Opinie o Aman Janusz Młynarczyk w Sadki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Aman Janusz Młynarczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aman Janusz Młynarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aman Janusz Młynarczyk w Sadki

Jak teraz w Amanie z zatrudnieniem? Nie widziałam na stronie ofert pracy, ale może wy coś wiecie. Ile teraz można w firmie zarobić? Od nowego roku wzrosło minimalne wynagrodzenie, może i tutaj były jakieś podwyżki?

@Anna

W firmie AMAN na chwilę obecną nie ma zapotrzebowania na nowych pracowników. Wynagrodzenie zależy od stanowiska oraz umiejętności.

Katarzyna

Przynajmniej jasno stawiasz sprawę. Ale są chyba jakieś widoki, plany, czy będziecie rozwijać produkcję, kiedy ludzie mogą być potrzebni, np. w drugiej połowie roku?

Pracownik Nowy wpis
@Katarzyna

Jeżeli chcesz u nas pracować , to wyślij proszę CV na adres : dominika.firmaaman@gmail.com. Jeżeli będzie taka potrzeba napewno się odezwiemy.

udemix Nowy wpis
@Katarzyna

Daj sobie spokój z pracą w tej firmie. Widzę że Dominisia wróciła bo nikt nie chciał tam pracować. Na rękę wynagrodzenie zawyżone , ale składki i podatki płacone od najniższej. Zatem na wysoką emeryturę nie licz.

Zuzanna Nowy wpis

A zapowiadał jakies awanse/premie ? Czy prowadziliście rozmowy na ten temat? Zmieniły się może warunki po okresie próbnym? Ktoś odpowie jak te kwestie wyglądają w firmie?

A ja pracuje kilka lat i ze zdumieniem czytam powyższe opinie. Oczywiście nikt przychylnie nie patrzy na osoby które tydzień po zatrudnieniu chcą tydzień wolnego a jak nie ma zgody to ida na L-4 , lub przychodzi do pracy i przesiaduje po 15 min co 2 godz w ubikacji. Gdzie takie cos jest tolerowane? A ci właśnie piszą te opinie. Takich sporo dzisiaj i tylko potrafia narzekać że nie ma pracy. Ten kto chce pracować pracuje. Warto zapytać tych co pracują po kilka lat a jest ich większość.Wtedy uzyskamy prawdziwy obraz. Rzadko jaka firma płaci pełne składki od wynagrodzenia które jest przyzwoite. Przy każdej ocenie trzeba być uczciwym.

AMAN

Dziękujemy za komentarz. Niestety faktycznie tak to w większości przypadków wygląda. Cieszymy się, że jednak ktoś widzi z jakim podejściem przychodzą ludzie do pracy , ale oczywiście nie można na wszystkich patrzeć tą miarą.

A.M

Jakie macie płacone składki od wynagrodzenia z tego co wiem od podstawy +premia chyba ze sie mylę

Czy w Aman Janusz Młynarczyk zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Baca

Tak

Aplikowałeś do firmy Aman Janusz Młynarczyk? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
Natalia

Rok temu pisaliście że właściciel dziwny troche. A czemu dokładnie - co takiego wpłynęło na taką opinię? Inni pisali że w firmie jest miła atmosfera, więc o co chodzi z tym właścicielem?

Damian
@Natalia

ty myślisz ze ktoś po roku tu zajrzy ci odpowie a co do miglanca to prawda ze dziwny jakis

Aleksandra
@Damian

No ja tam myślę, że gdyby faktycznie coś było nie tak to by mocno zapadło to ludziom w pamięć i po roku na bank by pamiętali. A jeśli nie to by wskazywało, że to jednak fejkowe doniesienia są. ;p W jakim sensie twierdzisz, że dziwny?Xd

@Aleksandra

Ci ludzie pewnie maja juz nową prace i tym sie interesuja a nie jakims zakladem w którym pracowali do tego maja swoje zycie swoje sprawy ty widocznie po 10 latach bedziesz rozmyslac dalej bo ci sie nudzi

Aleksandra
@Adam

No popatrz Ty również tu zaglądasz. ;p Zresztą czy przeznaczeniem tego forum właśnie nie jest to, żeby się dowiedzieć co i jak? Oczywiście nikt nikogo nie zmusza do udzielania info ale jeśli ktoś byłby tak miły to czemu by nie?

Amonim

Czy w Aman sadki jest możliwe otrzymacie umowy na stałe? Jakie są mniej więcej zarobki w biurze?

Troche (usunięte przez administratora) to wygląda właściciel jakiś dziwny trochę

typowy janusz
@ja

firma w stylu januszex lub janusz-pol

Jak jest z pakietem medycznym w Aman Janusz Młynarczyk? Można dołączyć rodzinę?

Pracownicy korzystają z dodatkowego ubezpieczenia grupowego w którym istnieje możliwość podpięcia rodziny do tego ubezpieczenia.

Firma posiada największy skład płyt warstwowych w Polsce. Aman mieści się na terenie o powierzchni 20.000 m2. Spółka stara się być partnerem zarówno dla małych jak i dla dużych przedsiębiorstw. Powiedzcie, jakie doświadczenie trzeba posiadać aby pracować w tym miejscu, i jakie benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

@Monika

Dziękuje za opinię . :) Doświadczenie uzależnione jest od danego stanowiska pracy. Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą zapraszamy do kontaktu.

Pedro

Spokój na forum pracowniczym to efekt ogólnego zadowolenia z pracy w firmie. Szukanie na siłę złych stron nikomu nie służy i jeśli nawet coś jest to warto poprawiać.

Czy dużo zmian wprowadziła firma od chwili ogłoszenia pandemii?

@Marek

Firma nie wprowadziła żadnych zmian oprócz środków ostrożności związanych z pandemią.

Jak się pracuje z ludźmi z Aman Janusz Młynarczyk?

Bardzo miła, sympatyczna atmosfera. Pracownicy są otwarci na nowe znajomości. Każdy sobie chętnie pomaga. Polecam :)

Czy Aman Janusz Młynarczyk zapewnia kartę multisportu?

Firma Aman nie zapewnia takiej karty.

Niki

@Pracownik Może uzasadnisz dlaczego tak piszesz? Chyba , że to inspiracja konkurencji?

Zdecydowanie odradzam. (usunięte przez administratora)nie powinien być w ogóle pracodawcą . Nie polecam. Nie polecam nie polecam

AMAN

Dziękujemy za wpis. Komentarz jest bezpośrednio skierowany do Pracodawcy , dlatego prosimy o bezpośredni kontakt, aby sprawdzić słuszność opinii.

dębowo

odradzam to dziadowska firma - odradzam powinien ten zaklad byc byc pod nadzorem ministerstwa rodowiska bo sprzedaja śmieci, odpadki w cenach które przyprawiaja o ból głowy moim zdaniem cos inengo jest powodem dzialalności tej firmy - kiedys sie o tym dowiemy

Irena

Na forum Gowork.pl nie ma możliwości płacenia za usuwanie komentarzy. Dopuszczane są wszystkie opinie - zarówno pozytywne jak i negatywne. Jedyny warunek jest taki, żeby były to komentarze zgodne z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin

zauroczony

Albo jest praca i kasa albo leżenie bez kasy, zawsze można wybrać!

123 ust

To prawda i kary za byle (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy praca od rana do luźnych godzin i traktuje pracowników za nic

jacke

szkoda słow i tyle komentarza (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Aman Janusz Młynarczyk - Sadki

• Jak się pracuje w Aman Janusz Młynarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Aman Janusz Młynarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aman Janusz Młynarczyk?

Aman Janusz Młynarczyk
1.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Przemysłowa 1D
    89-110 Sadki