Opinie o MG Partner Sp. z o.o. sp.k. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MG Partner Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MG Partner Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MG Partner Sp. z o.o. sp.k. w Katowice

Lena Nowy wpis

Przyjmują naprawdę wszystkich .Czymś innym jest proponowana stawka niższa niż najniższa krajowa.Wraz ze mną na rozmowę przyszła wyniszczona kobieta zionęło od niej alko i co przemiły koordynator zrobił oczywiście przyjął .Brakuje osób przez politykę firmy najniższe prace brak wymagań a to zaniża poziom.Nie polecam Pani koordynator Moniki gdy tylko pojawi się problem to lekceważy bądź ucieka od niego.Nie odbiera tel również od podopiecznych .W bezpośrednim kontakcie jest miałka a jak problem to z nia go nie rozwiążesz .

Czy MG Partner Sp. z o.o. sp.k. zapewnia kartę multisportu?

Ja rowniez Nowy wpis

Oprócz niezmiennie 13 zł na godz od lat nie oferuje nic.No...może wady kręgosłupa po maratonach schodowych.Nie ma urlopów,nie ma premii umowy na zlecenie są co rok od lat nowe więc nie ma szans nawet na umowę na pełny etat poza tą śmieciową

Kowalska Nowy wpis

Witam nie polecam pracy w biurze mg partner uwazam ze same problemy z tym biurem sa przekazuja niesprawnie informacije i jeszcze nigdy nie moge sie tam dodzwonić a nie wspomne o tym ze ciagle od nich dostaje smsy a jak ja cos potrzebuje to juz nikogo nie ma albo ktos nie odbiera telefonu nie polecam

KrystynaCZ

Dobry panstwu chcialam sie zapytac czy tez ludzie macie takie problemy z tym biurem ze ciagle zamkniete i ciagle smsy o tresci prosze o kontakt telefoniczmy

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MG Partner Sp. z o.o. sp.k.? Czy kandydat na stanowisko OCZYSZCZACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Celka

Juz 10 sie zbliza wyplaty nie bedzie jak zwykle na czas , zamiast dzis wyslac to oczywiscie na ostatnia chwile nasza wspaniala firma kogucik ale co sie dziwic skoro gruszki na wierzbie dalej obiecywane a panie z biura godziny podaja na ostatnia chwile serdecznie pozdrawiam

Malgoskaaa

WItam dlaczego ja mam kupowac ze swoich pieniedzy maseczke oraz rekawiczki ? Czy jest to normalne

Marzena

Serdecznie nie polecam tego biura w Katowicach ani tej Pani co siedzi tam i udaje ze pracuje. Pojechalam tylko odebrac pasek z wyplaty a zastalam puste biuro, dzwonie nie odbiera i nastepnie dostaje smska o tresci przepraszam dzis nieczynne co za ludzka glupota

Elzbietacichaj

Witam widzialam ogloszenie na stronie internetowej jako opiekunka ale po tych opiniach nie bede zawierac zadnej współpracy pozdrowionka

Lukoo

Dzwonie po 10 razy do tego zasranego biura w katowicach i zero odpowiedzi raz sie nawet nagralam na poczte glosowa to wiadomosc zostala odsluchana ale odzwonic to co nie miara

Ewelinabziik

Rekawiczek dalej brak i maseczki chcialam dostac nowe oczywiscie odpowiedz brzmi nie mamy i ze mam sobie kupic wszystko Sama nie pozdrawiam ogromnych Katowic

Jablkoooooo
@Ewelinabziik

Tez mialam taka sytuacije to jest okropne co z nami robia

Jablkooooooo

Pitu dalej brak a kolejna sprawa gdzie jest ta cała piekna wyplata bo ktos chyba se w kulki leci a jeszcze kolejna sprawa nie moge sie doprosic o nowa maseczke i rekawiczki co prosze to slysze nie i nie mamy juz nie pozdrawiam biura w K

Opiekunka137

gdzie mozna zglosic skarge na kordynatora ?????? Dziękuje za odpowiedz prosze Państwa

Wioletta@

Ludziska co za humorzasta baba siedzi w tym biurze w Centrum Sląska , mialam juz podpisywac umowe a tu nagle psikus ona mi oferuje sfawke 12zl i wielka pogarda daje mi umowe do podpisu. Powiedzialam dzis Duze nie i dziekuje

Joanna B

Halo halo nie polecam firmy bo jest niewyplacalna oraz pań na Śląsku nie chwalą sie dobrą opinią poprosze numer do głownego szefa tej firmy bo to co sie wyprawia na Śląsku to jest sami wiecie..............

Sara

Hej kiedys tam pracowlaam dzis juz bym tam nie wróciła, pieniądze do bani i w dodatku w biurze w Kato niewiem dokladnie kaj to jest bo nie jestem stad wiec powiem ze to biuro funcjonouje zle ta kobieta co tam siedzi w tym biurze bez usmiechu nie nadaje sie ani do pracy ani do rozmowy z podopiecznymi

Pysia

MG Partner Dzierżoniów...Chciała bym mieć owe 17 zł.U nas jest 13,60 na godz.śmiesznie prawda?

Pyzdra

Witam Panie pracujące w biurze w naszych Katowicach nie miłe brak kultury osobistej jak do nas opiekunów tak samo przez tel.do podopiecznych☹️.Szefostwo Firmy powinno z tym coś zrobić.

Lukoo
@Pyzdra

Popieram panią w 100 procentach i w dodatku ta firma zaczyna gorzej funcjonowac

Celka

Witam Serdecznie nie polecam ani tej firmy ani tych kobiet w biurze obiecuja gruszki na wierzbie a co innego sie okazuje mialam dostac wyplate na czas to nawet jej nie dostalam a o kordynatoece Pani B nie wspomne ciagle nie ma czasu na nic zajmuje sie swoimi sprawami a nie pracownikami zero totalne zero

Łukoos
@Celka

Popieram pania w 100 procentach , I uwazam ze coraz gorzej funkcjonuje ta firma

Opiekunka Bielawa

Biadolą biadolą a pracują.Ja umowę dostałam od reki,z wypłatami nie ma problemu atmosfera miła.A że trzeba zapierniczac?jak wszędzie.Za darmo nikt nie płaci.Stawka?ok.Smieszna ,ale przecież każda ma wybor.Ujadaja przeważnie te już zwolnione albo zagrożone zwolnieniem

Nina
@Opiekunka Bielawa

W Bielawie juz mamy spokoj z ta psedo firmą.nowa firma zapowiada sie porzadnie,koordynatorki osoby bardzo kompetentne i bardzo mile,umowy mamy już zawarte oby tak bylo dalej,zeby nie zapeszyc bo te ostatnie 2 lata to byla katastrofa

Jabłko

Oriętuje się ktoś czy ta pseudo firma funkcjonuje jeszcze na terenie Bielska?

Zostaw merytoryczną opinię o MG Partner Sp. z o.o. sp.k. - Katowice

• Jak się pracuje w MG Partner Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MG Partner Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MG Partner Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MG Partner Sp. z o.o. sp.k.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Adama Mickiewicza 21
    40-085 Katowice

MG Partner Sp. z o.o. sp.k.