Opinie o Oristo Sp. z o.o. w Stare Montowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Oristo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Oristo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oristo Sp. z o.o. w Stare Montowo

tak

nie

Miguel

Witam jestem samotnym młodym kawalerem szukajacym oprocz pracy kobiety zycia. Chce zlozyc papiery do oristo ale ze pod warunkem sa tam panny co lubia koprofilie i pissing bo mnie to kreci i chce tako panne? Jak będo 10 plus to skladam papiery. ale tyko mlode.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Oristo Sp. z o.o.?

Kosmonauta

Atmosfera jest, to normalne na ziemi.

@Atomy od czego to zależy? I czy są więcej płatne ?

@Marek

To różnie.

Dział komunikacji ORiSTO
@Atomy

Dzień dobry Dziękujemy za komentarz . Zgodnie z tym co już pisaliśmy w maju b.r. , wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach w ORiSTO jest zgodne z przepisami Kodeksu Pracy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem HR . Pozdrawiamy

@Dział komunikacji ORiSTO

Ale to w zależności.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Oristo Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno

Czy zdarzają się nadgodziny w Oristo Sp. z o.o.?

To zależy.

Somsiad somsiada

Żeby kasa się zgadzała. Niestety nie kasa pracowników.

Dział Komunikacji ORiSTO

Dzień dobry, Dziękujemy za komentarz. Płaca za pracę za nadgodziny w soboty pozostaje w zgodzie z literą prawa w Polsce. Decyzja o zmianie wynagrodzenia za pracę w soboty była przekazywana na spotkaniach z pracownikami podczas zmian wprowadzanych w pierwszym kwartale tego roku. Zapraszamy do rozmowy do działu HR lub dyrekcji produkcji. Z chęcią wytłumaczymy raz jeszcze przyczyny zmian w systemie wynagrodzeń. Pozdrawiamy, ORiSTO

Libera

Gdzie sa pieniadze dla pracownikow z funduszu socjalnego wczasy pod grusza ?

@Libera

Dzień dobry, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych jest rewidowany rok do roku. Zakres benefitów z ZFŚS zmienia się w odpowiedzi na zapotrzebowanie oraz głosy pracowników, które są zbierane przez przedstawicieli pracowników ZFŚS. Jeżeli jest Pan/ Pani naszym pracownikiem, zapraszamy do działu HR lub kadr i płac. Chętnie podzielimy sie informacjami nt zakresu ZFŚS. regulamin jest ogólnie dostępny dla naszych pracowników. Pozdrawiamy!

Rafał

Witam! Chciałbym się podzielić opinią o obsłudze firmy. Niestety przydarzyła mi się reklamacja szafki łazienkowej ORISTO. Zgłoszenie zarejestrowałem przez ich stronę, ponadto kontaktowałem się telefonicznie z działem obsługi klienta i serwisu. Jestem bardzo zadowolony z kontaktu z Panem z działu reklamacji, , miła obsługa, podejście Pana z tego działu serwisu na najwyższy poziomie!!!. Szacun!!! Dziękuję i Pozdrawiam :) Moje sugestie dla Oristo Sp. z o.o.: Witam! Chciałbym się podzielić opinią o obsłudze firmy. Niestety przydarzyła mi się reklamacja szafki łazienkowej ORISTO. Zgłoszenie zarejestrowałem przez ich stronę, ponadto kontaktowałem się telefonicznie z działem obsługi klienta i serwisu. Jestem bardzo zadowolony z kontaktu z Panem z działu reklamacji, , miła obsługa, podejście Pana z tego działu serwisu na najwyższy poziomie!!!. Szacun!!! Dziękuję i Pozdrawiam :)

@Rafał

Dzień dobry Panie Rafale, Dziękujemy za informację i opinię. Przykro nam, że nasz produkt podległ reklamacji, ale z drugiej strony cieszymy się, że Dział Reklamacji sprostał sytuacji i sprawa została pozytywnie zamknięta. Pozdrawiamy serdecznie!

Kinga

Ogólnie pracowało mi się tam dobrze, ale jest jedna kwestia, która mnie razi. Jeżeli kobiecie na urlopie macierzyńskim skończy się umowa, to jest ona zwalniana bez skrupułów. Ta firma chce uchodzić za bardzo prorodzinną, ale takie ruchy temu przeczą. Nie wiem czy to jest normalna praktyka w okolicznych firmach, ale przy takiej trudności w znajdywaniu chętnych do pracy to jest to jednak strzelanie sobie w stopę.

@Kinga

Tam to już norma ....

@Kinga

Dzień dobry Pani Kingo, Firma ORiSTO z chęcią przyjmuje mamy po zakończonym macierzyńskim. Są jednak sytuacje wyjątkowe, kiedy stanowisko zostaje objęte przez innego pracownika na czas długiej nieobecności pracownika lub taka, w której współpraca nie układała się dobrze. Za komunikację z pracownikiem przebywającym na długiej nieobecności odpowiada przełożony. Jeżeli to nie zagrało w Pani przypadku, przepraszamy i zapraszamy do kontaktu z firmą w celu wyjaśnienia sytuacji. Jednocześnie życzymy powodzenia. Pozdrawiamy, Zespół ORiSTO.

Dział komunikacji w ORiSTO

Witam Państwa, Zapraszam do dobrej rozmowy, pytań na tematy związane z ORiSTO. Reprezentujemy firmę ORiSTO. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z zatrudnieniem w firmie. Miłego dnia. Zespół ORiSTO.

antylibera

Libera na twoim konce nie pitol chlopie bo przelew na swieta był pamięć krotka masla mniej jedz Lubię atmosferę w Oristo Sp. z o.o. za: ludzie

@antylibera

Było było. Gdzie najwyższe świadczenie wszędzie od kilku lat jest najniższym.....

Maniek
@Jachu

Stary a przelewik po 4 stówki na swieta to co? kielbasa?

Filipek

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Nigdzie nie jest idealnie a pracować trzeba

Absolutny knockout

I jak tam oristowiaczki ostatnia wypłata? Świetne są te podwyżki dzięki którym się mniej zarabia. A tu zaraz początek nowego roku pewnie znowu dostaniemy aneksy z podwyżkami. Jak żyć?

@Absolutny knockout

Zakład ciągłych obietnic dobrze to tam już było.

qwer

Jest jakiś socjal w ORiSTO?

JA
@qwer

Ty o socjal pytasz? Kpiny. Ostatnio nawiedziły nas konkretne upały. Zgodnie z KP pracownikom z tego tytułu należy się dodatkowa przerwa. Myślisz że dyrektor lub kierownik coś o tym wspomnieli? Nic. A to chyba nie o to chodzi żeby szaraczki się upominali o to. To dyrektorstwo powinno zażądić przerwę a tu nic.(usunięte przez administratora) Letko licząc oristo wisi pracownikom po dwie godziny wolnego za upał. Haha socjal. Ale to już nie długo, ludzie nie są głupi i pójdą tam gdzie lepiej na pszykład do IkEi, bo tam ludzi brak.

Maciek
@JA

z tytułu upałów według KP należy się woda. Przerwa to dobra wola pracodawcy, nie musi być. Zajmuje się bhp to pisze. a w innych firmach w Lubawie dawali przerwy?

@qwer

jest sporo imprez na przykład dzień dziecka, łowienie ryb, zawody. dużo dzieje się dla dzieci jest choinka, jak się komus dziecko urodzi tez dostaje się jakies rzeczy dla dziecka pozyczki można tez brac z ORiSTO

Mati
@Maciek

Były były, nawet szynaka dał o szwedzie nie wspominając.

Cukierek
@Mati

Szynaka nie daje podwyżek stawki po których się mniej zarabia :)

Józek

Najlepsza jest pani( psycholożka)która rekrutuje ludzi,potrzebuje ludzi do pracy a ustawia tak zmiany żeby na przykład małżeństwa nie miały tej samej zmiany.Jaki w tym cel?Oczywiście przy rekrutacji zarobki powalają a przy pierwszej wyplacie okazuje sie ze gdyby nie premia to nawet by nie bylo najniższej krajowej.Żenada

benek
@Józek

wspólna praca małżonków na jednej zmianie i na jednym dziale to dla oristo problem (chodzi mi tu o ułatwienie małżństwom dojazdów do pracy), cytuję słowa mistrza:" niektóre małżeństwa nawet 5 tyg się nie widują ..." może to niektórym małżeństwom odpowiada ;/ zero współpracy z pracownikiem zero ustępstw albo ułatwień dla pracownika liczy się tylko interes oristo. ludzie się przenoszą na inne działy bo mistrz się uweźmie to już życia człowiek nie ma. jesteś za wolny to wywalają z roboty, będzie jeszcze tak że nie będzie komu pracować. w sobotę chcesz pracować do 12 to mówią ci żebyś wcale nie przychodził. za często do kibla chodzisz też krzywo patrzą. jednego dnia nie będziesz w pracy bo sytuacja losowa to obcinają ci kilka stów z pensji. (usunięte przez administratora)

benek
@benek

Regulamin mówi: §4. Zasady korzystania z Serwisu Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. Więc dlaczego zostało usunięte z wcześniejszego komentarza słowo: (usunięte przez administratora) nic w tym obraźliwego, a jedynie stwierdzenie jak pracownik jest traktowany... złodziejstwo

michaleczek
@benek

kogo wywalili z roboty? chyba za chlanie, ale to rok temu z tamtd nie wywalają ludzi dlatego tam ludzie pracujo po 15 lat cos ci się pomylilo kolego to nie szynaka

Krystyna

@Jozin, a poza kwestią zarobków i logistyki zauważasz jakieś dobre strony pracy dla tego pracodawcy? Czy oferuje stabilne zatrudnienie? Czy grafik można dopasować do swojej dostępności? Czy praca w weekendy jest obowiązkowa? @Gen, wnioskuję, że atmosfera Ci odpowiada, a jak jest z innymi sprawami? Czy wynagrodzenie jest wypłacane terminowo? Co sądzisz o możliwościach rozwoju?

prrr
@Krystyna

kasa na koncie zawsze do 10 albo wcześniej. zawsze na czas

Krystyna

@Józek, niektórzy pracodawcy separują od siebie spokrewnionych pracowników dlatego, żeby mieć pewność, że to wpłynie na większą efektywność ich pracy. W swoim wpisie wspomniałeś również o wynagrodzeniu proponowanym przez Oristo. Czy mógłbyś również opisać krótko pozostałe warunki zatrudnienia w oparciu, o które współpracujesz z tą firmą?

ttt
@Krystyna

Jaki jest sens separować małżeństwa, jeśli pracują na innych działach? Krystyna, mam wrażenie, że w realu jesteś właśnie tą psycholożką. Jeśli to Ty, to nie ciągnij ludzi za język w internecie, tylko spotykaj się z nimi, ale bez szefa, i wtedy spytaj jak jest.

Gosia
@ttt

bicie piany bez sensu. pracują w roznych zmianach. sa dzialy gdzie jest praca na 2 albo na 3 zmiany. nie ma rozdzielania malzenst.. bzdura.

Z tego co ja wiem, to kobiety pracują na dziale, gdzie mają lżej, na szlifierni. Tam jest praca na 3 zmiany. Mnie wzięli na maszynownię, gdzie są 2 zmiany. Ciężko wtedy dopasować pracę, gdybym pracował z żoną. Mi się spokojnie pracuje. Ludzie są w porządku.

Jozin

Specyficzny zakład brak optymalizacji produkcji. Produkcja pracuję na dwie zmiany dorywczo na 3 co jest zabawne ludzi się zabiera z1.2 zmiany po to żeby przyszli na nockę. A na 1.2 zamianie ich stanowiska są nie obstawione po co ? :D. Zarobki konkurencyjne w rejonie nigdzie tyle nie zarobisz :D. Chyba że na pół etatu...

Zostaw merytoryczną opinię o Oristo Sp. z o.o. - Stare Montowo

• Jak się pracuje w Oristo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oristo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oristo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oristo Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 59
    13-324 Stare Montowo