tego biura, kontakt i współpraca na najwyższym poziomie, jestem zdumiony sposobami oraz metodami działania tego biura na poziomie służb specjalnych. Materiał dostarczony dał mi kluczowe dowody w mojej sprawie w której adwokaci twierdzili że jest nie do wygrania. Teraz mogę się cieszyć spokojem oraz pokaźnym stanem konta. Kontakt z Panem Pawłem i kierownikiem Hubertem o każdej porze dnia i nocy. Wielkie podziękowania

bor
@Piotr.k

Nie zgadzam się z tą opinią. Nie dotrzymują słowa, nieprofesjonalni, brak pomysłów, gubią ślad, nie wywiązali się z zapłaconych godzin

Ile jest zmian w Detektyw Koczanowski Sp. z o.o.?

Piotr.k

Z tego co wiem pracują całodobowo, w niedzielę i każde święta

Zostaw merytoryczną opinię o Detektyw Koczanowski Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Detektyw Koczanowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Detektyw Koczanowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Detektyw Koczanowski Sp. z o.o.?

Detektyw Koczanowski Sp. z o.o.
  • Bohaterów Warszawy 11A
    28-100 Jastrzębie-Zdrój
  • NIP: 6551973641 REGON: 364838422 KRS: 0000626504

Detektyw Koczanowski Sp. z o.o.