Opinie o Gwarant Eugeniusz Zieliński w Otwock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gwarant Eugeniusz Zieliński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gwarant Eugeniusz Zieliński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gwarant Eugeniusz Zieliński w Otwock

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Gwarant Eugeniusz Zieliński? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Odpowiedź Nowy wpis

Nadgodziny są płatne, ale nie ekstra. Dotyczy to również pracy w święta i weekendy.

Dlaczego usuwane są opinie, które ukazują prawdziwy obraz PIB Gwarant? Jest to niewygodne dla kadry zarządzającej?

Nick Nowy wpis

Zgadzam się. Dużo spraw i decyzji zależy od aktualnego humoru dyrekcji.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Gwarant Eugeniusz Zieliński?

Expracownik Z-hotel

Cała pensja wpływa na konto, nie ma kopert pod biurkiem. Minusem jest słaba pensja, słaba podwyżka w przypadku otrzymania nowej umowy. Recepcja słabo wyszkolona, niemiła dla gości, nie uśmiecha się witając, szczególnie ta po szkole hotelarskiej(co jest nie do przyjęcia jak przystało na 4 gwiazdki). Personel dwulicowy, jednego dnia się uśmiecha, drugiego dnia zwalnia, ale całe szczęście nie dałam się zwolnić, słabo się ukrywacie z zamiarami-tez brak profesjonalizmu w związku z zamiarem wypowiedzenia umowy ;) Personel kuleje pod każdym względem.

Rolski

Tak całe wynagrodzenie jakie jest na umowie wpływa na konto. I to jest jedyny plus pracy w tym miejscu.

Firma Gwarant Eugeniusz Zieliński poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Przedsiębiorstwo Instalacyjno – Budowlane „GWARANT” Eugeniusz Zieliński jest właścicielem Z-Hotel w Otwocku. Plusy: zatrudnienie na umowę o prace w pełnej wysokości ustalonego wynagrodzenia, terminowe wypłacanie pensji, atmosfera pomiędzy pracownikami. Minusy: bardzo niskie stawki wynagrodzenia, brak jakichkolwiek pozapłacowych bonusów motywacyjnych, duża rotacja pracowników na wielu stanowiskach (w ostatnim czasie przez SPA przewinęły sie dwie kierowniczki, kilkoro recepcjonistów, przez dział handlowy kilka osób łącznie z kierownikiem), atmosfera pracy na linii dyrekcja-pracownicy też pozostawia dużo do życzenia. Reasumując: umowa o prace i terminowe wypłaty to w obecnych czasach zbyt mało aby być zadowolonym z pracy

Do Ja

Zgadzam się z opinia. Poniżej przestawiam moje spostrzeżenia po półrocznej pracy w tym obiekcie. Plusy: 1. Dyrektor(córka Prezesa) to jedyna osoba, ktora naprawdę szczerze uśmiecha się do gości, klientów. Zawsze wyrozumiała, szczera i rezolutna kobieta-przede wszystkim na poziomie. 2. Bardzo przemyślany układ pokoi. 3. Wnętrza strefy SPA na poziomie 5+ 4. Piękna sala bankietowa. Minusy: 1. Wynagrodzenie - po okresie próbnym 5 procent podwyżki to stanowczo za mało. Profity w postaci bonów tylko w Święta Bożego Narodzenia-w innych hotelach są również w Wielkanoc. 2. Kiepska współpraca między działami, każdy kopie pod sobą dołki kopie, miesza z błotem na zebraniach... 3. Pan Prezes zbyt pochopnie wyciąga wnioski, nie znając dobrze pracownika. 4. Troszkę słabo w tej firmie z dyskrecja w przypadku zamiaru zwolnienia pracownika. Trzeba być naprawdę człowiekiem ograniczonym umysłowo żeby się nie domyślić, ze zamierzają zakończyć z kimś umowę. 5. Kierownik recepcji i służby pięter? Rzadko się zdarza w hotelach takie stanowisko, być może wynika to z oszczędności - zawsze 1 wynagrodzenie mniej. 6. Brak wyjazdów kierownictwa do innych hoteli w celu dokonania „analizy SWOT”. 7. Goście niestety wyraźnie odczuwają stres wśród obsługi, bo niestety za każdy błąd trzeba zapłacić 100%. Trochę chore, kadra to tez ludzie, a każdy przecież się myli... 8. Sztywny hotel, brak w nim kadry, która kocha swoją prace... Szkoda, bo na początku fajnie się wszystko zapowiadało... /Pracownik, który złożył wypowiedzenie 2 tygodniowe/

Do Ja

Najniżej wg mnie ocenianym i wynagradzanym działem jest z pewnością recepcja. Bonus typu „najlepszy sprzedawca” w wielu hotelach jest gotówkowo nagradzany w granicach 200-500 PLN. Nie dziwie się, ze pracownicy nie są zmotywowani by sprzedać więcej, a każdy wie, ze można. Niemniej jednak to nie spostrzeżenie dla wyższego szczebla, tylko dla kierownika działu, który powinien walczyć o stabilna kadrę. System motywacyjny to przede wszystkim godne wynagrodzenie, premia, bonus... Pierwszym krytycznym punktem oceny stałego gościa jest kadra... Jeśli często się zmienia, to znaczy, ze coś jest nie tak...

Obecna
@Do Ja

Gdyby nie fakt, ze rządzi prezes, hotel miałby lepsze opinie i kadra byłaby normalna. Patrząc na obecna kadrę recepcji i służby pięter, to chyba nie jest najlepszy wybór. Ich podejście do ludzi, złośliwość świadczy albo o niezadowoleniu z życia, albo za mało zarabiają... bardziej niewdzięcznych osób nigdy i w żadnej pracy nie spotkałam... nadchodzą ciężkie czasy dla hotelarstwa, wiec może najwyższy czas postawić na profesjonalna obsługę gości

Jak się pracuje z ludźmi z Gwarant Eugeniusz Zieliński?

Odp

Sztucznie, przynajmniej tak jest w hotelu. Tylko jeden recepcjonista jest profesjonalistą, reszta-pomimo wykształcenia daje odczuć gościom, ze mało zarabia, bez żadnej kultury itp. Prezesowi i kierownik recepcji brakuje dyskrecji, bo zamiar zwolnienia kogoś z pracy można wyczuć na kilometr. Szybciej złożysz wypowiedzenie samodzielnie niż cię zwolnia... za co zwalniają? Głównie za to, ze nie pasujesz do ich sztucznego klimatu... Żeby miec profesjonalna recepcje wystarczy zaoferować prowizje od sprzedaży, a nie voucher kwotowy do wykorzystania w hotelu. Spotkania na szczycie w piątki to tez żenada nic nie wnosząca w życie, wieczne narzekanie na dział sprzedaży, tylko co pozostali maja do zaoferowania? Pomysłów brak... reasumując, w tych ciężkich czasach czas na jakaś sensowna integracje, bo z takim fałszywym podejściem do ludzi zostaniecie z taka drętwa kadra do końca życia, bo niestety goście to tez widza, a płaci się nie za wystrój, tylko za miła obsługę...

Marcel

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi rekrutacje bo o ile się nie mylę to maja różne rodzaje prac?

małgorzat b

Właśnie dostałam rozwiązanie umowy od firmy, ktore podpisałam bez czytania. Wiedziałam już czego mogę się spodziewać. Siłownia na kraszewskiego 83 w otwocku to było suoer miejsce pracy, jednak pracodawca nie przyjmował do wiadomości moich pdóśb o środki czystości,o zorganizowanie dodatkowego sprzątania. Okna tam to syf,polepione palcami. Sprzęt siłowni zaczełam od dawna myć sama, bo szanując ludzi wstyd mi było, że jest jak po urodzinach 5latkow - wszystko czarne, lepi się. A dozowniki papieru w srodku są jakby w sadzy. Wszędzie koty spadające na podłogę, brak srodkow czystości przeznaczonych do obiektów użyteczności publicznej tylko coś z najnizszej półki czyli Aro. Sanepid miałby co tam robić. Do pracy musiał sobie przynosić swój odświeżacz do toalety bo rok nie mogłam się doprosić. Osoba sprzątająca to starsza pani, tzw.nietykalna i bardzo złośliwa. Wciąż przecierała mi recepcję (usunięte przez administratora) ktora zostawiała smugi. Moje prośby nigdy nie zostały wysłuchane i wiele razy musiałam robić dwa razy te same czynności. Miałam mnóstwo pomyslów, zaczęłam od roznoszwnia ulotek. Pieniedzy pracodsawca nawet nie zaproponiwał,ale ja mam inne podejscie do zycia ludzi i pieniedzy. Zaangazowalam nawet swojego 19letniego syna w ulotki, ale on już zarobił ode mnie. Brzydzę się dziadostwem i nikt nigdy nie ucierpiał z mojego powodu finansowo. Na wypowiedzeniu napisali utrata zaufania do pracownika i dezorganizacja pracy. No nie wiem kiedy. Pewnie od wczoraj, gdy w mailu poinformowałam ich biurową sierotkę marysię że sposób w jaki ona mnie traktuje zabronione jest kodeksem pracy i zeby przemyslała dyskryminowanie mnie. Lizus do potęgi. (usunięte przez administratora) No ja nie z takiej gliny jestem lepiona, zebym klepana po ramieniu miała merdać ogonkiem z radości jak słodka sunia. Niczego nie żałuję. Wiem, że nic nie jestem im winna, nigdy nie wykonałam jednej rzeczy przeciwko. Taka moja cecha że klient jest zawsze najwazniejszy i ma rację. I jak słyszałam że przychodzą na siłownię tylko dlatego ze tu prawie nikt nie orzychodzi, to wiedziałam co mieli na myśli. Brud brudem pogania. Oni mają wiele szczęścia. Ale gdy zaczelam myc sprzet, to w zyciu nie miałam tyle sprzecznosci ze przeciez starszy pan w garniturze broda wysoko i ach jaki to on jest wyksztalcony a co to nie wybudował a jakie one tam u mich wszystkie mądre ludzie. Jak to się mówi:" Świnią się urodzisz - kanarkiem nie zdechniesz". AMEN

Zostaw merytoryczną opinię o Gwarant Eugeniusz Zieliński - Otwock

• Jak się pracuje w Gwarant Eugeniusz Zieliński?

Zobacz opinie na temat firmy Gwarant Eugeniusz Zieliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Gwarant Eugeniusz Zieliński
  • Przewoska 39 39