Opinie o Money Trade & Media Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Money Trade & Media Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Money Trade & Media Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Money Trade & Media Sp. z o.o. w Katowice

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Money Trade & Media Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Money Trade & Media Sp. z o.o.?

Zdzichu

Atmosfera jest bajka. Dawid wciska kredyty nawet tym co nie mają zdolności. Lewe zaświadczenia załatwi bo ma wiele firm wraz ze swoim kuzynem Marcinem. . Otwiera konta na słupa, zatrudnia malolaty z którymi sypia. Biznes jest biznes. Ludzie klienci się nie liczą

@Zdzichu

Skąd Ty o tym wszystkim wiesz? I masz jakieś dowody na te doniesienia? Bo nie żeby coś ale to poważne sprawy są

@Natalia

Pani Natalio ! Proszę wyrazić zgodę na kontakt (SMS) a dostarczę cały segregator (hronologicznie upokładane tematycznie - SMS, podstawa wszczęcią postępowaia z tytułu K.K paragr. 286 pkt. 1, 2

bylypracownikkredyty

Firma młoda, rozwijająca się, fajna atmosfera. Jak chcecie się czegoś nauczuć i zdobyć doświadczenie to ok ale czasem wszystko trzeba robić na raz. Wynagrodzenie ok ale zawsze może być lepiej. Podstawa plus premia

@bylypracownikkredyty

Jaka jest podstawa? I ile można wyciągnąć z premiami?

lucky

Podstawa najniższa. I premia, tylko nikt nie wie w jakiej wysokości :/.

AllasT1950
@bylypracownikkredyty

Z całym szacunkiem, ale "Księżyc" Ci bliższy niż Ziemia. Można sądzić, ze maczasz w tym "(usunięte przez administratora)" palce. Tenfircyk Marcn D.chyba też gea główne "skrzypce". mam nadzieję, ze od Art. 286 KK się nie wywiną.

AllasT1950
@AllasT1950

Angażując (klientów) pośredników z własnym kapitałem załatwionym przez MT&D (filia AGORA) Marcin. D podpierał się dokumentami własnego pracownika Bartosza B. , wpólnika, takimi jak: 1. weksel - treść inna niż przeznaczenie środków 2. K.R.S (pod każdym wzgedem watpliwy) - sfałszowany lub nie wazny 3. projekt umowy z klientem 5000 zł/ 24 mies.? 10244 zł z pełnym pakieem zabezpieczeń (bez PCC - nie obejmowało Para Banki ?). Uzgodnienia współpracy z Marcinem (usunięte przez administratora) PO TERMINIE 5- CIU MIESIĘCY ZOSTAŁY ZERWANE PRZEZ MT7&D Działalność nie była prowadzona na zasadzie księgowwości elektrnicznej a odręcznej (kilkadzięt tyięcy segregatorów) Ad/. 3 ukazuje możliwości przestępczej działalności MT&D sp. z o.o - Prezes Dawid Z. z kapitałem 50 000 zł. Nakłanianie do współpracy (zaciąganie kredytów - załatwiali na "słupa) klientów na budwę infrastruktury pod Zakopanem - propozycja Marcina (usunięte przez administratora) tzrw. piramidą finansowwą - nigdy nie przedstawili dokumentów zagospodarowanie środków finanansowych a po wyczeraniu możliwości nakłaniali do ogłaszania upadłości wobec Banków (załatwiali we własnym zakresie)n - Dawid Z. FINAŁ w PRKURATURZE a Także procedura Sądowa.

@AllasT1950

Jeśli to prawda, to serio słabo to wygląda. To dopiero poszło do prokuratury?

AllsT1950
@Natalia

Nie dopiero . Jest bardzo zaawansowana. Nie mamy wpływu na czynności prokuratury, ale zarzut będzie poważny !

@AllsT1950

Poważny może i będzie ale pytanie czy dojdzie do oczekiwanego skutku? Różnie to bywa przecież

@Natalia

Pani Natalio ! 75 tys. segregatorów / rok x 3.5 lata = ~ ? To księgowość "pokątna" (?), nie elektroniczna siatki w całej Polsce. Jak na razie biegły musi uporać się z 2-ma tonami dokumentów księgowych. Nie wątpię, że biegły zna swoje kompetencje i wysublimuje problem z należytą starannością.Podobno cierpliwość to cnota ! Szkoda Chłopaka BARTOSZA B. , z uwagi posłużenie sięjego dokumentami (weksel, KRS, umowa z klientem) przez jego szefa Marcina (usunięte przez administratora) Posiadam dowód sms -wy (wydruki) ! Wyłudzane środki klientów były przydatne budowaniu Piramid Finansowych, budowaiem infrastruktury pod Zakopanem, zmuszanie do ogłoszenia upadłości.

@Natalia

Szanowna Pani Natalio ! Sprawa jest w toku,obróbce biegłych księgowych ( 70 tys. segregatórów - z tytułu k.c a równolegle z paragr, 286 1 pkt. 2 pkt. k.k Marcin D. posłużyłsię dokumentami 19 maja 2 019 r swojego młodego pracownika (prawdopodobnie nić nie wiedział a na uargumentację maj. 2020 r Marcin D. dał podpisania zwrot 102 800 /zł bez mojej zgody, jako Pełnomocnikowi Baku Millnium nie zostawił orginałółu a reacja z mojej strony spowodowała zdziwienie Bartosza B. (stosowny SMS przedłożony Prokuraurze). TO BĘDZIE UDERZENIEZ GRUBEJ RYRY w dwóch kierunkach K.C ; K.K (do 8 lat odsiadki). Zapraszam do konsultacji. Zaciekawię wieloma szczegółami, które przyprawią traconymi Marcinowi D. i powtórnie wszczepianymi w Turcji.

Czy w Money Trade & Media Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Siiiii

Kiedyś tak było ….

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Money Trade & Media Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Chcesz to idź do tej firmy i pracuj na garnitur, buty i Mercedesa prezesa ale ty oprócz stresu nie wyniesiesz z tej pracy nic. Najniższa krajowa + premię w okolicach 200-400zl które mega ciężko wypracować. Prowizja od jednego klienta jest często większą niż twoja wypłata więc nie trudno się domyśleć że coś tu jest nie tak...

Zenek

Premia od tego co zrobimy a, że nie jest z góry ustalone , cóż od nas zależy , polecam pracę.

Bobby

Ciągła rotacja. Niejasne warunki pracy. Beznadzieja

lucky
@Bobby

Zgadzam się z tą opinią. Sami nie wiedzą kogo poszukują.

ona88

na czym polega praca?

@ona88

w zależności od stanowiska pracy ja jestem doradcą klienta i sobie chwalę.

@ona88

a z takich szczegółów umowa o pracę , kasa w terminie , fajne premie i konkursy chociaż spora konkurencja .

@O.N.

Napisz proszę, na jakie konkretnie premie mogą liczyć osoby zatrudnione w firmie Money Trade & Media, które pełnią stanowisko doradcy klienta? Czy premie przyznawane są również kwartalnie? A co z innymi benefitami, typu wynagrodzenia pozapłacowego? Jest coś takiego w firmie?

O.N.

Fajna praca w miłej atmosferze i idzie się dogadać ze wszystkim , kasa nie zła jak się chce pracować . Super dojazd w samym centrum.

Zostaw merytoryczną opinię o Money Trade & Media Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Money Trade & Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Money Trade & Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Money Trade & Media Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Aleja Wojciecha Korfantego 2
    40-004 Katowice

Money Trade & Media Sp. z o.o.