Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Pan klarowny

Zachęcam wszystkich co poszukują pracy do firmy BSH

Pracowity gość

Firma godna polecenia. Zarobki nie najgorsze. Klimat luz

Aniela

Na tą chwilę też pracy nie zmieniam. W bsh nie jest źle. Polecam

Nastawiony Pozytyw

Hejka pracuje tutaj jakiś czas na linii montażowej i z pozytywnym nastawieniem mogę polecić pracę w tej firmie innym osobą. Zarobki ok, premia,Multi sport, lunchpas, szkolenia i można zrobić kursy na wózki, suwnice, lutowanie itp

Pracownik Produkcji

Najpierw były robione testy zręcznościowe, co osobiście mnie upokorzyło bo jeśli wiem że nie dam rady pracować to się tam nie pacham. Później rozmowa na temat produkcji i zarobków. Po całej rozmowie która trwała długo, stawkia zasadnicza była zdecydowanie za niskia benefity jak w każdej firmie ale premia niska a do tego brak sobót/niedziel ( inne firmy mają 100% i 150% a nawet 200% płatne weekendy) żeby dorobić ewentualnie dzień do oddania. Dlatego nie została przyjęta przeze mnie oferta pracy w tej firmie. Choć na początku pani przez telefon oklamala mnie że mogę liczyć na 3000 do ręki. A okazało się na miejscu że max 2400... A to za mało.

Odnośnie produkcji

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Śmiechotek

Wszystko wiadomo. Ludzie !na tym forum te negatywne opinie piszą osoby które zostały zwolnione i te które są na wylocie. Pawel G, Kaska M , Tomek W i Kasia W .

Uśmiechnięta

Pracuje tu ponad rok . Płacą zawsze w terminie , dodatki są. Premia miesięczna, nadgodziny można robić to zawsze większy chajs się zarobi. W niedzielę na inne prace dodatkowe można przychodzić płacą setki. Biadolą tylko nieroby co myślą że za siedzenie płacić będą.

@Uśmiechnięta

Ale ty głupoty piszesz. Płaca ci za to.

@Sprawiedliwy

Tobie płacą za te farmazony co piszesz. Jak tak ci tu źle to co tu jeszcze robisz? Zakładów jest od groma nikt cię tu nie trzyma. Ale widocznie twoja praca to wpisy na Go worku i wystawianie opinii za innych. Plytki jesteś

@Uśmiechnięta

A może siostry miłosierdzia są na odpowiednim stanowisku? Grubą do mc donalds a drugą niech zajmie się praca a nie płotami. Taka była spokojna na początku, związki chciała zakładać. Nie wiecie kogo macie w bandzie.

@Sprawiedliwy

Od zakładania związków to był Paweł G chodzil robil zamieszanie A na koniec nic z tego nie zrobił. Kto tu ploty sieje to Ty. Banda co Ty piszesz Banda to Ty i twoja ekipa co nic nie osiągneliscie. Cześć z twojej bandy zostalo zwolnionych za szczelanie z ucha A na ciebie przyjdzie pora. Jak Ci tu źle to co tu robisz jeszcze? Kasiu W weź się za robotę A nie siejesz ferment Jesteś gorsza niż zaraza. Takich trzeba Tępìć. Pozdrawiam Żal mi Ciebie

@Śmiechotek

Był? No i pewnie firma się go pozbyła?

@Sprawiedliwy

Firma się pozbyla co nie których z twojej bandy on był na liście...jego połowa wyleciala i reszta twojej Bandy. Zresztą żal mi Ciebie. Nie będę się zbliżać do Twojego poziomu inteligencji zero

Niedoszły

Czytam te wasze wypociny i zazdro wam że macie tyle czasu na pisanie tych bzdetów. Mój ZIOM i kilku znajomych pracuje na lodowkach i sobie chwali bardzo to co tam sie dzieje. Ja swoją szansę straciłem. Zrezygnowałem w ostatniej chwili i zostałem. Mój pracodawca skusił mnie do zostania a teraz mam jak mam........ . Jesli jest wam tak źle to wracajcie do swoich poprzednich firm tam pewnie czekają....... .

Śmiechotek

Kogo bolą Siostry? Widocznie ktoś nie ma rodzeństwa przyjaciół i jest Samotny. Żałosne jest to . Karma wraca. Co ty masz z tym Mc Donaldem Pracowałeś tam albo nie masz na kanapkę i frytki? To zrobimy zrzutke dla ciebie ???? piszesz takie bzdury że się (usunięte przez administratora) chce na twój widok. Kupię Ci Dzban na łzy

Koliber
@Śmiechotek

Już Twoje wypociny ala że ktoś cię broni nie robią wrażenia. Nie możesz się otrząsnąć już z rana zaczęłaś spamować go work.

Śmiechotek

Moim zdaniem i innych Normalny osób Tak są na odpowiednim stanowisku Zapracowaly sobie na to. Tu cię Boli że jesteś Niedołęgą Życiowa i nic oprócz pisania tych bzdur nie osiągnęłes w życiu

Pracownik 2

Moje zdanie jest takie że pracownika na lini starającego się jest trudno znaleźć w tym tłumie. Ja pracuje ponad rok i nie udało mi się wybić, ale pracował em w innych firmach i mam porównanie. Bsh jest ok dba o pracowników i starają sie aby wszyscy byli zadowoleni. Jestem pewien że zostanę tutaj jak najdłużej.

Uśmiechnięta

Pracy tyle a Gnidy siedzą w BSH jakby ktoś ich na siłę trzymał i rozsiewają zarazę... zazdrość to choroba. Powinni dopłacać szkodliwe za pracę z Zarazą

Pan klarowny

Pracuje tu jako operator maszyn i w porównaniu do innych firm to jest przedszkole. Fajna atmosfera kierownictwo też spoko płaca nie narzekam i premię wypłacane co miesiąc. Jak sie zasłużył to sa tez premię indywidualne .polecam

Pan klarowny

Widocznie do Roci nawet się nie nadajesz A jesteś taki przystojny że obrażasz innych

@Pan klarowny

Weź już się usuń w cień bo ludzie ciebie zgasili jak peta, dziwne że inni pracują i nikt nie ma do nich zastrzeżeń, dosłownie garstka jest obecnie gwiazdami go work, moja siostra jak poszła nieprzygotowana do szkoły i dostała parę jedynek też stwierdziła że się czepiają uwzięli się itp.

Jak jest

Pracuje tu prawie 2 lata i co widze a pracowalam i u prywaciaza i korpo. Jak ktos odchodzi to raczej po pierwszym okresie albo zostaje raczej na stale. Praca siedem i pol godziny na zmianę i trochę daleko na palarnie jak sie robi na lutiwaniu na przykład bo hala wielka. Fabryka nowa, sprzet nowy i bwzpieczenstwo i jakosc cisna nonstop. Jak do tej pory nie pamietam miesiaca zeby nie bylo premii takze cele daja takie do zrobienia. Z ludzmi idzie sie dogadac, jak ktos zaczyna sciemniac to raczej to ukroca niz zostawia. Z tego co. Wiem to pare osob wylecialo za (usunięte przez administratora) albo nierubstwo. Dodatkowo na koniec roku dali premie ktora nie byla planowana. Przyszlam tu prawie dwa lata temu i nie zaluje jak na razie. Jak ktos ma watpliwosci na bielanach ma porownanie :)

Pan klarowny

Zwolnij się poczwaro A nie siejesz wioche na forum

Uśmiechnięta

Zdegustowany żal mi Ciebie- 10 negatywów na 1000 osób pracujących aż mi cię żal że 10 wpisów musiałeś robić....pierogi lepić czy do Maca pracować? Temu z buzi źle pachnie temu Jacus przeszkadzać I tak w kolko to samo. Weź się za robotę gamoniu A nie zazdroscisz innym tego co ty nie umiesz osiągnąć. Żal mi Ciebie...Go work to serwis opinii o pracodawcach A nie portal żebyś żale swoje wypisywal. Masz coś do kogoś to powiedz im to w twarz ale widocznie jesteś za cienki nawet w tym

Uśmiechnięta

A co do sióstr to są super babki. Zawsze mile uśmiechnięte i lubiane a to co osiągnęły to tylko swoją pracą. Ale komus zazdrość mózg wyżera. Jesteś plytki lub płytka żal mi Ciebie.

@Uśmiechnięta

Już tak sobie nie cukrujcie, poznałaś gorycz go worku, jak by było wszystko tak jak piszesz to był bym pierwszą osobą która by was tutaj broniła, a że jestem obiektywny i wiemy dokładnie jak się sprawa przedstawia to trudno. Jaką pracą? jakie lubiane? Nik nie zazdrości, ludzie są zdegustowani co widać po wpisach a jest ich około 10 negatywnych różnią się stylem więc można zakładać że pisały je różne osoby, i co może sie zmówili i wypisują jakieś głupoty z zazdrości na bardzo pracowite sympatyczne kobiety aż mi łezka popłynęła po policzku tak wam współczuję.

@Uśmiechnięta

Jeszcze niech ich matka pierogi sprzedaje w kantynie a Jacuś niech je, bo jemu się należy. Swoim kolesiostwem to śmierdzi na kilometr. A swoją drogą to Jacuś pewnie wziął kasę za polecenie tych sióstr. Ciekawe na ilu CV wpisał swoje dane?

Na pewno mądrzejsze i pracowitsze od twojego zaginionego plemienia. (usunięte przez administratora) To max co osiągnięcie

Uśmiechnięta

Witam jak to czytam to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Na tym forum wypowiadają się same Nieroby i nie udacznicy. Nic w życiu nie umieją osiągnąć i żal im tyłek ściska że inni swoją pracą umieją coś osiągnąć. Czy ktoś pracował w Macu czy w Whirpoolu że pisze tu takie bzdury. Idź zobacz tam jak tam praca wygląda i wtedy się wypowiadaj. Ledwo zaczęli produkcję A placzecie że ciężko jest. Jak jest wam tu tak źle i żal ściska to nie wiem po co jeszcze tu miejsce komuś zajmujecie. Idź do szkoły zrób studia i zrób tak abyś miał czy miała znajomości bo widocznie cię nikt nie lubi i zazdrość w oczy kole że inni mogą mieć wielu znajomych i mogą być lubiani. Najlepiej weźcie się za pracę A nie tylki obrabiacie.takie życie wszędzie trzeba robić i wszędzie są przełożeni A jak się chce samemu być na takim stanowisku to niestety trzeba na to ciężko pracować. Weźcie sobie tą pracę na tydzień przejmijcie kierownictwo i wtedy zobaczycie czy kierownicy czy koordynatorzy nic nie robią. Żal mi was. Całe życie na mamusi utrzymaniu A tu nagle praca i rączki bolą. Nic za darmo nie ma.

Oświecony

Kotwica koordynatorem na KGN. Ona tylko do mc Donalda się nadaje. Wszystko po znajomości.

XxX
@Oświecony

Nawet się wysłowić nie potrafi masakra, prosta dziewczyna bardzooo, godność by mi nie pozwalała słuchać i wykonywać poleceń jako podwładny. Na taśme ją może trochę zgubi kg.

Sąsiad z lini
@XxX

Raczej do odśnieżania. A w sezonie na trufle do lasu.

Prze wojownik

Która to kotwica?

Koliber
@Sąsiad z lini

Lepienie pierogów albo pomoc kuchenna w jakimś barze mlecznym lub przeprowadzanie dzieci po pasach ze znakiem stop. Te zajęcia i tak skrajnie przewyższają możliwość intelektualne, ale już nie będę taki straszny nie się cieszy.

Znawca piękna
@Oświecony

Na pewno Gruba nie ma luster w domu. I ta jej fryzura. Fuuuu.

Xyz
@Znawca piękna

(usunięte przez administratora) kotwica i jej siostra to (usunięte przez administratora) taka prawda konfidentki i poltkary przychodzą do pracy aby posiedzieć i poplotkować może z 2h na 8 pracują a inni robią na te (usunięte przez administratora) na czołach mają wypisane PGR (usunięte przez administratora)

Luz
@Oświecony

A co ciebie to tak boli? Jak bys dobrze i solidnie pracowal to tez bys tak daleko za szedł. Zazdrość to ci uszami wyplywa. A moze to wlasnie ty sie nadajesz do mc stolca. Jak ma tyle znajomosci to widocznie jest mila, pracowita, solidna i naj bardziej odpowiednia osoba na to stanowisko.A co po nie ktorzy maja za duzo w (usunięte przez administratora) Badz za duze mniemanie o sobie.

Oświecony
@Luz

Idź jej wyliż (usunięte przez administratora) Naucz się też pisać.

Luz
@Oświecony

Prawda w oczy kuje i to bardzo

qwerty
@Luz

Hehe widzę że kogoś na żarty wzięło. Ona to kolejny (usunięte przez administratora) z Whirpoola

Konstanty

Przestańcie bronić tej ćwierć analfabetki wi**iary, jej wypowiedzi są na poziomie jacusia oni nawet po polsku Dukaja żadnego języka obcego w nawet stopniu komunikatywnym nie znają ale jedno 0 poycha drugie 0 i karuzela się kręci.

Fafik
@Konstanty

Taki osobnik żeby awansował to jest uwłaczające dla normalnych ludzi policzek w twarz dla mądrych ludzi w tym zakładzie których jak na lekarstwo regres

@Fafik

Morda tam leszcze, jesteście za cieńcy i was boli hahaha Wam na bazarze dywanami handlować co najwyżej

Muminek ze Stutthof
@Fafik

0 autorytetu 0 ale potrzebują takich naganiaczy co potrafią robić szumu koło siebie i rozpychać się łokciami a tak naprawdę to miernoty jak ten po ZSZ, typowe polactwo.

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.