Opinie o Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnów

Nowwwwa

Jak wygląda sprawa z przedłużaniem umów? Raczej tak czy jednak dziękują za współpracę?

Grzegorz
@Nowwwwa

Mimo pandemii moja umowa została przedłużona

Agusia

Witam, Aplikowałam na stanowisko recepcjonistki w Warszawie. Proszę o informacje jakie są zarobki na tym stanowisku?

Ambitny

Jakiego wynagrodzenia można oczekiwać na stanowisku St Specjalisty ds Bezpieczeństwa Teleinformatycznmego

Trejo

Czy pracuje ktoś w oddziale w Sosnowcu i może podzielić się opinią

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Tarnów
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Green Volt Konrad Rakowski
Dede

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku Starszego lub Głównego Specjalisty ds. Bezpieczeństwa Teleinformatycznego?

Js

Co myślicie o bzdurnym zakazie konkurencji. Czy można lklientowi polecić firme PSG żeby zrealizowała mu wykonanie instalacji gazowej począwszy od projektu skończywszy na odbiorze. Wg mnie skoro jest zapis o braku możliwości wykonywania projektów i instalacji przez pracowników prowadzących zarejestrowaną działalność w zwiäzku ztym że w rejestrze jest wykpnywanie tych usług przez firme , to oznacza ze firma musi wykonywać te usługi

@Js

Zakaz konkurencji jest i nic się z tym nie zrobi. Pracownik PSG nie może projektować i wykonywać sieci i instalacji „po godzinach”. Jest to chore bo zarabiam ochłapy. Czasy mamy jakie mamy. Mogę dorobić ale jako malarz artysta. Jako fachowiec gazu - nie.

Gazol 12lat

Możesz wykonywać instalacje gazowe ale sieci już nie. Mam firmę i działam nic mi nie zrobia.

Franc

Hey, ile zarobi zwykły fizol na dzień dobry i na jakie dodatki miesięcznie można liczyć

njkl
@Franc

3810 brutto + premia.

anna_wu

Witam, jak wyglądają zarobki w kadrach? jakies dodatkowe premie?

Dla wszystkich pracowników wszystkiego co najlepsze z oraz dalszej bezwypadkowej pracy w tych ciężkich czasach , i nie mam tu na myśli pandemi w dniu świeta branżowego

DZ

Pracownik ds Technicznych w Piotrkowie Trybunalskim, jak z zarobkami, możliwościa awansu, jaka atmosfera w firmie?

Tymek

Podpowiedzcie jaka atmosfera w firmie i czy aktualnie są prowadzone w firmie rekrutacje, pytam bo czas nie jest łatwy.

Jak wam się podobają negocjacje w sprawie podwyżek, już sierpień wszystko drożeje na potęgę a my dalej nic nie wiemy

nick

dostaniemy po 200 brutto i do widzenia.

Liczysz że aż tyle

nick

Po prostu miałem dobry humor. Bądzmy realistami 50-100. Oczywiście brutto. Po godzinach w branży dorobić nie można - zakaz konkurencji. Ale już krawcem można być.

@nick

Nie ma zakazu konkurencji tak naprawdę można robić projekty i wykonywać instalacje. Fakt zakaz konkurencji jest na dodatkowa pracy w całej pgnig i współpracujących z pgnig oraz na robienie projektów i przebudowy sieci psg ale resztę można ile się da :) taka jest prawda i każdy prawnik wam to powie :)

Rozsadek

Nie zgadzam się z Tobą nie mają podstaw do zwolnienia. Bo najpierw trzeba wykazać zakaz żeby cie zwolnić. A więc to nie jest takie łatwe. Bo jak firma udowodni że instalacja wewnętrzna projekt czy wykonanie jest złamaniem zasad zakazu konkurencji. Nie wykaże bo firma nie ma nic do instalacji wewnętrznych. A więc zwolnienie nie jest takie łatwe a zwolnić kogoś i bujać się w sądzie itp to kilka lat i może się skończyć tak że jeszcze się jakiegoś kierownika lub dyrektora straci tak jak miało to miejsce w innych spółkach skarbu państwa.

@Rozsadek

Być może masz rację ale jeśli podpisany jest zakaz konkurencji, to jak przejzysz masz kyrs to się okazuje że wykonujemy wszystko łącznie z wodociagami itp

@Rozsadek

@Rozsadek czy pracujesz w PSG? Koledzy z pracy mieli pootwierane firmy na wykonywanie projektów, czy instalacji - na dywanik do dyrektora, wręczali nagany. Kazali zamykać/zawieszać, pytali kiedy zamkną/zawieszą i określali termin do którego należy to zrobić. Co więcej - chcieli po godzinach być w firmie wykonawczo-projektowej, ażeby wyrabiać praktykę do uprawnień budowlanych. Wystosowali pismo czy mogą coś takiego zrobić - dostawali oficjalną odpowiedź z warszawy, że jeśli dana firma zajmuje się projektami/wykonawstwem gazociągów, przyłączy (a nawet instalacji- choć PSG tego nie wykonuje), to nie ma możliwości. Nie można nawet się zatrudnić w firmach wodociągowych itp. probówali w ten sposób uzyskać praktykę... nie dają zgody.

nic
@Rozsadek

#2 - PSG ma numery PKD odnośnie tym czego się zajmuje: (gazociagi, instalacje, wodociągi itp + transport nawet). Każdy pracownik podpisywał zakaz konkurencji i oświadczenia, że nie wykonuje i nie będzie wykonywać prac na przyłączach/instalacjach/gazociągach.

@nic

Od kiedy prawo dziala wstecz i od kiedy pracodawca może zabronić pracowanikowi rozwoju poza firma? Zakaz konkurencji jest podpisany na gaz i to tylko tym co firma jest właścicielem bo innego nie może dać bo nie zajmuje się inna dystrybucja :) Od kiedy pracodawca trzyma za pysk pracownika. W pkd lub KRS może wpisać wszystko ale proszę mi pokazać własność wodociągu kanalizacji itp zakładu i jest jej gestorem i się tym zajmuje nie wynikając to z regulacji i ustaw? Nie ma :) tak jestem pracownikiem od 6 lat :)

@Rozsadek

Ok. Spróbuj. Wiem jak to wyglada i masz racje, ale jest to sprawa ciężka do wykonania.

@nic

Panie Rozsądek proszę dokładnie przeczytać umowę o zakazie konkurencji którą podpisali wszyscy pracownicy bo ci którzy nie chcieli tego zrobić to już nie pracują ponieważ zaproponowano im miejsca pracy oddalone od miejsca zamieszkania o 40 km. Jak Pan już się wczyta w tą umowę to proszę przeanalizować sformułowania z tej umowy z obowiązującym prawem ( pracy , energetycznym i budowlanym) i będzie Pan wiedział co to jest ogólnie pojęte sformułowanie w zakresie działalności konkurencyjnej dla PSG wpis Pana jest nie do końca przemyślany . Proszę się zastanowić przy wcześniejszych wpisach i opiniach.

@Marcin

Panie Marcinie analizowałem umowę i wszystkie przepisy z dwoma prawnikami w tym z jednym z naszej spółki i się nie zgodzę. Niestety ale zakaz konkurencji u nas w firmie jest bardzo źle napisany co więcej pracodawca może dać zakaz konkurencji tylko tym którzy mają coś wspólnego z spółkami z pgnig. A w innych przypadkach nie jest to takie do końca łatwe bo kodeks pracy i kodeks etyki nie zabrania prowadzenia działalności gospodarczej nawet współmierne z wykształceniem. Zakaz konkurencji można nałożyć na pracownika który jest wpisany w firmie że posiada uprawnienia budowlane a reszcie nie może i mogą prowadzić działalność i projektować i wykonywać wszystko prócz sieci i przyłączy gazowych :)

@Rozsadek

Chyba nie tak do końca jest jak Pan mówi. Co wspólnego mają uprawnienia budowlane i zakaz konkurencji. W firmie wszyscy pracownicy powinni być równo traktowani. W takim przypadku jak Pan mówi widać że zaraz Inspektorów z uprawnieniami w firmie zabraknie i tak naprawdę firma będzie niewiarygodna dla innych instytucji i podmiotów. Bo nie będzie mistrzów z uprawnieniami czy kierowników. A w sytuacjach konfliktowych to wykonawcy zatrudniający kierowników budów nawet nie będą rozmawiali z pracownikami PSG tylko poprzez PINB. Wiarygodność firmy spada więc Panowie dyrektorzy powinni się zastanowić nad działaniem Gazowni bo będą jeszcze trochę zlecać wszystko na zewnątrz a to i tak należałoby sprawdzić tylko kim. Sukcesów zarządający w PSG.

Rozsadnek
@Marcin

Panie Marcinie w psg mało kto jest traktowany równo, że wszystko zależy od miasta gdzie się pracuje to oczywiste bo wiem i znam ludzi co są bardzo zadowoleni ale ogólnie to traktowanie jest słabe nawt bardzo. Najgorsza jest kadra kierownicza bo niestety ale ludzie którzy zostają u nas kierownikami nie znają się kompletnie na pracy a o gazie to gdzieś słyszeli jakieś polibudzie albo broń boże AGH :) A z uprawnieniami no inspektorzy wykonują pracę na rzecz psg i jego majatku i dlatego. To może brzmi banalnie ale ma znaczenie w prawie.

@Marcin

Jest moźliwiść że firma opłaci dla pracownika z uprawnieniami izbę budowlaną i wtedy bez jej zgody nie możesz projektować nadzorować lub wykonywać nic.

@nick

Zakaz konkurencji podobno wprowadzono żebyś po godzinach nie pracował i przychodził wypoczęty do pracy , ale za to możesz struźowac na nocki i wtedy przychodzisz wypoczęty i pełen wigoru do pracy. Beznadzieja

jaMario

Rozsadek - Niestety zakaz konkurencji jest tak skonstruowany, że nie możesz nic wykonywać co jest związane z sieciami i instalacjami gazowymi (chociaż na instalacjach to PSG nic nie robi, więc nie wiem co to za problem żebyśmy mogli dorobić sobie po godzinach u kogoś w domu naprawiając mu instalacje, albo projektując ją). Jest możliwość odbywania praktyk do uprawnień ale należy wskazać NIP i PKD firmy, w której będziemy mieli prowadzone praktyki do uprawnień. PSG analizuje i daje odpowiedź. A jak to wygląda w kwestii pracy po godzinach? Tego nie wiem, zapewne podobnie. Druga sprawa jest taka, że możesz robić praktyki w wodociągach, kanalizacji, a PKD dla tych wszystkich mediów jest jedno-wspólne. To stwarza problem. Pracodawca może się na to powołać i stwierdzić, że to konkurencja. Co do dojazdów 40km. Chciałbym tyle dojeżdzać. Mam 50km+. Nie będę marudzić, bo nigdzie w okolicy nic lepszego nie mam. W każdym razie w PSG też nie mam dobrze (mam mniej po wyższym niż kolega obok ze średnim), ale jeść coś muszę. Po prostu czekam na rekrutacje, może coś się pojawi.

@Rozsadnek

Jeżeli w firmie mało kto jest traktowany równo to po co te regulaminy pracy i instrukcje. Czyli z tego co Pan mówi to fikcja o zgrozo gdzie ja pracuję. Jeżeli osoba z uprawnieniami musi liczyć na to że mu firma opłaci składki członkowskie w PIIB to chyba jest osobą , która zatrzymała się na jakimś etapie rozwoju zawodowego. W naszej firmie lubi się ludzi którzy nie myślą tylko wykonują polecenia. Jest to wygodne w kierowaniu takimi osobami tym bardziej że ma uprawnienia bo jak się coś stanie to oczywiście kto odpowiada ten co podpisał i miał uprawnienia. Szeroko pojęte (usunięte przez administratora) w PSG. Firma zakopie się sama może nie cała ale niektóre oddziały kierowane przez wizjonerów z nadania bez praktyki i ludźmi zatrudnionymi z polecenia lub nadania. Ciekawa przyszłość czeka nas w takiej korporacji.

@Marcin

masz rację Marcin. Rzeczywiście to dość realna opinia, bo ludzi myślących (prawdziwych prowadzących - po prostu fachowców) się nie poważa i nie docenia.

Sentencja o podwyżkach PSG starego gazownika: - w PSG jest mi dobrze - w PSG jest mi bardzo dobrze - w PSG jest mi tak dobrze,że DOBRZE MI TAK Pozdrowienia dla wszystkich optymistów

Robi

Ile może zarabiać inspektor nadzoru

Sant

7000 brutto?

@madzia

tak

madzia

Jakie są orientacyjne zarobki na stanowisku Specjalisty ds eksploatacji nieruchomości?

@madzia

Około 4200 brutto to minimum

Lukas

I coś z naszymi podwyżkami przycichło... Znajadz życie przeciągnął do stycznia..

@Lukas

Podziękuj związkom. Pracodawca chciał dać większą kwotę zmienną w dyspozycji kierownika żeby docenić pracowitych i tych z małymi pensjami. A związki - „każdemu po rowno”. Dostaniemy po 200 BRUTTO. i się ciesz.

Lukas

Po pierwsze to związków u nas nie ma, spójrz na górników, nie pierdziela się ???? a póki dostaniemy to znajadz życie jeszcze minie czasu...

robol

Kierownicy tez maja swoich pupili, i na pewno nie docenia pracowników uczciwie tylko po "lubię - nie lubię"

monter

Czy ktoś ma informację czy PSG uruchomiła Program Dobrowolnych Odejść dla pracowników zatrudnionych w spółce na 2021r ? Słyszałem ze przeprowadzony został PDO w spółce PGE.

gazownik
@monter

Na dzień dzisiejszy nie, chociaż u nas też przydało by się odchudzić Oddział Wsparcia i zlikwidować w Oddziałach wszystkie pseudo sekcje gdzie pracuje kierownik + jeden/dwóch pracowników. W PGE uruchomili PDO dla pracowników zatrudnionych w centrum korporacyjnym Grupy Kapitałowej (centrali). Chcą zmniejszyć zatrudnienie o ok. 20% (obecnie pracuje tam 660 osób).

Js
@monter

Możemy sobie pomżyć ponieważ z programu skożystałoby duzo osób z jednostek terenowych i wtedy okazałoby się ze nie ma obsad na Gazowniach, którzy mają już serdecznie dość zbierania ochrzani za brak przecinka w zleceniu wykreślenia czy pomyłki w Neptunie. Teraz najważniejszy jest Neptun karta drogowa zlecenia i inne papiery a dopiero potem praca. Oddział wsparcia jest niezbędny żeby robić zdalne kontrole i wyszukiwać błędy w pracy jednostek terenowych i udowadniać ze są niezbedni

@Js

dokładnie tak, praca nie jest najważniejsza tylko0 sztuczne rankingi i zielone słupki :)

Ona

Czy może ktoś coś powiedzieć o stanowisku doradcy ds rozwoju rynku ? Jak ta praca w rzeczywistości wygląda?

Biedokredyty

Czy jakimś kierownikom z PSG jest znana ta definicja ?

Czy jesteście zadowoleni z dywidenda za 2019 ?

@Paweł

upierdoliły 900zł i z czego mam być zadowolony....jak Orlen przejmie PGNG to będziemy tyle zarabiać co sprzedawca na stacji Orlen

monter

czy możesz skomentować jakie jak bzdury pisze? zawsze było 100% wynagrodzenia a teraz 54% to jakie pisze bzdury rio?

Slaw
@Paweł

Ile zarabia specjalista ds bhp orientacyjnie ?

Gazownik
@Slaw

Jako specjalista 5100 zł brutto + 10% premii

skarbonka34@wp.pl
@Gazownik

W którym Oddziale ???

Gazownik

Jakie są zarobki na stanowisku specjalisty ZMS w Tarnowie ? Czy warto brać udział w rekrutacji ?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Wojciecha Bandrowskiego 16
    33-100 Tarnów

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.