Opinie o Sławomir Własik Netteria.Net Sławomir Własik w Ostrowiec nad Kamienną

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sławomir Własik Netteria.Net Sławomir Własik. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sławomir Własik Netteria.Net Sławomir Własik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Własik Netteria.Net Sławomir Własik w Ostrowiec nad Kamienną

Jerzy Niewacki Nowy wpis

Indywidualne podejście do Klienta. Świetnie właściciel firmy potrafi doradzić rozwiązania aplikacji i wybić z głowy nieefektywne pomysły. Tworzyli dla mnie dość złożony moduł w Magento 2. Wszystko tak jak trzeba.

Artem Blesivov Nowy wpis

Firma jest naprawdę dobra jeśli chodzi o dedykowane aplikacje na net. Dla mnie zrealizowali dość nietypowy program dla mojej firmy do wewnętrznego użytku. Fakt że trochę to czasu zajęło ale naprawdę mogłem liczyć również na pomoc w ogarnięciu co jest naprawdę potrzebne a co nie i bez Sławka to bym nie dał rady. Twórczy człowiek i bardzo kontaktowy. Jestem zadowolony.

Edwart Polaski Nowy wpis

Ja jestem zadowolony z usług. Nie naciągają klienta w czasie pracy. Dla mnie robili moduł do sklepu, Magento, wszystko ok.

Łucja Nowy wpis
@Edwart Polaski

Co Ci się podobało jeśli chodzi o usługę? Miła obsługa, terminowość czy może coś innego?

Agata

o widzę że firma realizuje zagraniczne zlecenia (z usa)- często tam się takie współprace trafiają? Jestem programistką i szukam firmy gdzie uzyskam portfolio, którym będę się potem mogła pochwalić międzynarodowo - jest tam taka możliwość/

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Sławomir Własik Netteria.Net Sławomir Własik? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Nie mają najczęściej terminów od ręki. Ale poczekałam i nie żałuję.

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Sławomir Własik Netteria.Net Sławomir Własik?

Zadowolony

Witam, współpracuję z Panem (usunięte przez administratora) od kilku miesięcy i zdecydowanie polecam usługi Netteria. Człowiek jest specjalistą w swojej dziedzinie i można na nim polegać jak na Zawiszy. Rzeczowy, terminowy, świetna komunikacja. Przede wszystkim jednak zna się na swoim fachu - prawdziwy "haker" kodu o jakiego coraz trudniej w dzisiejszych czasach. To nie jakieś tam programista typu "copy & paste", Netteria to fachowcy. Pozdrawiam serdecznie

Adam Klaszyński

Dla mnie zbudowali sklep internetowy. Jestem bardzo zadowolony

Kamil Straczyński

Zleciłem im wykonanie naprawdę dużego systemu zaplecza sprzedaży. Moja firma działa na terenie USA i całość realizowaliśmy wyłącznie zdalnie. Super się wywiązali. Teraz rozumiem czemu właściciel i jednocześnie programista tak męczy klientów szczegółami:) System działa bez zarzutów. Pozdrawiam.

Adam Braszczyński

Współpracowałem z firmą Netteria.NET i wykonali dla mnie naprawdę świetny projekt. Nie taką taniochę jak miałem wcześniej. Naprawdę wzorowa współpraca. Polecam

Barbara Majewska
@Adam Braszczyński

Zgadzam się w 100%.

Jurek

Wyjątkowo uczciwa firma programistyczna. Aż dziw na tym rynku:)

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Własik Netteria.Net Sławomir Własik - Ostrowiec nad Kamienną

• Jak się pracuje w Sławomir Własik Netteria.Net Sławomir Własik?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Własik Netteria.Net Sławomir Własik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Własik Netteria.Net Sławomir Własik?

Sławomir Własik Netteria.Net Sławomir Własik
  • Osiedle Leśne 9 lok. 19