Opinie o Bońkowscy Auto Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bońkowscy Auto Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bońkowscy Auto Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bońkowscy Auto Sp. z o.o. w Poznań

Lol

Widzę, że trwa rekrutacja na Doradcę flotowego. Czy możena uzyskać informację czy stanowisko jest nowe z pustą bazą czy po kimś kto miał już klientów. Zaczynanie od zera jest kiepskim pomysłem w dzisiejszych czasach. Czy pracuje się na zapytaniach od Klientów czy samemu trzeba być telemarketerem?

Zuzanna
@Toyota Bońkowscy

A od czego zależy czy pojawia się 3 etap tej rekrutacji, zależy to od stanowiska? Jeśli chodzi o wywiad behawioralny to mogą Państwo napisać jakie pojawiają się przykładowe pytania, chciałabym wiedzieć na co się nastawić?

Samanta

To jak wszyscy piszą odnośnie różnych stanowisk to i ja zapytam, bo mnie akurat interesuje etat księgowej. Jaka na początek pensja wchodzi w grę, jeśli posiadam jakieś doświadczenie, stawka jest możliwa do negocjacji w ogóle? Firma w ogłoszeniu oferuje pomoc, wtedy gdy jest potrzebna. No, ale takim przykładowo, kilkuletnim pracownikom też jest okazywana czy tylko nowo zatrudnionym? Nie chciałabym się stresować jak już trochę popracuję we firmie.

@Zuzanna

Najczęściej pierwszą umową jest umowa na 3 msc okres próbny, lub umowa na czas określony na 6 msc. Po tym czasie są dwie drogi: albo umowa na czas nieokreślony, jeśli przełożony i pracownik nie mają żadnych wątpliwości co do kontynuacji współpracy lub kolejna umowa na czas określony - tym razem na 1 rok, jeśli chcemy się jeszcze przyjrzeć sobie nawzajem. Generalnie jako firma jesteśmy "długodystansowcami" zarówno w relacjach z pracownikami jak i klientami. Zapraszamy do Nas :-)

Samanta

@Samanta

Dzień Dobry, wynagrodzenie ustalamy z wybranym kandydatem biorąc pod uwagę jego kompetencje, więc trudno mówić o widełkach. Jesli natomiast chodzi o oferowaną pracownikowi pomoc, to jest ona oferowana każdemu pracownikowi, niezależnie od stażu pracy. Zazwyczaj jednak pracownicy z krótkim stażem wymagają tej pomocy więcej, natomiast co oczywiste z długim stażem wymagają tej pomocy mniej. Zespół księgowości jest różnorodny, więc każdy się w nim odnajdzie.

Maksio Nowy wpis
@Toyota Bońkowscy

A propos tego samego ogłoszenia, to zaciekawiły mnie słowa o możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego. Takie lekcje, to po pracy, czy w jej trakcie?

Toyota Bońkowscy Nowy wpis
@Maksio

Współpracujemy z platformą eTutor do nauki języków obcych, więc pracownik ma lekcje dostępne cały czas i sam decyduje kiedy do nich przystępuje. Pozdrawiamy. Zespół Toyota Bońkowscy.

Zuzanna Nowy wpis
@Toyota Bońkowscy

Ja też nawiążę do tego ogłoszenia, bo interesuje mnie praca. Formą zatrudnienia jest umowa o pracę, ale na jaki zwykle czas proponujecie ją nowym pracownikom? Mi bardzo zależy na stałej współpracy. Praca jest niby od zaraz, więc od kiedy jest przewidziany start współpracy?

Toyota Bońkowscy Nowy wpis
@Zuzanna

Lakiernik

Witam serdecznie. Szukam pracy jako lakiernik samochodowy, czy firma prowadzi jakąś rekrutację na te stanowisko? Pozdrawiam

@Lakiernik

Dzień Dobry, niestety na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko. Pozdrawiamy. Zespół Toyota Bońkowscy.

Elka

Umowa o pracę po 6-12 miesiącach, właśnie o to mi chodziło. Ogólnie nie mi a nam bo pomagam mężowi w ofertach pracy. Widział rekrutację na stanowisko mobilnego doradcy ds części, zamierzamy wziąć hipotekę więc bardzo liczy się stabilność naszego zatrudnienia. Podany był w opisie program nowych aut pracowniczych. Każdy zatrudniający się pracownik dostaje takie auto? Służy ono tylko służbowo czy można go wykorzystywać do celów prywatnych? Nie opłacało by nam się wtedy trzymać naszego po prostu. Średnie widełki razem z prowizjami jak byście określili?

aaa

Sporo się tu już dowiedziałem o procesie rekrutacyjnym, i poszczególnych jego etapach. Na dowiem się więcej, gdy zdecyduję się wysłać aplikację w odpowiedzi na ogłoszenie dla Młodszego Specjalisty ds. HR. Proszę jednak o wyjaśnienie, czy wspominana w treści oferty samodzielność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań, wymagana jest od pierwszego dnia po zatrudnieniu? Czy może zakres oraz złożoność powierzanych zadań jest stopniowo zwiększana, a wszystko to poprzedzone jest wdrożeniem stanowiskowym?

@aaa

Nowy pracownik, który przychodzi do naszej organizacji zawsze przechodzi najpierw przez proces wdrożenia, w którym z oczywistych względów samodzielności w realizacji powierzonych zadań nie wymagamy. Nie zmienia to faktu, że rozpatrując współprace długofalowo, lubimy pracować z tymi, którzy cechują się samodzielnością w działaniu. Zapraszamy do Nas :-)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Bońkowscy Auto Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Dużo czasu od wysłania cv minęło? Może się jeszcze ktoś odezwie. Ciekawe w ogóle ile im zajmuje srednio odzew do kandydatów. Tak poza tym to kogo teraz szukają że aplikowałeś? Widełki jakieś w ogłoszeniu dali?

Toyota Bońkowscy

na spotkania rekrutacyjne nie zapraszamy wszystkich kandydatów, którzy złożyli swoje CV, a jedynie tych, którzy po etapie selekcji CV najlepiej odpowiadają wymogom stanowiska i naszym oczekiwaniom. Rozważamy każdą złożoną aplikację, starannie dobierając zapraszane osoby. Staramy się w ten sposób szanować zarówno czas swój jak i kandydatów. Zespół Toyota Bońkowscy

@Anna

Odpowiedzi staramy się udzielać najszybciej jak to możliwe. A najbardziej aktualne ogłoszenia o pracę można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce kariera. Pozdrawiamy Zespół Toyota Bońkowscy

Lol

@Lol

Właściwie na każde z pytań moglibyśmy odpowiedzieć: "i tak, i nie". Jest to nowo utworzone stanowisko w Naszej strukturze, więc tak, trzeba pracować nad nowymi klientami i jednocześnie, nie, nie ma pustej bazy. Mamy w naszej firmie bardzo aktywny dział Business Center oraz Dział Marketingu, które generują dużą ilość leadów i jednocześnie wiemy, że nie da się zrealizować planów biznesowych bez aktywnego poszukiwania przez handlowca nowych klientów. Mamy pewność, zdobywaną przez 20 lat istnienia firmy, że taki właśnie sposób myślenia i działania sprawia, że jesteśmy doceniani na rynku.

@Toyota Bońkowscy

Widziałam w ogłoszeniu że umowa na jakiej jest zatrudnienie to umowa o pracę. Po jakim czasie można liczyć na umowę na czas nieokreślony? Czy w ramach spotkań z klientami można liczyć na samochód służbowy?

@Joanna

faktycznie zatrudniamy naszych pracowników na umowę o pracę. Umowę na czas nieokreślony można otrzymać po upływie 6-12 miesięcy od zatrudnienia. Dla naszych pracowników w ramach spotkań z klientami udostępniamy samochody służbowe. Zapraszamy do Nas.

@Toyota Bońkowscy

Dziękuję za odpowiedź. Dopytam jeszcze tylko o samą rekrutację. Z ilu etapów się składa? Trzeba odgrywać jakieś scenki sprzedażowe?

@Joanna

Rekrutacja zazwyczaj składa się z 2-3 etapów. Pierwszy to rozmowa telefoniczna z działem HR, później przychodzi czas na spotkanie z bezpośrednim przełożonym. Czasem jest jeszcze 3 etap - spotkanie z dyrektorem handlowym. Rekrutacja odbywa się w oparciu o wywiad behawioralny, więc scenki nie pojawiają się:-)

Zuzanna

Marzena

Firma obecnie ma rekrutację na posadę Doradca ds. sprzedaży samochodów dostawczych. Zaciekawił mnie jedne punkt, a mianowicie chodzi o krótszy jeden dzień pracy. O co z tym chodzi? To jest jeden dzień na miesiąc? Tydzień? I można dowolnie z tego korzystać, czy pracodawca ustala, który dzień jest krótszy?

@Marzena

Pani Marzeno, to nasz najbardziej lubiany przez pracowników benefit :-). Każdy z pracowników, w dniu swoich urodzin pracuje tylko połowę dnia, pozostała część, to nasz prezent dla jubilata. Może go przeznaczyć na co tylko zechce, jednocześnie taka nieobecność jest w pełni płatna oraz usprawiedliwiona. Zdradzimy tylko, że niezależnie od tego ile czasu w dniu urodzin jubilat spędza w pracy - współpracownicy i tak domagają się ciasta :-) Zachęcamy do złożenia CV i do zobaczenia na rozmowie. Zespół Toyota Bońkowscy

Marzena
@Toyota Bońkowscy

ciasta? Ale od jubilata? Może od innych dla jubilata? Skoro już sobie miło gawędzimy, to dopytam o prywatną opiekę medyczną. Można do tego dołączyć swoją rodzinę, tj. małżonka i dzieci?

@Marzena

@Marzena , oczywiście, że pracownik ma możliwość dołączenia do opieki medycznej członków swojej rodziny. Pozdrawiamy. Zespół Toyota Bońkowscy.

Edyta
@Toyota Bońkowscy

A ja się chętnie dowiem jak wygląda system premiowy na tym stanowisku? Ktoś tutaj wcześniej pisał, że można pracować za trzech i nie dostać premii. Czy każdy pracownik może liczyć na premie ? Czy zdarzają się pracownicy, którym tej premii nie uda się wypracować nawet minimalnej?

@Edyta

Pani Edyto, każdy z pracowników zatrudnionych w działach, gdzie są do wykonania plany, ma możliwość otrzymania premii. Co prawda jest ona uzależniona od spełnienia kilku warunków, jednak zdecydowana większość Naszych pracowników nie ma trudności w ich spełnieniu. Zasady uzyskania premii są jasne i znane pracownikom wcześniej, niczym ich nie zaskakujemy. Powiem więcej - nie ma górnej granicy premii. Zapraszamy do Naszego zespołu, aby przekonać się, ile można zarobić w Toyota Bońkowscy.

@Toyota Bońkowscy

Ja chciałabym podpytać o stanowisko doradcy da sprzedaży flotowej. Rozumiem że to praca głównie w terenie? Praktykuje się spotkania w siedzibie firmy czy raczej u klientów? Czy zapewniacie samochód służbowy? W ogłoszeniu jest jako warunek konieczny prawo jazdy, więc pewnie się przyda na tym stanowisku

Mariniko

Widzę, że przeprowadzana jest rekrutacja na kilka stanowisk. Proponuję jeszcze zatrudnić specjalistę od tworzenia ogłoszeń, bo oferowanie przyszłemu pracownikowi kawy, herbaty i darmowego parkingu jest trochę żałosne. Papier toaletowy trzeba mieć własny?:)

@Mariniko

@Mariniko pisząc ogłoszenia o pracę staramy się docierać do różnorodnych kandydatów. Jedni z nich cenią sobie darmowe miejsca parkingowe, a dla innych ważna jest opieka medyczna i karta sportowa. Są też tacy, którzy szukają dobrej atmosfery i możliwości rozwoju, a nawet pysznej kawy w miejscu pracy. Wszystko to mamy w Toyota Bońkowscy.

Mariniko

Firma Bońkowscy Auto Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Administrator. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Zapewniamy, że warto :-) Zespół Toyota Bońkowscy

Gratech

Po kupnie samochodu w salonie w Sadach kompletny brak zainteresowania klientem. Na pytanie skierowane do Pana Szymona Przyweckiego o możliwość adaptacji dogrzewacza silnika na ogrzewanie postojowe , od miesiąca nie ma odpowiedzi. Pomimo wielokrotnych próśb o kontakt pozostawianych w recepcji, serwisie , brak odzewu. Nikt w Sadach nie jest kompetentny udzielić informacji którego producenta dogrzewacz fabrycznie zamontowano w samochodzie ( w innych salonach TOYOTY w Poznaniu na powyższe zapytania otrzymałem odpowiedz ,, od ręki " )

Toyota Professional Bońkowscy
@Gratech

Panie Wojciechu, bardzo nam przykro, że wystawił Pan tak negatywną opinię naszej firmie. Naszym priorytetem jest dążenie do najwyższej obsługi każdego Klienta, dlatego sprawdziliśmy opisaną przez Pana sytuację. Rozmowy dotyczące Webasto wielokrotnie wracały w kontakcie z Panem, ostatnio około 2 tygodnie temu. Opiekun handlowy przekierował Pana pytanie dotyczące producenta do działu części, skąd powinien Pan uzyskać precyzyjną informację. Jeśli finalnie nie dotarła do Pana odpowiedź, to bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i spieszymy z odpowiedzią - Webasto Toyoty budowane jest na podzespołach firmy Eberspacher. Mamy nadzieję, że mimo negatywnej oceny pozostaniemy w dobrych relacjach i jeszcze się spotkamy! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Toyota Professional Bońkowscy

Mikołaj

Witam. Trafiłem do tego wątku, gdyż mam nadzieję, że uda mi się dowiedzieć jakie warunki trzeba spełniać, aby móc zostać pracownikiem tej firmy i co najważniejsze dowiedzieć się również o ewentualne zatrudnienie na pół etatu. Czy taka możliwość w ogóle w tej firmie jest? Będzie mi miło, jak ktoś odpowie.

@Mikołaj

@Mikołaj żeby zostać członkiem Naszego Zespołu trzeba lubić ludzi, pracę i motoryzację :-). Zatrudniamy też czasem na część etatu. Zachęcamy do złożenia CV na adres praca@bonkowscy.pl. Daj się nam poznać :-) Pozdrawiamy Zespół Toyota Bońkowscy

Czy do działu handlowego Państwo obecnie poszukują pracowników?

@1234

Tak, poszukujemy obecnie asystentów działu handlowego. Zapraszamy do złożenia CV na adres: praca@bonkowscy.pl Pozdrawiamy Zespół Toyota Bońkowscy

@Toyota Bońkowscy

Dziękuję za odpowiedź. A czy planują Państwo w najbliższym czasie rekrutację na stanowisko sprzedawcy samochodów nowych bądź używanych?

@1234

Na jakie stanowiska są teraz rekrutacje?

@12345

Poszukujemy pracowników do działu handlowego, na stanowiska asystenckie. Zapraszamy do złożenia CV na adres: praca@bonkowscy.pl. Pozdrawiamy Zespół Toyota Bońkowscy

DG
@Toyota Bońkowscy

Czy asystentów zatrudniają Państwo na działalności czy tylko na etacie?

@DG

Zatrudniamy na etacie. Pozdrawiamy Zespół Toyota Bońkowscy

ABC

@Toyota Bońkowscy a mogę się dowiedzieć od państwa czy poszukują może pracowników?

@ABC

Dzień Dobry, tak poszukujemy pracowników. Zachęcamy do złożenia CV na adres: praca@bonkowscy.pl z zaznaczeniem obszarów w jakich chciałby/chciałaby się Pan/Pani rozwijać. Pozdrawiamy Zespół Toyota Bońkowscy

Broda Zbigniew

W ubiegłym tygodniu kupiłem samochód Toyota Corola, obsługiwał mnie Pan Paweł Lubczyński. Bardzo pozytywnie oceniam cały proces doradztwa i załatwienia spraw formalnych, podkreślam profesjonalizm i kulturę obsługi. Bardzo dziękuję

@Broda Zbigniew

Dzień Dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Taki komentarz dodaje skrzydeł i utwierdza nas w przekonaniu, że warto starać się każdego dnia o zadowolenie Naszych klientów. Jednocześnie życzymy pozytywnych wrażeń z użytkowania samochodu :-) Pozdrawiamy Zespół Toyota Bońkowscy

Mikołaj

Witam. Jakie warunki trzeba spełniać, aby móc w ogóle myśleć o zatrudnieniu w firmie Bońkowscy Auto? Są może jakieś określone wymagania, które należy spełnić? Proszę o informację w tym właśnie zakresie. Dowiem się czegoś?

@Mikołaj

Dzień Dobry. Panie Mikołaju przede wszystkim trzeba chcieć i lubić pracować w motoryzacji :-) Naszym największym atutem jest świetny i zgrany zespół, więc szukamy takich współpracowników, którzy cenią pracę zespołową. Zapraszamy do współpracy tych, którzy mają inicjatywę i nie boją się wyzwań, a przede wszystkim lubią być w gronie najlepszych. Zachęcamy do złożenia CV na adres: praca@bonkowscy.pl Pozdrawiamy

Marlena

A może szukają recepcjonistki?

@Marlena

Pani Marleno, w chwili obecnej nie poszukujemy recepcjonistki. Jeżeli chciałaby Pani dołączyć do Naszego Zespołu, proszę wysłać CV na adres: praca@bonkowscy.pl. Skontaktujemy się z Panią Pozdrawiamy. Zespół Toyota Bońkowscy

Miroslaw

Witam Pragnę bardzo serdecznie podziękować Panu Przemysławowi z Salonu toyoty w Komornikach. Pan Przemysław jest bardzo kompetentną osobą i pomocną. Z cierpliwością i spokojem odpowiada na pytania dotyczące wybranego modelu auta odwołując się również do swoich doświadczeń. Jest przy tym bardzo miłym i życzliwym człowiekiem, w procesie decyzyjnym klienta prowadzi, nie wywiera presji. Czuje się jego zaangażowanie i otwartość. Bardzo dziękuję Panie Przemysławie a jazda ch-r wspaniała. Pozdrawiam serdecznie i życzę Panu wszystkiego dobrego, życzliwych ludzi, bycie docenionym i satysfakcji na wszystkich płaszczyznach życia. M.K.

@Nick Z takim nastawieniem daleko się nie zajdzie w firmie. Cenią ludzi kompetentnych oraz z inicjatywą, ja polecam.

Dzień dobry, praca - zależy od Twoich umiejętności i doświadczenia, ale nawet jeśli nie masz doświadczenia to możliwe, że Cię przyjmą. Z czasem dostaniesz więcej pracy i więcej, co nie przełoży się na Twoje wynagrodzenie. A Twój prywatny czas zacznie Ci znikać i pojawi się być może nawet frustracja. Już wielu pracowników taki poziom osiągnęło, codziennej frustracji. Jednak chowają się z tym, aby nie stracić pracy, ponieważ boją się podjąć czegoś nowego. Czy ktoś doceni? to co robisz? - Nie. Jedynie ewentualnie mała pochwała, ale nie martw się, po niej inne irytujące spostrzeżenia, że to nie tak jednak...Brak zdecydowania w zarządzaniu, co wiąże się ze słabą umiejętnością zarządzania ludźmi/priorytetami, liczą się cyferki, zysk. Nie zarobisz w tej firmie odpowiednich pieniędzy do stawianych Ci wymagań. Możesz usłyszeć, że to dla Ciebie samo dobro, że możesz tyle robić, ponieważ się rozwijasz...(mimo, że możesz mieć takie doświadczenie z poprzednich firm), ale tak naprawdę tracisz tylko swój czas, najważniejsze aby firma miała zysk, nie Ty. System premiowy niestety nie odpowiada zaangażowaniu jednostki, jedni siedzą i nic nie robiąc dostają premie, a inni pracują za trzech, za podstawę. Atmosfera w miejscu pracy bardzo różnorodna, ludzie są alien, są grupki, ale brakuje w tym spójnej całości. Jeden drugiemu nie pomoże, bo ma swoje obowiązki przecież, a za pomoc Tobie mu nie zapłacą, dlatego zawsze musisz radzić sobie sam. Jeden na drugiego lubi "gadać" , oczywiście za plecami. Atmosferę pomaga zatuszować, co? jakieś dodatki, jak karta multisport, opieka medyczna etc., ale to już wiele firm oferuje :). Mechanicy i inni specjaliści warsztatowi - nie mają odpowiednich szkoleń, dlatego wielki minus, ponieważ za naprawę klient płaci spore pieniądze; inne firmy wręcz wymagają i proponują obowiązkowe ścieżki kariery. Czy możesz mieć pewność zatrudnienia w tej firmie? - zdecydowanie NIE, ponieważ mogą Cie zwolnić szybciej niż Ci się wydaje, bez szczególnych powodów, więc nie warto się zaaklimatyzować. Firma nie zapewni Ci stałości zatrudnienia ani odpowiedniego wynagrodzenia, co do wykonywanych obowiązków. Więc czy warto oddać swoją energię na coś, co jest niestałe i nieopłacalne? Nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bońkowscy Auto Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Bońkowscy Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bońkowscy Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Bońkowscy Auto Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Platynowa 2
    62-052 Poznań

Bońkowscy Auto Sp. z o.o.