Opinie o Krzysztof Grzybowski Zakład Betoniarski Infrabet w Piła poznań chodzież

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Krzysztof Grzybowski Zakład Betoniarski Infrabet. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Grzybowski Zakład Betoniarski Infrabet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Grzybowski Zakład Betoniarski Infrabet w Piła poznań chodzież

Mateusz Nowy wpis

dla mnie ocena to niedostateczny za obsługę i resztę

Justyna Nowy wpis

Nagroda za najbardziej pomocny i merytoryczny komentarz na forum się należy chyba. A co ci zawinił wyżej wspomniany, że tak go wołasz?

Znam pana Krzysztofa bo bardzo fajny gość a wam ludzie co (usunięte przez administratora) ściska ze facet działa , jestem ciekaw ilu z was tutaj prowadzi biznes ,,, za robotę się zabierzcie a nie tylko pisać bzdury ,,, żal mi was , mądrzy tylko w internecie jesteście !!!

Krystyna
@Andrzej

Andrzej pracujesz u pana Krzysztofa czy jesteś jedynie jego znajomym? Może rzeczywistość jest inna niż Ci sie wydaje...?

znajomy nr 2 Nowy wpis
@Andrzej

Andrzej nie masz pojęcia o czym piszesz , znasz moze z widzenia lub słyszenia a nie z kontaktów służbowych czy innych nie znasz też tej pani w biurze ,tej chudej by nie wymieniać nazwiska! wiec proszę nie pisz bzdur , nikt nikomu nie zazdrości tylko pisze jak jest .

Marzena

Odradzam ,odradzam,i jeszcze raz odradzam dość że dużo za mało to jeszcze taka rzadżizna ze po 6godzinach strop był w stanie płynnym

Grzegorz
@Marzena

krótko mówiąc: nieprofesjonalne wykonanie usługi? A kontaktowałaś się z wykonawcą w ogóle? Jakiś zwrot pieniędzy czy coś?? Bo słabe podejście do klienta...

Janek
@Marzena

Ostrzegam przed tą firmą na budowie pracownicy naciągają czas paląc papierosy a następnie dopisują kilka minut na koszt klienta. Mega żałosne podejście osób z biura taki proceder nie powinien mieć miejsca. Płace gotówką na budowie po chwili dostaje dopłatę żart jakiś . I nikt nie informuje masakra polecam korzystać z bardzie uczciwych firm.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krzysztof Grzybowski Zakład Betoniarski Infrabet, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
ZBIGNIEW

no dorobił się i wszyscy wiemy w chodzieży jak się dorobił, czy przypomnieć? myśle ,że nie trzeba, ale trzeba przypomniec, przypominac jak traktuje kierowców, pracowników itp czy tez jesteś pełen podziwu ? dorobic się to jedno ale jest coś takiego jak oprzyzwoitośc a tego za kolejne zera na koncie nie kupisz rozumiesz w czym rzecz. Można byc bogatym , ale trzeba być człowiekem , a nie człowieczkiem taka subtelan róznica

Justyna

Kryzys związany z pandemią dotknął wiele firm. Możecie opisać jak z tą sytuacją poradził sobie Zakład Betoniarski Infrabet? Odczuliście na sobie jako pracownicy skutki pandemii, były jakieś redukcje etatów albo obniżki wynagrodzeń?

Nikodem

Beton slaby i zawsze mniej niz liczysz z szalunkow . Wałeczki krzysiu na tym sie dorabiasz? Oj oj mowi moj syn . Ja tobie tez oj oj Na szczescie sa w pile rzetelne betoniarnie

Jacek Maćkowiak
@Nikodem

Żal (usunięte przez administratora) Tobie ściska bo Krzysiek się fortuny dorobił. Pracuj dalej. Moje nazwisko się wyświetliło . Zapraszam jak. jesteś kozak

Mariusz

Jakie zarobki w biurze?

klient

(usunięte przez administratora).Szanowni Państwo wy jesteście dla klientów na nie klienci dla was zapamiętajcie tę złotą maksymę. Może tak było kiedyś gdy byliście jedyni na rynku ale czasu się zmieniają!

Justyna

Możecie napisać, jak pracuje się w Infrabet? Proszę o takie informacje jak ogólna atmosfera, czy relacje z przełożonymi. Lepiej od razu sobie odpuścić czy można próbować?

klient

obsługa klienta przez panią w biurze-beznadziejna. Pani zapomniała chyba, że w dzisiejszych czasach klient stanowi priorytet. Brak podstawowej wiedzy. Ocena za obsługę poniżej średniej.

TR
@klient

Zgadzam się z przedmówcą.. Pani Olga jest nieprzyjemną osobą. W mailach pretensjonalna. Zero uprzejmości.Jak nie chce się pracować to niech zmieni pracę. Co oni myślą ze są jedyni na rynku.. tylko odstraszają klientów, brak słów.

grzes

odradzam , beton słabej jakości i drogi

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Grzybowski Zakład Betoniarski Infrabet - Piła poznań chodzież

• Jak się pracuje w Krzysztof Grzybowski Zakład Betoniarski Infrabet?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Grzybowski Zakład Betoniarski Infrabet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Grzybowski Zakład Betoniarski Infrabet?

Krzysztof Grzybowski Zakład Betoniarski Infrabet
  • Łukasiewicza 1