Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Praca123

Ile wynoszą zarobki netto??

Gmm

I gdzie ta 13 (usunięte przez administratora)

Wypłata 2600 i gdzie 13?

Praciwnik
@Gmm

Przecież bylo tłumaczone na zebraniu że 13 ma być z wypłatą styczniową czyli za styczeń, a wypłata za styczeń jest wypłacana w LUTYM. Tak to jest jak sie nie słucha i nie myśli na zebraniach a potem wszystko przekręca i gada głupoty...

Muminek ze Stutthof
@Gmm

Sytuacja będzie taka jak w zeszłym roku nie wszyscy zatrudnieni w tym roku dostaną 13 itp inne bonusy ponieważ nasi milusińscy ustalą sobię dolny pułap tj. np osoby zatrudnione do 1 września 2018 tak dostaną a te od 1 już nie, gdyby byli sprawiedliwi to podzielili by to na 12 i każdemu bez wyjątku wypłacili miarodajne do jego wkładu. Ale ja nie dostałem a Ma**k na żebraniu mówił że dostanę ? Czemu inni dostali ? --A ile pracujesz? , Trzy miesiące!?, --To nic nie dostaniesz wypad na stanowisko bo Ci sztuka ucieka.

Stachu
@Gmm

Haha ile? Wiesz ile ja za las wziąłem?

Skryba
@Gmm

Moim zdaniem to nie ma tak, że premia jest konieczna lub nie. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład robię lodowki, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

@Praciwnik

Gdyby tak na zebraniach ludzie nievszeptaliby do ucha to może byśmy tam stylu słyszeli.

Są dwie grupy

Jaka wypłata?

Możecie podać REALNE zarobki netto w tej chwili na produkcji,bez nadgodzin? Tylko bez złośliwości.Zastanawiam czy się nie zatrudnić bo mieszkam niedaleko.

@Jaka wypłata?

Dostaniesz na początek 2500 na łapę może ciut więcej jak masz doswiadczenie. Do tego 190 na karcie sodekso i premia co miesiąc ale z tym to różnie bo mało zależy ona od pracowników

Kamil
@Gość

Poza przedstawioną przez Ciebie stawką wynagrodzenia za pracę na produkcji w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego zatrudniony pracownik może liczyć na ewentualne premie bądź innego rodzaju dodatki? Jeżeli tak, to na jakie konkretnie? Proszę, abyś opisał, jak to dokładnie wygląda.

Wujek dobra rada
@Kamil

Do wyżej wymienionych dodatkowo 13 pensja i w 2019/2020 ma pojawić się premia frekfencyjna dodatkowe ok 200zl

@Gość

Na jakim dziale te 2500 na rękę na początek bez premii ?:)

Prze wojownik
@Kasia

W roce

Montażowy żigolak

Ja tak dla odmiany z innej beczki, gorące pozdrowienia dla Pań koordynatorek z kuchenek ( linia montażu, Pani K.P i Pani E.W). Boże dziewczyny jak na was patrzę to aż miło mi się robi na sercu

Montażowy żigolak

Nie ma co się dziwić, te Panie są naprawdę śliczne.

Rozbawiona
@Montażowy żigolak

Rzecz gustu... Ale raczej nie miałeś okazji z nimi pracować bo szybko byś zmienił zdanie

@Rozbawiona

Bycie pod butami tych Pań to sama przyjemność.

Rozbawiona
@Montażowy żigolak

Nie no ...podziwiam...ale upodobania bywają różne

Pracownik Produkcji

Najpierw były robione testy zręcznościowe, co osobiście mnie upokorzyło bo jeśli wiem że nie dam rady pracować to się tam nie pacham. Później rozmowa na temat produkcji i zarobków. Po całej rozmowie która trwała długo, stawkia zasadnicza była zdecydowanie za niskia benefity jak w każdej firmie ale premia niska a do tego brak sobót/niedziel ( inne firmy mają 100% i 150% a nawet 200% płatne weekendy) żeby dorobić ewentualnie dzień do oddania. Dlatego nie została przyjęta przeze mnie oferta pracy w tej firmie. Choć na początku pani przez telefon oklamala mnie że mogę liczyć na 3000 do ręki. A okazało się na miejscu że max 2400... A to za mało.

Odnośnie produkcji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Miki

Mam pytanie czy nowy pracownik na produkcji ma szanse dostać urlop latem

Skryba
@Miki

Urlop latem to oczywistość, ja na przykład na urlop zwykle jeżdżę latem, chociaż lato nie jest. Konieczne aby przeżyć przygody. Bywa, że w środku zimy poznasz osobę, grupę osób która wciągnie cię w wir zdarzeń, często pozornie niezwiazanych ale to właśnie z takich drobnych rzeczy rodzi się prawdziwą przygoda o której warto napisać, które będzie można opowiadać wnukom. A więc podsumowując warto być otwartym na nowych ludzi i przygody. I tak dostaniesz urlop

Halo Stachu?

Jadzia
@Bapka

Ja jestem za tym żeby premie dostali wszyscy pracownicy produkcyjni, biurowi, logistyka i roka dostali premie.

Stachu

Z ptactwa: kuropatwy, bażanty, dzikie kaczki, gęsi, łyski, bekasy i cietrzewie...

@Stachu

O ty (usunięte przez administratora) po co ty żeś pojechał do tej centrali, mój las wyciołś, po mojem chodził, moje pieniądze zabrał Kto ci dał takie pozwolenie?

@Bapka

No gdzieś ty pojechał bo cię szlag jasny trafi krew nagła zaleje

Dociekliwy

No i.....!?? Panie Jacku S ! Szkoła rozpoczęta. Czy całe życie będziesz pozerem i (usunięte przez administratora)!!!!!

@Dociekliwy

Hahaha ale masz bol (usunięte przez administratora) Zazdroscisz ze wyksztalcenie nie bylo mu potrzebne do sukcesu. Jajkolwiek zdobyl stanowisko to swiadczy o tym ze jest zaradny a Ty?

@Tukan Kutan

Widzisz słowo sukces wobec pana (z małej litery) odniosłeś do osoby która sukces osiągnęła tylko jednej płaszczyźnie naganiacza w kołchozach czyt. Tanich montowniach dla plebsu bez perspektyw, tak naprawdę to jest pros**czek ( z pogardą) który może trochę lepiej do miski włożyć niż plebs.

Gmm

Już policzyłem, nie było zwykłej premii za grudzień, pracuję od czerwca, 2 dni l4 i około 500 zł haha, szkoda że bez premii.

Konstanty

Sensowne są ich rozwiązania wobec mot**chu co pracuje na produkcji, jak nimi manipulują haha wyjdzie łysawy dziadek po 40 (M.N) i nawciska im kitu a oni nadal to biorą za pewnik, nawet małpa by się połapała że coś jest nie tak. Bo hajs musi się zgadzać bo fra****ia musi zapierd**** , bo normy muszą iść w górę, bo trzeba im mówić to co chcą usłyszeć a jak nie to inaczej (usunięte przez administratora) zbita ryba. Premia : 200 x 12 = 2400 a teraz 1500 hahahahah, Ru*** was nas każdym kroku, jak tam wasze zwieracze jeszcze działają czy w pampersach przy taśmie zapi***e . Kołchozowe Fraj****wo.

@Konstanty

Ciesz się z e w ogule dostałeś, ja od czerwca pracuje i ani grosza nie dostałrm.

Ludzie zastanawiam się co wam to daje pisząc takie komentarze przecież z tej pracy robicie (usunięte przez administratora) . Współczuję waszym dzieciom mężowi czy żonie , wracacie do domu i potem patrzycie bliskim prosto w oczy i nie brak jakiej kolwiek poczucia winy . Żal i jeszcze raz żal Was , brak szacunku dla rodzin waszych.

Omatkoboska

Nie masz racji. Skoro kierownikami są ludzie bez szkoły to kto tu jest infantylem. Takim zachowaniem udawadniacie że wszystko po znajomości. To ty zastanów się jak patrzysz swojej rodzinie w oczy. Jesteś oszust i naciągacz.

@Omatkoboska

Widzę że znów wracamy do starej śpiewki, żal (usunięte przez administratora) ściska że ktoś ciężką pracą doszedł tam gdzie jest obecnie?? Żadna uczelnia nie gwarantuje z miejsca pracy jako kierownik dyrektor czy prezes. To raczej doświadczenie o tym decyduje a nie wykształcenie ( choć to bywa potrzebne niekiedy ) Tyle w temacie, można to co napisałem hejtować .

@Pracownik 2

Trzeba hejtowac. Kumoterstwo i nic więcej. Najgorszy zakład jaki istnieje. W mojej ocenie jesteście dnem i porażka na rynku pracy. Życzę Wam, pseudo kierownicy, wszystkiego co najgorsze.

@Omatkoboska

Rozumiem że już tutaj nie pracujesz , bo jak pracujesz to znaczy że jesteś cieńką pipą którą ciągle płacze i użala się nad sobą. Hejtować trzeba takich "pracowników" jak Ty.....

Żałosna wypowiedz

@Pracownik 2

Właśnie doświadczenie bo szkoła teraz ma tyle do tego co sanki w maju

@Omatkoboska

Mylisz się i to bardzo jeszcze takie zakładu nie widziałeś na swoje oczka chłopcze drogi

PPracownik
@Wirujacy na fali

Uważaj co piszesz bo kiedyś w maju padał śnieg hi hi hi hi

@Omatkoboska

Popieram. Koordynatorki bez szacunku do ludzi. Kilka osób już napisało pismo do dyrektora. W przyszłym roku jak się nic nie zmieni to wyślą. Koniec ignorancji, (usunięte przez administratora)i nieróbstwa

@Pracownik 2

Jasne. Sprzątaczki koordynatorki, nie umieją kompa obsłużyć..

@PPracownik

A kozy na rogach tanczyly

Zwłaszcza pani biała rękawiczka A. B

@Pracownik 2

Bardzo dobrze napisane. W dzisiejszych czasach papier można sobie kupić i co za tym stoi, brak doświadczenia. Teraz nie liczy się papier tylko, co Pan/pani umie. Masz wiedzę, chcesz ją pogłębiać i uczysz się ciągle to i awansujesz. Ale nie zawsze, też tak jest. Zauważyłam to po nagrodach na koniec roku. Pewne osoby dostały, co zawsze mówiły że mają (usunięte przez administratora) A inne co się starały i wiele rzeczy wprowadzały, nie zostały zauważone. Dlatego nie warto nie raz się wychylac. Robić swoje i walić reszte. 8h i do domu.

,,,

Żałosne

LoL
@Zmęczony

Z ciekawości zapytam. Piszesz o nagrodach za 2017 rok, czy za 2018?

@LoL

2018 oczywiście. W 2017 nie pracowałam to nie wiem jak było.

@Zmęczony

Z ciekawości: skąd masz takie informacje że ludzie podostawali nagrody za 2018 rok? Chwalili się że już dostali kasę, czy że dostaną?

@pytacz

Zebranie przecież było. I osobiście kierownik wręczał nagrody za 2018 przy wszystkich. Mówię o lodówkach.

@Zmęczony

Nie każdy musiał wiedzieć o zebraniu, i nie każdy był :). Takie pytanko kiedy było zebranie i z kim?

@Zmęczony

Jeszcze pytanko co to za nagrody były? dodatkowa premia ( jaka wysokość? jeżeli wiesz), czy przysłowiowe cukierki ;)? Zapomniało się dopisać wcześniej ;)

@pytacz

To nagroda za dyspozycyjność i brak zwolnień.

Niewykształcony
@Pracownik 2

Ciężka praca??! Co Ty jaja sobie robisz czy nie wiesz co piszesz... Na stanowisko dyrektora czy kierownika trzeba coś sobą reprezentowac. Wykształcenie to jest w tych czasach minimum

Trochę ich porąbało z tą premią za wzorową frekwencję. Teraz ludzie chorzy będą przychodzić do pracy i zarażać innych. Najgorsze na co mogli wpaść... Jak złamię rękę albo będę miał sraczkę to przyjdę do roboty, co mi tam 1500 piechotą nie chodzi

KASIA
@Zainteresowany

Jakiś rok temu to był premia frekfencyjna wypłacana co miesiąc w wysokości 200 zeta .Jakiś czas temu ją zlikwidowali. Było to o wiele sensowniejsze .

@Zainteresowany

A jakby takiej premii nie było to byś płakał że nie ma. Tak źle i tak nie dobrze....

xyz
@Zainteresowany

1500 zł to premia wypłacana kwartalnie, rocznie? Jaki jest obecnie system pracy? 2, 3 zmiany?

terefere

Czyli 1500 brutto do wypłaty :) za grudzień

KASIA
@xyz

Premia roczna. Na razie 2 zmiany .

@KASIA

Sensonwe to są ich rozwiązania wobec motłochu co pracuje na produkcji 200 x 12 = 2200 a teraz 1500 hahahahah, Ru*** was nas każdym kroku, jak tam wasze zwieracze jeszcze działają czy w pampersach przy taśmie zapi***e . (usunięte przez administratora)

@KASIA

Sorry 2400 nie 2200 ???? . Ru*** was jak chcą tu dadzą tu zabiorą tu Robią za rok tu za miesiąc.

Loft25

Witajcie Czy ktoś z Was zna Pana Krzysztofa G. pracował w Waszym zakładzie w latach 2016-2017 jako "Administrator Fabryki"

@Loft25

Ja znam

Taki ja

Kierownicza (usunięte przez administratora)na chłodnictwie.

LoL

A coś więcej?

Taki ja
@LoL

Czego więcej chcesz. Pewnie jesteś jednym z tych nierobów.

@Taki ja

Pewnie każdy inny jest pracowity jak Ty

LoLzProces-uffffff
@Taki ja

Skoro piszesz że ktoś jest ,,wujem" to przynajmniej to uzasadnij, zwłaszcza jak ktoś pyta! Patologia to jest na montażu i pre montażu. Jeden ma problem z przykręceniem 4 śrub ( niektórzy potrafią liczyć tylko do 3? - był albo jest pętak który kompresor przykręcał na 3 śruby ...), ktoś inny ma problem żeby wsadzić papiery do szuflady a później płacz że wady A lecą i wszystkim premie uwalają bo baran jeden z drugim ma problem natury egzystencjalnej. Jak nie masz argumentów w rozmowie z kierownikiem to czego się spodziewasz? Że przyjdzie, pogłaszcze cie po głowie i jeszcze pocieszy jakiś ty biedny? Jak ktoś zamiast sznurka trzymającego uszy ma pewien narząd, to i z kierownikami się dogada bez problemu. P.S. patologia to 99% wypowiedzi tutaj min. twoje

Kamil
@LoLzProces-uffffff

Widzę, że masz informację o tym, jak wygląd praca w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, dlatego chciałbym dowiedzieć się, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w tym miejscu pracy? Firma poszukuje nowych pracowników, czy może kadra jest na chwilę obecną zapełniona? Proszę o odpowiedź.

LoLzProces-ufffffff
@Kamil

Z chęcią udzielił bym Ci odpowiedzi, ale nie mam pojęcia jakie są kadrowe plany firmy

Tukan Kutan

Wiersz dedykowany nierobom co im wiecznie zle. Do amazona wszyscy wyp... tam wam lepiej bedzie. Wszyscu tam sa mili niektorzy az za bardzo.

Znam was aż za dobrze

Powiem krótko (usunięte przez administratora) Nieroby płaczecie bo tak naprawdę nie macie pojęcie o pracy na produkcji tłumacze produkcja to ludzie fizycznie którzy będą pracować bo takie jest ich przeznaczenie sam jestem fizolem i kocham to wręcz uwielbiam a teraz narodziła się banda nie douczonyczch matolow którzy chcą zarobić ale się nie narobić sorry to jest polska i nikt tu za nikogo zapiermadalac nie będzie. A przysłowie czy się stoi czy się leży 2000 się na leży poszło już dawno w zapomnienie...

Wkurzony na maksa
@Znam was aż za dobrze

Posłuchaj (usunięte przez administratora) Sami zatrudniacie takich ludzi, więc nie pisz że ludzie nie mają pojęcia na produkcji. To jest tylko wina prowadzących rekrutację.z drugiej strony, dużo ludzi odeszło a jeszcze więcej odejdzie z tego bałaganu. Wasze dni są policzone. Żałosne kierownictwo.

Fan J.S

Panie Jacku, z okazji Świąt życzę Panu, żeby skończył Pan szkołę.

Gość 11

To ile wy macie brutto za miesiąc?

@Gość 11

A co? Zazdrościcie frajerzy? Niektórzy pracują to mają tyle. Wy musieli byście wejść pod biurko codziennie po godzinach na 45 min.

KrulLasu
@Hakuna matata

Za kogo ty nasz masz, ja wchodzę tylko na 5 minut. I kto tu jest frajerem?

@KrulLasu

Zamiast pod biurko weż się do roboty .

@Hakuna matata

A ja tam lubie galke robic. Jedna reka trzymam swoja myszke a druga glaskam po jajkach. Mam pozniej gladkie rece i usta i nie musze uzywac drogich kremów. Polecam taki zabieg raz w tygodniu. Powinniscie sie cieszyc ze macie komu gale robic sa tacy co nie maja komu i sa zgorzkniali przez to np ci co robia na produkcji. A zazdrosc to destrukcyjne emocje. Robcie galkei uwolnijcie SSIE ☺

@Tukan Kutan

Zmień w takim razie fabrykę z BSH na Algidę. Tam ssie uwolnisz:)

@Hakuna matata

Lody manualne lepsze niz wloskie automaty

@Tukan Kutan

Nie wnikam jak masz w chacie. Do pracy tego nie musisz przenosić.

@Gość 11

No co mi to daje, 20 zł na godzinę to też śmiech na sali. A kurła KGNy ciężkie...

PPracownik

fakt jest faktem że kordynatorami zostają ludzie bez doświadczenia i to jest prawda , tylko w momencie gdy już mają tą szansę to niech szanują pracowników na lini . Przyjdzie taki czas że na produkcji zostanie sama chołota bo każdy normalny człowiek nie będzie chciał pracować , bo pewne zachowania podlegają po(usunięte przez administratora). A co nie którzy to nawet nie umieją posługiwać się komputerem , dzieci w przedszkolu mają większe pojęcie niż co niektórzy???????????????????????????????????? a fakt też jest taki że powinno się napisać pismo do samego dyrektora dlaczego ludzie bez szkoły i doświadczenia mają takie stanowiska i puścić taka listę aby ludzie podpisali się pójść do niego nawet z radą pracowniczą i żądać wyjaśnień przedstawić problemy a nie tu na forum wyzywać i pisać że pod biurkiem dobrze robią . Bo każdy czytając te wypowiedzi będzie myślał że ten zakład to bur......el .

xxx
@PPracownik

Gdzie widziałeś w bsh radę pracowniczą.

@PPracownik

Bo ten zakład to (usunięte przez administratora)

Taka ja
@xxx

Na ostatnim spotkaniu na tłoczni ????

Uwaga nowa akcja świąteczna! Zbieramy na nowe progi do chryslera

Wirujacy na fali

Zbieraj dale albo zgłoś się do rydzyka on całe oddaje

Omatkoboska

A czy ten pseudo kierownik J.S robi jakaś szkole czy nadal udaje ważniaka bedac szczurem bez wykształcenia?

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.