Opinie o MG Partner Sp. z o.o. sp.k. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MG Partner Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MG Partner Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MG Partner Sp. z o.o. sp.k. w Katowice

Jabłko

Oriętuje się ktoś czy ta pseudo firma funkcjonuje jeszcze na terenie Bielska?

Czy pracownicy MG Partner Sp. z o.o. sp.k. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Kasandra

o jaką ty integracje pytasz?! śmiech na sali przeciez ta firma to porażka zero szacunku dla pracowników minimalny wkład w ochrone pracownika rękawiczki na sztuki i to z łaski dawane 1 maseczka brak płynów (usunięte przez administratora) na wypłaty trzeba pilnować swoich godzin biuro zamknięte na 4 spusty koordynatorka z łaski odbiera telefon ni ewypłacone do tej pory zasiłki opiekuńcze co to jest trzeba jednak do pip donos na nich złóżyć ludzie na czarno pracujący bez jakiegokolwiek przeszkolenia porażkaaaaa odradzam [racę tam

Dobrze wie kto
@Kasandra

(usunięte przez administratora)w dolnośląskim nawet nie wie kto gdzie ma środowiska. My tez dwa miesiace wypłat nie mamy.

Jabłko

Omijajcie tą agencję z daleka, z godzin wychodzi, że pracujecie na pół etatu, bo drugie tyle czasu marnuje się na jeżdżenie po całym mieście, kręcą z umową, przez pierwszy miesiąc pracuje się na lewo i oczywiście dojazdy do podopiecznych na własny rachunek. Ta agencja w Bielsku to porażka

Na jakie benefity można liczyć w MG Partner Sp. z o.o. sp.k.?

Pysia

Na żadne.Mozna co miesiąc dokładać zamiast zarobić np na dojazdy i rękawiczki ,które nam się należą jak murarzowi buty na budowe

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MG Partner Sp. z o.o. sp.k.? Czy kandydat na stanowisko OCZYSZCZACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Opiekunka Bielsko Biała

Informuję, iż moje doświadczenie z firmą MG Partner dotyczy placówki w Bielsku Białej. Nie wiem od jak dawna ta firma działa na terenie Bielska Białej. Ogłoszenie o pracy znalazłam w lokalnym serwisie internetowym. Moje wrażenie po rozmowie kwalifikacyjnej było bardzo niekorzystne. Przede wszystkim pani koordynatorka sprawiała wrażenie osoby bardzo niekompetentnej, chaotycznej i do tego bardzo zaniedbanej. Próbowała mi na dzień dobry, bez ważnych badań, bez podpisanej umowy wypisać kartę na wizytę do osoby leżącej, wymagającej specjalistycznej pielęgnacji, co przekraczało moje kompetencje. Stawki godzinowe są bardzo niskie i nie uwzględniają stanu podopiecznego. W innych agencjach, z którymi współpracuję, zazwyczaj za opiekę nad bardziej schorowanym, leżącym seniorem, wymagającym mycia, zmieniania pampersów, przebierania i karmienia stawki są dużo wyższe. Kolejny absurd, to ilość wizyt w jednym dniu. Do jednego podopiecznego przychodzi się na godzinę, półtorej, potem ma się kilka godzin przerwy, po czym należy znowu przyjść po południu i wieczorem. Jest to dla opiekunek strata czasu i pieniędzy na dojazdy, ale firma na tym oszczędza. Ponadto zlecane przez MG Partner badania lekarskie to kpina. W wykazie czynników szkodliwych widnieje zero, czyli wynikałoby z tego, że praca opiekunki jest równie bezpieczna i lekka, co przykładowo praca na stanowisku sprzedawcy w sklepie z elegancką bielizną. Nie zapominajmy, że do głównych czynników szkodliwych należą tutaj, styczność z ludzkimi wydzielinami, czyli kał, mocz, czasem krew, zatem istnieje spore ryzyko zakażenia różnymi chorobami. Mamy też obciążenia związane z pielęgnacją podopiecznych leżących, otyłych, których trzeba wspomagać, przy myciu, przebieraniu, poruszaniu się. Innymi słowy, trzeba się czasem fizycznie napracować. A już najbardziej nie podoba mi się takie wypychanie na siłę do klienta, na dzień dobry, bez podpisania umowy, bez faktycznej pomocy koordynatora. Nie jest to uczciwe i solidne podejście ani względem podopiecznych ani opiekunek. Nie polecam.

Smerfetka

Super Firma solidne podejscie do pracownikow ogolnie wspolpraca na 5 Moje sugestie dla MG Partner Sp. z o.o. sp.k.: Zatrudniają odpowiednich ludzi z kwalifikacjami . Lubię atmosferę w MG Partner Sp. z o.o. sp.k. za: Szczerość odpowiednie pofejscie do pracownika dobre zarobki.

Jagoda
@Smerfetka

Pani to chyba tam pracuje, ale w biurze ????????????????

Magda
@Smerfetka

Rozsmieszylas mnie kobieto hehe dobre zarobki ???????????????? Oszukują opiekunki, na każdym kroku. A płacą grosze za tak ciężką pracę. Niby nie mają usług specjalistycznych. A co 2 podopieczna to usługi specjalistyczne, za które biorą kupę kasy. A opiekunkom wypłacaja jakieś ochłapy

Magda
@Smerfetka

Dobre zarobki, bo w 2019 r. płaci opiekunkom 10.90 za godzinę ciężkiej pracy ???????? Czyste złodziejstwo. Kobiety pracują w święta, niedzielę za taką samą stawkę ???????? Gdzie jest PIP.... Wykorzystuje kobiety, na każdym kroku. Gdzie są jakieś kontrole??? Pracują na śmieciowych umowach!!!!! Trzeba zrobić STRAJK. Za takie pieniądze niech sam zasuwa. ????????

Drako
@Magda

Popieram strajk ,w PCK to samo ,ani bonusów w pracy nic umowa śmieciowa,a praca ciężka,oni teraz u nas dolnośląskie przejęli wszystko od 2020 r i nie wiem czy nie szukać nowej pracy

@Drako

U nas też dają stawkę minimalną czyli 17 zł od poniedziałku doniedzieli i szukają frajerów ,że im to wezmą chociaż takie też są co tobiorą ,rękawiczek brak za dojazdy nie zwracają PCk to było dziadostwo,ale tu zapowiada się jeszcze gorzej,koordynatorka nie odbiera telefonów,a stawke w przetargu dali taką,że aby to robić uczciwie to musieliby jeszcze do tego biznesu dopłacać

Opiekunka

Sukces jak na tą firme dali nam 18 zl za dni swiateczne, mają tez dawać rkawiczki,chociaz stawke z opsu mają 22,15,a wiec bardzo niska,duzo opiekunek chodxi jeszcze z niepodpisanymi umowami,najgorsze jest biuro,kobieta okropna na niczym sie nie zna jest tak tepa ,ze aż wstyd , prxy tym jej splsob wysławiania i traktowania petentow to porazka,ale jak firmie nie wstyd taka osobe zatrudnisc no cóź nam jest wstyd,a głównej koordynatorki nie ma ,ciagle ma jakieś wyjazdy ,jak weżmiemy wypate to zobaczymy jak to bedzie

Opiekunka
@Opiekunka

Sorry pomylilam sie z ops maja placone tylko 21,15 ,a wiec bardzo mało czyżby do nas musieli dopłacać?

Jacky

Podpisuje sie pod powyższym.

Zostaw merytoryczną opinię o MG Partner Sp. z o.o. sp.k. - Katowice

• Jak się pracuje w MG Partner Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MG Partner Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MG Partner Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MG Partner Sp. z o.o. sp.k.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Adama Mickiewicza 21
    40-085 Katowice

MG Partner Sp. z o.o. sp.k.