Opinie o Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnów

Czy W gazowni w grodzisku jest kwarantanna ??? jeden z pracowniku po wykonaniu testu przyszedl do pracy z wynikiem pozytywnym kontaktujac sie z pozostalymi wiecie cios ?

Ktoś

Jak wyglàda sytuacja w Gazown krakowskiej Podgórze podobno ktoś zachorował na coronowirusa Czy to prawda źe jest na cenzurowanym i pod obserwacją

Czy będzie PDO ?

@58

Nie dadza PDO bo doslonsle wiedżą że stan pracownków zmniejszyłby siè przynsjmniej o 20 procent, w związkuzk z tym że tak dbają o ludzi. Liczà sie tylko słupki, na 1 pracownika gaxowni przypada z 3 śledzàcych z oddziałów Wsparcia.Drobny błąd w Neptunie czy brsk wykreślenis w zleceniu urasta do rozmiarów przestępstwa

Parodia w tej firmie co oni robią z ludźmi praca praca i nic więcej

Dodaj jeszcze w 99% praca która jest bez sensu i naraźa tylko ludzi

Alex

Masz racje. Podobno w psg w grodzisku jeden z pracownikow byl na kwarantannie i juz wrocil do pracy zeby narażać innych. I smiszno i straszmo .

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Czy nadal będzie to że monterzy będą pracować na terenie ulic i mieli styczność z ludźmi

Ww

Tak i nie tylko monterzy

Ben

Czy podpisy na listach o odbiorze środków ochrony osobistej której nikt nie Dostał jest okej. Panowie BHP rejon Kraków.

rio
@Ben

Sam sobie odpowiedz na to pytanie...

Ja jestem gotowy odstąpić jakąś część mojego etatu ( np.20%) dla tych co mają rodziny na utrzymaniu.. Pozdrowienia dla wszystkich

Dziwię się że wszyscy monterów (usunięte przez administratora) mają chodzić po ludziach oni pozamykani w zakładzie. Gdzie są związki OPZZ i Solidarność a o kadrze nie wspomnę bo to inny temat

hmm

@Alex czyli firma normalnie działa, a nawet nie dostaliście żadnych środków dezynfekcji itp?

@hmm

Dostajemy i chodzimy dalej do pracy przynajmiej monterzy, oczywiście nie wiadomo jak dalej będzię...

@hmm

Pracownicy biura niestety nie, mowie o jednostkach terenowych. Nie ma sieco dziwi jak sprzataczka odkurza raz na miesiac.

Alex

Gazownie zamkniete dla klientów . Pracownicy przychodzą do pracy normalnie. Jest to duze niebezpieczeństwo zarazenia sie koronawirusem nawet od drugiego współpracownika bo ludzie w większości dojeżdżają komunikacja publiczna. Nawet brak jest dozownikow z plynnem dezynfekujacym mimo rzadowych zalecen. Chronia tyko kier gazowni i zadtepcow ktorzy pracuja zdalnie ma zmiany. Plebs niech sie zaraza. W warszawie na rowleglej zabrali wszystkie laptopy zeby Oddzial na Kruczej mogl pracowac zdalnie.

Pweł
@Alex

no ten plebs spotyka się z klientami i jesteśmy narażeni najbardziej A co będzie jeśli ktoś zachoruje na wirusa? to w tedy każdy będzie miał kwarantannę i nie będzie pracowników aby pogotowie obsadzić. Zespół ma celu podjęcie szybkich działań w nagłych przypadkach ulatniania się gazu ziemnego a najbliższe pogotowie jest oddalone od nas 80km . Myślę że pomyślą znaczenie sytuacji i docenią po wybuchu .. Jeśli chodzi o środki ochrony osobistej to jestem zaskoczony bo wszystko jest w nadmiarze.

D.d

Co myślicie o działalności OIR Krosno jako oddziału? Czy ma to sens istnienia ?

ciężko w Gazowni

Pracując w największych gazowniach w Polsce typu Podgórze czy Krowodrza(obie gazownie Kraków) trzeba się liczyć z depresją i załamaniem nerwowym po paru latach. Praca ponad twoje możliwości. Na południu generuje się największe zyski, wykonując najwięcej pracy nomen omen za najniższe pieniądze w Polsce. Fajnie jest wszędzie oprócz Oddziału Kraków - szczególnie Krowodrza - dramat.

Coś od siebie - firma nie dla ambitnych i młodych 1 - zakaz konkurencji. Firma nie wykonuje żadnych spraw na instalacjach gazowych, a pracownik ma zabronione w umowie konkurencyjnej właśnie ten aspekt. Po prostu ma nie widzieć drogi ucieczki i możliwości poza PSG 2 - przymierzają się do wprowadzenia różnych godzin otwarcia obsługi klienta (7-15 ok, 10-18 itd). Zasadność w wielkich miastach racjonalna, ale na małych miejscowościach gdzie gminy są otwarte do 15:30 i każdy mieszkaniec wie, ze tak jest - bezsensu. Jeśli maja być te godziny pracy, to kiedy pracownik PSG ma coś załatwić na mieście? Odpowiedz: wziąć urlop 3 - nikt Cię tutaj nie doceni podwyżka i awansem za rozwój naukowy (doktorat, magisterium) czy wyniki w pracy.

Neptun

moze ktos wie czemu Pana prezesa odwołali ?

Nic nowego.Zwykła rotacja.

@Neptun

Nowy minister swoimi sie obstawia.

@58

:) nie wierze w taką interpretacje..

@Alex

wiec mogą być zmiany... dziekuje

PSG
@Neptun

Sam byłem ciekaw więc zapytałem kuli... Kula mówi że to chodzi o pudełka, tak bo pieniądze nie mieszczą się w kopertach W zarządach spółek skarbu państwa rotacyjność musi być duża Chodzi o odprawy istnieje taki zawód ja członek zarządu spółek skarbu państwa Wiec widzę odprawy i koperty... nie jednak to są pudełka pieniądze nie mieszczą się w kopertach Chodzi jednak o pudełka odprawy i nowe stanowisko w zarządzie kolejnej spólki Tylko kula nie chce powiedzieć w jakiej... może ktoś wie ?

Henek
@PSG

A nie pokonać żyły im się trzy letnie kadencję aby czasem...

Ciekawy polityki firmy.

Proszę znających obecną sytuację Spółki o odpowiedź na poniższe pytania: Czy warto aplikować? Czy przedłużają umowy na czas określony? Czy to oferta tylko na 3 miesiące/1rok? Stanowisko, które mnie interesuje to specjalista lub mistrz.

Henio
@Ciekawy polityki firmy.

Dawniej przedłużanie, teraz raczej nie, chyba ze masz znajomości bo inaczej nic z tego. Specjalista jeszcze realne, ale co do mistrza to po AGH gazownictwie i podyplomowce już ponad 10lat w obsłudze klienta i jak nie masz pleców to szkoda tu iść bo kasa podobna jak pomocnik na budowie. Ciężko tu coś osiagnac, a jak się już to ktoś sąsiedzi to już kiepsko żeby na coś innego zmienić. A poza tym zaczyna praca tu przypominać coraz bardziej pracę w Corpo. ..

Evon

Praca w PSG to praca głównie w kompie , prace fizyczne zlecają na zewnątrz. I nie ma problemu. Zarobki gorsze niż w Biedronce !

@Evon

Evon, chyba się Pomyliłeś lub Pomyliłaś, dużo pracowników fizycznych pracuję w PSG i dobrze że są, bo już by było pozamiatane, boję się. że za chwilę nie będzie miał kto uczyć młodych Pracowników fachu. Fachowcy odchodzą na emeryturę a gdzie są następcy?

monter
@Evon

Evon uważasz ze w dalekiej lub bliskiej przyszłości wszystko będzie zlecane na zewnątrz? Czy w Polsce jest P G co ma firma zewnętrzna..?

PSG
@Evon

Nie wiem dlaczego dla części osób to praca marzenie gdzie panuje nepotyzm chyba że ktoś się chce pochwalić że pracuje w tzw. "gazowni" albo "elektrowni'. Robota w biurze niczym się nie różni od pracy w urzędzie skarbowym zus-ie czy na infolinii tj nawet "małpę" można nauczyć kilku programów komputerowych a dla zwykłych ludzi robią takie problemy mega rekrutacje trwające miesiącami. Prace fizyczne ja na budowie, zlecają na zewnątrz i pracuje się często na zewnątrz a zarabiają na tym często jedynie firmy zewnętrzne oraz tzw Janusze biznesu kosztem szarego ludu.

@PSG

Dla wielu to nie praca marzeń jak stwierdziłeś, lub stwierdziłaś, dla wielu pracowników to praca od kilkunastu lat gdzie wkładali swoje serce i umiejętności w pracę i nie pozwolą sobie na zmiany które są bez sensu... Pracownicy pracujący parę lat wiedzą o co chodzi... Pozdrawiam myślących....

@PSG

Jeśli jesteś tak dobry?.... Przyjeli Ciebie bo jestem ciekawy? chyba nie, czekam na znawcę tematu....

Majkel
@zz

Po twoich wpisach doszedłem do wniosku że chyba pracowaliśmy w innej spółce niż psg... Człowieku jakie serce wkładają? Chyba jak się fucha kroi po robocie to tak. Praca marzeń bo niektórzy jadą w teren coś wypić %%% i karawana jedzie dalej. Trzeba mieć układy żeby człowieka tam nie zgnebili. Pozdrawiam i ogarnij się z tym co piszesz

@zz

To nie ma znaczenia czy mnie przyjęli czy nie marzy mi się normalność taka sytuacja żeby choć jeden kandydat napisał na tym forum iż został potraktowany poważnie tj zostały podczas rozmowy realizowane konkretne terminy a wybór był merytoryczny. Wynik rekrutacji jest rzeczą wtórną i to nie tyczny się PSG tylko każdego urzędu, instytucji, firmy zarządzanej przez skarb państwa.

Gazownik

Praca w PSG daleka jest od marzeń, zwłaszcza w Szczecinie ... ludzie siedzą tu bo ... no własnie nie wiem czemu???? Poszukajcie sobie miłego zajęcia... są miejsca gdzie szef jest sympatyczny, a płaca jeszcze bardziej????

zzi

Wszystkim pracownikom z okazji Barbórki życzę spokojniej bezpieczniej pracy i tego żeby nie musieli myśleć o zwolnieniach, a ludziom którzy zarządzają tą Firmą niech się zastanowią, bo to nie Wasza Firma prywatna tylko Państwowa..., a zmiany można zawsze zrobić.Pozdrawiam

Szara Pani

Nie zgadzam się z tymi wszystkimi negatywnymi opiniami. Bądźmy uczciwi w tym co piszemy. Polska Spółka to najlepiej zarządzana Spółka w GK PGNiG. Żadna inna nie ma takich wyników. To PSG utrzymuje tak na prawdę cały PGNiG. Znikąd to się nie bierze. Taki efekt to zasługa konsekwentnie prowadzonej przez Zarząd restrukturyzacji i przemyślanych decyzji kadrowych. Wystarczy spojrzeć na nowe inwestycje takie jak kontakt center w Jarosławiu czy coraz prężniej działający zakład w Krośnie oraz nowe miejsca pracy w tych jednostkach. Wymagania wobec pracowników zaczynają powoli przypominać te rynkowe i wcale nie dziwi fakt, że wielu starszych "zasłużonych" pracowników wraz ze swoimi rodzinkami poukrywanymi po biurach nie może się z tym pogodzić. Zarząd walczy z kumoterstwem i kolesiostwem i to oczywiste, że takie działania muszą budzić sprzeciw pewnych grup.... To nie jest tylko moje zdanie. Wystarczy porozmawiać z ludźmi, którzy od lat społecznie wspierają ten kierunek i poświęcają się dla tej firmy. Jestem przekonana, że ostatnie i najbliższe decyzje kadrowe Zarządu jeszcze bardziej przyśpieszą te dobre zmiany.

Lala

Chochlik zgadzambsie z Tobą. Oni nie walczą z (usunięte przez administratora)oni je promują. U nas sam były dyr i jeszcze obecny prezes interweniował zeby swojemu koledze deweloperówi szybko gaz podłączyć. (usunięte przez administratora) i rozliczają tych na dole A sami są skorumpowani. Powinni ich wszystkich wywalić na bruk , zero wiedzy menedżerskiej ze nie wspomnę o branżowej. Kompromitacja totalna.

Aga Zgaga
@Szara Pani

Jak Szanowna Szara Pani skomentuje wpis z 22.11.2019, godz. 22:14, gdzie "tyu" napisał: "Praca w biurze jak w innych firmach, a jak Chcesz się dostać jak na oficjalnie na stronie nie ma tej możliwości...."

Mam pytanie jak wygląda z pracą w biurze w oddziale w Poznaniu? Czy jest szansa się tam dostać bez znajomości i czy na początku można liczyć na więcej niż najniższą krajową?

tyu
@Gość

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Wojciecha Bandrowskiego 16
    33-100 Tarnów

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.