Opinie o Am Group Plus Sp. z o.o. w Bydgoszcz Filtrowa 65 lok. 45

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Am Group Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Am Group Plus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Am Group Plus Sp. z o.o. w Bydgoszcz Filtrowa 65 lok. 45

Podpytam Nowy wpis

Witam. Widziałem ogłoszenie na stanowisko Magazyniera. Jak wygląda praca na magazynie ? W ogłoszeniu jest napisane, że praca na jedną zmianę ale o godzinach nic nie napisali. Jakie wynagrodzenie i atmosfera ? Z opinii widać, że nieciekawy pracodawca ...

Karolina Nowy wpis
@Podpytam

Zadałeś ciekawe pytania, na pewno wiele z osób, które tutaj zaglądają również chciałoby się tego dowiedzieć. Jeśli nie uzyskałbyś tutaj odpowiedzi na swój wpis a dowiedziałbyś się czegoś więcej to dałbyś znać? Może wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną albo już wysłałeś swoje CV? Byłabym wdzięczna za przekazanie informacji jeśli takowe uzyskasz z innych źródeł.

Bolo Nowy wpis
@Podpytam

Chyba nie jest za ciekawie bo dosyć często pojawia się to ogłoszenie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Am Group Plus Sp. z o.o.?

japoński kebab Nowy wpis

na własne

Ola

@Ktoś.. a to może powiesz jakie są zarobki, skoro i tak nie pracujesz już tu?

japoński kebab
@Ola

Pytasz o zarobki - prosze 2200 do łapki było przed tą pandemią WIEC SZALENSTWA NIE BYŁO. Jest także wariant hybrydowy czyli cos na konto cos do łapki. Teraz ludzie maja minus 20 procent bo właściciele zapragneli wyciągną łapy po państwowoą kasę. Ludzie którzy podatków unikają jak ognia biorą ten hajs - słabe jak cholera. Panstwo da kasę na kazdego pracownika a oni daja ludziom taka glodowa stawkę. Oczywiscie sa wyjatki ale musualabys wyzbyc sie szacunku do samej siebie. Pare osób tą sztukę opanowało do perfekcji. Ogólnie takie pojęcia jak nepotyzm, wazeliniarstwo, pociotkowstwo to norma. Więc jak nie lubisz patrzec w lustro i zadawac sobie pytan typu co ja tutaj robie to próbuj. Niemniej jednak to miejsce to taki relikt minionego ustroju. prezesi celowo z malej rzeczywiscie opiewaja w luksusy i innych maja za nic. Zamykajac - nie polecam i szczerze odradzam. Nie rzucaj pereł swych przed wieprze.

Ktoś..

Jak mam coś doradzić w wyborze tej " firmy" to stanowczo odradzam, pieniądze żadne, atmosfera straszna, kierownik bojący sie o swoją (usunięte przez administratora) w ogóle nie trzyma strony pracowników brak jakichkolwiek kompetencji.. omijajcie to firme szerokim łukiem, no chyba, że chcecie zarabiać na nowe porshe prezesika..

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Am Group Plus Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Szukający pracy.

Złożyłem dokumenty w sprawie pracy w tej firmie. Teraz czekam na odpowiedź. Mam pytanie czy warto czekać?

Neon
@Szukający pracy.

Praca jako taka nie ciężka ale jest nacisk od górny na ilość. Niekompetencja przełożonych w szczególności brygadzisty brak jakiego kolwiek obiektywnego spojrzenia. Kto ma dobry układ z Panem Arkiem to jak Pan kierownik ma dobry humor może dostanie premie. nie polecam za te pieniadze

Jak wygląda proces rekturacji w tej firmie?

Paulina

@A Pytam ogółem. Warto poznać to, jak wyglądają warunki zatrudnienia na każdym stanowisku w firmie AM Group Plus. Jeśli posiadasz konkretną wiedzę na temat tego pracodawcy, to śmiało się nią z nami podziel. Każda rzetelna i sprawdzona wiadomość może bowiem pomóc potencjalnym kandydatom na pracownika tej firmy.

Paulina

@Ola, a czy możesz powiedzieć coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w AM Group Plus. Czy ktoś z Was pracuje lub pracował w AM Group Plus? Jaka jest Wasza opinia na temat pracy w tym miejscu?

A
@Paulina

O jakie stanowisko pytasz?

Możecie opisać świeżą sytuację AM Group Plus Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Ola

nie idz tam chłopie za mało Ci nerwów dziadowska firma

Mapetshow

Witam jedyny plus tej pracy ,że nie jest ciężka ,minusy tak ta firma powinna sie nazywać ! jest to jeden wielki obóz pracy pracuje sie tam 9 godzin w tym godzina za darmo która jest na lunch ,jeśli tak to można nazwać, wyjść nie można jesteś zamknięty jak w baraku w auschwitz ,praca w sobote nie warta zawracania sobie głowy 90 zł za 7 godzin ,a wez nie przyjdz zaraz krzywe ryje ,ludzie oszukiwani na każdym kroku zarobki śmieszne ludzie pracujący po 4 lata zarabiają po 1700 zł i to jeszcze w kopercie, zatrudnili paru nowych z czego jeden w podskokach znalazł sobie nową prace po paru tygodniach ta firma to jedna wielkie obłuda i fałsz wieczne afery z donosicielem Arkiem G. na czele kierownik paweł osoba szalenie niekompetentna ,który jest chamem i prostakiem niema co z nim nawet rozmawiać reszta ekipy która tam pracuje jest naprawde ok szkoda mi tych ludzi że sie tam męczą mobbing na porządku dziennym,zmuszanie do nadgodzin, właściciel firmy to chory człowiek zabronił słuchać radia i dzwonić do rodzin z telefonów komórkowych ,na serwisie pracuje naprawde fajna ekipa jedni ludzie którzy mają tam cokolwiek do powiedzenia jednym, słowem omijać tą firme naprawde szerokim łukiem nie polecam nawet tej pracy żulom z ulicy !

google

Ten obóz pracy nie nadaje się do normalnej pracy.Przetrwają tylko donosiciele.Ciągłe napięcie czy jak wejdzie szef czy cie nie zgnoi bo mu nie stanoł albo żona mu nie dała.Kierownik (memeja i dupo liz ). Paniusie w biurze zachowujące się jak królewny choć nic sobą nie reprezentują,a jak maja coś zrobić to wielką łaską bo przeszkadza im się w przeglądaniu Facebooka lub Allegro.Zapierdalasz po 12godz,a płacą za 8godz. Nadgodziny?hmm,tak ale nie wiesz za ile :),na pewno nie za normalna stawkę..max 25%. Nie polecam

Jahoo

Nie wiem dlaczego nie ma opinii o tym pracodawcy, czyżby wszyscy się bali??? To oszuści, którzy zatrudniają na czarno, szykanują pracowników, prostacy bez wykształcenia, których kasa strasznie zdeprawowała. W tej firmie utrzymują się tylko mierni, bierni, ale wierni czyli lizusy i donosiciele. W ogóle atmosfera wśród pracowników tej pożal się Boże firmy jest straszna ile razy się tam przychodzi snuje się śpiącą królewna bratowa szefa, śmierdzi garkuchnią i wszyscy wszystkich oplotkowują lub uprzejmie donoszą właścicielom........

Zostaw merytoryczną opinię o Am Group Plus Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Am Group Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Am Group Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Am Group Plus Sp. z o.o.

Am Group Plus Sp. z o.o.