Opinie o Krystad w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Krystad. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krystad o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krystad w Bydgoszcz

Rodzina z Chojnic

Byłam z rodziną na wczasach w Białym Dunajcu w lipcu 2016 i spotkaliśmy kolonie z tego biura. Mieszkaliśmy w jednym pensjonacie. Widać było że dzieci mieli dużo atrakcji i wycieczek. Opiekunowie byli bardzo mili i uprzejmi dla dzieci. My jako wczasowicze i sąsiedzi kolonii bardzo się zaprzyjaźniliśmy się z kolonią! Kolonia była bardzo dobrze zorganizowana. My jako rodzina chętnie byśmy wysłali dzieci na kolonię z tego biura podróży. A panie które były opiekunami czyli Pani Bożena i Pani Bogumiła świetnie wykonywały swoją pracę. Mam nadzieję że nasza rodzina spotka się ponownie!

malutka76

Jechałam wycieczkado Wawy 11 czerwca ! Masakra! Kierowca gburowaty,niemiły,obwiózł nas do Warszwawy ,ze godzine dłużej jechaliśmy niż zwykle! Wielka łaska! Nie Polecam!!!

Wiechu

To może zanim zaczniesz powtarzać jakieś zasłyszane opinie sam idź i sprawdź :P lol "miałem info od jednego ze swoich znajomych" lol

Basia

Od ponad piętnastu lat korzystamy z usług Krystadu. Wysyłamy kilka grup rocznie na wycieczki w Polsce i za granicę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu usług. Dzieci wracają zadowolone i pełne pozytywnych wrażeń. Serdecznie polecamy to rodzinne biuro podróży z Bydgoszczy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Krystad? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
berni

a trzeba posiadac wykształcenie adekwatne do tego stanowiska czy rowniez przyuczaja sa szkolenia i te wyjazdy sa fajne mozna duzo pozwiedzac a niektórzy twierdza ze to oszuci pod jakim wgledem doswiadczona osoba mogłaby wiecej cos napisac i wlasnie jak z ta pensja podejrzewam ze za nadgodziny rowniez zapłaca..

anna

Tym razem nie jestem zadowolona. Kolonie Młynik. Pokoje rzekomo 3-4 osobowe. Faktycznie 5-osobowe,bez szafki dla jednego dziecka. Na suficie grzyb. Nie tego oczekiwałam.

danny

bycie takim animatorem to w sumie również dobra zabawa dla młodych ludzi i nie oszukujmy się, darmowe wakacje

asfdsdfd
@danny

Dno [usunięte przez administratora]

power

no to teraz po opiniach od klientów mógłby wypowiedzieć się może w końcu jakiś pracownik Krystad, abyśmy ocenili jak to wygląda z Waszej perspektywy?

bydgoszcz

Córka w zeszłym roku pojechała po raz 3 na kolonie organizowane przez biuro i myślę, ze po raz ostatni. Ze wszystkich kolonii była zadowolona więc siłą rzeczy ja jako rodzic również. W związku z tym, że w zeszłe wakacje po raz pierwszy została przez nas osobiście dostarczona na miejsce i odwiedzona na miejscu (do tej pory tego nie stosowaliśmy) umożliwiło mi to dokładniejsze przyjrzenie się koloniom. Były to kolonie w Gliszczu. Zalety: - świetnie prowadzone zajęcia taneczne przez panią kierownik; smaczne jedzenie Wady: - niedoświadczony wychowawca będący w konflikcie z kierowniczką i tworzący z dziećmi obozy za i przeciw; właścicielka ośrodka z mało pedagogicznym podejściem do dzieci wg jej opinii dzieci są ciągle za głośne, źle się zachowują na posiłku itp. ; niedoświadczona kadra prowadząca zajęcia jeździeckie na bardzo niskim poziomie z mało odpowiedzialnym podejściem (zły dobór koni do umiejętności, jazda w teren z dużą grupą dzieci i 2 opiekunami!!); pokoje na poddaszu wiec w okresie upałów nie było czym oddychać a właścicielka zabraniała używać zbyt często przywiezionych przez rodziców wiatraków; brudna woda w basenie wyczyszczona na wyraźne skargi rodziców. W ostatnim dniu gdzie odbieraliśmy dzieci w ośrodku nie było nikogo z kadry i praktycznie każdy mógł wywieść, kogo chciał. Dla mnie matki 11 latki to zdecydowanie nieodpowiedzialne podejście, które rzutuje nad kolejnym wyborem oferty tego biura.

Mama M.

Syn był 4 razy na koloniach z tym biurem podróży. Zawsze był bardzo zadowolony. Namowilismy kolegę i byli razem 2-krotnie. Jeżeli chodzi o organizacje, to dzieci maja czas wypełniony w 100%, nie ma mowy o nudzie. Wychowawcy bardzo dobrzy, może jedynie poza panią Jola z Tlenia, która moim zdaniem fatalna, jako pedagog, nauczyciel i wychowawca. Bardzo polecam dla mniejszych dzieci ośrodek na Mazurach- Besia. Kierowcy godni zaufania. Autokary mogłyby być z pasami, niestety tego brakuje.... W Tegoroczne wakacje tez planuje wysłać syna z Krystadem, a zima- pierwszy raz na zimowisko. Polecam:-)

Smis

Super!

3mam

Moje dzieci byly na obozie w Grecji na u stop Olimpu. Musze powiedziec ze wrocily ZACHWYCONE! Wszystko zgodnie z programem. Kierowniczka pani Krysia jak i reszta kadry w pelni zaangazowana. Moja mlodsza corka nnie mogla rozstac sie z innymi uczestnikami i z kadra. Juz mowi ze za rok chce jechac z tego biura. no i wyzywienie rewelacyjne. Widzac zadowolenie moich dzieci spokojnie POLECAM!!!!!!!

gosiaczek

Jestem baaaardzo zadowolona z tego biura. Moja koleżanka wpadła na pomysł żeby nasze dzieci razem pojechały na kolonię w Tleniu. Okazało się później, że grono znajomych także dołączyło swoje dzieciaczki. Muszę podkreślić, że program był zrealizowany zgodnie z katalogiem, jedzenie w Tleniu fantastyczne, a kadra przemiła. Wszystkie nasze dzieciaczki wróciły suuuperzadowolone i chcą jechać za rok. POLECAM!!! Aha, i dzieciaczki miały nadprogramową wycieczkę do Osia!

niezadowolona mamusia

Witam no niestety muszę zgodzić się z poprzednikami,jakość kolonii pozostawia wiele do życzenia Program kolonii bogaty w rzeczywistości 1/5 zrealizowana.Zdecydowanie więcej z usług tego biura nie skorzystam a i tez nikomu nie polecę.Aczkolwiek koleżanka z pracy właśnie mnie pytało o biuro ale już jej odradziłam.

zadowolona

Mój syn wyjechał kolejny raz z Krystadem. Nauczył się jeździć na nartach. Był w atrakcyjnych miejscach, świetnie się bawił i wrócił bardzo zadowolony. Na pewno skorzystamy z letniej oferty biura.

Boomska

Same ciekawostki czytam. Szczerze to właśnie chciałam zapisać wczoraj syna na obóz, a tu się okazuje, że już wolnych miejsc nie ma :( Teraz czytam, że takie to fatalne biuro. To wszystko jakoś mi w parze nie idzie, bo jeśli są fatalni to czemu już miejsc nie mają?

doświadczona mama

To co czytam to szok! Jakieś bzdury. Jestem mamą dwóch córek! Pierwsza swoją przygodę z koloniami zaczęła 7 lat temu. Od samego początku jeździ z tym biurem. W zeszłym roku na swoją pierwszą kolonię pojechała druga córka. Wróciła zachwycona! Jakieś bzdury wypisujecie. Ja uważam, że jak ktoś chce by jego dziecko wróciło całe i zdrowe z uśmiechem na twarzy to powinno pojechać z krystadem. Mam pełen spokój jako rodzić jak oddaję córki w ich ręce!

anonym

Przestrzegam przed jakimi kolwiek kontaktami ! Przestrzegam przed wysyłanie dzieci na kolonie czy inne wycieczki. Proszę o unikanie tego biura, a unikniecie kłopotów.

Turysta
@anonym

Oszuści i (usunięte przez administratora) PRZESTRZEGAM!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Krystad - Bydgoszcz

Krystad