Opinie o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Caterpillar Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

nie powiem...

Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy slużalczości i posłuszeństwa.Jest mu jedynie winien usługę za którą otrzymuje zapłatę będącą nie łaską ,lecz zasłużonym wynagrodzeniem...kumacie?wyyyy.... do was mówie wy białe...........

niebieski kołnierzyk.

ale ten świat idiotów naprodukował...aż mi przykro...do was mówie!!! wy białe........:(

dzodzo

Ta ja w Janowski CAT-cie za styczeń zgarnąłem całe 1616zł na rękę dyrektor uciął premię stałą 100zł kwartalnej brak i ja się pytam czy to się opłaca stawka godz 14,79 brutto śmiech na sali

Fajfus
@dzodzo

''Ja tu nie widzę propagandy, firma jest w porządku to i komentarze takie @o żesz '' Co ty lemingu pier.... przyjdź na hale i powiedz to ludziom w oczy,, to Cię obsrają ze śmiechu.

o żesz

A tu propaganda jak za komuny. Widzę HR działa.

Pani rekruter dzwoni z Węgier i umawia na kolejne etapy. Rekrutacja 4 etapowa, zastosowanie metody STAR. Sprawdzanie języków obcych, tu akurat angielski i hiszpański. Po tylu rozmowach i kilkoma rekruterami mogli by chociaż poinformować, że nie dostało się pracy. Moim zdaniem zupełnie nieuczciwe postępowanie względem osoby aplikującej.

dlaczego nie informują o wyniku rekrutacji?

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Chętny

Rachunki to nie problem, jesc tez w dzisiejszych czasach trzeba coraz mniej, bardzo modne i wskazane jest bycie fit lub nawet slim. Tak wiec te 1800 zl moze wystarczyc na naprawde wiele, praca idealna dla kogos kto mieszka z rodzicami. Wazniejsze zreszta jest to ze mozna sie pochwalic praca w tak swietnie rozpoznawanej firmie.

Robilem tam

Zyc nie umierać za taka stawke.Do tego dochodzi rodzina i rachunki.11 zl na reke.Malina

Fajfus

Zarobki bardzo dobre 15 zł brutto na godz.Zapraszamy zwłaszcza że produkcja znacząco wzrasta.

Mohamed Al Szarum

Moja byc bardzo ochacza na ten ofert. Juz jechac z syria i cv dac. Moja rodzina miec 8 czlonek wasza premiera dawac 2600 na jedna glowa. Czy wy to przbijac bo jak nie to nie byc interesowany. Alejkum el salam

nie powiem

Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa.Jest mu jedynie winien usługę za którą otrzymuje zapłatę,będącą nie łaską lecz zasłużonym wynagrodzeniem...wyyy ...jak ja was nienawidze.

oww

Witam. Prosiłbym o informacje nt. pracy na magazynie lub pokrewnej jako OWW lub O.S.II z poziomu '0'. Jaka atmosfera? Jakie zarobki? Czy praca "akordowa" czy normalne tempo itp? jeśli można to tylko poważne wypowiedzi. Dziękuję

oww

witam, czy Ktoś może napisać konkretną informację nt Magazynu; czy są jakieś przyjęcia, jaki rodzaj pracy, jaka stawka, jaka "atmosfera", praca "akordowo" czy na spokojnie? tylko poważne wypowiedzi...

nie powiem...

jak ja was nienawidze...wyyy........

marcin.port@vp.pl

Witam. Szukam pracy jako spawacz lub montażysta En287-1 135 PBW1.3 St20 PFssnb,kontroler Vt2;Mt2;Pt2 , oprator urządzeń transportu bliskiego IIS,operator wózków widłowych wszystkie typy,operator wypalarek CNC.Prosiłbym o jakiś kontakt do działu kadr oddział Gliwice .Dziękuję i pozdrawiam.

kolorowy chłopiec

jak będzie sylwester w cat to pisze się na konkurs śpiewu blehhhhhhhh

Spawacz Wymiatacz

Witam,jakie są zarobki dla doświadczonych Spawaczy? Pytam,bo obecnie chce zmienić prace,a dobrze zarabiam.

True

14 zl btutto wychodzi 1650 na reke, do tego 100 zl premi za niechorowanie i premia kwartalna raz na 3 miesiace, jesli nie mialo sie wiecej niz 2 dni nieobecnosci. Kwartalna to loteria. Dlatego szkoda o niej wogole mowic i liczyc na nia.

Nurek

Witamy panie kadrowe na forum, super ze tu jestescie, ☺

haha

14 bruto ,to ciekawe wynagrodzenie?

Ali g

Trolling level hard

jebaka sc
@Ali g

Ja pracuje w tej psedudo firmie z tradycjami i wcale nie widze mozliwosci rozwoju dla siebie niecale 15zl netto na godzine to jest jakas kpina za prace którą musze wykonywac a rozwinać w Cat moze sie tylko tasiemiec w dupsku FerdkA.Firma ta dba o pracownikow ale biurowych 12tys rocznej premi to chyba nie malo a spawaczowi smieszne grosze pamietajcie niedlugo ludzie przejrza na oczy i zostaniecie z palcem w (usunięte przez administratora)

niebieski kolnierzyk

Mysle ze trzeba by bylo do zwiazkow isc ...bo jak wiemy nic nie ma za darmo...wiec i koszule powinni nam prac ,lacznie z podkoszulkami...

Zostaw merytoryczną opinię o Caterpillar Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Caterpillar Poland Sp. z o.o.