Opinie o Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o. w Sosnowiec

M.M

Część mam mieć w środę rozmowę o pracę tam mam pytanie jak wyglądają tak normy ciężka praca? Jak atmosfera?

@M.M

Szkoda, że nikt nie zdążył odpowiedzieć. :( A rozmowa jak poszła?

@Edyta

Jejku wybacz że po tylu miesiącach odpisuję.Rozmowe przeszłam pozytywnie no ale pracy nie przyjęłam.Bo znalazłam inna.A teraz zaś szukam bo we firmie której pacowałam pewnie każdy firmę znam Amazon robi wyliczanke co do umów kto ma kto nie i wypadło że ja nie dostane.I.Tak od 31.12 bez pracy jestem

@M.M

A to co sprawiło, że zdecydowałaś się wybrać inną ofertę, coś było nie tak? Jeśli stawki małe czy cokolwiek to chciałabym wiedzieć, zanim aplikuje, żeby nie marnować czasu zwyczajnie. Jak płacą?

@Katarzyna

Mała stawka.Baba nie potrafiła wogole wytłumaczyc na czym praca polega

@Katarzyna

Dokładni.stawki nie podam bo nie pamiętam

A i też miałam zły tam dojazd.Bo musiałam tam dojechać 3 autobusami

@M.M

Okej, a pamiętasz może, czy oferowali tylko podstawę czy jakaś premia też była do tego wspomniana? Chociaż to jakbyś napisała, to super by było. No i jak z benefitami wypadają?

Martinez

Powiem krótko - na dłuższą metę nie polecam tego pracodawcy. Do sedna - jeśli poszukujesz do pracy typowo przy produkcji - absolutnie NIE. Są w Sosnowcu dużo lepsze zakłady oferujące zdecydowanie WIĘCEJ (począwszy od wynagrodzenia po benefity). Bardzo małe wynagrodzenie, odpracowywanie przerw o długości 30 minut (koniec pracy zawsze o 14:10, 22:10 oraz 6:10). Następna sprawa to kadra "kierownicza" tychże działów - dwóch Marcinów (jeden M, drugi R - dwóch kolegów, niestety to najzwyklejsze prostaki i miglance z kółka wzajemnej adoracji). Jeśli jesteś studentem bądź szukasz pracy na jakiś "okres" czasu - zdecydowanie uważam, że pracą w Grammer Interior Components Polska w Sosnowcu na ulicy Jedności NIE powinieneś się interesować. Co do pracy biurowej jako specjalista od danej tematyki dotyczącej produkcji (logistyka, jakość, management) - w tym przypadku konkurencja ma zdecydowanie więcej do zaoferowania.

@Martinez

Hej, a to ile oni płacą, że dookoła jest tak lepiej według Ciebie? Nie to, że podważam Twoje zdanie, ale chciałabym się upewnić, jak tutaj jest dokładnie, po prostu.

Hahha

Jakim trzeba być desperatem żeby się tam zatrudnić do tej parodii produkcji, obecni rządzący zrobili sobie kuleczko wzajemnej adoracji w każdym z działów. Albo jak ktoś kogoś bardzo nie lubi to mu załatwi tam prace ???? zostały tam same pociotki, księżniczki rządzące działami. Konkretni ludzie znający się na robocie już z tamtąd uciekli. Radzę omijać szerokim łukiem, to co zrobili teraz z tym zakładem to się nadaje do prokuratury.

Romek
@Hahha

A co tam trzeba się znać na robocie człowiek z ulicy załapie o co chodzi i nie trzeba wykonywać pracy na wtrysku z wielką wiedzą Ty już tam pewnie nie pracujesz Rozumiem bo tam jest za lekko i nudno może nadajesz się do innej pracy żeby się napracować jak koń za te same pieniądze ha ha ha A ja radzę jeśli nie chcesz się narobić nie wykonywać żadnych norm i mieć święty spokój to ten zakład jest dla ciebie

Hihihi
@Hahha

A ta nowa do biura przyszła z Tychów bo tam ją zwolnili

Mieczysław
@Hihihi

Co to za różnica skąd przyszła? Ważne żeby dobrze pracowała. Nie lepiej skupić się na robocie a nie plotkowaniu o innych? Jak na razie nic konkretnego się nie dowiedziałem o warunkach pracy tylko tyle ze atmosfera jest chyba nie za od dobra jak ludzie tak na siebie gadają.

Rychu
@Mieczysław

Nie bez powodu ją zwolnili a u nas wszystkich biorą

@Rychu

A czym aż tak wielce sobie zasłużyła na to zwolnienie?

Romek

Zapytaj tam gdzie pracowała

@Rychu

Niezłe ziółko.

@Karolina

Z niej było? Czemu?

Edyta

A są na to wgl dowody? I jak już to właśnie przez to kazali jej odejść? :/

Nie dziwi
@Edyta

Wcale mnie to nie dziwi jeśli reszta pracuje a ktoś romansuje z przełożonymi w pracy i małżeństwa rozbija.

Zyrafka

A co się dzieje?

@Nie dziwi

Jeśli nawet to prawda to czy odbiło się w jakikolwiek sposób na pozostałych pracownikach?

@Hahha

W pełni się zgadzam, to co się tam wyczynia przechodzi ludzkie pojęcie. Na stanowiskach biurowych każdy kto był dobry już uciekł. Pomijając kierowników produkcji którzy znajdują się na niewłaściwym stanowisku (brak wiedzy oraz umiejętności kierowniczych) to absolutnym hitem są panie planistki. Często prosiłam o pomoc polegająca na wykonaniu ich obowiązków, krzyki i słowa jakie dostawałam w odpowiedzi świadczyły o poziomie który jest poniżej dna. Panie są conajmniej niezrównoważone, lepszy poziom i wiedzy i kultury mają kloszardzi. Do póki tacy ludzie tam pracują którzy dosłownie szkodzą firmie, sytuacja nigdy się nie poprawi.

Edyta

No a o co przykładowego prosiłaś, że aż taki problem podobno był?

Xy
@Edyta

Tak i tutaj też nie posiedzi długo

@Xy

Oj tak ciężka jest

Edyta

Pracownicy sami w sobie chyba nie mają wpływu na czyjekolwiek odejście. Skąd więc to założenie z góry, że miałaby zniknąć?

Xy
@Edyta

Bo nie dźwiga tematów i ma ciężki charakter. Nie przyjęła się.

@Xy

Niby łapię ale nie do końca. w jakim sensie tych tematów nie dźwiga niby? Jakoś konkretniej?

team
@Edyta

Nie radzi sobie, zbyt pewna siebie, buduje niezdrową atmosferę

toja

cala prawdas

Barbara
@team

A szefostwo w takim razie tego nie zauważa?

Cześć, chciałbym się zapytać o opinie pracy w charakterze logisty(obsługa pociągu logistycznego) warto iść tam do pracy czy nie ?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Sprzedawca mebli kuchennych - Projektant / Projektantka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Product Marketing Specialist
Biogened S.A.

Firma jak każda inna automotive. Kierownicy sympatyczni, temperatura na hali Ok. Niestety godz pracy mi nie pasują. Pracę kończy się 10 po. (14 10, 22:10 itd) Mam jednak duże zastrzeżenia do firmy zewnętrznej Trenkwalder. Dziewczyny które tam pracują są bardzo chamskie, nie znające swojego zakresu obowiązków. Zostałam przez nie potraktowana bardzo źle. Dziewczyna na linii trenkwalder kłóciła się że mna, nie dała mi możliwości wyjaśnienia, w dodatku okłamała mnie z godzinami pracy. Zero profesjonalizmu. Mam nadzieje, ze firma Grammer zmieni sobie firmę zewnętrzna którą zatrudnia im pracowników na bardziej profesjonalna od trenkwaldera.

Żyrafka

Jak z przerwami w tej firmie ? Są po 4h czy pod koniec zmiany? ????

Nowa
@Żyrafka

Witam opiszę swoje spostrzeżenia .Rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie to pasmo niedomówień, Pani z HR nie mówi wszystkiego aby nie stracić potencjalnego pracownika chyba nie zdaje sobie sprawy z tego że kłamstwo ma krótkie nóżki i tym sposobem nikogo w tej firmie nie zatrzyma, dla niej pewne sprawy wydają się być nieistotne np że pracy nie kończy się o pełnych godzinach tylko 10 min później, jest to wynikiem trochę dłuższej przerwy którą trzeba odrobić i nie było by w tym nic złego tylko to jednak kłamstwo a ludzie bardzo często dojeżdżają z przesiadkami. Bałagan w administracji tzn przychodzisz na szkolenie 1 dzień i nikt nic nie wie a ty nie masz pojęcia gdzie iść i z kim to szkolenie panowie z ochrony pomagają jak mogą ale i tak czeski film. Benefity -ZAPOMNIJ nic nie dają nic nie ma kawy, herbaty, posiłku -brak kantyny, woda 5 litrów stara z zielonymi wodorostami. Hala-UPAŁ brak klimatyzacji niby wiatraczki są ale nic nie dają a posiadają je tylko starzy pracownicy, atmosfera w pracy pogrzebowa i fatalna przechodzisz przez halę zero przywitania spoglądają spod byka i najlepiej o nic nie pytaj . TEN ZAKŁAD TO TRAGEDIA ZAKŁAD DLA ZDESPEROWANYCH.

Zuruu

Tak, ale od firmy zewnętrznej

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.?

Klakier

Gorsza nawet niż w bitronie. Pozdrawiam

@Klakier

No w bitronie to nie odejdziesz od taśmy jak w gramerze

Zuruu

3200 brutto plus ewentualne premie

Tajemnica.

Jeśli ktoś by chciał się tam zatrudnić, nie polecam. Plusami jest to że brygadziści nie stosują mobbingu, są fajne przerwy , zejść na fajkę to nie problem minusem są starzy pracownicy , nie wszyscy ale większość naciska nowe osoby na pracę którzy zaledwie co tam pracują, sporo osób rezynguje ,trzeba byc wytrwałym w tej pracy , już po kilku dniach , o wolne nie ma co liczyć, ktoś musi zapchać dziurę na wakacje i urlopy starszych pracowników. W brygadzistach wyrozumiałość jest ,ale są niestety tam starsi wyjadacze którzy nie dopuszczają nowych ludzi do rozwijania się w pewnym stopniu i w pewnym czasie , kilka maszyn na nową osobę to szaleństwo , jeśli ktoś potrafi tak robić to się tam nadaje ale to nie jest praca dla wszystkich , pozdrawiam.

@Tajemnica.

To brzmi trochę tak jakby firma została opanowana przez pracowników. Czyli faktycznie nowym tak trudno się tu wdrożyć? I skoro brygadziści tacy spoko są to dlaczego nie przypilnują odpowiednich warunków dla młodszych? Bo z tego jak to opisujesz to od boku raczej byłoby widać, że coś jest nie tak

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Klakier

Tak wigilia jest dniem wolnym od pracy. I też dniem pracującym dla osób chętnych oczywiście płatne 100%. Pozdrawiam

@Klakier

Tam nikt nie ma 100 procent Bo nikt nie chce pracować Nawet soboty nikt się nie zabiją o nadgodziny jak płacą jak za normalny dzień

Alicja
@Marian

Czemu nikt nie ma 100%? Nie rozumiem tego stwierdzenia? Pensje są ucinane czy co?

Dominika

Praca fajna, ale BHP to porażka straszą wypadkami i zwolnieniem za biżuterię na rękach, ale pracownicy firmy po 2 pierścionki na każdym palcu, zegarki i bransoletki, a tobie bo jesteś z agencji obrączkę każą zdjąć. Co to ma być albo wszyscy bez wyjątków albo nikt. Menadżerowie dziwni, a kierownicy zależy na kogo trafić.

@Dominika

W 2022 każdy ma to gdzieś Nie te czasy

Czy w Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tylko agencje pracy

Elza

Kierownik monażu napiera na normy(usunięte przez administratora) tylko to się liczy wykresy...A(usunięte przez administratora)Kiedyś było fajnie teraz im się wszystkim w (usunięte przez administratora) poprzewracało. Słoma z butów wystaje. Nawet dzień dobry nie potrafią powiedzieć...

Aneta
@Elza

Prawda jest taka że Misztal zawsze był burakiem! Dział montażu to teraz dramat jak on się tym zajmuje, po za tym zarobki to praktycznie najniższa krajowa. Nowy dyrektor robi po złości i zabiera ławki z palarni po prostu dramat. Już niebawem to będą tylko Ukraińcy

@Formi
@Aneta

Jak to się stało, że on jeszcze nie biega i nie węszy, kto nazwał go warzywem. To kabaret w składzie dwa @Marciny i jeden @Wojo.... na dokładkę kompetentny @Daro.... Nie są te zarobki takie złe, ostatnio nawet premię dali i można sobie za to zatankować połowe biletu miesięcznego.

Pracownica
@Aneta

Nigdy nie był burakiem jest wymagający. Zna się na robocie nie lubi leni i osób niekompetentnych. Zamiast pisać takie bzdury weźcie się za robotę bo normy czekają.

Lila
@@Formi

Od Marcina R.się od...to dobry człowiek wielu osobom pomógł. I nie zarzucaj innym jacy są spójrz w lustro a potem określaj. I nie pozdrawiam

@Formi
@Lila

@Lila vel @Marcinie, niegrzecznie się tak podszywać pod inne osoby. Pamiętaj, burakiem stajesz się raz i na zawsze. Lila nawet jeśli nie jesteś @Marcinem to i tak nikogo nie przekonasz, że prymityw bez umiejętności i znajomości jakiegokolwiek języka może być kierownikiem. Stanowisko dostał z łaski a resztę na wazelinie wydeptał u byłego już "wspaniałego" dyrektora. A teraz już cicho, sza bo do pracy trzeba się zabrać a dane wskazuja, że piszesz z komputera w firmie.

Ja wszystko rozumiem choroby,zmartwienia itp..ale jak taka brygadzistke trzymac?praca lezy w rękach u osób 3. Ona się bawi bo wydzla za mąż? Ejj.. I tylko rzęsy rzęsy i wyjazdy.Dama ze spalonego teatru. Zdegradować Ja na hale. Każdy kowalem swojego losu. Inne gorsze problemy miały. A dwa robi was w c. .

Xyzg

Dzień dobry. Jakie agencje rekrutują na stanowisko operator wózka/magazynier? Chciałbym podjąć pracę w Grammerze, ale nie wiem gdzie się kierować. Proszę o rzeczową odpowiedź.

Dfaefz
@Xyzg

Odradzam przyjmowania się do tego zakładu. "kierownik" magazynu o ile można go nazwać kierownkiem to człowiek bez kompletnej wiedzy, magazynierzy w tej firmie to jedna wielka porażka.. Może kilka osób pracowitych lub dobrych magazynierów bys znalazł ale to góra max z 4 osoby. Płaca jest tak smieszna że wszędzie indziej dostaniesz więcej nawet na śmiesznej produkcji. Pozdrawiam

Joanna

Firma jest zlikwidowana od 2017 roku. Jest wypisana z KRS jako aktywna

Szymon

@Klakier a czyli jest w Wigilię dowolność. Podobnie w inne święta?

nowy

gadacie głupoty ja jestem nowy i trafiłem na super ekipe jest dobrze pomagaja tylko zkoda ze kierownictwo takie troche w tyle dali by muzyke to by sie lepiej pracowalo a gadanie ze sluchawki w uszach nie uslyszymy alarmu to bzdury w innych firmach moga i jakos sie pracuje troche luzu .dzieki za prezent

Anonimowa

Hmm jeżeli chcesz poczuć sie jak zagranicą to serdecznie zapraszam. Ukraina last minute. Zarobki fatalne w stosunku do zakresu obowiązków. Najlepiej jakby pracownik potrafił wszystko za najniższą krajową i zamieszkał na terenie zakładu bo żeby przeżyć trzeba pracować 28 dni w miesiącu. Więcej kierowników niż ludzi, którzy rzeczywiście coś potrafią. Sytuacja w tym zakładzie nadaję się na materiał do "uwagi" . Szczerze nie polecam.

Bogdan
@Anonimowa

Jaka sytuacja w Grammer Interior Components Polska jest według Ciebie nieprawidłowa? Powiedz więcej, bo z Twojego wpisu niewiele wynika.

Ile jest zmian w Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.?

Dobra zmiana

Zależy gdzie trafisz. 2 lub 3

Bogdan
@Dobra zmiana

Wiesz może, czy możliwe jest dogadanie się z szefostwem i praca tylko i wyłącznie na pierwsze zmiany? Ciekawi mnie, czy coś takiego w ogóle wchodzi w grę.

Dobra zmiana
@Bogdan

Zależy od sytuacji. Jeśli to ma trwać jakiś krótszy okres to pewnie się dogadasz, ale na stałe raczej nie ma szans. Wyobraź sobie, że każdy będzie miał takie życzenie, "skoro on może to ja też chce... "

Zostaw merytoryczną opinię o Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jedności 10
    41-208 Sosnowiec
  • NIP: 6443186225 KRS: 0000209580

Grammer Interior Components Polska Sp. z o.o.