DEKADE INVEST SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o DEKADE INVEST SP. Z O.O.

Alfred 2014-03-20 08:30:30
Witam
Firma nie jest uczciwa, przeciąga terminy odbioruprac z podwykonawcami mimo ze generalny inwestor odebrał prace, ponadto nie płaci w terminie mimo ze inwestor zapłacił za prace. Ponadto brak jest jakiegokolwiek kontaktu z prezesem (pracownicy budowy nie chca podawć telefonu do prezesa i zbywają ludzi obiecywaniem). Generalnie b. Słabe podejście do podwykonawców tylko wyzyskać i oszukać. Nie polecam tej firmy do współpracy, no chyba że ktoś jest b.bogaty i chce inwestować materiał i robociznę a później czekać nie wiadomo ile za pieniędzmi.
lok 2014-04-16 13:02:12
kupię wierzytelność wobec DEKADE Invest Sp. z o.o. viu7@wp.pl
biuro@legarus.com 2014-06-04 15:15:14
Sprzedamy wierzytelność firmy Dekade Invest sp. z o.o.
biuro@legarus.sp. z o.o.
www.legarus.com
Łomżak 2014-06-30 09:54:59
Uważać na tą firmę lub obchodzić szerokim łukiem.
DOSTAWCA 2014-08-20 09:57:59
Firma DEKADE ma poważne problemy finansowe, nie płacą od marca, w tej chwili już nie odbierają telefonów. UWAGA na tę firmę - jest NIEWYPŁACALNA!
hatka 2016-04-21 20:16:29
nie dziwota, że tak to się skończyło.. dla osób, które nie mają większego pojęcia, to firma ogłosiła upadłość i nic nie wskazuje na to, by mieli się reaktytować. Chyba, że już to zrobili pod inną nazwą czy adresem. Tego niestety nie wiem. Pozdrawiam. :)
Zostaw swoją opinię o DEKADE INVEST SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEKADE INVEST SP. Z O.O.