Opinie o Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnów

zainteresowana

na jakie zarobki można liczyć na stanowisku pracownika lub specjalisty ds technicznych

d9
@zainteresowana

Pracownik ma w zasadzie jedne z najniższych zaszeregowań 3400 brutto i ile pamiętam. U specjalisty można liczyć na circa 1000 złotych więcej +premie miesięczna i kwartalna.

Leszek

Witajcie . Powiedzcie ile zarabia pracownik ds. Technicznych .

Marcino

Witam. Na jakie zarobki może liczyć specjalista ds. Technicznych . Pozdrawiam

Twoja Stara

Powie ktoś ile zarabia zastępca kierownika gazowni? Nie wiem czy jest sens się użerać. Z góry dziękuje:)

@Twoja Stara

Minimum 5110-5500 brutto. Z czego po moich rozmowie wiem, ze więcej trudno - odpuść sobie.

TS
@Kandydat

Mi nic o kasie nie mówili ale jeśli jest tak jak mówisz to chyba musza murzyna zatrudnić.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
Lukas

Witajcie. Coś o zysku słychać ?

ktoś

Dyrekcja w oddziale we Wrocławiu zajmu się głównie poprawą i szukaniem literówek w protokołach, które pisze się na wszystko. Najlepsze jest to ze jeden poprawi przesyła do drugiego, drugi poprawi pierwszego ale przesyła do trzeciego. I tak w kółko. Chore to. Brak szacunku do pracownika. Zwykły Kowalski jest traktowany jak śmieć. Dyrektorzy ściągają swoje (usunięte przez administratora) na miękką państwową posadkę. Zwłaszcza Rafał B. odstawia takie numery ze chciał kochankę ściągnąć do pracy u siebie, bez kompetencji bez niczego ale z ładną buzią. I ten pseudo korpo język: procedować, dekretować. Mało który z pracowników wie co to znaczy. Nie można wysyłać do nich maili bezpośrednio tylko trzeba przez sekretariat - tacy panowie. Wszystko zależy od ich humoru. Jak jest dobry - podpiszą papiery, jak zły - nie doprosisz się o nic. Nie mówiąc o mobbingu który tuszują. Zbierają haki na pracowników. Mają pozakładane foldery na komputerze na osoby których chcą się pozbyć. Zarządzanie we Wrocławiu to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Cała pseudo dyrekcja jest do wymiany. Pracowałam z nimi to wiem o czym mówię.

Monter

Nie polecam wręcz odradzam. Strata czasu. Na rekrutacji sporo bajerów zapewnień. Realia są inne ale to wychodzi z czasem. Ignorancja i brak szacunku. Primo numero uno.

SZOK

Witam.... MONTER NA JAKIE WARUNKI FINANSOWE NA POCZĄTEK MOŻE LICZYĆ.... BO W PONIEDZIAŁEK MAM ROZMOWĘ... COŚ CZYTAŁEM 3810 BRUTTO?.... A JAK Z NADGODZINAMI, DYŻURY, SOBOTY... ect... BARDZO DZIEKUJE ZA TO JAŚNIENIE OD STRONY PRACOWNIKA SPRAWY FINANSOWEJ.... POZDRAWIAM ODDZIAŁ PIASECZNO.... Z GÓRY DZIĘKUJĘ!

Pest

Witam chciałbym się dowiedzieć dlaczego tak długi jest okres umowy na czas określony czy są dodatki za pracę w systemie zmianowym oraz czy płatne są dyżury i na jakich zasadach się to odbywa.

@Pest

Okres umowy zależy od pracodawcy czyli trzy miesiące plus trzydzieści miesięcy, tak to jest chore ale pracodawca wykorzystuje to maksymalnie według przepisów po tym okresie umowa na stałe. Dyżury są płatne.

@Pest

Co masz na myśli, że okres umowy na czas określony jest tak długi - ile trwa? Nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale domyślam się, że problemem jest dla ciebie to, że nie ma szans obecnie na pracę na umowę na czas nieokreślony. Rzeczywiście, dosyć rzadko firmy teraz oferują taki rodzaj umowy. Może warto pogadać z szefem, daj znać, co myślisz.

Jjk
@Ewa

Trzy lata pracując na czas określony nie jest chyba krótki?, chociażby nie można wziąć kredytu no i oczywiście odstrasza to w każdej chwili można nie przedłużyć umowy przez pracodawcę.

@Ewa

„ Łączna długość umów na czas określony u jednego pracodawcy nie może być dłuższa niż 33 miesiące. Jeśli umowy przekroczą ten okres albo będzie ich więcej niż trzy - zostaną uznane za umowy o pracę na czas nieokreślony.”

33 miesiące plus 3 miesiące okresu próbnego razem 36 miesięcy Pozdrawiam

On
@zz

A czy jest możliwość skrócenia tych czasówek?

@On

Nie

@Ewa

Może jednak zadbać o pracownika i nie zachowywać się jak Firma prywatna.....

On
@zz

Łatwiej takiego na czasówce zwolnić. Nie przedłużają i nie muszą się tłumaczyć. Smutne.

Ktos

Jak kształtuje się zarobki na stanowisku mistrza

Sant
@Ktos

Startujesz od 5120 zł

Mistrz
@Sant

Brutto

Niedoceniony Monter .

Nie dawno miałem rozmowę rekrutacyjną jako monter i niestety negatywnie przeszedłem rekrutację , ale tak sobie pomyślałem że zamiast 3 osób rekrutujących przez video rozmowę , to rzetelna i sprawiedliwa rekrutacja byłaby jak każdy kandydat byłby zatrudniony na okres 1 - 3 M-c i to Majster , Brygadzista decydowałby zakontraktowania kandydata do pracy ;)

Czy zarząd w Krakowie ma coś mądrego do powiedzenia poza tym że mnie to p.......

@Anonim

Wszędzie to samo

Kingkong

Jaki managier takie metody

Wiesław

Czy da radę dostać pracę bez znajomości, tj tylko dzięki zdobytemu doświadczeniu, wiedzy oraz umiejętnościom ? Złożyłem aplikację i się zastanawiam czy specjalnie się produkować, przygotowywać do rozmowy, wnikać w informacje o firmie itp, bo najpierw mógł być kandydat, a potem dopiero ogłoszenie

@Wiesław

Jezeli akurat nie maja nikogo ze swoich to moze bedziesz mial szczescie sie salapac. Podobno z zewnatrz nie przyjmuja chyba ze przez protekcje.

Boooo

Specjalista w Olsztynie. Jakie stawki na wschodzie na początek :)? Dział bhp i ochrony środowiska czy jakoś tak.

Dorota
@Boooo

No tak, w Olsztynie Polska Spółka Gazownictwa szuka w tym momencie Specjalisty ds. Ochrony Środowiska. Oferują między innymi: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premię miesięczną i kwartalną uzależnioną od wyników pracy, szeroki pakiet benefitów – m.in. dostęp do opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku. Wymagają jednak dwuletniego doświadczenia. Posiadasz takie?

@Dorota

Posiadam, oj posiadam. Siedzę w tym temacie już parę ładnych lat. Tylko ciekawią mnie zarobki jakie ta firma może na początek zaoferować. Żeby wiadomo było ile można negocjować w razie jakby do rozmowy doszło :)

@Boooo

Też złożyłem tam papiery. Spełniałem wszystkie wymagania iiiii cisza. W Olsztynie wszystko po znajomości. A konkursy dla czystej formalności. Żeby dział HR miał podkładkę że wybrał 'najlepszego' kandydata.

Inkasent

Co myślicie o systemie odczytowym ja osobiście mam bogatą wiedzę ale czekam na refleksje.

@Inkasent

też mam spore doświadczenie - co chciałbyś wiedzieć ?

@moter

Chciałbym dużo wiedzieć o metodologii kryteriach kompetencjach oraz o systemie wybierania firm odczytowych i kto za tym stoi oraz o etyce w biznesie bym się dyzo nauczył.

@Ikasent

firma "Jacus"siedziba to mieszkanie w bloku a inkasenci to chłopcy z łapanki - tak profeonalnie obsługuje się PSG

@moter

Hahaha nie padła ani jedna odpowiedź na moje pytanie

@moter

To może ja odpowiem Polskie firmy w PSG zmierzają w kierunku by promować tzw "Januszostwo" czyli pan "Mietek" będąc dwa szczeble w edukacji niżej odemknie z którym osobiście rozmawiałem dostaje kolejne zlecenia z wyróżnieniem pomimo że z 5 razy mnie (usunięte przez administratora) przy podpisywaniu umowy a firma która mając zaplecze starała się zbudować zdrowy model została wyrzucona bez wypłat dla pracowników. Taka jest polityka firmy tylko że ja pytam kto za tym stoi ?

@Ikasent

Tak zarząd ma zapewne MBA w koszykówce ale nie z zarządzaniu

@Inkasent

Proszę Państwa Pan Jacek podaje do Pana Piotra Pan Piotr podaje wspaniale do Krzysztofa co za akcja dwutakt a na końcu Energo zet popisuje się wspaniałym wsadem niesamowite MBA w biznesie i etyce

@Inkasent

A na końcu Pan Zbigniew zmienia NIP co za akcja niesamowite teraz to może startować wszystkich przetargach co za MBA same gwiazdy będą na otwarciu tylko proszę nie szaleć mamy pandemie !

@Inkasent

Parę lat temu INKASO było w PSG - i to był najlepszy czas . Jakość terminowość odczytów stała na wysokim poziomie ,

My tu wszystko możemy
@Inkasent

My tu wszystko możemy jak to powiedziała nie pracująca już w HR jakaś Pani możemy kraść zabijać (usunięte przez administratora)bo nam wszystko wolno jesteśmy Państwową spółką a wy macie gryźć trawę i jeść szwaw jest najlepszy

Witam, jak kształtują się zarobki na stanowisku pracownik ds technicznych? czy z uprawnieniami można dostać jakąś lepszą stawkę? z góry dzieki

Kajsew

Wszystkim tym którzy tak narzekają na Psg proponuję przejść do prywatnej firmy przysłowiowego Pana Mietka a po miesiącu wrócić z podkolonym ogonem i na kolanach błagać kierownika o powrót.

Alex
@Kajsew

Jestes w błędzie teraz lepsze sa warunki płacy i dodatki socjalne u p Mietka niz w psg . Nie szanuje sie pracownika . Mlodzi ludzie nie chca w tej firmie pracować . Ten rok i przyszly bedzie gwozdziem do trumny dla tej firmy. Odejda na emerytury wszyscy fachowcy nie bedzie mial kto przekazac wiedzy i ni bedzie komu pracowac.

Wuwy
@Alex

Przedział wiekowy monterów to 55-65. Zaczynają zbierać się na emerytury a młodzi dostali wypowiedzenia z końcem listopada

Inżynier gazownictwa
@Alex

Sam pracuję w PSG 5 rok i mam nadzieję, że ostatni. W firmie pracuje grono specjalistów którzy specjalistami są tylko z nazwy. (oczywiście nie wszyscy bo są osoby z dużą wiedza ale ich za chwilę nie będzie albo już ich nie ma w PSG). Dyrekcja Oddziałów niedecyzyjna, przerośnięta Centrala pod nazwą Oddział Wsparcia, który wsparciem jest tylko z nazwy. Ustalone z góry limity pracowników na koniec roku w poszczególnych Oddziałach przez PGNiG na pewno nie pomagają. Pracownicy Gazowni, którzy dbają o bezpieczeństwo sieci gazowej, usuwanie awarii, słabo opłacani. Tak samo jak pracownicy nadzorujący Kierownicy, Mistrzowie. Nie wiem w czym bardziej jest odpowiedzialna praca Kierownika Oddziału Wsparcia, że średnie zarobki ma na poziomie ok 10 tys zł brutto, a Kierownik Gazowni w granicach 7 tys brutto ( zależy od Oddziału). Mistrz na południu Polski zarabiający często niewiele powyżej 5 tys brutto (+ premie, które jak wiemy są albo ich nie ma jak braknie pieniędzy i nikogo nie obchodzą łamane regulaminy premiowania) to też kiepsko opłacane stanowisko bo lepiej być starszym specjalistą czy specjalistą chociażby w Oddziale Wsparcia ze średnimi zarobkami 6 tys zł brutto i nie mieć pod sobą monterów i odpowiedzialnej pracy na sieci gazowej. Zarobki pracowników nie uwzględniają przede wszystkim wiedzy pracowników, wykształcenia, znajomości obsługi programów, samodzielności. Często zdarza się że osoba nowo przyjęta po niedługim czasie wykonuje swoją pracę dużo bardziej efektywnie niż "specjalista" pracujący w PSG 30 lat. W Firmie nie brakuje "specjalistów" którym wydaje się że czasy czy się stoi czy się leży to wypłata się należy jeszcze trwają. Są i "specjaliści" z większym stażem pracy, którzy nie są w stanie obsłużyć w podstawowym stopniu chociażby excel'a. Dlatego nie polecam tej firmy osobom młodym no chyba, że ktoś chce pracować na 1,5 etatu przez to, że odwala robotę za siebie i pseudo specjalistę. Negocjacje płacowe Związkowców z Zarządem dot. zarobków na 2020, które już dawno powinny być zakończone w 2019 zgodnie z Układem Zbiorowym to jakiś kabaret. Nigdzie w Układzie Zbiorowym nie widziałem zapisu, że ustalenie podwyżek jest uzależnione od zatwierdzonej Taryfy dla usług dystrybucji paliw gazowych, której zapewne Urząd Regulacji Energetyki nie zatwierdzi przed wyborami prezydenckimi ze względu na to, że prawdopodobnie będzie się to wiązało z zwiększeniem stawek z usługę dystrybucji co przełoży się na wzrost rachunków dla odbiorców. Zresztą szkoda czekać na te mizerne systemowe podwyżki - czas na zmianę pracodawcy !!!

@Inżynier gazownictwa

Bardzo dokładną, zgodna prawda. Tylko jedno dodam. Pracownicy z dużym stażem nie są doceniani. Nakazuje się im szkolic,, młodych,,. To jest nie w porządku tym bardzie, że nowy pracownik ma taką samą kasę co nowo przyjęty

@Gość

jeśli nowy po trzech miesiącach również wykonuje swoją pracę to w czym problem? Docenić starszych pracowników to jedno, ale docenić młodych zdolnych to drugie. To dwie osobne kwestie, a młodzi nie powinni być karani za to, że są młodzi. Starsi potrafią rozwiązać niecodzienne sprawy, nauczyć nowo przyjętych. Młodzi potrafią zrobić coś w inny sposób, często szybciej, wspomóc również pracę starszych. Pewna synergia. Tyle.

@Kajsew

Ludzie nie narzekają tylko obserwują co się w PSG dzieje. Nie obrażaj Pana Mietka ponieważ Pan Mietek aby zatrudnić albo zwolnić kogoś musiał tę Firmę założyć i sfinansować . Niestety osoby zatrudniające i zwalniające pracowników w PSG są oderwane od rzeczywistości i pogrążone w PiSlamiźmie który ich na to stanowisko posadził. Zarząd zapomniał że podstawą firmy są pracownicy a nie Samochody, budynki i systemy nadzoru pracowników. Jeszcze trochę to na temat gazownictwa sieciowego porozmawiasz tylko z pracownikami spoza Spółki bo nowa kadra z 3 letnim doświadczeniem będzie mogła tylko poopowiadać o systemach nadzoru nad pracownikami NEPTUN.

@Marcin

100 procent racji , grono pracowników w samych zakładach i oddziałach wsparcia mają blade pojęcie o problemach i pracy na razie niech i bezpośrednio na sieciach , natomiast są geniuszem w wyszukiwaniu i wysyłaniu błędów w Neptunie. Odpowiadają za bardzo wąski przedział pracy, natomiast na placówkach musisz się znać na księgowości i wielu innych sprawach

@Inżynier gazownictwa

cześć, właśnie sie zastanawiam nad ofertą na mistrza w oddziale PSG. Jakie zarobki?? Bo wymagania to mają, trzeba mieć upr. budowlane do kierowania i projektowania, upr. gazowe Di E, oraz cieplne i energetyczne, doświadczenie, na sieciach i w projektowaniu - wszystko posiadam, tylko że nie sprzedam tego za 5k brutto , bo więcej to mam jak do stoczni pójdę za montera lub spawacza.

@Marcin

cześć Marcin. No co mamy Ci powiedzieć. Wynegocjuj swoją stawkę, znam jedno mistrza co ma 5k brutto, ale pewnie dlatego, że nigdy nie wykłócał się o więcej - ot. poczciwy człowiek. Jak masz te wszystkie argumenty, to negocjuj. Zresztą to i tak wygląda, że dajesz swoją stawkę, po Tobie i przed Tobą są inni kandydaci i sobie wybiorą. Rady nie ma. Zrób tak żebyś nie gryzł się sam ze sobą, że Cię przyjęli "ah mogłem więcej powiedzieć", ale też żebyś nie żałował, że podziękowali bo za dużo. Ale skoro masz te uprawnienia, to możesz być równie dobrze kierownikiem robót u prywaciarza budującego przyłącza. Po prostu zorientuj się gdzie ile dają i tyle.

Inkasent

System inkasencki jest super co o tym sądzicie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Wojciecha Bandrowskiego 16
    33-100 Tarnów

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.