Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

suck my dick

Jest wogóle w Bielsku jakiś fajny zakład przyjemnej pracy. Bo jak czytam to forum to wszędzie są (usunięte przez administratora). Do czego to doprowadziły(usunięte przez administratora). Mamy teraz o(usunięte przez administratora) dla roboli .

Pracownik Ge
@suck my dick

Idz do ge power, pracuje tam i jest naprawdę OK. Najlepiej na montaż, super ludzie i majster. Zrobisz swoje i z uśmiechem idziesz do domu

Jerzy

Jeśli jest źle w Eletropoli to zapraszam do Wobotech rybarzowice.

@Jerzy

Potwierdzam Woobotech to nie zakład tylko (usunięte przez administratora)

Janek Sok

Mam prośbę. Ci w granatowych polarach to kto? Kierownicy?

@Janek Sok

Polarach czy softshelach?

Marian

Na ich stronie jest zawsze pełno ogłoszeń, mi się wydaje, że warto spróbować, sprawdzić i mieć jakiekolwiek pojęcie o tym temacie, wiadomo przecież, że życie się zmienia, ludzie się zmieniają, sytuacje też coraz to inne, ale na szczęście firma trwa.

sara
@Marian

Ogólnie bardzo fajna atmosfera, widać ze firma inwestuje w rozwój, kierownictwo oraz dyrekcja wymaga jak w każdej firmie, nie podoba mi się tylko ze nie każdy się liczy z sytuacja człowieka i daje samotną matkę z 1 zmiany na 3 zmiany, Ala to tylko taki wyjątek, polecam

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Zigi

Byly na ich stronie chyba.

zigi

Hej.mam pytanie orientujecie sie jak wyglada rekrutacja na stanowisko laboranta? I jakoch zarobkow mozna sie spodziewac?

Cpr

Dostałem ofertę pracy w elektropoli na wózkach, może ktoś coś przybliży jak to tam wygląda bo pani z agencji ładnie opowiada ja zawsze ;) i na poczatek 2300zl proponuje. Ktoś coś może napisać na ten temat jak to tam wygląda? Proszę o w miarę szybka odpowiedź pzdr.

Cpr

Kali

Z tego co się orientuje spawacze pracują od 7-15 , praca polega głównie na spawaniu lub remontowaniu zawieszek na detale, które wędrują do kataforezy. wypłata netto od 2000 do 2500 zł

ziko

Czy ktoś wie jak wygląda praca spawacza u was i na jaki zarobek można liczyć , aha i w jakim systemie sie pracuje 3 zmiany czy pierwsza ?

ty

Nie chce tu poruszac wielu tematow bo nie chce robic czarnego pr ale sprawa jest taka ze solidna praca da sie osiagnac podwyzke i nie trzeba lizac jąder. A to ze ty jestes łachudrą która idzie tak gdzie cos obiecują to twoja sprawa

micha

Ala,trzeba się udać do siedziby związków i Się wypisać. A co do obcokrajowców złego słowa nie powiem. Praca nie jest lekka.. System 4 brygadowy Mi akurat przypadł do gustu. Zakład stale się modernizuje i unowocześnia

Ala

Jak wypisać sie z tych związków od Władka i gdzie ? Idę do Franka

mądry

wpisz się do zwiazkow dyrektora to zrobisz najlepiej. Nie maja odwagi na rozmowach się odezwać, kasę od pracowników ciągną i obiecują podwyżki za wpisanie, które i tak nie od nich zależą oraz szantażują zwolnieniem. Na odległość śmierdzi układem. Nigdy się do was nie wpiszę!

@mądry

a skąd wiesz ze nie maja odwagi sięodezwac? napisali o 300zl i zobaczymy. Mi to obojętne czy dyrektora, Zygmunta czy Stefana, najwazniejsze aby cos załatwili a podobno podwyżki to Oni załatwili,i je mamy :-) tak wiec jak to zaalatwia to będę zadowolony

do ja
@ja

Ty "ja" widzę ze sie skusiłeś na podwyżkę w zamian za członkostwo u zygmunta. Co to za gadka - jak sie zapiszesz zalatwie ci kaske? A co z reszta ludzi ktora od lat wielu pracuje sumiennie i nie miala podwyzki ?? Za podpis i dupowlazenie mam cos dostac? Zanim sie pojawiliscie to stare zwiazki co roku kase negocjowaly. Gdyby nie one to 13tki i innych bys nie zobaczyl. I nikomu nie musza placic zeby sie zapisal!

....

Ja i kumpel odchodzimy i robimy taki parliz na pol roku ze czesc wiec mi tu niesiej farmazonow!

Jak

Bo Polakom nie chce sie pracować

To co im się oplaca? siedzenie?

lala
@ja

jak się wypisac ze zwiazkow od Wladka?

Wojak

Widzę jak tak już musi być jak Ukraińców ściągają do pracy, a Ukraińcy tylko zaniżają pensje w Polsce.

Kali

Przyjąłem sie 5 miesięcy temu i nadal pracują co oznacza ze nie jest tak zle bo jestem leniem . Ludzie spoko , majster spoko kierownik spoko wypłata na czas i na podwyżkę sie załapałem a na forezie nie jest tak złe jak straszą a narzekają nieroby

Lolo

Ale kolego piszesz głupoty, ja jestem z magazynu i wiem ze zarówno Twoja praca jest ciężka jak i tych ludzi z biura , wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma i łatwo krytykować coś o czym nie ma sie zielonego pojęcia . A co do Ukraincow to podejrzewam ze pracują lepiej od Ciebie . W sumie jak Ci sie nie podoba to idź tam gdzie bedzie Ci lepiej

piskuta

Trudno się wypowiedzieć na temat tego zakładu, bo niby stabilny ale 4 brgadówka i pieniądze słabe, związki dały ciała na całej linii, ale nie dziwmy się pewnie ktoś posmarował żeby cicho siedzieli. Ukraincy kolejny temat, przyjechali tu ściemniać i kierownictwo ma w nosie to że trzeba za nich robotę nadrabiać bo nic nie da że się ich pogania, leją na to ; wiedzą że ich nie zwolnią. Praca bardzo ciężka 8 godzin dźwigania, lecz jeśli masz jaja i krzepę podołasz, dużo zależy na jaką linię trafisz ale miodu nie ma nigdzie. Kierownictwo i pracownicy umysłowi to banda półgłówków którym wkręcisz wszystko, nie mają pojęcia o praktycznie niczym, gonią tylko i (usunięte przez administratora) zawracają. Logistyka też kiepska... Nieraz środek tygodnia i nie ma co robić, nie mówiąc już o weekendach gdzie musimy do pracy przychodzić a magazyny świecą pustkami. Na okrętkę pretensje czemu tak mało, czemu tak wolno a jak robisz szybko to też źle, bo niedokładnie, galwano to pranie mózgu. Po 8 godzinach nie raz masz ochotę już nie powiem na co. Najbardziej mnie boli za co te matoły z akwarium mają płacone? Żeby wysłać maila na kompa co jest 60 metrów dalej??? Na pewno fizole zasługują na wyższą stawkę i szacunek, wszak my to bydło w biurach utrzymujemy(temat kultury pracowników umysłowych też temat na osobny wpis). Nie chce się mi już rozpisywać na temat bhp ale słowo i o nich bo zasługują, torby z bhp umieją tylko zwrócić uwagę na podwinięte spodnie ja jest na hali 60 stopni, ale to że się dźwiga grubo ponad normę to tu cytuję "Wiemy o tym i nie możemy znaleźć rozwiązania". Liderzy, kolejny temat rzeka ale to oleję, szkoda słów. Ale mimo wszystko jak się wkręcisz to po roku, dwóch gdy poznasz ten zakład to praca staje się bardzo pasjonująca.

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli-Galwanotechnika