Opinie o Tadeusz Dąbrowski Firma Ted w Radomsko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tadeusz Dąbrowski Firma Ted. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tadeusz Dąbrowski Firma Ted o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tadeusz Dąbrowski Firma Ted w Radomsko

Wiecie może, czy w Tadeusz Dąbrowski Firma Ted szukają chętnych na staż?

@Olga

Żadnej umowy tylko obietnice przeciągane w czasie tak jak z wypłatą Teraz nie wiem jak wygląda sprawa zatrudnienia. Zwykły (usunięte przez administratora)

Aaa Nowy wpis

Siemka, szukam pracy jako operator koparko-ładowarki, tutaj po PKD myślałem, że będzie taka właśnie praca ale w Internecie żadne ogłoszenie mi się nie pokazało. Tu za to o kierowcach piszecie. A skąd braliście oferty?

Sylwek Nowy wpis

Czy ktoś może opisać, jakimi autami jeździ się w tej firmie (chodzi o nowe ogłoszenie o pracy dla kierowców kat. c)? I jak rozliczane jest paliwo?

Mariusz 12 Nowy wpis
@Sylwek

Mogę powiedzieć jak rozliczana jest pensja Dwa lata się proszę Inni przychodzą po pieniądze za kilka kat wstecz Nawet piłkarz Krzynówek przyjeżdżał

Ile jest zmian w Tadeusz Dąbrowski Firma Ted?

Widziałem te ofertę pracy dla kierowcy, która wisi tu na forum, z tego co jest napisane są codziennie zjazdy oraz zarobki do 9,700 zł miesięcznie. Pytanie tylko czy brutto czy netto? I czy można mieć pewność co do wypłaty? Ciekawi mnie wyjaśnienie poprzednich opinii skoro kogoś szukają

Mariusz 12

Ja do dziś nie mam pieniędzy. Też byłem kierowcą. Tam ludzie ciagle przychodzą po zaległe wypłaty. Zastanów się 5 razy

Firma Tadeusz Dąbrowski Firma Ted w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kierowca kat C , Dąbrowa Górnicza. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Tadeusz Dąbrowski Firma Ted? 28 kwietnia na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierowca c. Ktoś z Was aplikował?

Mariusz 12

Bylem od wszystkiego poza recepcją. Do dziś nie mam pieniędzy tak jak inni. Niektórzy po kilkanaście tysięcy złotych. Po mnie była dziewczyna i już zapewne uciekła. Ostrzegam.

@Mariusz 12

Poza recepcją? To w sumie skoro już tyle pisałeś o innych obszarach to ciekawa jestem jak pracuje się na tym stanowisku. Jest na nim spora rotacja czy raczej stabilnie jedna osoba się trzyma? Skoro Ty byłeś od wszystkiego to repecka już nikogo nie wspomaga?

Wiecie może, czy w Tadeusz Dąbrowski Firma Ted szukają chętnych na staż?

Mariusz 12

Uważaj, bo możesz ciężko żałować swojej decyzji o pracy tam. Jak niejeden który nie otrzymał wynagrodzenia. O to na kilkanaście tysięcy. Ja trochę mniej.

@Mariusz 12

Czyli dalej nie udało się niczego od firmy wyegzekwować tak jak był o tym mowa jeszcze we wrześniu? Ogólnie to czy są jakieś informacje na temat aktualnie zatrudnianych osób? Bo przy tym co tu było opisane zastanawiam się czy ktoś jeszcze kandydował

@Olga

A dlaczego jesteś zainteresowana?

Leszek
@Mariusz 12

Nie bardzo rozumiem, przecież skoro byli winni komuś kilkanaście tysięcy, to znaczy, że musieli nie płacić przez dłuższy czas? Ile są Ci winni? Ciekawe czym może być to spowodowane, nie wypłacają chociaż części?

@Leszek

Czym ? Spłaca swoje zobowiązania kosztem pracowników. I ma utrzymaniu konkubinę z dziećmi.

Beata
@Mariusz 12

Kurcze, a wiesz może, czy mimo tych zadłużeń u pracowników ktoś tam nadal pracuje? Nadal firma rekrutuje?

@Beata

Z tego co wiem to ciągle ktoś przychodzi, nie dostaje kasy i odchodzi

@Mariusz 12

i jak to w dalszej perspektywie przebiega? musi dojść ostatecznie do rozliczenia? na jakiej formie umowy ostatecznie się to odbywa i co dalej? jakie konkretnie obowiązki są teraz do wypełnienia, że ludzie mimo tego przychodzą do pracy? co zachęca?

@Olga

Omijajcie tego człowieka szerokim łukiem ,to że nie płaci to norma nigdy pensji nikt nie dostał na czas, wisi po 15 tys za wypłaty ,sprawy w sadzie non stop, lewe spółki sobie zakłada bierze kredyty nie spłaca , potem komornicy go ganiają , pracowałem tam wiele lat wisi mi ponad 10 000tys zł , ile razy w mordę od lichwiarzy dostał , koleś powinien siedzieć w pierdlu.

Olga

A skąd wiesz ile wisi za wypłaty? To gdzieś dostępne jest czy wyliczył ktoś?

@Olga

Ja wyliczylem bo jestem jego ofiarą i wiem to od innych pracowników ktorzy przyjeżdżali po pieniądze. Byłem świadkiem takich sytuacji wielokrotnie. Nawet piłkarz Jacek Krzynowek

@Mariusz12

A może jakieś nagrania? To byłoby bardziej wiarygodne...

Nagranie czego?

@Olga

Wystarczy że mam jego smsy do mnie że mi wypłaci a nie wyplacil. A nagranie rozmowy że jest mi winien posiadam.

Mi też nie wyplacil

@Mariusz12

A to dobrze się ustawiłeś z tym wszystkim. I jak to teraz wykorzystasz, masz już jakiś plan?

@Olga

Mam. I jeszcze kilka nagrań na telefonie i foty. Teraz czekam tylko na pomoc "firmy windykacyjnej". Trochę mi odsetek urosło.

@Mariusz12

A co to za "firma windykacyjna"? Udało się już coś odzyskać?

Klient

Pewno dlatego taki chamski w obejściu. Na samym początku burak się zdeklasował. Miałem rezerwacje na dwa pokoje, jeden gość nie dojechał bo mu się plany zmienili a właściciel nie wydał mi kluczy pomimo, ze zarezerwowalem najdroższy pokój. Musiałem na szybko szukać innego hotelu. Takiego chama nie spotkałem dawno… nigdzie.

Mariusz 12

Ja do dziś nie mam pieniędzy. Ponad rok.

@Mariusz 12

A co z tymi całymi dowodami i planem, o których kiedyś pisałeś?

@Olga

A sobie poczekam trochę. Byłem w Holandii i jakoś nie było czasu. Nie spieszy mi się bo odsetki rosną. Pan Tadziu ma doświadczenie z dużymi odsetkami bo lichwiarze obili mu już pysk kiedyś.

Prawda

J 23

Omijajcie Ted Radomsko z daleka nie wplacajcie zaliczek do przodu bo nie oddaje jak coś nie wypali i mówi że nic mu zrobisz

@J 23

Do dziś nie wypłacił mi wynagrodzenia Jest wiele takich osób. Zwykły (usunięte przez administratora)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Tadeusz Dąbrowski Firma Ted? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Mariusz 12

A na jakie stanowisko? A w sumie gdzie się nie dostaniesz to i tak pieniędzy nie będziesz miał. Na początku Cię podpuści, potem będzie żebyś poczekał A potem sam odejdziesz. To u niego norma. Ja już rok czekam. Inni jeszcze dłużej i to duże kwoty. Jak będziesz z nim rozmawiał to możesz powiedzieć że to informacja od Mariusza. Zostawił mnie po wypadku [w moim domu] beż środków do życia. Mariusz

Na jakie wsparcie w Tadeusz Dąbrowski Firma Ted mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Mariusz12

Proszę zapytakobiety które tam pracują. W czasie kiedy ja tam byłem nie było kobiet w ciąży. Natomiast widziałem jak te nie w ciąży płakały po kątach.

HAHAHAHH na rzadne, na takie że z nerwów w szpitalu wylądują, omijac dziada

Wojciech

Wow, widzę że jakąś traumę tu przeżyłeś w pracy. Opowiesz co się tam działo że masz aż tak złe zdanie? :D

Arek
@Wojciech

Też posłucham XDD

@Arek

Chyba niestety kolega nas zawiedzie i będziemy musieli sami sobie historyjkę opowiedzieć. ;p

Jaka jest kultura pracy w Tadeusz Dąbrowski Firma Ted?

Mariusz12

Jeśli chodzi o pseudo szefa to brak słów. Wystarczy znalez wpisy gości na forach o hotelach. Ja w wyniku tej kultury nie otrzymałem do dziś calego wynagrodzenia. Inni też. (usunięte przez administratora)

Dramat miesiącami nie płaci, unikajcie tego człowieka, komornik na nim siedzi i to nie jeden , lipne spółki aż dziw ,że nie siedzi ,spraw w sądzie ma więcej niż włosów na głowie(usunięte przez administratora)

Tomasz

Od jak dawna pracodawca ten zalega Ci rzekomo z wypłatą wynagrodzenia? Pamiętasz może dokładnie od kiedy takie problemy w ogóle się zaczęły? Twój wpis jest niepokojący i chciałbym trochę na ten temat się dowiedzieć. Miło by było, jakbyś napisał, co jest powodem braku wypłat ze strony pracodawcy. Kryzys?

Mariusz12

Cześć. Mozesz dać kontakt ?

Bob

Marcin prawdę mówi, wiele byłych pracowników popadło w depresję bo koleś czyli Pan szanowny Tadeusz Dąbrowski ludziom przez miesiące nie płaci i obiecuje, więc wszyscy odeszli od pseudobismesmena

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) miesiącami nie płaci pracownikom, długi ma wszędzie nawet u lichwiarzy , do tego jego kochanka tępa i pusta blondi tylko kase z niego doi omijajcie tego człowieka

Zostaw merytoryczną opinię o Tadeusz Dąbrowski Firma Ted - Radomsko

• Jak się pracuje w Tadeusz Dąbrowski Firma Ted?

Zobacz opinie na temat firmy Tadeusz Dąbrowski Firma Ted tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tadeusz Dąbrowski Firma Ted?

Tadeusz Dąbrowski Firma Ted
  • Kilińskiego 53 lok. A5