Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Tomasz

Starym pracownikom, którzy pracują w Electropoli-Galwanotechnika na umowach o pracę na czas nieokreślony nie zazdroszczę. Po pierwsze w tym zakładzie normy są wyśrubowane, a do emerytury bardzo daleko. Po drugie bardzo często takie osoby mają na utrzymaniu jedno lub dwoje dzieci oraz żonę, która zajmuje się dziećmi w domu. Po trzecie bardzo często takie osoby mają do spłacenia kredyt na mieszkanie M3, który jest zaciągnięty na 20-30 lat. Takie osoby są zakładnikami firmy. Jeśli stracą pracę nie otrzymają w innej firmie umowy na czas nieokreślony, a często pracę przez agencje pracy tymczasowej. Takie osoby nie buntują się w obawie o utratę pracy i nie zwalniają się, ponieważ mają na utrzymaniu rodzinę oraz do spłacenia kredyt na mieszkanie.

Pan

To musi być wspaniały zakład, że aż tyle osób przewinęło się przez niego. Pieski nie szczekać tylko robić na psią karme.

Cyc

W Galwanotechnika jest ciężka praca i umowy przedłużane co miesiąc, a pensje jak z trzeciego świata. Kolega pracował w tym dziadostwie osiem miesięcy za 1.500 złotych NETTO. Zawieszał jakieś ciężkie elementy na ruchomej linii na trzy zmiany. Na nogach ledwo stał po ośmiu godzinach pracy cały obolały. Skarżył się, że go bolą ręce, barki i kręgosłup. Wyzyk jak XIX wieku. Róbcie robole dalej na Panów.

Cyc

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
swój

Jeśli chodzi o pracowników fizycznych to na początku są przyjmowani przez Agencję Pracy Tymczasowej - Work Service (choć lakierników podobno biorą od razu bezpośrednio). Po kilku miesiącach przejmuję bezpośrednio firma. Jest kilka linii - standardowo ludzie są przyjmowani na tzw. szesciodniówkę - czyli pracują od poniedziałku do soboty z jednym dniem wolnym za sobotę (+niedziela wiadomo) ale niekoniecznie wypadającym własnie w sobotę. No i są trzy zmiany. Praca jest raczej ciężka. Na starcie można wyjść do 1700zł na rękę - bo są różne dodatki. Szału nie ma ale to produkcja, kokosów na starcie nikt nie zbija - wiem bo pracuję kilka lat i mam niewiele więcej... A co do pytań o stanowiska specjalistów - nie moja działka, nie pomogę.

7y87tg87

Nie potrzeba kolejnego darmozjada. Przyjdź na linię mamlasie!

albert
@7y87tg87

I tu z Toba się nie zgodzę poza tym że jest naprawdę ciężko i ze premia do d..., ja się z każdym dogaduje, i nikt do niczego mnie nie zmusza, za pomysły dostałem nawet nagrodę.

kuba

witam jakie zarobki w galwanotechnika bo myslę się przyjać ale po opiniach widzę ze nie za ciekawie.

nowy

A kto to jest ten gruby buli? cały czas gada głupoty jaki on tam ważny jest

m.s.

robiłem w różnych firmach ale może żle trafiłem jak dla mnie to (usunięte przez administratora)

oooo

a jak tam Arek K?

mistrz zmianowy

Galwano i wszystko jasne

treyewr

Komu się nie chce robić ten będzie narzekał... Proste. Praca nie jest tak ciężka żeby nie dać rady, no chyba że jest się leniwą ci pą

pps

umowy co miesiadz pensja min. krajowa i nic wiecej szkoda czasu i pracy

MMM

PPS (usunięte przez administratora) prawda. Umowa o pracę (nawet jakos umowa tymczasowa) i normalna umowa o pracę później a pensja (chociaż nie duża) ZAWSZE na czas przed 10-tym.

pps

umowy sa smieciowe a pensja jest raz na jakis czas

PPS

NAJGORSZA FIRMA W POLSCE ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

klops

jest OK

PPS

SCIEMA NIE KASA

Klon

Ciężka ale stabilna, mistrzowie normalni i nie ma kolesiostwa.

praca ciezka najlepiej jak nie masz rodziny i pracujesz kiedy oni chcą,urlopu ci nie dadza,licza się mistrzowie i liderzy wszystko zależy od ich humoru i czy cie lubia jak nie to ci daja w kosc.ogolnie brak szacunku dla ludzi,starzy pracownicy(nie wszyscy) tzw wyjadacze chronią siebie.pozytywna strona to platnosci w terminie. odpowiedzialnosc zbiorowa.pracuje 2 lata stawka to 12zl.jesli macie wyksztalcenie srednie lub wyższe i jesteście na produkcji to ludzie wasz niszcza-to jest chore.kasa socjalna jest niezla ale dla wszystkich pracujących w tej firmie polecam psychologa z którego najwięcej korzystają wlasnie tzw. wyjadacze.

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli-Galwanotechnika