Hotel Vivaldi

Poznań

Opinie o Hotel Vivaldi

Pracownik 2016-04-21 20:03:28
Szczerze nie polecam. Zarządzanie strachem przez kierownictwo hotelu to norma, a najbardziej pożądana cecha u pracownika to wazeliniarstwo.
coco 2016-07-27 23:44:52
Trudno coś opisać w jakich słowach.... bardzo źle jest.
Pracownik 2016-09-12 13:52:42
Na forum zazwyczaj wypowiadają się osoby niezadowolone, ja natomiast chciałabym podzielić się pozytywnymi odczuciami. Stawka godzinowa jak na stanowisko kelnerskie jest bardzo w porządku, a elastyczne podejście do grafiku umożliwiało mi pogodzenie pracy ze studiami. Generalnie polecam :)
Były pracownik 2016-09-21 10:59:47
Widzę, że nic się nie zmieniło. Za moich czasów królowały intrygi, oszczerstwa, niedomówienia, pomówienia i obmawianie innych. To wszystko w wykonaniu ówczesnej kierowniczki hotelu (potem dyrektorki) przy pełnym wsparciu właścicieli firmy. Dzięki temu czuła się bezkarna i mogła skutecznie ukrywać to , czym zajmowała się tak naprawdę w hotelu. Nowych pracowników uczyła rzeczy, których nie powinien uczyć żaden kierownik , w żadnej firmie.
Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Hotel Vivaldi - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Vivaldi