APC KUMA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o APC KUMA SP. Z O.O.

anonim 2010-06-08 19:42:15
wielkie dno nie szanuja pracownika, wyplaty nie terminowe na kazdym kroku oszukuja nie wyplacaja premii nie polecam
bunny 2010-06-10 12:38:32
popiram
Przedstawiciel handlowy 2010-09-10 17:28:08
Praca w atmosferze fałszywego szczęścia i bezproblemowości. Tymczasem, każdy na każdego donosi i nikomu ufać nie można. Dyrektor to osoba kompletnie nie kompetentna. Nie potrafi panować nad emocjami i uzasadnić swoich decyzji. Prezes się nie miesza a Pani Prezes to osoba nie decyzyjna. Co do płacy to na kasie w hipermarkecie można zarobić więcej. Stanowczo odradzam.
Maciej 2010-10-05 21:15:06
A jak tam wyglądają zarobki kierowców bo za tydzień ide na rozmowe ?
Warto czy od razu dac sobie spokój? bo jak mam usłyszeć 1200 na ręke to szkoda czasu
adolf 2013-07-30 18:14:46
pracowałem tam kiedyś jak firma się rozwijała,na szefa mówiliśmy (usunięte przez administratora) ponieważ traktował prawie wszystkich jak bydło((usunięte przez administratora)),z tego co mi wiadomo dużo osób uciekło nawet dyrektor zarabiający nie mało?! własnej rodzinie kazał mówić do siebie szef.niewiem jak jest teraz ale ogólnie nie polecam.
anonim 2014 2014-08-27 11:25:23
Wszyscy pracują na umowę o pracę, podwyżki premie wszystko jest. Czego wy chcecie więcej, mało gdzie ludzie mają takie warunki
anonim 2014-09-13 14:02:19
Szaleju się opiłeś. To co piszesz to totalna bzdura.
Adam 2014-11-10 19:17:21
Tak firma głównie się zajmuje zwalnianiem pracowników.
Andrzej 2014-11-29 21:21:48
Ostatnia impreza firmowa dla klientów to totalna żenada. Występ gościa specjalnego do kitu chyba najtańszego wynajeli. Do tego jedzenia mało i zimne. Nie polecam tej firmy.
wilku 2015-01-31 21:40:52
wiem, że pewnie było to tu wałkowane parę razy, ale świeżych informacji nigdy za wiele, wiec czy orientujecie się czy w apc kuma przed zatrudnieniem przeprowadzają jakąś rozmowę kwalifikacyjną? czy tylko patrzą na cv i tyle im wystarczy? a może jeśli jest rozmowa to możecie podpowiedzieć jak najlepiej się do niej przygotować pod kątem pracy w kumie?
maiak 2016-05-14 15:07:28
szukałem u nich pracy bo miałem jakieś stare namiary. Niestety okazało się ze firma jest zamknięta i to na stałe. Teraz to już mnie nie dziwi że ostatnie wpisy są tu tak stare. Czyli @anonim ani ty ani ja 1400 netto nie wyciągniemy
Zostaw swoją opinię o APC KUMA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APC KUMA SP. Z O.O.