Opinie o Michał Kasprzycki Firma Amak w Lubawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Michał Kasprzycki Firma Amak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Michał Kasprzycki Firma Amak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Kasprzycki Firma Amak w Lubawa

...

Szefa w ogóle nie obchodzą ludzie pracujący na piłach czy ramkach, podwyżka raz na 5-6 lat gdzie wszystko drożeje z dnia na dzień,jest za to trzech kierowników którym płaci się kolosalne pieniądze,przykre lecz prawdziwe

@Janko muzykant

A ja pracuję już kilka lat i jestem zadowolonym pracownikiem . Jeżeli komuś się praca nie podoba to na siłę nikt nie trzyma . Nie rozumiem tu pewnych opinii. @Pracodawca zawsze wysłucha. Praca na akord ... Ile zrobisz tyle zarobisz , ale naprawdę nie ma tragedii z zarobkami bez przesady. Co do premii świątecznych to napisze tylko tyle , że wolę co miesiąc dostać stażowe niż jednorazowo premie świąteczna . Paczki dla dzieci są każdego roku . Osobiście cieszę się , że mogę pracować w tej firmie .

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Michał Kasprzycki Firma Amak. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na InfoPraca.pl, ostatnie dodali 9 lutego.

Stolarz

Nowy zakład jest w Nowym Mieście Lubawskim a pierwszy (i główna siedziba) w Lubawie więc zakłady nie są blisko siebie

Zrobili wrzutkę 1 marca o (usunięte przez administratora) technologa w Nowym Mieście (na Fb). Może ktoś wie, jakie wynagrodzenie jest przewidywane dla kogoś z doświadczeniem w zakresie top solid, tak jak sobie firma zażyczyła? Ja bym sobie życzył jeszcze premii, ciekawe, czy są takowe

Rekrutacja jest prowadzona do nowego zakładu w NML. Z tego co słyszałem to do Lubawy nie szukają.

@ja

Powiesz na jakie stanowiska szukają? I gdzie jest ten nowy zakład? Jakaś inna lokalizacja?

Podasz chociaż w jakiej miejscowości jest ten nowy zakład? Blisko pierwszego? Bo na stronie firmy jest informacja że nie prowadzą żadnych nowych rekrutacji ale jak ktoś wyśle CV to będą rozpatrywać jeśli pojawią się wolne etaty. Nie ma żadnych informacji o nowym zakładzie.

Stolarz Nowy wpis

Stolarz Nowy wpis

Był covid - nikt z nas nie stracił pracy. Inflacja szaleje - dookoła zakłady zwalniają ludzi a my mamy pracę. Ludziom nie dogodzi. Od siebie dają minimum i tylko źle i źle i zle

Ja patrzę i widzę ofertę na elektromechanika. Zakres zadań wymieniony ale zero informacji o tym co oferuje firma. Ile można dostać na start? No i co z benefitami?? Karty multisport, darmowe posiłki coś takiego dostajecie? Ktoś pisze ze premie świąteczne tylko.. a co z premiami za wyrobie? W sensie spełnienie norm? Albo za frekwencję ? Tego nie dostajecie?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Michał Kasprzycki Firma Amak na stanowisko RECEPCJONISTA? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Wolę dostać co miesiąc stażowe niż jednorazowo premie świąteczna. Skoro tak źle to nikt na siłę nie trzyma. Ja cieszę się ,że mam pracę ... Wypłaty też są spoko... Ja nie narzekam... @Pracodawca zawsze ma otwarte drzwi dla pracowników. Bardzo dobry i pomocny człowiek.

Kasandra

To jakie są widełki płacowe u was jeśli można wiedzieć? Skoro tak dobrze oceniasz? Stażowe po jakim czasie pracy w firmie się dostaje?

...

Ola
@...

Skąd wiedza o kolosalnych zarobkach kierowników? Nie sądzę, żeby chodzili i się chwalili na około.. Praca na ramkach jest ciężka, więc może jak nie odpowiada to czas na zmiany? W dobie kryzysu cieszę się, że mam pracę...

Tati
@Ola

Hej, a tak szczerze, naprawdę jest tak źle z wynagrodzeniem? Napisałbyś widełki, jakie oferują?

Ola
@Tati

Żeby zarobić trzeba się narobić - niestety... Wszędzie tak jest. Pracują małżeństwa, dzieci pracowników... Przecież gdyby było tak źle to szukaliby innej pracy.

Janko muzykant
@Ola

Kobiety pracują ponad siły żeby zarobić ostatania podwyżka 3 lata temu , praca na akord za siedzenie i czekanie na elementy nikt nie płaci. Brak premi świątecznych,wolne z winy braku elementów= urlop bezpłatny, od stycznia będzie ciężko wyrobić najniższą krajową jak nie będzie podwyżki co za tym idzie będzie trzeba oddawać . Szef nie widzi żadnego problemu kierownik tak samo Żałosne ale tak jest

Irena
@Janko muzykant

Ojej. Niezachęcająca opinia… ale to co bo próbuje zrozumieć teraz, jak czekacie na materiał to w ogóle nie jest płacone czy po prostu sama podstawa bez premii za brak wyrobionej dziennej normy ?? No a jak nie ma materiału to nie dają nawet wolnego 70% płatnego albo polowe chociaż ?

@Janko muzykant

Czy kiedyś oddawaliście? Pracowałam tam kilka lat temu i nawet jak byłam na minusie to nigdy nic nie oddawałam. Kiedyś były premie, świąteczne też i paczki dla dzieci.. Teraz nic? Straszne jak się zmieniło.. Szukajcie innej pracy.

Janko muzykant
@Irena

Niema norm zrobisz 50 zł na 8 godzin to masz tyle nie ma elementów siedzisz za darmo, jaka podstawa tam niestety niema pojęcia płaca podstawa ile zarobisz tyle masz. Przykre ale prawdziwe

***

To jest kpina w jaki sposób traktuje się tam ludzi kiedyś było inaczej.Traktuja ludzi jak (usunięte przez administratora) brak pracy na stolarni a ludzi na urlopy wysyła bezpłatne a może by tak postojowe zaczął płaci to nie wina pracownika że zleceń mało

Michał Kasprzycki Firma Amak poszukuje osób na stanowisko Pomoc Kuchenna. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Nowicjusz

Raczej najniższa krajowa i brak premi świątecznych lepiej sobie darować

Czy pracownicy w Michał Kasprzycki Firma Amak dogadują się między sobą?

baba jaga

Różnie z tym bywa

Pracownica

Nie polecam nikomu pracy tam , brak premi świątecznych praca na akord podwyżek za ramy nie było już długo i raczej długo nie będzie

Mateusz

Słabe płace :-(

Praca ok ale z podwyżkami płacy na stolarni tragedia właściciel chyba zapomial że wszystko drożeje

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Kasprzycki Firma Amak - Lubawa

• Jak się pracuje w Michał Kasprzycki Firma Amak?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Kasprzycki Firma Amak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michał Kasprzycki Firma Amak?

Michał Kasprzycki Firma Amak
  • Unii Europejskiej 3