Electropoli-Galwanotechnika

Bielsko-Biała

Opinie o Electropoli-Galwanotechnika

odp 2016-01-03 13:41
umowa o dzieło , umowa zlecenie, umowa o pracę, UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ - takie mamy rodzaje umów, drukowanym literami ta, którą proponują pośrednictwa - również w Galwano - z miesiąca na miesiąc, ale teraz ma być z trzech mies.na trzy mies. pozdrawiam
DD 2016-01-13 17:20
Ja o firmie Elektropoli-Galwanotechnika słyszałem, że to kołchoz.

Nie po to prywatyzowane były polskie przedsiębiorstwa aby pracownicy fizyczni i umysłowi (inżynierowie) mieli dobrze w firmach.
DD 2016-01-15 11:01
Po co mi języki obce jak mieszkam Polsce? Co może za pare lat będą wymagać język koreański i chiński. Polacy to nie gęsi i swój język mają.
Zawiedziony 2016-01-25 16:16
W Elektropoli-Galwanotechnika za najniższą krajową 1350 zł netto nie utrzymam rodziny.
Ala 2016-02-01 19:32
A ile sie zarabia w systemie 6dniowym?
olaf 2016-02-11 10:00
oooooojjjj kazdy tu ma swojego pupila....Mistrzowie, liderzy!!! Kierownicy naromiast faworyzuja zmiany, skłocaja ludzi miedzy soba nie sprawiedliwym ocenianiem....poprostu jedna banada!!
piskuta 2016-03-08 17:31
Trudno się wypowiedzieć na temat tego zakładu, bo niby stabilny ale 4 brgadówka i pieniądze słabe, związki dały ciała na całej linii, ale nie dziwmy się pewnie ktoś posmarował żeby cicho siedzieli.
Ukraincy kolejny temat, przyjechali tu ściemniać i kierownictwo ma w nosie to że trzeba za nich robotę nadrabiać bo nic nie da że się ich pogania, leją na to ; wiedzą że ich nie zwolnią.
Praca bardzo ciężka 8 godzin dźwigania, lecz jeśli masz jaja i krzepę podołasz, dużo zależy na jaką linię trafisz ale miodu nie ma nigdzie.
Kierownictwo i pracownicy umysłowi to banda półgłówków którym wkręcisz wszystko, nie mają pojęcia o praktycznie niczym, gonią tylko i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawracają.
Logistyka też kiepska... Nieraz środek tygodnia i nie ma co robić, nie mówiąc już o weekendach gdzie musimy do pracy przychodzić a magazyny świecą pustkami.
Na okrętkę pretensje czemu tak mało, czemu tak wolno a jak robisz szybko to też źle, bo niedokładnie, galwano to pranie mózgu. Po 8 godzinach nie raz masz ochotę już nie powiem na co. Najbardziej mnie boli za co te matoły z akwarium mają płacone? Żeby wysłać maila na kompa co jest 60 metrów dalej???
Na pewno fizole zasługują na wyższą stawkę i szacunek, wszak my to bydło w biurach utrzymujemy(temat kultury pracowników umysłowych też temat na osobny wpis).
Nie chce się mi już rozpisywać na temat bhp ale słowo i o nich bo zasługują, torby z bhp umieją tylko zwrócić uwagę na podwinięte spodnie ja jest na hali 60 stopni, ale to że się dźwiga grubo ponad normę to tu cytuję "Wiemy o tym i nie możemy znaleźć rozwiązania".
Liderzy, kolejny temat rzeka ale to oleję, szkoda słów.
Ale mimo wszystko jak się wkręcisz to po roku, dwóch gdy poznasz ten zakład to praca staje się bardzo pasjonująca.
Lolo 2016-03-09 20:50
Ale kolego piszesz głupoty, ja jestem z magazynu i wiem ze zarówno Twoja praca jest ciężka jak i tych ludzi z biura , wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma i łatwo krytykować coś o czym nie ma sie zielonego pojęcia . A co do Ukraincow to podejrzewam ze pracują lepiej od Ciebie . W sumie jak Ci sie nie podoba to idź tam gdzie bedzie Ci lepiej
Kali 2016-03-14 21:17
Przyjąłem sie 5 miesięcy temu i nadal pracują co oznacza ze nie jest tak zle bo jestem leniem . Ludzie spoko , majster spoko kierownik spoko wypłata na czas i na podwyżkę sie załapałem a na forezie nie jest tak złe jak straszą a narzekają nieroby
Wojak 2016-03-15 13:36
Widzę jak tak już musi być jak Ukraińców ściągają do pracy, a Ukraińcy tylko zaniżają pensje w Polsce.
Jak 2016-03-15 16:07
Bo Polakom nie chce sie pracować
.... 2016-04-15 23:27
Ja i kumpel odchodzimy i robimy taki parliz na pol roku ze czesc wiec mi tu niesiej farmazonow!
ja 2016-04-21 20:07
To co im się oplaca? siedzenie?
lala 2016-04-21 20:09
jak się wypisac ze zwiazkow od Wladka?
mądry 2016-04-22 07:18
wpisz się do zwiazkow dyrektora to zrobisz najlepiej. Nie maja odwagi na rozmowach się odezwać, kasę od pracowników ciągną i obiecują podwyżki za wpisanie, które i tak nie od nich zależą oraz szantażują zwolnieniem. Na odległość śmierdzi układem. Nigdy się do was nie wpiszę!
ja 2016-04-23 12:27
a skąd wiesz ze nie maja odwagi sięodezwac? napisali o 300zl i zobaczymy. Mi to obojętne czy dyrektora, Zygmunta czy Stefana, najwazniejsze aby cos załatwili a podobno podwyżki to Oni załatwili,i je mamy :-) tak wiec jak to zaalatwia to będę zadowolony
Ala 2016-04-23 17:02
Jak wypisać sie z tych związków od Władka i gdzie ? Idę do Franka
micha 2016-04-25 00:03
Ala,trzeba się udać do siedziby związków i Się wypisać.

A co do obcokrajowców złego słowa nie powiem.

Praca nie jest lekka.. System 4 brygadowy Mi akurat przypadł do gustu.
Zakład stale się modernizuje i unowocześnia
do ja 2016-05-03 12:14
Ty "ja" widzę ze sie skusiłeś na podwyżkę w zamian za członkostwo u zygmunta. Co to za gadka - jak sie zapiszesz zalatwie ci kaske? A co z reszta ludzi ktora od lat wielu pracuje sumiennie i nie miala podwyzki ?? Za podpis i dupowlazenie mam cos dostac? Zanim sie pojawiliscie to stare zwiazki co roku kase negocjowaly. Gdyby nie one to 13tki i innych bys nie zobaczyl. I nikomu nie musza placic zeby sie zapisal!
ty 2016-06-08 08:12
Nie chce tu poruszac wielu tematow bo nie chce robic czarnego pr ale sprawa jest taka ze solidna praca da sie osiagnac podwyzke i nie trzeba lizac jąder. A to ze ty jestes łachudrą która idzie tak gdzie cos obiecują to twoja sprawa
qwerty 2016-07-07 11:03
Ty ale to normalne jest a tam jak chcesz robic to i tak cie szybko wezma pod galwano filozofie
zywiec 2016-07-22 00:37
Witam pracowałem tam.
to jest chore co się tam dzieje
powiem tak pierwszy raz widze zaklad tak beznadziejny
niewiem kto tam bierze łapówki za funkcjonowanie tegoż zakładu lub obozu pracy
ale państwowa inspekcja pracy z bielska napewno bierze od dyrektora lapowe
ten zakład powinien sprawdzić główna inspekacja pracy z warszawy lub jakies inne instytucje nawet z tego co wiem europejspie bo k....... w końcu jesteśmy w unii.
ze tam jeszcze zadnego wypadku smiertelnego nie bylo to az sie dziwie caly zaklad to horror
sledze to co sie tam dzieje i powiem ze dyrekcja i kierownictwo powinni odpowiedziec za ten zaklad
tony sie przezuca tony stali ze tam ludzie nie mdleja na tym zakladzie
wentylatory tylko dmuchaja cieplym powietrzem
jeden wielki koszmar
logistyka zakładowa katastrofa ten slomka od wozkowych to tez idi..a ze jeszcze kogos nie rozjechalo
ten zaklad gdzies trzeba zglosic bo to jest nie normalne a jeszcze dolozyć roboty a kase [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> wyplaty bez premi teraz tak zapierdolom bo musza wczasy pod grusza wyplacić
ciekawe kiedy stanie sie am powazny wypadek np.smiertelny .
zaklad produkuje wiecej niz potrafi
a komputery to chyba wirusy maja bo plan jest zrobiony np. na 16 osob a tak naprawde na 26.
a może CBA powinno to sprawdzić czyli centralne biuro antykorupcyjne czy tan zaklad placi komus jakie lapówy i odpowiedziec powinno dyrekcja i kierownictwo
ziko 2016-07-27 22:13
Czy ktoś wie jak wygląda praca spawacza u was i na jaki zarobek można liczyć , aha i w jakim systemie sie pracuje 3 zmiany czy pierwsza ?
Kali 2016-07-28 20:55
Z tego co się orientuje spawacze pracują od 7-15 , praca polega głównie na spawaniu lub remontowaniu zawieszek na detale, które wędrują do kataforezy. wypłata netto od 2000 do 2500 zł
Cpr 2016-09-03 12:26
Dostałem ofertę pracy w elektropoli na wózkach, może ktoś coś przybliży jak to tam wygląda bo pani z agencji ładnie opowiada ja zawsze ;) i na poczatek 2300zl proponuje. Ktoś coś może napisać na ten temat jak to tam wygląda? Proszę o w miarę szybka odpowiedź pzdr.
Cpr 2016-09-03 12:31
zigi 2016-09-29 09:06
Hej.mam pytanie orientujecie sie jak wyglada rekrutacja na stanowisko laboranta? I jakoch zarobkow mozna sie spodziewac?
Zigi 2016-10-19 11:46
Byly na ich stronie chyba.
Marian 2016-10-19 16:56
Na ich stronie jest zawsze pełno ogłoszeń, mi się wydaje, że warto spróbować, sprawdzić i mieć jakiekolwiek pojęcie o tym temacie, wiadomo przecież, że życie się zmienia, ludzie się zmieniają, sytuacje też coraz to inne, ale na szczęście firma trwa.
Janek Sok 2016-10-25 14:21
Mam prośbę. Ci w granatowych polarach to kto? Kierownicy?
ja 2016-11-01 17:40
Polarach czy softshelach?
sara 2016-11-06 15:20
Ogólnie bardzo fajna atmosfera, widać ze firma inwestuje w rozwój, kierownictwo oraz dyrekcja wymaga jak w każdej firmie, nie podoba mi się tylko ze nie każdy się liczy z sytuacja człowieka i daje samotną matkę z 1 zmiany na 3 zmiany, Ala to tylko taki wyjątek, polecam
Jerzy 2016-11-15 06:23
Jeśli jest źle w Eletropoli to zapraszam do Wobotech rybarzowice.
Pracownik Ge 2016-11-15 09:49
Idz do ge power, pracuje tam i jest naprawdę OK. Najlepiej na montaż, super ludzie i majster. Zrobisz swoje i z uśmiechem idziesz do domu
Pracownik 2016-11-21 15:31
Potwierdzam Woobotech to nie zakład tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Pracownik 2016-12-05 16:16
Szkoda ze w tym zakładzie dzieci są dzielone na te z Electropoli i firmy Work .... tam gdzie pracowałam to wszystkie dzieci dostawały paczki albo bony ....
Szukajcie innej roboty 2017-01-12 11:48
Linia lakiernicza-WYZYSK na całego!!! Maksymalne tempo pracy,maksymalne ciężary,kiepskie pieniądze i umowy.Niektórych zawieszek po prostu nie da się podnieść jeśli nie masz łap jak małpa.Niewiarygodne ,że taki wyzysk w XXI wieku istnieje!!!
kowal 2017-01-18 12:57
Wg mnie jest dobrze, jak jest zgrana załoga to jest czas na wszystko. Sa szkolenia, są przerwy 30 minutowe, atmosfera dobra, problem mają Ci co nie chcą pracować i nie mają siły tylko potrafią narzekac. Ja pracuje tutaj 7 lat i dorobiłem się znacznie wyższej stawki, i nie musiałem się prosić o podwyżkę tylko zostałem zauważony, w zeszłym roku podwyżka grupowa 1 zł, w tym w styczniu to samo wiec o co chodzi.
Lakiernik 2017-01-18 14:17
Witam , ile zarabia się na Lakierni proszkowej>??
jak płacone są weekendy?
po jakim czasie umowa o prace?
czy macie kartę multi sport?
taki 2017-01-22 23:05
tam sa takie przekrety ze wy nawet nie wiecie :D
uwazacie innych za leni tak piszac tutaj a wez tak zamien sie z nim !!!!
w zadnej firmie czegos takiego nie slyszalem i nie widzialem..
nie wspomne ze niektorzy dostaja kase do łapy
dobrze ze tam nie pracuje :)
Nowa 2017-01-23 09:48
Dziewczyną najlepiej żeby się na jakość dostały robota lżejsza a na trzeciej zm czasami godzinkę albo dwie przespać się można.
Ktośtam 2017-01-28 23:52
5-dniowka
6-dniowka
I 4-brygadówka
Da się przyzwyczaić.
Wyzysk. Normy z kosmosu. Jednak dla "chcącego nic trudnego". Większość pracowników produkcji jest w porządku, ale nikt się z nimi nie liczy, przykro. Jest ciężko.
Jak się już zacznie pracować i przejdzie się te najgorsze początki, to raczej jest lepiej...
lala 2017-01-30 08:50
Są karty multisport.
Pracownik lini 2017-01-30 09:37
Cześć, a to masz sprawdzone informacje że na jakości jest tak lajtowo,bo może spróbuje się tam dostać.
Lola 2017-01-31 19:21
A ta Pani z jakości proszkowni to kto? Ta z palarni ? Ona jest kontrolerka ?
Pracownik lini 2017-02-01 08:58
Lala zapytaj kogoś kto chodzi na palarnie, do tego opisu pasuje mnóstwo pań,
pracownik 2017-02-03 15:30
jesli na jakosci tak lajtowo to dlaczego sa osoby ktore nawet nie chcialy sprobowac , a moze sie baly?
sa i takie ktore uciekly bardzo szybko .prosze przyjsc i sie przekonac a nie .....
Izka 2017-02-14 12:39
Niebieskie koszulki to zwykli pracownicy, czerwone to 'bezpieczni' , a granatowych polarach......to kto?
Lolek 2017-02-28 09:59
A ten nowy Buli to kto ? Mówi ze może wszystko narobić mu się nie chce tylko gada kogo to nie zalawi
Poszukiwacz 2017-02-28 13:40
Witam zamiezam zaniesc tam swoje cv i chciałabym dowiedziec sie cos o tej firmie ale od osoby która tam pracuje dłuzej a nie na chwile bo hejty mnie nie iteresuja. ( jakie zarobic, ludzie, ogólnie praca )?
Zostaw swoją opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electropoli-Galwanotechnika