Opinie o Integralle Artur Sokołowski w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Integralle Artur Sokołowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Integralle Artur Sokołowski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integralle Artur Sokołowski w Gdańsk

Paweł G Nowy wpis

Dzien Dobry Zakupilem auto u Pana Artura Mercedesa S klase. Pomijam fakt ze samoochod jest perfekcyjny i sprawny technicznie. Ale co Pan Artur zrobił?? Nie bylem w stanie przyjechać po samochód ze wzgledu na chorobe. Pan Artur przywiózł mi samochód z połnocy polski do samego Krakowa po kosztach paliwa. Mega szacunek Mega Gosc godny polecenia. :-)

Adam CG

Pełen profesjonalizm od A do Z!! Godny polecenia Bardzo miła obsługa

Barbara
@Adam CG

Fajnie, że taka pozytywna opinia. Ale w czym ten profesjonalizm się przejawia? Że aż tak polecasz :D

bd Nowy wpis
@Barbara

Pani Barbara napisała bez sensu. Ktoś wydaje opinie a osoba trzecia ja podważa. Niech kupi auto i sama zobaczy na czym profesjonalizm polega lub zajrzy w wykipedie

Weronika Nowy wpis

A do czego się z tą ściemą odnosisz?

Wiktoria

Wnioskuje że skoro klienci tacy zadowoleni to pracownicy również chwalą? Może ktoś powiedzieć jak przebiega praca w tej firmie? Chętnie poczytam coś o zarobkach i zakresie obowiązków żeby móc chłopakowi pokazać co go czeka.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Integralle Artur Sokołowski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno

Polecam. Jestem właścicielem Mercedesa zakupionego u Pana Artura. Kupiłem kilka miesięcy temu i faktycznie wszystko zgodne z opisem. Informację o samochodzie pełne. Pan Artur wie co sprzedaje. Jeździ się super , przy wymianie oleju , żadnych niespodzianek. Firma posiada nazwę marketingową Integralle Perfect Cars ale to jest ta sama firma. Faktycznie jak ktoś wcześniej opisał , właściciel prowadzi to z pasji do motoryzacji. Uczciwy , kompetentny człowiek . Oby takich sprzedawców było więcej. Polecam z czystym sumieniem.

Grzegorz

Kilka tygodni temu kupiłem u pana Artura Mazde jestem mega zadowolony byłem na przeglądzie i okazało się że mam samochód w bardzo dobrej kondycji dokumenty faktury oraz wszystkie papiery są zgodne naprawdę z czystym sumieniem polecam pana Artura człowiek jest godny zaufania wie co sprzedaje

Tomasz
@Grzegorz

Miło czytać opinię zadowolonego klienta z transakcji z firmą Integralle Artur Sokołowski. Jak to się w ogóle stało, że o tej właśnie firmie pomyślałeś i ich znalazłeś? Polecili Ci ją znajomi? Zawsze w takich sytuacjach warto tego typu rzeczy ustalić. Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Dariusz Koncewicz

Kupiłem u Pana A (usunięte przez administratora)samochód pierwszy raz i odrazu szok. Auto całkowicie zgodne z opisem i informacjami o nim ( potwierdzone przez serwis Opla), pełna historia pojazdu, na wszystko faktury i paragony. Kompetentny i uczciwy człowiek którego samochody są najwyraźniej pasją. Polecam każdemu takiej obsługi i tak świetnych samochodów. Szczęśliwy posiadacz Astry OPC.

Polecam. Auto kupiłem w ciemno gdyż to już trzeci samochód od Pana Artura. Przyszedł czas na wymianę oleju i po kilku miesiącach od zakupu pojechałem na serwis. W serwisie powiedzieli , że mam zadbany egzemplarz co potwierdziło się jak zostałem poinformowany przy zakupie. Również poinformowali mnie o jednym elemencie lakierowanym i to również się potwierdziło w serwisie. Z tego względu polecam Pana Artura i jego firmę Integralle. Kompetencja pełna informacja o samochodzie , żadnych niespodzianek.

Beata

Firmę mogę polecić nawet najbardziej wymagającym. Pan Artur jest osobą kompetentną i rzetelną. Jak będę potrzebowała zakupić następny pojazd w przyszłości zacznę od Pana Artura i firmy Integralle . Auto jest super a sprzedawca uczciwy. Polecam. Beata

Zostaw merytoryczną opinię o Integralle Artur Sokołowski - Gdańsk

• Jak się pracuje w Integralle Artur Sokołowski?

Zobacz opinie na temat firmy Integralle Artur Sokołowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integralle Artur Sokołowski?

Integralle Artur Sokołowski
  • Sucha 2 lok. 2