Opinie o Drzwi Windoor (Paweł Redestowicz Windoor) w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Paweł Redestowicz Windoor. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paweł Redestowicz Windoor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Redestowicz Windoor w Radom

Hej, pisaliście coś na temat odejść a nie widzę nowych ofert na spedycje, to co było tu pisane to jest jeszcze aktualne? w ogłoszeniu dla logistyka napisano, że trzeba mieć 2 lat doświadczenia, pod co właśnie się łapię, nie wiem tylko czy to bieżąca informacja?

Daw

Witam jakie sa zarobki miesieczne?

Urszula
@Daw

Hej, też chętnie dowiem się jak wyglądają zarobki w Paweł Redestowicz Windoor dlatego podłączę się pod Twoje pytanie. Czy ktoś jest skłonny napisać na jaką stawkę można liczyć w firmie? Chciałabym też się dowiedzieć czy wypłacana jest raczej stała kwota czy jest to podstawa plus różne dodatki lub premie?

Na szczęście była pracowniczka Nowy wpis
@Urszula

Jesteś kobietą to nie licz na więcej niż minimalna. Nawet jakbyś była mężczyzna to też nie licz na więcej jak nie chcesz (usunięte przez administratora) wszystkich i wszystko lub nie masz na nazwisko redes&owicz lub nie jesteś jakkolwiek spokrewniona. Nie ważne ile umiesz i tak będziesz dla nich za głu*ia. I tylko się módl byś nie trafiła na jedną furiatke z klockami nie na miejscu w głowie bo dopiero wtedy się dowiesz co to mobing i niszczenie psychiczne(pozdrawiam (usunięte przez administratora) ze Starachowic). Piszę tylko o produkcji bo jak pisałam wyżej do biura to tylko "swoi". Jak lubisz pracować za darmo to praca dla ciebie bo na wypłatę nie raz będziesz czekać miesiącami. Traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) to tam norma ???? więc przyzwyczaj się ???? karę pieniężna dostaniesz za nic ale by ktoś zadbał o twoje zdrowie haha dobre sobie. Ppk od razu odmów bo cześć, która ma płacić pracodawca i tak ty będziesz płacić, a jak po czasie zrezygnujesz to cześć "pracodawcy" tafi do niego nie do ciebie nie ważne, że nie z jego kieszeni to szło. Nie wolno stać i nic nie robić nawet jak czekasz na towar. Nie ma dostępu do wody pitnej est min 40 stopni ja hali spoko pracodawca i na tym oszczędza ponieważ o wodę musisz sie prosić???? wykonujesz ciężka pracę? Co z tego i tak kobiety nic nie potrafią wiec nawet przy ciężkiej pracy zarobisz najniższa. Nooo chyba, że zaczniesz pracować więcej niż 8h dziennie. Zakład jest zamknięty nie z winy pracownika bo np nie ma na tyle pracy dla ciebie? Spokojnie przecież masz urlop wykorzystasz go czy chcesz czy nie???? jedną rzecz rozumiem nie mniej słabe bo zapomnisz podpisać się na liście(odbijesz się normalnie karta) spoko w papierach będziesz mieć, że cię nie było w pracy ???? wycierasz drzwi ostrą chemią cały dzień(takie stanowisko) nie licz na szkodliwe czy maseczkę chociaż maseczka w lato ci się nie przyda bo przy 40 ponad stopniach raczej ciężko ci się będzie w niej oddychało tak w lato przy minusowych temperaturach na hali może Ci pomóc. A problem z temperaturą jest na każdym zakładzie ???? w lato ponad 40 stopni, a w zimę na minusie lekko parę stopni więcej niż na dworze no chyba, że pracujesz w tartaku to tam jak na zewnątrz bo jesteś cały dzień w blaszaku bez Ocieplenie. Na jednym zakładzie też musisz przyzwyczaić się do smrodu z garbarni obok ???? W skrócie praca marzeń

Blondi Nowy wpis

Hej , a na produkcję będą może szukać niedługo ludzi? Przeszukałam neta, a tam nic na ten temat nie ma, ba ostatnia rekrutacja niemalże rok temu. A widzę ktoś pisał o zwolnieniach tu wcześniej, to jednak nie było tak źle? Jakie są obecnie warunki finansowe u nich? W tej jednej starej ofercie za dużo nie pisali, tylko tyle że jest umowa o pracę. A jak wygląda rozwój, podwyżki, o awans trudno?

rob Nowy wpis

jakośc zła, reklamacja nie uwzględniona, kontakt -zapytali jakie wiertła użyłem -jak ja nie montowałem tylko ekipa fachowców, kultura osobista nie pozwala mi opisac co myśle o firmie NIE POLECAM wręcz odradzam

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Mechanik maszyn produkcyjnych w firmie Paweł Redestowicz Windoor? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zenon

Po dzisiejszym dniu na pewno były pracownik piszę w imieniu mojego syna ponieważ dał sobie z tym już spokój ale w dniu dzisiejszym Jego majstrowa niestety nie znam nazwiska Zabrała mu wiatrak wentylacyjny który był potrzebny przy maszynie i zostawiła go do drugiego człowieka który już miał wiatrak Tak wygląda praca w tej firmie (usunięte przez administratora) Nikomu nie życzę pracować w takim kołchozie

Nocny
@Zenon

A jak zekomo tą brygadzistkz wyglądała i który zakład bo jest ich kilka toruńska stalowa holszansja i główny oddział wsola

Nina
@Zenon

W tym zakładzie nie ma majstrowych kobiet,są kierownicy i brygadziści _ mężczyźni

Czy w Drzwi Windoor (Paweł Redestowicz Windoor) pracownicy mogą uczestniczyć w jakichkolwiek formach integracji?

Agnieszka

A jaki miałby być co do tego powód? Firma nie wychodzi z inicjatywą pewnie skoro tak piszesz ale czemu pracownicy sami sobie czegoś nie zorganizują? Nie ma kiedy? I handlowców to ilu się teraz może zatrudniać? widziałam ogłoszenie sprzed połowy roku

Groni

Najgorsza firma z jaką miałem pecha współpracować.

Konrad
@Groni

Zgadzam się omijać i zapomnieć o tej firmie

@Groni

Cała prawda.zero rozwoju . Pensje nie zmieniające się od 8 lat. Fałszywi współpracownicy.

@Piotr

Jak to od 8 lat? I Pan tyle właśnie tutaj pracuje? A co innego w warunkach zatrudnienia mogło się zmienić w tym okresie jeśli nie zarobki? jak firma zdążyła się do dziś rozwinąć?

W firmie Paweł Redestowicz Windoor właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Spedytor. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 5500 ?

Aaa

Tam zwolnienia są..

Magdalena
@Aaa

Ale w każdym dziale? Czym są spowodowane te zwolnienia? Dużo osób już poleciało?

Życzliwy
@Magdalena

Dużo polecialo.... Z każdego działu. Brak rozwoju firmy i zmniejszenie zamówień na produkty firmy.

@Życzliwy

Ten brak rozwoju to z czegom mógłby tak naprawdę wnikać? Na co widzisz w takim razie jakie niewykorzystane perspektywy? Był też jakiś konkretny sposób wyboru tych osób, które musiały odejść czy to raczej losowo...?

Życzliwy

Niestety w tej firmie nie istnieje coś takiego jak integracja, chyba że między sobą, lub jeśli chodzi o biuro i (usunięte przez administratora) ... Ogólnie odradzam jakiej kolwiek pracy w tej firmie. Zarobki minimalne a i na pensje czekasz 2 miesiące. Odradzam.

Przedstawiciel handlowy - UWAG

W ogłoszeniu podana jest umowa o pracę. Faktycznie to własna działalność gospodarcza... Zapytajcie podczas spotkania online. Podobno wszyscy są na WDG.....

@Przedstawiciel handlowy - UWAG

No ładnie... Jeśli faktycznie tak jest to zwróciłeś im może na to uwagę? Bo ciekawa jestem jak to wyjaśniają, że to pomyłka?

Karol

Omijać szerokim łukiem! (usunięte przez administratora) na godzinach, stawkach, pieniądze płacą pod stołem, zakazy, nakazy zero systemu premiowania. Dobrze mają tylko osoby spokrewnione z kierownictwem lub dyrektorstwem. (usunięte przez administratora)

Jolanta

Cześć, widzę, że opinie na temat tego miejsca są bardzo podzielone. Bardzo bym chciała poczytać coś więcej o tym, jak się tam pracuje, żeby móc wyrobić sobie rzetelną opinię. Dlatego proszę, żebyście napisali, jak teraz wygląda kwestia atmosfery. Coś się poprawiło teraz w tej firmie?

***** Windoor

Jest coraz gorzej. Behapowiec gania za brak butów ze stalowymi noskami, ale nie ma go, kiedy pracownicy są zmuszani do dźwigania kłód po kilkadziesiąt kg.i więcej. Nie ma go również gdy ludzie przez 8h wdychaja pył. Ostatnio kierownikiem zrobili Ukraińca, co więcej Ukraińcy mają jak pączki w maśle, pracują w cieple i przy najlżejszych pracach. W zeszłym miesiącu sfrustrowany prezes zwolnił z pracy operatora wózka widłowego, gdyz ten jego zdaniem za wolno jechał...Na podwyżki nie ma co liczyć, bo firma zakredytowana na miliony a tajemnicą poliszynela jest fakt, że prezes synowi kupił auto za ponad milion zł....

Była pracownica

Praca na produkcji za najnizsze pieniadze .Zero przestrzegania przepisow Bhp. Po hali produkcyjnej miedzy paniami z kawa biega pijany brygadzista .Pracownicy pala wszedzie na hali za maszynami w szatni na stolowce .Ludzie pracuja w gumowych klapkach I krotkich spodenkach .Na calej hali nie ma ani jednej apteczki .Zaklad niczym z czasow PRL dla ludzi bez ambicji lub tych chcacych dociagnac do emerytury

Była praciwnica
@Była pracownica

Mowa oczywiscie o zakladzie na Holoszanskiej .Nie wiem jak w innych

Budowlaniec
@Była praciwnica

Kompletna żenada. Nie wiem skąd Pani bierze takie bzdury. W listopadzie 2020 robiliśmy tam pracę remontowe i niczego takiego tam nie widziałem. Pracownicy mieli okulary rękawice ubranie bhp. Nie raz gadałem z jakimś pracownikiem czy pracownica i wiadomo że nie same superlatywy słyszałem odnośnie tej pracy ale nikt nie uważał ze ma tam źle albo dzieje mu się krzywda. A propos plenią pracowników to tam jest wyznaczone miejsce do palenia i to raczej ludzie sami powinni dbać o to żeby tam iść a nie chować się po kątach. Cała Pani opinia moim zdaniem jest wyssna z palca. Nie chcę Pani oceniać ale nie raz spotykałem się z negatywna opinia o jakimś pracodawcy z zemsty za zwolnienie z pracy a w rzeczywistości ktoś nie miał chęci do pracy. Moim zdaniem wyrządza Pani windoorowi. Niektórzy z pracowników pracują tam dłuuugie lata i nie narzekają.

wojtek

Można liczyć na coś więcej niż najniższa krajowa ? Jak u was z systemem premiowania?

Pracownik Windoor

Nie polecam nikomu pracy w firmie Windoor. Nie są przestrzeganie przepisy BHP, liczy się tylko ilość nie jakość. Takich gównianych produktów nie znajdziemy nigdzie, kontrola jakości nie istnieje, serwisu maszyn brak, duże zapylenie na produkcji, brak wyciągów, brak podstawowy (właściwie żadnych) elementów wyposażenia apteczek pierwszej pomocy. Właściciel Pan Paweł Redestowicz jest tylko na papierze szefem Windoora,(usunięte przez administratora) Jak pracownik musisz uważać na godziny pracy, bo są notoryczni zabierane, (usunięte przez administratora) na pieniądzach przy wypłacie. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Polscy pracownicy zaczynają odchodzić z Windoora i masowo szefostwo zatrudnia Ukraińców, bez podstawowej wiedzy o pracy i znajomości języka polskiego. Inaczej jest prezentowana praca na spotkaniu rekrutacyjnym, a później wychodzi coś innego (to głównie zasługi kierownictwa, za cichą zgoda i przyzwoleniem właściciela. (usunięte przez administratora) Najszybszą karierę i awans zrobisz po przez podlizywanie się i donosy. Jak chcesz dobrz pracować, być uczciwym i sumienne wykonywać swoją pracę nie masz szans na zdne bonusy. (usunięte przez administratora)

Była Pracownica
@Pracownik Windoor

Tą firmą to porażka !!! Praca ciężka a kasa najniższa .Trzymajcie się z dala .Ja też uciekam

Ciekawa
@Pracownik Windoor

Co jeśli pracodawca nie chce oddać dnia wolnego za 15 sierpień ?

Johnyy
@Była Pracownica

A na jakim dziale robiłaś jeśli można wiedzieć?

Potencjalny Klient

Może ktoś z osób reprezentujących Windoor jest w stanie powiedzieć jaki materiał znajduje się dla pracujących "na pyle"? Może być skład chemiczny, karta charakterystyki? Odpowiedź marketingowa, typu "pracodawca dokłada wszelkich starań aby zapewnić środki ochrony zdrowia" to będzie odpowiedź która sprowokuje stosowne kontrole. Odpowiedź kanałem prywatnym nie wchodzi w grę jeżeli nie macie nic do ukrycia. Jaki mają wpływ na zdrowie te produkty i jakie środki ochrony zdrowia gwarantuje pracodawca aby to zdrowie chronić? Czy warto inwestować w produkty tej firmy jeżeli okaże się pracodawca nie gwarantuje ochrony zdrowia?

Witam czy są może przyjęcia dla kobiet ?

Maria
@Monika

@Monika I jak rekrutowałaś do Windoor? Aktualnie na pracuj.pl widzę trzy ogłoszenia o pracę. Powiesz mi jak mam się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej? Są jakieś podchwytliwe pytania?

Anon
@Maria

Nie ma podchwytliwych pytań, jest spoko

Patryk

A często firma podnosi stawkę ?

Waldi

(usunięte przez administratora) od miesiąca czekam na drzwi i nik nic nie wie. Albo olewają klientów albo za mało ludzi do pracy nie wiem.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Redestowicz Windoor - Radom

• Jak się pracuje w Paweł Redestowicz Windoor?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Redestowicz Windoor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Redestowicz Windoor?

Paweł Redestowicz Windoor
  • Zofii Holszańskiej 5