Opinie o I. Centermedical Dorota Kowalska Ii. Biopharm Dorota Kowalska Iii. Lufthous Polska Dorota Kowalska w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy I. Centermedical Dorota Kowalska Ii. Biopharm Dorota Kowalska Iii. Lufthous Polska Dorota Kowalska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie I. Centermedical Dorota Kowalska Ii. Biopharm Dorota Kowalska Iii. Lufthous Polska Dorota Kowalska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I. Centermedical Dorota Kowalska Ii. Biopharm Dorota Kowalska Iii. Lufthous Polska Dorota Kowalska w Gdynia

Dawno nie czytałem aż takich różnych opinii o pracy w firmie. No nic, chyba jedynym rozwiązaniem jest przekonanie się o warunkach na własnej skórze:) Problem jest tylko w tym, że nie mogę znaleźć żadnych ofert pracy związanych ze sprzedażą. Osobiście trzeba się skontaktować z firmą? Dajcie znać, czy w ogóle warto, jakie aktualnie zarobki proponują, czy wynagrodzenie jest motywacyjne i co z tą umową, bo tak jak pisałem — rożne opinie tu są ;)

Bodzio Nowy wpis

Bardzo rzetelna firma - tyle mogę powiedzieć

Adam Nowy wpis

Niesamowite co ludzie czasami potrafią pisać i jak łatwo przychodzi opisywanie kogoś nie pokazując swojej tożsamości. Straszna obłuda. Miałem okazje być tutaj przez dłuższą chwilę i dawno nie widziałem żeby ktoś tak bardzo dbał o swoją kadrę i był tak pomocny i zainteresowany nie tylko czubkiem własnego nosa . Generalnie porządna firma i nie ma się naprawdę czego doczepić.

ha ha ha Nowy wpis

Z jednym się mogę zgodzić. Pieniądze zawsze były na czas. Natomiast reszta do bani. Szef (wielki bonzo dyrektor generalny) to wielki kłamca i pajac w jednym. Jak mu się wchodzi w (usunięte przez administratora) albo się z nim sypia to wtedy ma gest. Ogólnie nie szanuje pracownika i potrafi się wpierniczyć nawet w życie prywatne z butami. Wracając do warunków zatrudnienia to umowa na 1/4 etatu albo zlecenie ale pracujesz normalnie a pieniądze dostajesz od sprzedaży pod stołem. On się cieszy ty będziesz płakać (nie teraz bo można zarobić) jak się okaże że nie ma emeryturki.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Ksiadz

Te i inne dobre opinie tutaj to są kupione opinie za 10 zł sztuka. Ta firma nie ma nic wspólnego z prowadzeniem firmy. Wyzwiska i groźby od osób związanych z firma. To coś nie ma nic wspólnego z żadnym dobrym ani biznesem ani miejscem pracy.

były

Ta firma to kpina i jedno wielkie manipulowanie pracownikami i klientami

@były

Respektuję Twoje zdanie - tego możesz być pewien. Ale wiesz...przydałoby się jakieś wyjaśnienie. Napisz proszę, dlaczego uważasz, że firma I. Centermedical to "kpina". I o co właściwie chodzi z tym manipulowaniem pracownikami i klientami? Podaj nam jakieś konkrety.

Agnieszka

@dawid jakie dodatki na święta ?

Dawid

Pracowałem w firmie przez ponad 2 lata. Gdyby nie wyjazd za granicę za swoją drugą połówką dalej bym tam pracował. Świetna atmosfera w pracy, terminowe wypłaty, dodatki na święta. Chciałbym aby każdy pracodawca miał takie podejście do pracownika. Polecam!

Agatka

Fajna załoga, ludzie pomocni a wypłata była zawsze na czas. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie.

Maćko

Współpracowałem z firmą na umowę zlecenie. Płatnik znakomity, współpraca wzorowa. Polecam

Maciek

Atmosfera w pracy jest ok ludzie mili dla siebie a kasa zawsze na czas.

Na tym portalu nie dyskutujemy o produktach, a o pracodawcach i warunkach w pracy, a Wy tu wylewacie jakieś żale. Moja opinia o tym pracodawcy jest jak najbardziej pozytywna. Pracowałam tam bardzo krótko (ciąża) i nie mogę powiedzieć złego słowa. Atmosfera w pracy super, współpracownicy pomocni a do klienta podchodzi się na prawdę z sercem więc tym bardziej nie daję wiary temu co piszecie.

ha ha

Widać że firma zaczyna się brać za opinie na internecie bo ludzie coraz mądrzejsi. Schowajcie się z tym zachwalaniem produktów wazeliniarze szefa. Przecież każdy kto ma odrobinę rozumu wie że to naciąganie ludzi (starszych, schorowanych). Jeśli macie odrobinę przyzwoitości przestańcie pisać te bzdury.

@ha ha

Warto jednak pamiętać, że choć opinie o produktach są ważne, to GoWork.pl przede wszystkim służy pracownikom. I stąd pytanie, czy zatrudniają obecnie? Proszę o info. Dzięki.

zdr

Ta firma nie oferuje produktów medycznych. Materacy nie można odpisać od podatku a koenzym q10 nie jest nawet suplementem diety tylko środkiem spożywczym. Dno, żenada i hańba. Jakim trzeba być człowiekiem żeby pracować w takiej firmie. Ale spokojnie wszystko w życiu wraca.

Jadwiga 76
@zdr

Co ty wiesz człowieku ja odliczyłam materac magnetyczny bez żadnego problemu, więc nie pisz bzdur. Mam materac już dwa lata i jestem bardzo zadowolona z jego działania. Minęły mi migrenowe bóle głowy i bóle kręgosłupa. Więc najpierw kup sobie materac a potem wypisuje opinię na jego temat

zdr
@Jadwiga 76

Podaj ustawę na podstawie której można to badziewie odpisać. Sama piszesz bzdury. Sprawdzałem i te materace można było odpisać kiedyś jako wełniane a od kilku lat już tego zrobić nie można tym bardziej że z wełną nie maja nic wspólnego. Dodają tylko jakieś beznadziejne wełniane prześcieradła. A materac kupiłam i to był mój największy błąd. A ty jak chcesz się przypodobać szefowi to są na to inne sposoby o których piszą poprzednicy. Także ten tego ... powodzenia

Celina

Podziękowania dla firmy Biopharm za cardio q10 . Zużyłam cały produkt, jestem zadowolona i pełna energii. Pozdrawiam

@Celina

To, że jesteś zadowolona z produktu firmy Biopharm niewątpliwie świadczy o jej wysokim poziomie. Pierwszy raz miałaś z nią do czynienia czy nie? A jeśli ktoś z pracowników Biopharm tu zagląda to zachęcałabym do pozostawienia tu opinii o warunkach pracy. Uważacie, że Wasze wynagrodzenie jest adekwatne do obejmowanej posady?

Maria

Zakupu dokonałam w Uzdrowisku Inowrocław w roku 2018. Po ponad pół roku spania na materacach od Center muszę przyznać, że jestem w bardzo pozytywnym szoku! Materace są wygodne, lepiej się czuję rano, odeszły bóle stawów i mam bardziej unormowane ciśnienie. Polecam wyroby. Można je odliczyć od podatku czego jestem przykładem.

Marylka

Kupiłam Cardio Q10 będąc w Ciechocinku w 2018 r. Chciała bym powiedzieć, że mimo różnych opinii jestem bardzo zadowolona z zakupu, nie mam żadnych zastrzeżeń co do funkcjonowania firmy. Jeżeli ktoś nie jest zdecydowany na zakupu to po prostu nie kupować. Pozdrawiam Marylka.

poszkodowana

Taka działalność powinna być karalna długim więzieniem ! Dla mnie jest to jawne oszukiwanie i doprowadzanie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, starszych często niedołężnych osób. Nie wiem jaką trzeba być zdegenerowaną łajzą żeby móc tak postępować. Niczym nie różnią się od bandytów oszukujących metodą na wnuczka itd. Produkty są słabej jakości, a cena zawyżona do rynkowej ponad 10 krotnie.

Anka80
@poszkodowana

A stosowałaś cokolwiek że wyrażasz swoją opinie

jw

Zgadzam się z wypowiedzią mojego poprzednika. Nie żal mi pracowników lecz ludzi którzy kupują to badziewie sugerując się prezentacją produktu który rzekomo ma ich wyleczyć. Jeśli lubisz naciągać ludzi a potem możesz spać spokojnie to spróbuj.

Anka80
@jw

Ludzie co wy wiecie na ten temat . Najpierw trzeba stosować a po ten wyrażać opinie . Moja babcia cztery lata temu kupiła materac tej firmy . Miała problemy z nadciśnieniem i krążeniem . Problemy jej ustąpiły . Jest to wyrób medyczny który sobie odliczyła od podatku . Wiec nic nie wiecie tylko wyrażacie bzdurne opinie .

Daniel

Uwaga ! Jeśli ktoś z waszych bliskich zakupił materac o znacznie zawyżonej wartości podczas jednego z pokazów tej firmy na których ludziom stosuje się „pranie mózgu” używając różnych technik manipulacji i sprzedaży to ma prawo to zgłosić. Im więcej takich zgłoszeń będzie tym szybciej uda się ukrócić ten proceder. Zgłaszajcie sprawy do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Zostaw merytoryczną opinię o I. Centermedical Dorota Kowalska Ii. Biopharm Dorota Kowalska Iii. Lufthous Polska Dorota Kowalska - Gdynia

• Jak się pracuje w I. Centermedical Dorota Kowalska Ii. Biopharm Dorota Kowalska Iii. Lufthous Polska Dorota Kowalska?

Zobacz opinie na temat firmy I. Centermedical Dorota Kowalska Ii. Biopharm Dorota Kowalska Iii. Lufthous Polska Dorota Kowalska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w I. Centermedical Dorota Kowalska Ii. Biopharm Dorota Kowalska Iii. Lufthous Polska Dorota Kowalska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy I. Centermedical Dorota Kowalska Ii. Biopharm Dorota Kowalska Iii. Lufthous Polska Dorota Kowalska?

Kandydaci do pracy w I. Centermedical Dorota Kowalska Ii. Biopharm Dorota Kowalska Iii. Lufthous Polska Dorota Kowalska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.