Opinie o Mikrokasa S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mikrokasa S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mikrokasa S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikrokasa S.A. w Gdynia

MTK

Współpracuje z Mikrokasa S.A. prawie od samego jej początku. Dzięki temu widziałem, jak Spółka się rozwija, co w mojej ocenie jest w dużym stopniu wynikiem dużego szacunku pracodawcy do pracowników. Podkreślenia wymaga również bardzo dobra atmosfera w pracy pomiędzy współpracownikami. Warto zaangażować się w pracę, ponieważ pracodawcy są otwarci na nowe pomysły.

Barbara
@MTK

W jaki sposób Mikrokasa wyraża swój szacunek do pracownika? Czy dba o Was poprzez udzielanie dodatkowych benefitów lub zapewnianie Wam stałego rozwoju zawodowego? Podnoszenie Waszych kwalifikacji może odbywać się poprzez szkolenia lub kursy. Czy firma stwarza Wam takie możliwości?

Pracuje w firmie od kilku lat. Jest to najlepsza firma w której pracowalam. Przede wszystkim szanuje się Pracowników. Wynagrodzenie zawsze na czas , podwyżki ,premie ,wyjazdy integracyjne a co najważniejsze świetna atmosfera. Cieszę sie, że stanowię część tego zespołu.

Zupełnie szczerze, pracodawcy na medal!!! Panująca atmosfera w firmie - super ! Co wyróżnia firmę ? Obchodzenie urodzin każdego pracownika i ciacho. Pełen szacunek do pracowników. Polecam !

Pracuje w tej firmie dobre parę lat i jestem zadowolona zarówno z zarobków, atmosfery oraz powierzonych mi zadań. Ponadto bardzo dobre warunki pracy. Polecam!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Mikrokasa S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Pracuję w Mikrokasie od kilku lat, wiec mam już pewien obraz. Dobrze rozwinięta polityka pro pracownicza, spotkania zespołowe, wyjazdy integracyjne, cykliczne podwyżki i mega przyjazna atmosfera na co dzień. Nie mam w zasadzie żadnych zarzutów. Wypłaty w terminie!! A już najbardziej zaskoczyło mnie, świętowanie urodzin każdego pracownika, poza drobnymi upominkami zawsze wspólne sto lat i ciasto. Polecam.

Pracownik MK

Pracuję w Mikrokasie już 2 lata i uważam, że to jeden z lepszych pracodawców, u których miałem możliwość dotąd pracować. Co prawda są dość wymagający ale nie ma na co narzekać (przynajmniej nie można narzekać na brak pracy). Faktycznie z początku, jak rozpoczynałem tam pracę, obawiałem się różnych rzeczy ale z czasem okazało się, że moje obawy były niepotrzebne i na wyrost. Szanują pracowników jeśli tylko się pokarze, że choć trochę zależy Ci na tej pracy. I muszę przyznać, że stwierdzenie "firma z ludzka twarzą" jest trafne.

Barbara
@Pracownik MK

Czy możliwości rozwoju zawodowego w Mikrokasa również oceniasz pozytywnie? Napisz, jak firma dba o tę kwestię i czy organizuje specjalne szkolenia (oprócz wprowadzających w pracę firmy) i kursy podnoszące kwalifikacje? Twoja wypowiedź pomoże osobom szukającym pracy z realną szansą rozwoju swoich kompetencji.

aaaa

potwierdzam negatywne opinie

dziadostwo nie polecam

jeśli chcecie sobie zepsuć nerwy mieć szefa ciągle nad głową i nie być szanowanym to zapraszam :)

@dziadostwo nie polecam

Po pierwsze może się przedstawisz z Imienia i Nazwiska zamiast pisać bzdury, łatwo się pisze myśląc, że jest się anonimowym ale to tylko pozory, a po drugie to chyba nie lubisz pracować, tylko narzekać.

dziadostwo

nie polecam wyzysk....

exwerker

Pracowałem kiedyś.Firma "z ludzką twarzą".Szefowie wporzo.Rzadko się to dzisiaj zdarza.Wypłata pensji na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Mikrokasa S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Mikrokasa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mikrokasa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikrokasa S.A.?

Mikrokasa S.A.
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Stefana Batorego 28-32
    81-366 Gdynia