Opinie o Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnów

na czym polega kontrola MUS?

K.W

Witam jak w PSG wygląda sytuacja z umowami czy też dają co rok nową jak u prywaciarza

Czy moze ktos powiedzieć na temat pragramu SAP MM ? u nas w draża sie.

Alex
@Paweł

Tez proszę o opinie o pracy w SAPie osoby przygotowujace warunki tech. Co sadzicie o jego funkcjonalnosci . U nas tez probuja wdrazac. .

@Paweł

I jaki masz problem? Sap mm to prosty program w zakresie obsługi magazynu. Jest wersja treningowa można sobie poćwiczyć sprawdzić swoje umiejętności naprawdę sap to nic trudnego.

@Paweł

Wystarczy się zainteresować robotą i wszystko idzie. Jeśli uważasz, ze na szkoleniu nie potrafią wytłumaczyć - na internecie masa poradników. Ja nie byłem na ani jednym szkoleniu - nikt mnie nie wysłał. Radzić sobie musiałem - chcieć to moc. Pozdro

dziekuje Nick .... ja byłem na szkoleniu SAP ZAOP1 SAP MAGAZYN , i jestem zielony..... a czy w Gazowni zajmujesz się tylko SAP MAG?

skarbonka34
@Paweł

W moim Oddziale SAP MM jest od Listopada 2017 . Powiem tak początki nie były łatwe ...mimo tego że byłam na kilku szkoleniach i byłam jednym z koordynatorów SAP w swoim Zakładzie . Dziś już jest lepiej i nie jest to już tak straszny program jak już prawie 3 lata temu. A po za tym w Intranecie w zakładce Departamentu Zakupów i Zaopatrzenia są bardzo przystępne instrukcje do poszczególnych transakcji.

Nie gadaj głupot. Instrukcji jest masa, które trzeba szukać w tych zarządzeniach ( jedno goni drugie), każdy pyta się każdego. Porażka. I serio zaangażowani jesteśmy w pracę!!

Twoja Stara

Witam podpowie ktoś ile zarabia Dyspozytor? Gra warta świeczki?

@Twoja Stara

Z tego co pamietam to 4800 brutto minimum. Dodatek za nocki, za święta, za niedziele. Praca trzy zmiany

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Tarnów
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy MURARZ PIECÓW PRZEMYSŁOWYCH (O)
Izoinstalbud Sp. z o.o.
Slaw

Ile orientacyjnie zarabia się na stanowisku specjalisty ds bhp w PSG?

ktoś

czy to prawda ze w gazowni Tuchów w Zakładzie Gazownicxym Tarnow jest przypadek coronswirusa. Jeśli tak to co z pozostałymi gaxowniami przecież kierowca rozwożący materiały z magazynu jeździł po innych gazowniach oprócz Tuchowa.

Ktoś

Co myślićie o planach przejęcie PGNiG przed Orlen. Bo jak rozumie to chce przejąć wszystkie spółki należące pod PGNiG

hybryd

Nie warto zaczynać pracy w tej firmie - pracowałam w centrali - mobbing, wyższe stanowiska obsadzane tylko po znajomości, przez co często kierownikami i dyrektorami zostają osoby, które nie mają żadnej wiedzy i tylko pomiatają innymi, starając się maskować swoją nieudolność. I jeszcze raz podkreślę MOBBING jest na porządku dziennym - zgłoszenia do kadr nie skutkują niczym. Szkoda czasu i nerwów na taką pracę.

Gaz

Czy w PSG prowadzone są zajęcia pracy u podstaw u kadry zarządzającej ? Jak wygląda sprawa z komunikacją między ludźmi oraz pracy zespołowej ? Są przewidywane jakieś szkolenia ?

Johny

witam, Mam pytanie, jak kształtują się zarobki pracownika ds inwestycji i remontów w psg?

@Johny

Zarobki kształtują się w firmie cały czas w ten sam sposób. Zaczynasz w najniżym kwadrylu(cztery poziomy wynagradzania w każdej kategorii) Pracuj pilnie a kierownik będzie o Tobie pamiętał przy najbliższych podwyżkach. Jak dotrwasz do do emerytury to też będziesz w najniższym kwadrylu. Aby odwrócić to fatum to sugeruję byś został działaczem ZZ

Sylwia
@58

ile mniej więcej wynosi ten najniższy kwadryl?

@Sylwia

W umowie otrzymujesz stawkę zaszeregowania ( zakładam ok.4000 brutto) lecz do tego musisz dodać wszelkiego rodzaju premie regulaminowe,barbórki,benefity,dodatkową emeryturę ...wypłacane nieregularnie. Łącznie rocznie dostaniesz równowartość ok 18 wypłat podstawowych zawartych w umowie o pracę. Tak się dzieje od kilkudziesieciu lat

maryo

Czy ktoś może mnie poinformować na temat pracy kierowców w PSG? Czy takie stanowiska istnieją ,bo auta mają swoje.

miś jogi
@maryo

każdy pracownik ma prawo jazdy i jak jest potrzeba przemieszczania się z punktu A do B to wtedy sam jedzie.

@maryo

Brak takiego stanowiska, dostajesz samochód do jazdy i odpowiadasz za niego jak kierowca bez żadnych dodatków. Rano przed wyjazdem przegląd sprawdzenie płynów itp

pit

i za każdą szkodę nawet nie z Twojej winy jesteś bity, bo pracodawca likwiduje szkody z AC i podaje do funduszu gwarancyjnego kierowce pojazdu. Dodatkowo jak kolizja jest z Twojej winy jesteś bity x 2 z OC i AC pracodawcy. Po prostu rewelacja

zz
@pit

Nie do końca tak jest, że jesteś bity za AC Firma zwraca różnicę poniesionych strat

@zz

Ale zniżki są zabieranez Twojej polisy OC i za następne polisę zapłacisz drożej

zz
@Ktoś

Nie zapłacisz drożej bo firma ta stratę Tobie odda

Majko

Słyszy się, ze maja otworzyć ponownie obsługę klienta w PSG? Podobno zastosują jakieś pleksy, ale czy to oby na pewno zapewni bezpieczeństwo? A co z dokumentami przekazywanymi z rak klienta do rak pracownika...

Nikt
@Majko

Od 6 lipca jest planowane otwarci

Ja mam 20 lat pracy i mam taka pensje jakTy.

Hej, czy w firmie Polska Spółka Gazownictwa płacą za nadgodziny?

Silnik

W 99% można je tylko odebrać w innym terminie. Tylko w wyjątkowych sytuacjach można liczyć na wypłatę nadgodzin. I jeszcze jedno - system do rozliczenia czasu pracy nie zgłasza alarmu do momentu nie przekroczenia 8,5 godziny pracy. Za to jest możliwość wyjścia na półgodzinną przerwę wliczoną do czasu pracy

M.

W większości wypadków są do odbioru

Ktos

Czy to prawda ze pracownik ds. obslugi klienta zarabia 4570 brutto??

@Ktos

Ciekawe gdzie ????? Moze ktos z pracownikow obslugi by sie wypowiedział ile zarabia .

paweł

Pracownik obsłyga kiljenta w PSG czy PGNG ?

@Ktos

Specjalista na początku 4250 zł, pracownik d/s obsługi na początku raczej poniżej 4 tys. . Ale dobrzy pracownicy tyle mogą dostać. plus dodatki. W PGNiG mają wyżej ponieważ ich ich pensje są uzależnione i przeliczane od minimalnej krajowej.

Bartas
@Ktos

Chciałbym tyle zarabiać Mam 4300 po 4 latach na Stanowisku i wyższym. Kończę studia i spadam

Praca specjalisty w Szczecinie. Polecacie

PSG

Czy w tej firmie da się awansować? A jeśli tak to w jaki sposób???

@PSG

Musisz być członkiem ZZ

@58

Ito nie wystarczy trzeba miec uklady tez wZZ

Mam pytanie ... ..moja żona i kolegi jest pielegniarką i pracują w szptalu zakażnym z chorymi na koronawirusa. Kolegi żona robi na oddziale gdzie jest 18 chorych a moja robi wymazy około 150 dziennie wiec jesteśmy w grupie podwyższonego ryzyka.... Nasze urlopy się wyczerpały a kierownictwo każe nam przychodzić do pracy .Czy jest jakiś Odział lub gazownia w podobnej sytuacji?? czy to jest normalne?

@Paweł

U nas zaloga zostala podzielona i mielismy dwutygodniowe przymusowe siedzenie w domu tzw. gotowosc do pracy zeby zminimalizowac kontakty miedzy soba. Kierownik nie zmuszal nas do korzystania z urlopu. I nie, to nie jest normalne

mikt
@Paweł

W grodziskiej ta sama sytuacja kolegi zona pracuje jako pielegniarka na intensywnej terapii. On zrobil test nimomu nie powiedzial i przyszedl do pracy. Nastepnego dnia okazalo sie ze jest pozytywny i 14 osob na kwarantenne ale gazowni nie zamkneli. ...

ciekawy

Witajcie, czy macie juz jakies informacje nt. nagrody od zyskow za 2019?

@ciekawy

Związki wystąpiły o negocjacje, jest zawarta umowa społeczna w 2016. Niestety jest tam wskaźnik EBIDTAwykonana/EBIDTY planowanej a to może obniżyć wartość nagrody.

poszkodowany
@ciekawy

Nagrody, a za co? (usunięte przez administratora) kolesiostwo, ignorancja, kasta. To są hasła, które tworzą opinię o waszej spółce.

@poszkodowany

Nie mozna wrzucac wszystkich do jednego worka, patrzac przez pryzmat Twoich slow wniskuje ze byles pracownikiem albo conajmniej miales do czynienia z wewnetrznymi procedurami gazowni. I narzuca mi sie pytanie, czy posiadajac informacje o falszerstwach albo innych "ignorancjach" zglosiles to odpowednim osobom, czy tylko tak pomyslales, wrociles do domu, nacisnales przycisk power w kompie i napisales swoje wysrywy na forum

@poszkodowany

Jeszcze na koniec dodam, zeby porownac nasza spolke, powiedzmy do sytuacji w kraju. Jesli rzad robi fikolki, kradnie, manipuluje i jak Ty to mowisz uprawia kolesiostwo i ignorancje to wszyscy Polacy czy mowiac inaczej obywatele tez robia wałki? W koncu ludzie w parlamancie to tacy sami ludzie jak my. A teraz zastap slowo rzad na zarzad/dyrekcje psg a obywateli na zwyklych monterow na samym dole tej drabiny z krzywymi szczebelkami. Nie chce tlumaczyc firmy, bo jest wiele rzeczy ktore mi sie nie podobaja i z ktorymi sie nie zgadzam, jednakze jako osobe ktora wykonuje swoje obowiazki sumiennie i rzetelnie po prostu licze na nagrode od zysku w tych trudnych czasach. Pozdrawiam normalnych.

@ciekawy

Moj wpis laczy dwa ostatnie posty, gdyz ten starszy wskoczyl mi na pierwsze miejsce. "poszkodowany Nowy wpis 27.05.2020 14:07 Dlaczego? Obciążenia za usługi, których nigdy nie wykonano, przepisywanie Poleceń Monterskich i fałszowanie podpisu, traktowanie klienta, jak intruza, kolesiostwo ! Dlaczego macie tak nędzną opinię?"

A co z naszymi pozwyzkami?

Podwyzkami???

Poszly na pandemie .Sasin chce obnizyc pensje o5% w Spolkach Skarbu Panstwa zapomnij o podwyzkach..

PGNiG otrzymało 6%...

Spec.

Pgnig zawsze był lepiej wynagradzany niż PSG. A to Psg tobi wynik finansowy.

Podwyżki tak?

Haha
@Spec.

Hahaha... zwłaszcza w tamtym roku zrobiło :) dzięki wynikowi w PSG grupa zaliczyła jeden z najgorszych wyników.

mabju
@Haha

dlaczego tak twierdzisz?

@Haha

Zanim zaczniesz pisać bajki sprawdź fakty. A podwyżkę w PGNiG mają dzięki jądrem zapisów w układzie zbiorowym który uzależnia podniesienie stawki od min. pensji

Haha
@Ktoś

Oczywiście ze sprawdzone - w sprawozdaniu finansowym na stronach PGNiG - dostępne dla wszystkich - miało być tak cudowanie a wyszło jak zawsze albo i gorzej. Dla porównania można zerknąć w wyniki z lat poprzednich - polecam analizę wyników dla segmentu dystrybucji ????a PSG nie ma uzależnionych podwyżek od poziomu płacy minimalnej z tego co się orientuje w PGNiG nie zmienili układu i tam tez nie ma zapisu o minimalnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Wojciecha Bandrowskiego 16
    33-100 Tarnów

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.