Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Ala

A ile sie zarabia w systemie 6dniowym?

Gal
@Ala

Zależy od stawki jest dodatek 300

Zawiedziony

W Elektropoli-Galwanotechnika za najniższą krajową 1350 zł netto nie utrzymam rodziny.

DD

Po co mi języki obce jak mieszkam Polsce? Co może za pare lat będą wymagać język koreański i chiński. Polacy to nie gęsi i swój język mają.

DD

Ja o firmie Elektropoli-Galwanotechnika słyszałem, że to kołchoz. Nie po to prywatyzowane były polskie przedsiębiorstwa aby pracownicy fizyczni i umysłowi (inżynierowie) mieli dobrze w firmach.

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

odp

umowa o dzieło , umowa zlecenie, umowa o pracę, UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ - takie mamy rodzaje umów, drukowanym literami ta, którą proponują pośrednictwa - również w Galwano - z miesiąca na miesiąc, ale teraz ma być z trzech mies.na trzy mies. pozdrawiam

olaf

oooooojjjj kazdy tu ma swojego pupila....Mistrzowie, liderzy!!! Kierownicy naromiast faworyzuja zmiany, skłocaja ludzi miedzy soba nie sprawiedliwym ocenianiem....poprostu jedna banada!!

Robol

Umowa o pracę na miesiąc, najniższa krajowa plus premia, norma wyśrubowana, dźwiganie ciężarów. Typowa firma, która jest nastawiona na maksymalną eksploatację ludzi za głodową pensje. Premia nie zawsze jest co miesiąc.

kra

no przywieźli nowe wozki i paleciaki, jest coraz lepiej. A narzekające nieroby zawsze będą

rzetelny

Czytam fora o zakładach pracy, i jeszcze nie spotkałem się z pozytywną opinią. Nie rozumiem rozgoryczenia, pracujecie za tyle za ile jesteście wyceniani, skoro jesteś łatwy do zastąpienia i nie masz nic nadzwyczajnego do zaoferowania czyt. wiedzy. lub pracowitości to zawsze będziesz pracował za najniższą krajową... Pozdrawiam wszystkich rozgoryczonych.

nowa

witam, dostałam propozycje pracy w tej firmie od stycznia w systemie 4bryg. bardzo proszę o informacje czy praca naprawdę jest ciężka względem zarobków - ile średnio zarabiacie i czy warto wchodzić w ten temat czy szukać innej pracy na produkcji, pomóżcie podjąć decyzje ps.czy to prawda,ze wdycha się na terenie zakładów wiele szkodliwych substancji?? które w dłuższej perspektywie mogą poważnie szkodzić

Wykańczalnia

W Electropoli-Galwanotechnika jest wyzysk robotniczy jak w XIX wieku. Dużo wymagają, a mało płacą. Duże bezrobocie sprawia, że zarobki są niskie, normy wyśrubowane. Duże bezrobocie sprawia, że ludzie podnoszą swoje kwalifikację i wykształcenie. Prawie nikt nie studiowałby przy niskim bezrobociu. Duże bezrobocie sprawia, że pracodawca robi co chce z pracownikami.

Dora pójdę do pracy jak dostanę umowę na czas nieokreślony, socjal i 20 zł na godzinę brutto bez premii. Premia to jest oszustwo, ponieważ można ją zabrać.

Trotyl

Ciekawe jacy nowi niewolnicy będą chcieli pracować na czterobrygadówce za takie grosze do 67 lat, czyli do śmierci?

Dora
@Trotyl

Każdy ma swoje zdanie, mi jest tu dobrze i tyle, jak Ci 1 zł nie pasuje to idz gdzie indziej, nikt nikogo na siłę nie trzyma, jak nie chcecie to nie podpisujcie umowy, nikt Was na siłe nie trzyma, a tak apropo to coraz więcej ludzi wraca bo poszli tam gdzie niby lepiej

Rewolucja

Dora nie ośmieszaj się ze swoją bandą. Co to za zarobek 1500 zł netto i umowa co miesiąc. Masz wyprany mózg.

Słowo CH*je zastąpię słowem kwiatek a słowo urwy słowem bukiet. Te bukiety myślą ze przyjmą ludzi z łapanki i normy się będą zgadzać, nie interesuje ich to kto pracuje lią się tylko i wyłącznicze wyniki!!! Badna pol mózgów, nie wiem za co mają płacone te debile z biura w czarnych koszulkach, nie wspominając już o psach KIEROWNIKA - liderach którzy 8 godzin grzebią w jajach/ Ogóline są pretensje jak ludzie nie chcą przychodzić do pracy w niedziele czy kiedy mają wolne. watro wspomniec o 6 dniowym systemie pracy.Orka jak w łagrze, bhp złamane w każdym możliwym punkcie bukiety z bhp dobrze o tym wiedza, na bieżąco problemy są zgłaszane, ale są zamiatane pod dywan. jeśli masz ochote dzwigac 120 kg zapraszamy :)Zakład przynosi makabryczne zyski a ludzie traktowani są jak śmiecie SzP. KIEROWNIK Ci pier****nie tekstem ze 100 za bramą czeka na prace albo ze ludzie w Hujbyszewie robili by za 7 zł a jak przyjmą kogoś nowego to albo ucieknie po max 7 dniach albo trwa ale z niego nic nie ma. A pomyśl sobie że ci nie do końca rozwinięci ludzie od stycznia chcą wprowadzić 4brygadowy system pracy. gdzie na żadnej kataforezie nie ma 3 kompletnych brygad bo ludzie nie wytrzymuja tego tempa pracy i walą l4 Zarobisz tylko jak będziesz dymał na okręte a i tak będą cały czas do ciebie pretensje. Nie wspomnę już o braku przerw na jednej brygadzie. A związki zawodowe są ale są cicho żeby nikomu nie przeszkadać.

aka
@pracownik

Ten problem jest w każdej firmie, po prostu ludziom się w głowach poprzewracało, chcieli nie pracować a dostawać kase, podejrzewam kolego że jak pójdziesz do innej pracy to to samo napiszesz powiem krótko - wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma'

Alan

Jak załatwia to się do ich zapisuje

bu
@Alan

Złotówkę!? to żadna rewelacja. Rok bez podwyżki grupowej a o indywidualnej zapomnij (lizać jaj liderowi nie zamierzam). Złotówkę to mi marny rząd da w przyszłym roku. Zagrywka pod publiczkę pod dyktando tych co sznurki ciągną aby zamknąć tych co chcieli więcej. Złotówkę? Z pocałowaniem ręki za upał w lecie i odmrożenia w zimie. Zawsze lepsze to niż nic zwłaszcza dla tych co nie włażą w d żeby dostać więcej.

albert

Jeszcze jak nowe związki załatwią podwyżkę 1 zł

Dora

Wg mnie nie jest tak złe jak ktoś chce zarobić to zarobi, nigdzie nie jest lekko tylko ludziom nie chce się robić

Agencje wyzysku

Pracodawcy jest na rękę zatrudniać przez agencje pracy tymczasowej. Po pierwsze agencje między sobą współpracują lub dzielą się zakładami przez co mogą dostarczyć dużą ilość pracowników. W ten sam sposób szybko mogą pozbyć się pracowników przyjmując ich na umowy zlecenie lub umowy o pracę na czas określony z możliwością wypowiedzenia tygodniowego nie płacąc żadnej odprawy. Po drugie agencje pracy tymczasowej zajmują się sprawami kadrowymi, płacami, odprowadzaniem składek obciążając pracodawcę. Po trzecie ludziom zatrudnionym przez agencje pracy tymczasowej pracodawcy nie płacą dodatków socjalnych. Po czwarte ludziom zatrudniowym przez agencje pracy tymczasowej nierzadko płaci się niższą stawkę na godzinę. Po piąte ludziom zatrudnionym przez agencje pracy tymczasowej na umowę zlecenie nie płaci się za urlop i chorobowe. Po szóste ludzi zatrudnionych przez agencje pracy tymczasowej na umowę zlecenie można zwolnić z dnia na dzień. Oszustwem jest to, że wszyscy mają równe normy wyśrubowane do zrobienia zarówno ludzie zatrudnieni przez pośrednika i bezpośrednio przez zakład.

qwerty
@Agencje wyzysku

Ty ale to normalne jest a tam jak chcesz robic to i tak cie szybko wezma pod galwano filozofie

Tomasz

Starym pracownikom, którzy pracują w Electropoli-Galwanotechnika na umowach o pracę na czas nieokreślony nie zazdroszczę. Po pierwsze w tym zakładzie normy są wyśrubowane, a do emerytury bardzo daleko. Po drugie bardzo często takie osoby mają na utrzymaniu jedno lub dwoje dzieci oraz żonę, która zajmuje się dziećmi w domu. Po trzecie bardzo często takie osoby mają do spłacenia kredyt na mieszkanie M3, który jest zaciągnięty na 20-30 lat. Takie osoby są zakładnikami firmy. Jeśli stracą pracę nie otrzymają w innej firmie umowy na czas nieokreślony, a często pracę przez agencje pracy tymczasowej. Takie osoby nie buntują się w obawie o utratę pracy i nie zwalniają się, ponieważ mają na utrzymaniu rodzinę oraz do spłacenia kredyt na mieszkanie.

Pan

To musi być wspaniały zakład, że aż tyle osób przewinęło się przez niego. Pieski nie szczekać tylko robić na psią karme.

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli-Galwanotechnika