Opinie o RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A. w Poznań

Zuźka Nowy wpis

Zgodnie z ofertą pracy wyższa szkoła jest tylko mile widziana a czy jak jako Konsultantka w Dziale Doradztwa Podatkowego z j. niemieckim nie będę mieć dyplomu to zarobię dużo mniej? Ciekawa jestem, czy ma to jakikolwiek wpływ na zarobki i ich wysokość. Może ktoś już aplikował i wie co nieco? :)

Szukam pracy Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć w firmie?

@pracowniczka

Pracuję od 2 lat w firmie, w Poznaniu, ale znam sporo ludzi z innych biur. Czytam i nie wierzę, że rozmawiamy o tym samy miejscu. Drodzy "Niezadowoleni", a czy jesteście pewni, że Wy byliście w porządku wobec przełożonych? Że pracowaliście rzetelnie? Że dowoziliście efekty? Czy też przychodziliście towarzysko do pracy? Bo to trochę zmienia perspektywę, prawda? Trudno się dziwić, że manager czy partner jest niezadowolony jeśli człowiek "pracuje" a efektów brak. Moje osobiste doświadczenia są bardzo pozytywne i uważam RSM Poland za bardzo przyjazne miejsce pracy, a wcześniejsze doświadczenia mam bardzo różne. Pracując w RSM mam niedzielny wieczór równie normalny jak piątkowy czy czwartkowy.

@@pracowniczka

Jak pozytywne to podziel się informacją jakie konkretnie widzisz plusy. Atmosfera ok a inne warunki? Jak się pracownik przykłada to jest to doceniane? Np. można zawalczyć o awans?

Również pracowniczka Nowy wpis
@@pracowniczka

Ten twój post jest tak bezczelny, że aż trudno go komentować. Jakim prawem zabraniasz innym wypowiadać się na tym forum i jeszcze ich obrażasz sugerując, że (usunięte przez administratora) pracodawcę? Twoim zdaniem jak ktoś krytykuje przełożonego to oznacza że jest leniwy i go (usunięte przez administratora) Może jeszcze zaczniesz straszyć prawnikami za wpisywania krytycznych opinii? Jeśli dla ciebie papier toaletowy w łazience i darmowa kawa w kuchni w firmie to wielki awans cywilizacyjny to ok. Współczujemy ci takich doświadczeń. Może firma szuka właśnie takich ludzi jak ty ? Wdzięcznych za to że mają wypłatę na czas i gotowych atakować każdego kto myśli inaczej. Większość ludzi ma jednak większe ambicje.

@Również pracowniczka

Masz racje. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Tu prócz kawy nie ma żadnych benefitów? Albo darmowych szkoleń żeby nauczyć się czegoś nowego?

A

Trochę nieprofesjonalne zachowanie firmy. Odewali się do mnie i otrzymałem do wypełnienia testy. Pani przez telefon zapewniała że max po tygodniu od rozwiązania ktoś się do mnie odezwie. Do dzisiaj brak odpowiedzi, a upłynął już miesiąc. Wyniki niby można sprawdzić samodzielnie, ale to wygląda jakby do tych moich testów nawet nikt nigdy nie zajrzał. Próbowałem się skontaktować sam, ale zero odzewu.

Mira
@A

Pierwszy raz słyszę, aby była możliwość sprawdzenia wynikow samodzielnie, w sumie spoko opcja. Na jakiej zasadzie to dziala? Dostajesz jakis login, haslo, cokolwiek? Napiszesz coś więcej o tych testach? Jaki poziom trudności? Od razu sprawdzają wiedze, czy jest jeszcze jakaś rozmowa, zanim do tego przejdą?

T
@A

Chyba pomyliłeś firmy kolego, bo z tego co wiem to w rsm nie można sprawdzać sobie testów.

Kandydatka
@T

Tu chyba nie chodzi o samodzielne sprawdzenie sobie testów, a wyników jakie się zdobyło z testów, które oni przysłali do rozwiązania. Też dostałam link, w którym można było podejrzeć na ile % rozwiązało się test, ale wynik nigdy się nie pojawił. Mam wrażenie, że nikt tego nie sprawdził.

@Kandydatka

Cześć, nadal nie masz odpowiedzi? Kontaktowałaś się z firmą, o co może chodzić? Dużo czasu trzeba poświęcić na ten test? Spotykam się czasem z zadaniami rekrutacyjnymi, które potem po prostu sa wykorzystywane przez firmę, wtedy rozumiem brak odpowiedzi (chociaż zachowanie naganne), ale w sumie skoro to był test jako zadanie rekrutacyjne, to serio powinno im zależeć, aby zdobyć dobrego i kompetentnego pracownika

Kandydatka

No dobra, może im zależy na idealnym dla nich kandydacie, ale to nie jest powód żeby tak ignorować innych kandydatów. Ja jeżeli aplikowałam na jakieś stanowisko to zawsze otrzymywałam odpowiedź zwrotną, nieważne czy pozytywną czy negatywną, a tutaj nie otrzymałam żadnej. I tak, próbowałam się kontaktować i nikt nie odpowiadał, a raz mnie poinformowano, że pani od rekrutacji jest na urlopie i na pewno skontaktuje się jak wróci, no ale się nie skontaktowała, więc to też chyba o czymś świadczy, a z tego co widzę to nie tylko ja narzekam na brak kontaktu z ich strony.

Remek
@Kandydatka

Widzę, że nie jesteś pierwszą osobą, której firma nie dała w ogóle żadnego feedbacku ... A ten test, który miałaś do rozwiązania to był już kolejny etap rekrutacji czy na wstępie już proszą o rozwiązanie takiego testu? Napisałabyś może na czym on polega, jakie są pytania? Minęło już trochę czasu od Twojego wpisu, rozumiem, że nadal się nie odezwali?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Payroll Specialist (m/f)?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.

Chciałam podzielić się moją opinią, ponieważ podejście do osób, które przeszły rekrutację jest szalenie niekompetentne. Odbyłam rozmowę z panią z HR, która zapewniła mnie, że przekazuje moją kandydaturę do szefa działu i na pewno zostanę zaproszona na kolejną rozmowę. Miałam otrzymać informację w ciągu dwóch dni do tygodnia. Po upływie dwóch tygodni napisałam do działu HR- do pani, z którą odbyłam rozmowę, że do tej pory nikt się ze mną nie skontaktował i chciałam aby określiła , czy w ogóle jestem dalej brana pod uwagę . Była chyba poirytowana moim mailem. Zapewniła mnie, że tak i że mam się uzbroić w cierpliwość bo . Do tej pory nikt się ze mną nie kontaktował a upłynął już rok. Znalazłam inną pracę, z której jestem zadowolona i nie traktują tam w taki sposób kandydatów bo Przyznam szczerze, że przez takie zagrywki zraziłam się do rozmów i szczerych intencji. Z ciekawości ostatnio wchodzę na pracuj.pl i widzę non stop powielające się ogłoszenie z rsm…. Firma kogucik

@Kandydat

To już nie pierwsza taka opinia tutaj :( Na jakie stanowisko aplikowałaś? Sama rozmowa przebiegła pozytywnie? Tzn. ze strony firmy? Zaproponowali dobre warunki? Ja chce aplikować, ale obawiam się, że u mnie też nie będzie feedbacku i będę czekać na nic w sumie. Ktoś moze z was ma inne doświadczenia? I dostał decyzję, nawet tę negatywną?

Ola
@Kandydat

U mnie dokładnie to samo. Na pracuj ciągle dodają nowe ogłoszenia. Ta kobieta z rekrutacji jest jakaś nienormalna. Jeszcze nigdy nie spotkałam takiej kłamczuchy. Może ktoś w końcu w tej firmie przyjrzy się tej sprawie. U mnie też rozmowa była super, miała mnie umówić na spotkanie już z osobą z działu i cisza od 3 tygodni. Bardzo profesjonalne podejście.

Franciszek

Mają pracę dla praktykanta w dziale audytu. Trzeba być dyspozycyjnym bo obowiązuje min. 80 godzin w miesiącu. Ile traw taki staż? Standardowo 3 miesiące? Po zakończeniu przyjmują na stale? Pytam bo byłbym zainteresowany pracą na dłużej.

Paula>P

Zdecydowanie nie polecam! Jaka firma taka rekrutacja i pracownicy. Pani z rekrutacji 10 min po godzinie, o której miało się rozpocząć spotkanie rekrutacyjne przeniosła je na inny dzień. W innym ustalonym dniu i konkretnej godzinie nie pojawiła się na spotkaniu, nawet nie poinformowała o braku możliwości pojawienia się. Brak kompetencji i szacunku do ludzi i ich czasu...

HR
@Paula>P

Szanowna Pani Paulo Przykro mi, jeżeli taka sytuacja miała miejsce. Mogę Panią zapewnić, nie chcąc jednocześnie nikogo usprawiedliwiać, że z pewnością nie była ona wynikiem lekceważącego stosunku do Pani kandydatury. Bardzo chcielibyśmy wyjaśnić genezę całego tego zdarzenia celem wystosowania do Pani oficjalnych przeprosin. Ponadto, oczywiście i o ile jest Pani nadal zainteresowana, z chęcią zaprosilibyśmy Panią ponownie do procesu rekrutacyjnego. Bardzo proszę o kontakt pod numerem 786 250 026 lub mail: szymon.sowinski@rsmpoland.pl Pozdrawiam serdecznie Szymon

Zostaw merytoryczną opinię o RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.?

RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Droga Dębińska 3B
    61-555 Poznań

RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.