Opinie o Drzwi Polskone (Pol- Skone) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POL- SKONE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL- SKONE o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL- SKONE w Lublin

Zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu. Wszechobecny (usunięte przez administratora) brak możliwości rozwoju i awansu, żadnych benefitów pracowniczych... Jedyne co można tam zyskać to wrzody żołądka... Omijajcie szerokim łukiem!

Ile wynosi podstawa wynagrodzenia w Drzwi Polskone (Pol- Skone)? Czy dodatkowo można liczyć na benefity?

Kazimierz
@Plm

Jak pracujesz przy komputerze to powinno być. Firma nie ma żadnego funduszu socjalnego dla pracowników? Nikt się o to nie upomina?

Jakie godziny pracy obowiązują w POL- SKONE?

Chociaż wypłacalna jest ta 15 minutowa przerwa? Ale również uważam, że to zdecydowanie za mało... A teraz, ile wynosi socjal? I czego w ramach niego można się spodziewać?

Czak NORISS

Jeżeli chodzi o załogę to naprawdę spoko ludzie , kierownicy jak wszędzie.

za luźny dla smutnych ludzi Nowy wpis

Pierwsza rozmowa rekrutacyjna nienajgorsza, rozmawiałem z kierownikiem o technicznych rzeczach, który miał wiedzę o stanowisku, na które aplikowałem. Standardowa bajerka, że szukają ambitnych pracowników, którzy chcą się rozwijać itd. Po rozmowie Pan kierownik mi powiedział, że odezwą się do trzech dni roboczych. Odezwali się po ponad dwóch tygodniach (już zdążyłem o nich zapomnieć) i zaproponowali drugą rozmowę "uzupełniającą" z dyrektorką zakładu. Zgodziłem się, bo czemu nie i poszedłem na tą drugą rozmowę. Druga rozmowa była żenująca do tego stopnia, że miałem ochotę z niej wyjść. Nie wiem czemu tego nie zrobiłem, pewnie przez chęć pozyskania tej pracy. Zero pytań odnośnie stanowiska czy mojej wiedzy, wręcz każdy temat techniczny, który zaczynałem był spychany na bok - pewnie nie miały pojęcia o czym mówię. Opowiedziałem o swoim błędzie zawodowym w poprzednim zakładzie, w otwarty i normalny sposób, bez owijania w bawełnę, przyznałem, że to było głupie i się na koniec lekko zaśmiałem oczywiście nad własną głupotą. Trzeba akceptować swoje błędy i wyciągać wnioski, a nie rozpaczać, co przedstawiłem jasno swoją postawą. To się zaczęły insynuacje, że chyba za luźno podchodzę do pracy (mówi to do mnie dyrektorka bez żadnego przygotowania do rozmowy, oprócz wbijania szpilek i patrzenia na reakcję), że starają się zrozumieć poprzednich pracodawców itd., na co chciałem od razu odpowiedzieć, ale Pani jednym tchem rozgadała się na dobre 2 minuty, jak ona to widzi, można było odnieść wrażenie, że bardziej lubi mówić niż słuchać kandydata. Na koniec usłyszałem, że przydałoby się skończyć szkołę i że chyba "dorosłem" do tego żeby to zrozumieć. Dla rozjaśnienia: rzuciłem szkołę średnią i jak na razie nie żałuję, 23 lata, rok doświadczenia jako operator cnc + teraz dorabiam na zlecenie jako programista fullstack. Podsumowując: osoby "wykształcone", ulegające iluzji projekcji swoich cech na innych, bez technicznej wiedzy, bez przygotowania do rozmowy, myślące że wszystko wiedzą i są "sprytniejsze", a każdy ich proces myślowy widać wręcz jak na dłoni, będą ci mówić, że czegoś ci brakuje pomimo tego, że o tych rzeczach nie mają żadnego pojęcia, a same wykonują swoją prace w sposób nieprofesjonalny. Ryba psuje się od głowy, a więc w samym zakładzie pewnie jest jeszcze gorzej, o czym mogą świadczyć opinie poniżej. Na koniec dodam, że po tej rozmowie miałem dostać informację zwrotną następnego dnia. Oddzwonili po kilku dniach i pani przez telefon tak pokrętnie sformułowała swoją wypowiedź, że dopiero po dwóch minutach dowiedziałem się że nie są zainteresowani współpracą. Śmiech na sali.

Jak długo czekaliście na odzew z POL- SKONE? Oddzwaniają zawsze?

kandydat Nowy wpis

Mowią, że 3 dni robocze, odzywają się po 2 tygodniach po czym zapraszają na kolejną rozmowę i obiecują, że się odezwą następnego dnia i zero odzewu. Taki szacunek dla kandydata ;)

????????????????????????????????jakie bebefity? 3tys więcej nie zarobisz! Więcej nic nie dostaniesz żadnych dodatków,karnetów itp itd.

Kamila

To żadne benefity tu nie istnieją? A jakieś premie? Czy te 3k to max i więcej się nie da? Są jakieś podwyżki, np co roku albo dawane indywidualnie w zależności od zasług ?

@Kamila

@POL- SKONE

To proszę powiedzieć ile zarabia pracownik z 20sto letnim stażem a ile zarabia z 10cio letnim stażem? A ile zarabia kobieta z 25cio letnim stażem?

Gabriela
@POL- SKONE

Witam chciałabym złożyc cv na stanowisko pracownika działu handlowego, na jakim poziomie należy znac języki obce tj: angielski, rosyjski, czy niemiecki? czy angielski jest konieczny na poziomie komunikatywnym? czy biegły niemiecki wystarczy?

@Gabriela

Najlepiej pojedź i zapytaj lub zadzwoń.

@Gabriela

Dzień dobry, oczywiście biegła znajomość jezyka niemieckiego spełnia wymagania na tym stanowisku. Zachęcamy do aplikowania i przesłania CV.

Mały

A co ty za przeproszeniem (usunięte przez administratora). Kilka lat już tam pracuje i się z tym nią zgadzam. Za ostatni miesiąc było powyżej 4. Chyba że nic nie umiesz i jesteś przynieś, podaj,pozamiataj to dlatego masz 3

@Mały

No dobra ale były jakieś podwyżki że zarabiasz powyżej 4 tys czy od początku miałeś taką stawkę? Szef widzi jak ktoś się stara, dobrze wykonuje prace i wtedy potrafi docenić finansowo?

Iras
@Mały

Wcześniej też mało brał ale jak zaczął mistrzom w duże włazić i donosić to mu podnieśli

Nie zgadzamy się z przedstawioną tu opinią. Zarobki odzwierciedlają realia rynku, na które składa się wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe. Wynagrodzenie konkretnego pracownika jest zależne od jego stanowiska, stażu pracy oraz zaangażowania. Ponadto pracownicy co roku otrzymują tzw. premie świąteczne, których wysokość zależy rózwnież od stażu pracy.

@POL- SKONE

Podam taki przykład i to na własnej osobie. Wypłata do ręki 3500 w tym premia 850, więc ile by bez premii było? Nawet się najniższą krajową nie łapie,wstyd!!! Ludzie się wstydzą powiedzieć ile zarabiają i każdy sobie sztucznie podnosi pensje.

@POL- SKONE

Premia świąteczna w wysokości od 200zl do 500zl no rzeczywiście warto pracować dla samej premii???????? może wspomnicie jakie dywidendy sobie zarząd wypłaca? Może to sprawdzić sobie każdy w KRS. 25 lat pracy i premia świąteczna na Boże Narodzenie wyniosła 500zl i dodam że ani jednego dnia na zwolnieniu! Wstydem jest poruszanie tematu premii przez was. Ja przedstawiam fakty a wy jakieś mrzonki dla naiwnych.

Mario

@Pracownik skoro jest tak źle, to dlaczego pracujesz tu przez 25 lat? Serio pytam

@Mario

Po się przyszło i się zostało i tak się to ciągnie jakoś ale już jestem na wylocie bo znalazłem inna lepiej płatną pracę tylko czekam na tel od kiedy mam zaczynać. No i szacunek do pracownika ,przede wszystkim będzie lepszy.

Maly
@Mirosław

Podwyżki nie miałem. Z tego co wiem to za ostatni miesiąc wszystkim dobrze wyszło. Jak ktoś się zna na robocie to i zarobi.

@Maly

O to ok. Ale z godzin ci dobrze wyszło czy dali jakiś dodatek? Np. za niechorowanie jest premia frekwencyjna?

Plm

Na benefity nie masz co liczyć, nie ma nawet dofinansowania do okularów

Kazimierz
@Plm

To sytuacja z produkcji, @Były pracownik? Czy z każdego działu firmy? Przymierzam się do aplikowania na pracownika działu handlowego, bo wygląda to na dobrą okazję do nauki. Ciekawam, jakie są zarobki osoby ze znajomością jęz. rosyjskiego. Ktoś wie?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POL- SKONE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Były pracownik Nowy wpis

Alex

Ta praca na produkcji co reklamują ciężka jest u nich? Pytam, bo jednak stolarka, a z drugiej strony teraz wszystko w firmach zautomatyzowane, to może nie jest tak trudno wcale? Zwłaszcza, że niżej ludzie tu chwalą i nikt się nie skarży ostatnio, jak czytam. Warto spróbowac?

Czak NORISS

Jeżeli chodzi o załogę to naprawdę spoko ludzie , kierownicy jak wszędzie.

Jakie godziny pracy obowiązują w POL- SKONE?

Dzień dobry, godziny pracy zależą od stanowiska i miejsca pracy. Większość pracowników zatrudnionych w Biurze w Lublinie pracuje w godz. 7 - 15, pracownicy produkcyjni, w zależności od zmiany, w godzinach 6-14 lub 14-22.

Sebo

W jakich papierkach? Masz na myśli umowe o prace? W zasadzie co to za różnica jaka nazwa stanowiska. liczy się jakie są warunki. Czytałem że pensje dość niskie. Można coś dorobić w nadgodzinach czy tu nie ma takiej szansy?

robol
@Sebo

Spora różnica, tu pracownik produkcyjny bez znaczenia jakie ma kwalifikacje i umiejętności jest podczłowiekiem ostatniej kategorii. Co do zarobków to nie masz żadnej pewności, stawka na umowie akordowa jakiejś 12 - 15 zł brutto a "podstawa" na którą się dogadasz jest tylko na "mordę" raz dostaniesz, drugi raz nie, pewności nie ma. Warunki ujowe, przerwa 15 minut, zapalić też nie zapalisz, żadnego automatu z kawą, czy przekąskami, dziadostwo straszne, nawet pełnego ubrania roboczego nie dostaniesz.

@robol

To podstawa nie jest w żaden sposób uwzględniona w umowie? No i od czego zależy, że raz ona jest, a raz jej nie ma? Skoro ustnie jest ona ustalona, to powiesz ile wynosi? No i skoro do tego dochodzi jeszcze akord, to ile tak miesięcznie można u nich wyciągnąć?

Jedyny plus jaki jest to wypłata zawsze w terminie. Minusy. Brak kpl ubrania roboczego. Brak ubrania letniego. Buty raz na 2 lata. Brak bluz polar. Brak kurtek zimowych a na zewnątrz trzeba wychodzić i mieć własne ciepłe ubranie. Przerwa 15min jest nie ludzka,nie da się normalnie zjeść śniadania w tym czasie. Socjal obcięty do minimum w zeszłym roku wyniósł 500zl. Największym minusem jest brak związków zawodowych. I pewnie jeszcze o wielu rzeczach ważnych nie wspomniałem.

Czy w POL- SKONE odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Xyz

Ciekaw jestem kiedy pan prezes zrobi porządek z tym próżniactwem na reklamacjach, bo co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Kawka albo herbatka i chowają się za kotarą. Dwie sztuki drzwi na dzień wystarczy a innych się goni do pracy,ale w końcu to żona majstra to po co będzie pracować, innych się goni do pracy.

Mazowieckie

Dzień dobry, słyszałem, że dla doświadczonych w branży okiennej pracowników jest możliwość wyjazdu do Państwa zakładu produkcyjnego do Niemiec. Jakie są zarobki w Euro, jak wygląda kwestia mieszkania, ubezpieczenia zdrowotnego, urlopów?

Design
@Mazowieckie

Zakład Produkcyjny w Niemcach k/Lublina, a nie kraj Niemcy ????

@Design

Ha,ha niezła pomyłka. Widziałem że teraz szukają pracowników na produkcje. Trzeba mieć doświadczenie w stolarce okiennej? Przyuczają nowych? Doradzisz coś?

Eh
@Mirosław

Gdzie szukają? Bo z tego co wiem to pół skone produkuje okna w Biłgoraju i też tam roboty za bardzo nie ma bo ludzi na urlopy wysyłają albo na inne działy i ludzie się wkurzają. Początek roku a urlopu już tydzień wykorzystane.

Stachu
@Mazowieckie

Zarobki super, ( z dwoma sobotami) 3.200 € na rękę, zakwaterowanie na koszt pracodawcy, około 500 metrów od fabryki, na piechotę można podejść, na przerwie ciepła zupa, dla zaangażowanych pracowników premie świąteczne. Polecam gorąco.

Hejo, widzę dodane dwa dni temu ogłoszenie do pracy na stanowisku pracownik działu IT w Lublinie, w ofercie nie ma zawartej formy współpracy, czy jest szansa na umowę o pracę? Jakie zarobki oscylują w dziale IT w Pol-Skone? A czy wystarczy znajomość sieci VPN? Bo niestety niewiele miałam wspólnego z TCP/IP , a wymagane jest w ogłoszeniu....

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w POL- SKONE?

Jay

O konkretnie jakie umiejętności pytasz?odpowiem.

Emilia
@Jay

ja to bym się chciała dowidzieć jak tutaj rozmowa na dział handlowy przebiega. i z ciekawości np., elektryka to chyba na dniu próbnym jakimś się sprawdza a nie na rozmowie?

@Emilia

Pójdzie pani na rozmowę to pani się dowie. A elektryka można sprawdzić i na rozmowie jak nie rozróżnia napięcia od natężenia to wiadomo co to za elektryk.

Wanda

A masz jakieś rady co do rozmowy rekrutacyjnej w firmie? :) Na co się nastawić? Co myślisz o pracy w tym miejscu, polecasz? Stawki adekwatne do wykonywanej pracy? Aplikowałbyś drugi raz?

@Wanda

A jakie to ma znaczenie co ja myślę? Ja tylko udzielam prawdziwych informacji a nie domysłów. Pozdrawiam.

Bardzo dobrze, że udzielasz, chwała Ci za to. jakie są w 2023 roku zarobki pracownika produkcji? Bo na stronie piszą, że atrakcyjne i doceniają zaangażowanie, a mnie interesuje konkret w pln.

Askier

Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik działu handlowego na rękę? 4,5 netto jest możliwe?

Pozdrowieniadowiezienia

Polecam polskone 3 tysie a nic nie trza robić . Jeszcze jakby piwo dali i co pod zaciape by było w pytę . A i (usunięte przez administratora) z Ukrainy są chętne na rozmowę. Firma marzeń .

@Pozdrowieniadowiezienia

Piłeś nie pisz. Ktoś kto pracuje rok i jeszcze nie opanował jednej czynności chce zarabiać tyle albi więcej niż ten kto pracuje 10/15 czy 25 lat. Zejdź na ziemię człowieku.

Wanda

Czyli co, jeśli ktoś ogarnia pracę w firmie, to może liczyć na większe zarobki? Mógłbys podać widełki na jakie moze liczyc pracownik doświadczony, ze sporym stażem? ;)

Czy firma POL- SKONE kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Dziękujemy na Pani/Pana pytanie. Przestrzegamy wszystkich przepisów prawa w zakresie równego traktowania pracowników, szczególnie zastosowanie ma tu art. 33 Konstytucji: „Kobieta i mężczyzna mają w szczególności równe prawo do kształcenia, zatrudnienia i awansów, do jednakowego wynagradzania za pracę jednakowej wartości, do zabezpieczenia społecznego oraz do zajmowania stanowisk, pełnienia funkcji oraz uzyskiwania godności publicznych i odznaczeń”.

Sprostowanie

Nie, nie kieruje sie. Nawet pracownicy pracujacy na tych samych stanowiskach mają rozne stawki. Po podwyzkach zarabia sie mniej(wiem ze glupio to brzmi ale to prawda) takie sprawy kwalfikuja sie do zgloszenia d9 inspekcji pracy i UOKiK.

@Sprostowanie

Dzień dobry. Wynagrodzenia są wypłacane zgodnie z przepisami kodeksu pracy i wewnętrznym regulaminem pracy i wynagradzania, który jest ogólnie dostępny dla pracowników. Jeżeli nastąpiły jakieś nieprawidłowości w naliczeniu Pani/Pana wynagrodzenia prosimy o bezpośredni kontakt na adres: kadry@pol-skone.pl. Tylko wtedy będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i rozwiązać ten problem.

Kolo
@POL- SKONE

Czyli jakimi bo nie można się dowiedzieć za co ile ma się płacone pracuje kupę lat w tej firmie i dalej płacicie jak chcecie nie wiem ile za co i nie można się dowiedzieć. To jest praktyka (usunięte przez administratora) Albo pozbyć się karty pseudoakordowej.

@Kolo

Dzień dobry. Jeżeli nastąpiły jakieś nieprawidłowości w naliczeniu Pana wynagrodzenia, prosimy o bezpośredni kontakt na adres: kadry@pol-skone.pl. Pozdrawiamy

Ziomek1693

Witam mam pytanie czy warto iść do pracy w tej firmie jak wyglada sytuacja praca ciężka czy lekka jakie są zmiany oraz wynagrodzenie i jak z weekendami proszę o jakaś odpowiedz.

@Ziomek1693

Zapytaj o takie sprawy na rozmowie kwalifikacyjnej.

Mirosław

Wiadomo że na rozmowie wszystkiego się można dowiedzieć. Ale po to jest forum żeby się dzielić informacjami nie? Ja też chce wysłać CV ale wolałbym wcześniej wiedzieć przynajmniej jak płacą. Bo jak mało to nie będę sobie zawracał głowy. Pomożesz?

Jay
@Mirosław

Praca na 2 zmiany. Weekendy 1 zmiana niby dla chętnych ale jak nie przyjdziesz w sobotę to(usunięte przez administratora) zarobisz plus będą Ci gitarę zawracać i 'motywować' :-D Nieciekawa praca, socjal żaden, prawie (usunięte przez administratora) Zarobki to b.niska podstawa plus premia która nigdy nie wiadomo jaka i dlaczego taka.

Łucja
@Jay

Dlaczego motywować piszesz w cudzysłowie? Jak to wygląda to motywowanie? Kończy się na rozmowach czy idą w ruch jakieś naciski typu brak premii czy innych bonusów?

zastanawiam się

Dzień dobry, Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko doradcy techniczno handlowego. Czy ktoś pracował na tym stanowisku?? Jakich zarobków można się spodziewać? Widzę, że szukają w 10 lokalizacjach czy wiąże się to z rozwojem działu handlowego? Być może ktoś chce podzielić się opinią?

@zastanawiam się

Witamy i zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół POL-SKONE

Inz

Pracowałam w biurze w tej firmie, nie na produkcji. Najgorsza praca jaka miałam w życiu. Żałuję że nie podeszłam wcześniej i nie oskarżyłam o mobbing. Szkoda życia na ta firmę.

@Inz

dziękujemy za Pani opinię, jest to dla nas szczególnie ważna informacja. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Odpowiedź zwrotna od nich jest dla nas cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Niestety Pani opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli chciałaby Pani opisać sprawy, które mogły niepokoić, to może to Pani zrobić pod adresem kadry@pol-skone.pl. Tylko dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i wyciągnąć ewentualne konsekwencje i wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy, Zespół POL-SKONE

Sąsiad

Zastanawiam się jak (usunięte przez administratora)pracowac (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

• Jak się pracuje w POL- SKONE?

Zobacz opinie na temat firmy POL- SKONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL- SKONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL- SKONE