Opinie o Integris Systemy It Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Integris Systemy It Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Integris Systemy It Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integris Systemy It Sp. z o.o. w Poznań

Marta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Czy coś się zmieniło w organizacji w ostatnim roku?

Administrator Nowy wpis

Pracujesz na Asystent Zarządu w firmie Integris Systemy It Sp. z o.o.? Co sądzisz o rekrutacji?

Katarzyna Nowy wpis

chciałabym się dowiedzieć ilu konsultantów ERP aktualnie tu pracuje i czy będą planowane jakieś nabory. Mam ogłoszenie sprzed roku i ciekawa jestem czy trzeba czekać na rotację czy jest szansa na powiększenie zespołu. Zainteresował mnie tryb zdalny pracy, dalej jest możliwy? Wtedy jak system jest zorganizowany i na jakie stawki można tu liczyć?

Integris Nowy wpis
@Katarzyna

Nie trzeba czekać na rekrutację, można swoje CV zawsze przesłać na biuro@integris.pl

Czy w Integris Systemy It Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Integris

Tak, jest możliwa.

Katarzyna
@Integris

A na jaką formę umowy ludzie zazwyczaj się tu decydują?

Integris
@Katarzyna

Różnie, to kwestia indywidualna potencjonalnego pracownika. Integris jest otwarty na różne formy współpracy.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Integris Systemy It Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierownik ds. Projektów IT.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Wojtek

Super firma i to właściwie pod każdym względem, potrzeba naszych umiejętności i chęci, polecam.

Henryk

Zastanawiam się dlaczego przestaliście tu pisać?

awruk
@Henryk

Heniu, nie martw się, na pewno się nie jest lepiej.

Koń
@Henryk

Przestaliśmy pisać bo jest super:)

ciekawy

@były pracownik Który to Megaloman, Spychoman, Choleryk?

@ Kandydat Konkret? Proszę bardzo. Firma pozornie poukładana. W rzeczywistości zarządzanie "ad-hoc", brakuje planu i pomysłu na kierunki rozwoju. Strategia - słowo nieznane. Wpis "konsultanta" to na 100% riposta któregoś z Członków Zarządu. Zarząd można określić w trzech słowach: Megaloman, Spychoman, Choleryk. Czy firma jest garażowa? W mojej ocenie tak, bo o tym nie świadczy to, czy dziś jest, a jutro nie. Świadczy natomiast sposób jej zarządzania, a ten jest "na poziomie morza".

kandydat

Brakowało by jeszcze gdyby zabronili rzucania się miśkiem w czasie pracy - to byłby dramat :) Ok Panowie, może jakieś konkrety odnośnie porządku w firmie? Kultury pracy? Realności terminów? Przekraczania kompetencji? Nadmiar niezadowolonych klientów?

Blokady na internet dostawały osoby, które nie podpierdalały innych osób...a sprzedawczyki mogły robić co chciały i taka jest prawda...

konsultant

"happy tree friends" - fajna bajka ;) ale nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Jakiś czas temu pracowało w Integrisie kilka osób, które większość czasu spędzało oglądając filmiki na Youtubie, dlatego dostali np. blokadę na ten i podobne serwisy, a teraz sieją zamęt. Firma ma bazę stałych klientów, którą regularnie powiększa. Ja pracując tutaj kupiłem samochód i mieszkanie, a nie jestem "blisko zarządu". Natomiast na początku faktycznie jest ciężko, ponieważ trzeba przyswoić sobie spory materiał z zakresu Dynamics Ax, oraz często inne specjalistyczne (kontroling, MRP, itp.). Niemniej nie jest to firma krzak, która dzisiaj jest, a jutro nie. Dużo można by pisać, ale po co. Zapytajcie na rozmowie o pracę.

nowy

Integris szuka ludzi!! Konsultanci z firm rekrutacyjnych wyszukują na goldenie i linkedinie ludzików, ale podobno nikt tam nie chce iść. Miałem propozycję, ale znam ludzi, którzy tam pracują i podobno sypie się wszystko i to mocno. Czyżby zmierzch firmy?

nick

Mój znajomy tam pracuje, a i ja chciałem swego czasu aplikować - ale odradził mi to. Powiedział, że "happy tree friends" mnie zjedzą - cokolwiek to znaczy. Za to przy piwie, mamy niezły ubaw z opowieści! Podobno jeżeli nie jesteś "blisko Zarządu" (if you know what i mean), to jesteś... właściwie to: nie istniejesz! Kultura pracy - słowa nieznane! Walka o każdą złotówkę, "szpieg" na starym kompie, warunki jak w obozie jenieckim i podobno kto mądry to po rozmowie kwalifikacyjnej sam podziękuje :-) ale to tylko informacje z "pogaduch przy piwie". Sam niedawno zmieniłem pracodawcę (i chciałem zaryzykować złożenie aplikacji), bo oni non-stop kogoś szukają, ponieważ ludzie przychodzą i uciekają :-)

Nikt ważny

Hahahaha to ta firma jeszcze istnieje? Szczerze i z całego serca nie polecam!! Dlaczego? Jedźcie i sprawdźcie!

Zostaw merytoryczną opinię o Integris Systemy It Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Integris Systemy It Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integris Systemy It Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Integris Systemy It Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Lutycka 1
    60-415 Poznań
  • NIP: 7791950315 KRS: 0000328759

Integris Systemy It Sp. z o.o.