Opinie o Ttn s.c. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ttn s.c.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ttn s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ttn s.c. w Lublin

Zuzia Nowy wpis

Chłopak kiedyś chciał tu iść na wakacje na produkcje ale wybrał inny zakład. teraz też coś zauważyliśmy, że ofert od nich w sieci nie ma. to prawda co ktoś napisał o tym, że ludzie się redukują? Co jest powodem?

X Nowy wpis
@Zuzia

Złe zarządzanie firmą przez kierownictwo. Nie szanowanie pracowników. No chyba że jesteś pupilem kierownika.

Dzień dobry czy tutaj pracownik produkcji jest też jakimś kierowca? Jak jego praca obecnie wygląda? chodzi o to, że w ofercie z kiedyś było napisane, że wymaga się prawa jazdy kat B. bez niego nie przyjmą?

... Nowy wpis

Każdy tam jest kierowcą. Ale tam już nie przyjmują. Tylko zwalniają

Amelinium

Ta firma to jakaś porażka. Mają ludzi za nic. Kierownictwo traktuje pracowników jak(usunięte przez administratora). Ma swoich "pupilów" (usunięte przez administratora) Ostatnio firma zatrudniła sporo ludzi i dość szybko się ich pozbyła. Nie potrafią zatrzymać kontrahentów i pozyskiwać nowych. Bujają w obłokach licząc że wszystko samo przejdzie. Szczerze nie polecam tej firmy. Każdego pracownika rozlicza z pracy jak mu się podoba. Jednemu za taki sam zakres pracy da 1k zł, a drugiemu (bo mniej go lubi/szanuje) da 500 zł. Pobieranie z diet zagranicznych (które przysługują w całości) 60/80 zł dziennie jako rzekomo opłata za śniadania, jest czymś niepoważnym i żenującym.

Teraz właśnie tak się zastanawiam czy ta oferta gdzie ośmiu osób szukali była ostatnią do zakładu? Ktoś tu o niej pisał jeszcze w listopadzie a ja mam ją teraz przed sobą. Chciałbym się doinformować na czym w zasadzie polega ten wspomniany elastyczny grafik?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ttn s.c. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przyjemna atmosfera, praca konkretna i satysfakcjonująca. polecam

Człowiek

Do dziś niedomowień brak? Słuchajcie a co to były za zwiększone nabory na produkcje przy początku roku? mam przed sobą ofertę z takiego portalu gdzie było napisane, że szukano na 8 wakatów. Rotacja czy rozwój? i do dziś jak wygląda sytuacja względem pracy i zarobków? nie podano widełek

Wojtek

Praca w miłej atmosferze, wypłaty na czas, brak jakichkolwiek niedomówień. Polecam

Kuba_łuk

Uczciwe podejście i wynagrodzenie, dobra atmosfera, wypłaty zawsze na czas, jasno określone obowiązki i pomoc w razie problemu. Bardzo polecam firmę TTN w Lublinie.

Marian

Super firma, pracowałem wiele lat i pracowałbym dalej gdyby nie to, ze choroba nie pozwoliła…

Kondon

Nie polecam !!! Pomaganie jak bydła w pracy to standard, a „kierownik” pali prawdziwą „fajkę „ marynarska w pracy... plus zaprasza swoich znajomych do biura na pogaduchy w czasie pracy, niby realizuje dla nich dodatkowe projekty i pokazując swoją „wyższość „ Poniedziałki - zawsze największa nerwówka tam. Wycisną ile się da i przewalcują.

Dorota
@Kondon

"Przewalcują"?xd A co konkretnie mówi o tych "niby" projektach? Jak o nich mówił ,że stwierdziłeś, że kłamie?

spawacz
@Dorota

a po polsku mozna?

LC

Ogolnie wszystko na +

spawacz
@LC

Łukaszek, przestań chwalić samego siebie :)

Zenek

Poszukują pracownika na produkcję a nie łaska dać nawet odmowną odpowiedź tym co wcześniej aplikowali.Taki drobny szczegół już wiele może powiedzieć o rzetelności w codziennym funkcjonowaniu firmy i podejściu do zasobów ludzkich.

Stary
@Zenek

Ciesz się że się nie odzywają bo znowu szukają pracownika.Rotacja duża i ludzie odchodzą zapewne ze względu na warunki..ale co ja wiem ja tylko tyrak jestem, mądre głowy wiedzą lepiej..albo im się tylko tak wydaje.

JonyBravo

Nie polecam ! Potwierdzam, wysoce odczuwalny (usunięte przez administratora) !!! Częste poganianie i presja co 2 dni to standard w tej firmie. Poza tym, chaos, czym szybciej pracujesz tym więcej dają zadań... aby wyssać ostatnie soki jak z cytryny. Kierownik przypisuje sobie zasługi pracowników.... i potrafi (usunięte przez administratora) ” na głos publicznie przy innych pracownikach. Brak poszanowania dla zasobów ludzkich !!! Czuć ogromne ego kierownicze !!! Mijać szerokim łukiem !!!

Jaki jest wkład kierownictwa TTN S.C. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

okulista

zaden! praca nad kasetonem zajela im 9 miesiecy; na proby kontaktu odkladają słuchawkę lub odbiera pracownik, ktory mowi, ze szwfa nie ma, choc w tle.go slychac.

karramba

Wkład kierownictwa w CO? Jeśli słyszysz, że "ludzie mają zapierd@lać", to chyba nie jest to pozytywna atmosfera. Terminy wypłat? Łaski nie robią... więc płacić MUSZĄ. Zdecydowanie NIE POLECAM, chyba że na chwilę, jako ostatnia deska ratunku.

Danny

nie polecam - niejasne zasady i zakres obowiazkow, dziwna atmosfera pracy

Urszula
@Danny

Co rozumiesz przez określenie 'dziwna atmosfera pracy'? Nie jestem sama w stanie wywnioskować o co może dokładnie chodzić a jestem tego bardzo ciekawa. Napisałeś też, że są niejasne zasady i zakres obowiązków. Co to znaczy?

Heniek

@4x4 Więcej radości z pracy i pozytywnego nastawienia a zgodzisz się, że to dobra firma!

Helmut

Słyszałem, że to bardzo dobra firma. Może ktoś podpowie czy trudno dostać się i na jakie zarobki można liczyć?

4x4
@Helmut

Płaca na czas - tyle dobrego.

niemowa

Potwierdzam poniższe: poprawne terminy wypłat, jednak wysoce odczuwalny mobbing ze strony kierownika JK i "kierownika" ŁC. Nie do końca uczciwe zasady rozliczeń z pracownikami.

kajmak

Firma ogólnie spoko; wyższa średnia jeśli chodzi o terminy wypłat, nieco gorzej w sprawie traktowania pracowników.

admin

Macie doświadczenie w pracy w firmie TTN S.C. ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Ttn s.c. - Lublin

• Jak się pracuje w Ttn s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Ttn s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ttn s.c.?

Ttn s.c.
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Równa 4
    20-350 Lublin