Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

cos

Jakby nie te związki co są to bym jeb...ł dalej za 5.43 brutto za godzinę bo kierownik się jak rękawiczka zmieniał a du..włazy dostają indywidualne. Przynajmniej wiem ze jak mistrz się wypnie to cos mi skapnie z koryta.

amorka:-)

Mój mąż pracuje w FAPie i te związki które teoretycznie niby o nas walczą są uważane ze dyrektorskie i sprzedane. Mają inne związki które potrafią coś załatwić.

xyz
@amorka:-)

Pewnie mąż nie dostał tych 16tu miesięcznych odpraw ktore nasze zwiazki dla nich wynegocjowaly jak byly zwolnienia :D haha

@xyz

Nie je ... byś za 5,43 i miałbyś taką samą stawkę jak teraz bez związków, reguluje to prawo i najniższa krajowa

Wpisujcie się do nowych związków dyrektorskich tworzonych po to by dać ochronę tym co się boją - może mają czego? Ciekawe jak będą bronić waszych praw i co powiedzą siedząc na spotkaniach z górą, która zapełnia ich kieszenie. Brawo niezależność i samorządność. Boicie się powiedzieć NIE teraz? To ciekawe co zrobicie potem!

mamba

Wolę do tych niż do tych którzy chcą aby nas zwalniali i którzy jeżdżą sobie na imprezki i z naszych pieniędzy żyją

kali
@mamba

Dokładnie, ja nie jestem za żadnymi związkami ale gorszych niż te co sa teraz nie może być

ktos
@mamba

ha, ha ha pewnie Władek założy tez związki

Jajo

Wyzysk robotniczy.

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
jjjj

Jaka to jest firma: polska, niemiecka, włoska...?

Taki obóz pracy powinni zamknąć. Chcą ludzi wykończyć.

To mi przypomina pracę w fabryce pod koniec XIX wieku.

Rafał

Co na to państwowa inspekcja pracy?

Kot

Ludzi traktują jak psy?

Napiszę tak jak to wygląda: Praca bardzo ciężka, j.w. kręgosłupy siadają, ludzie mdleją, czasami po godzinie czy dwóch już idą do domu bo stwierdzają, że nie ma sensu... Zatrudnienie przez pod firmę za stawkę 11zł/h brutto + premie (mniej wiecej się wychodzi to 1500 - 1600 netto bez nadgodzin) po 6 miesiącach, czasami wcześniej przejmuje firma (jest szansa na podwyżke 50 gr/h brutto) i za takie pieniądze się haruje i haruje... Bardzo dużo obietnic "podwyżki, premie, bonusy, nagrody" ale obiecanego dużo się zmieści... Jeżeli chodzi o warunki pracy to nie są najgorsze w porównaniu do innych zakładów... zapylenie tylko w okolicy lakierni proszkowych i szkodliwa praca na całkowicie oddzielonej cynkowni (jeżeli zatrudniają to specjalnie na cynkownie) także nie jest źle. Plus jest taki, że jeżeli ktoś szuka stabilnej firmy, w której ładnych parę lat chce spędzić to polecam, trzeba się tylko nastawić na ciężką harówkę i pogodzić się z pewnymi "warunkami" panującymi na zakładzie ale wszystko do przeżycia. Minusem są zarobki za harówkę... wystarczy to wszystko policzyć na spokojnie i za taką robotę to trochę brakuje...

Pracownik agencyjny

Detale ciężkie pakujesz do pojemników,które nie są na danej wysokości,co za tym idzie zginasz się cierpią-lędżwie,kobiety zasówają paleciakami po 100kg,wszędzie syf,bród,0-organizacji

los
@Pracownik agencyjny

Pewnie nie chce się pracować, ja pracuje w tej firmie 4lata i wg mnie bardzo się rozwinęła, trzeba było widziec co się działo tu kilka lat temu. Ludzie zawsze będą narzekać, dla mnie jest Ok

Pracownik agencyjny

Najpierw to niech zadbają o warunki pracy,sprzęt,dostosowanie warunków pracy-itp...

Pracownik agencyjny

Powiem tak kilka zakładów przerobiłem ale co tu się dzieje brak słów 0-bhp,przyjmują inwalidów,a jak nie jesteś nim,to nim zostaniesz bo kręgosłupy siadają,tzw.mistrzowie jakieś sygnety pseudo srebrno-złote noszą-parodia,kultury brak-nikt nawet ręki nie podaje,brak szacunku.Lepiej u prywaciarza niż w tej pseudo Fiatowskiej firmie za 11zł brutto ba nawet za 14zł miałbym opory.Omijać z daleka,na szczęście kończę przygodę z tą firmą w niedługim czasie o czym nikt nie wie.Ps.Nie należę do nierobów,gdyby ktoś miał tak ochotę napisać ale warto mieć szacunek do ludzi.

meg

14 na godzine? to może lakiernicy, ja będąc na linii proszkowej mam 11 na godzine. Ale robota na 3 zmiany i zapieprz jak nie powiem co. Ludziska przychodzą na chwilę, max miesiąc odchodzą bo taka harówa za g... pieniądze. W jednym miesiącu przez zakład przewinie się prawie 100 nowych ludzi! W całym zakładzie smród i dziadostwo, w lato nie idzie wytrzymać z gorąca, zimą piździ bo (przynajmniej na moim stanowisku) nie ma żadnych nawiewów i można zamarznąć jak wózkowy drzwi otworzy. Premie wiecznie na 0 poziomie, o podwyżce można zapomnieć, no nic tylko zmieniać robotę bo tam NIE MA PRZYSZŁOŚCI i jak to mówimy ze znajomymi GALWANO NISZCZY !

mimozes
@meg

a są obecnie przyjęcia że ja mam badania w firmę podbite jesienią a firma zwodzi jak się człowiek do nich odezwie telef.?! mało jaka firma tak postepuje by zapłaciła za badania a potem m9ilczy. biorąc pod uwagę ,że posiadam rozmowę juz z kierownikiem,który byłby moim szefem i mnie chciał ,złecił zrobic badania i mam je w rękacg. dziwnie podejrzane.....

mimozes

a ja mam badania wazne od jesieni do tej firmy oplacone przez sama się i co nawiąże sie kontakt o zatrunienie to zwodów kilka w ciągu 3msc a przyjmuje firma w giełdzie pracy ludzi. dziwne.mało jaka firma komus funduje badania, maja ważność juz 3msc a nie daje echem w temat zatrudnienia. ja zgłosiłam sie indywidualnie jako chętna do prac.pracowałam w innej i tam byłam na drogach rozstania i EG z otwartymi rekami zagwarantowała zatrudnienie i lipa .śladu odzewu z firmy a badania zainwestowała we mnie juz 3msc temu.zbiera ludzi z PUP .podejrzane zachowanie....

Pracownik agencyjny

Omijaj z daleka 11zł-stawka 14zł tj.suma z premiami itd.a po 6-mc pracy dostaniesz spodnie wzmacniane na lędżwie bo ci siądą,jeśli jesteś młoda nawet się nie pchaj,szanuj się kasa to niewszystko,a zdrowie? jesli w podeszłym wieku do emeryturki lub renty polecam

nono

na jakim stanowisku na dzien dobry masz 14 z groszami ??

Nowa

Witam. Dzisiaj zostałam przyjęta do zakładu przez agencję work service. Umowa co miesiąc przez pół roku, pózniej niby pod zakład ale... stawka jaką mam to 14zł z groszami. Pozdrawiam.

Mati.35

Witam.Mam pytanie odnosnie pracy w Electroploi.Czy to jest praca w szkodliwych warunkach???Bo mam alergie a mysle zeby sie przyjac tam, a operator lini lakierniczej raczej nie wdycha swiezej bryzy..jak to jest naprawde czy da sie tam wytrzymac pod wzgledem smrodow?czy sa odpowiednie wyciagi?

gosc

A przyjecia sa tylko teraz przez agencje czy mozna dostac sie bezposrednio?.- A tak po 3 mc.to ok.2 powinam wyciagnac jak sie przyloze-czy to prawda?.Praca ciezka dla weteranow,moze dam rady?!-potrzeboje stalej pewnej pracy.-robotnica :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli-Galwanotechnika