Opinie o Mikrokasa S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mikrokasa S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mikrokasa S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikrokasa S.A. w Gdynia

M Nowy wpis

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu: 788. - 994. - 397.

j Nowy wpis

@@Domiś a czemu zwolniono grupowo?

Domiś Nowy wpis

@był pracownik to ile osób zwolniono ?

@Domiś Nowy wpis
@Domiś

Pytanie bardziej do tych którzy zostali :-)

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Mikrokasa S.A.?

był pracownik

Wątpię, że obecnie i w najbliższej przyszłości będzie prowadzona jakakolwiek rekrutacja do Mikrokasy S.A . Wraz z wybuchem pandemii firma postanowiła zwolnić większość niepotrzebnych pracowników. Zostali tylko Ci zaufani.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Mikrokasa S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Krzysztof

Nie każdy kwalifikuje się do awansu, nie każdemu zależy na awansie ale ważne, że dobrze się pracuje.

Jak długo trwa proces awansu w Mikrokasa S.A.?

Brak awansów

Praaacownik

Pracuje w Mikrokasa S.A. już od paru dobrych lat i w 100% mogę polecić tą firmę. Zgrany, zaangażowany zespół, przyjazna atmosfera, szkolenia organizowane dla pracowników podnoszące kwalifikacje , oraz częste wyjścia integracyjne. Pensja zawsze na czas.

Pracuje w tej firmie od kilku lat, nigdy nie było atmosfery korpo zawsze bardziej rodzinna/koleżeńska. Jeżeli chodzi o finanse nigdy nie było problemów ani z ustalaniem wysokości wynagrodzenia ani z jego wypłatą. Do pracy przychodzi się z uśmiechem na ustach :)

Barbara

@Pracownik Miło czytać Twój wpis. Bardzo mnie zachęciłeś, powiedz jak często są prowadzone rekrutacje w Mikrokasa? Dzięki.

@Barbara

Nie mamy cyklicznych rekrutacji. Zapraszam do obserwowania firmy na portalach społecznościowych oraz popularnych serwisach z ofertami pracy, jak tylko pojawia się wakat tam znajdziesz ogłoszenie. Pozdrawiam

Jaka umowa obowiązuje w Mikrokasa S.A. podczas okresu próbnego?

Mikrokasa S.A.

Podczas okresu próbnego w Mikrokasa S.A. obowiązuję umowa zlecenie, a po okresie próbnym pracownik otrzymuje umowę o pracę. Okres próbny trwa jeden miesiąc.

sassenach

Praca w przyjaznej atmosferze, regularne wypłaty i coroczne podwyżki, dostępna kawa, herbata, woda dla pracowników, imprezy, wyjścia integracyjne, pracodawca na plus, polecam :)

Otwartość na pomysły pracowników, wsparcie przełożonego przy realizacji projektów, swoboda w działaniu, przyjazna atmosfera między pracownikami, integracje, wszelkiego rodzaju słodko – słone poczęstunki, rytuał urodzin każdego pracownika, wypłata na czas, to i jeszcze więcej sprawia, że czuję się dobrze w tej firmie , z przyjemnością przychodzę do pracy i polecam jako pracodawcę ????

Pracownikkk

Pracuje w Mikrokasa S.A. już kilka lat i śmiało mogę powiedzieć, że jest to pracodawca godny polecenia. Wypłata na czas, cykliczne podwyżki, jasno określone obowiązki i miła atmosfera pomiędzy pracownikami. Wspólne obchodzenie urodzin każdego z pracowników zdecydowanie wyróżnia tego pracodawcę.

Dorota

Pracuję w tej firmie od kilku lat i z całą pewnością mogę powiedzieć, że miejsce pracy jest przyjazne pracownikowi. Koleżeńskie relacje, terminowe wypłaty i możliwość realizacji coraz to nowych projektów. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce pracy osobom, które cenią przyjazną atmosferę w pracy i chcę się rozwijać!

Angi.

Najlepsza praca, w której dotychczas pracowałam☺️ zgrany, zaangażowany zespół, miła atmosfera szkolenia dla pracowników, wyjścia integracyjne. Pensja zawsze na czas.

Fryderyk

Podpowiedzcie czy trudno dostać się tu do pracy? Bardzo dobra firma stąd moje obawy czy dam rade.

Jan22

Pracowałem w wielu firmach - m. in. w dużym banku, w którym bardzo przeszkadzała mi korporacyjność - wymyślanie coraz to nowych, bezsensownych zadań, które przynosiły zyski tylko przełożonym. Na szczęście tutaj jest inaczej - jasno określone zadania, umowa o pracę i bardzo godna pensja. Atmosfera bardzo przyjazna, co potwierdzają również liczne spotkania "po godzinach" oraz wyjazdy integracyjne. Polecam pracę tutaj - na pewno nie będziecie żałować!

MD

W Mikrokasie pracuję od ponad trzech lat. Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy na linii pracownik pracodawca. Spółka umożliwia pracownikom dość dużą swobodę w decyzyjności przy wykonywaniu swoich obowiązków (oczywiście z dochowaniem wewnętrznych procedur), szefostwo otwarte na pomysły, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas (nigdy nie było nawet dnia spóźnienia), cyklicznie: odbywają się firmowe wyjścia (np. na kręgle), zamawiana jest pizza lub ciacho dla pracowników. Zespół z którym pracuję w dziale to super ludzie, otwarci i z poczuciem humoru – najbardziej zgrana ekipa z jaką miałem okazję do tej pory pracować :)

Marta Ł.

Niedługo minie mi rok od zatrudnienia, i póki co nie znalazłam nic, do czego mogłabym się przyczepić. Bardzo miła odmiana po korpo-kołchozie. Krótki i konkretny proces rekrutacji. Zarobki na przyzwoitym poziomie (na dzień dobry podstawa wyższa niż po 10 latach w Hestii), kasa zawsze na czas, dość regularne podwyżki, okazjonalne premie i wyjścia integracyjne. Jasno określone obowiązki, zapewnione materiały szkoleniowe i pomoc starszych stażem pracowników (ogólnie jeśli chodzi o pracowników - bardzo sympatyczna atmosfera). Wyższy szczebel z bardzo zdrowym podejściem do pracownika - w wielu różnych kwestiach da się spokojnie dogadać, brak zbędnej kontroli (to przyjemne kiedy pracodawca ufa pracownikowi). Trudno mi cokolwiek powiedzieć o perspektywach rozwoju (póki co), zapewne zależą od indywidualnego parcia na zmiany :) Z dotychczasowych doświadczeń - póki co najlepszy pracodawca.

Drozd12

Jestem zatrudniony w firmie Mikrokasa od prawie 3 lat. Wypłata zawsze na czas, jasno wyjaśnione obowiązki i wymagania od pracowników. Bardzo dobra atmosfera, zarówno za sprawą szefostwa i kadr kierowniczych jak i cudownych współpracowników. Fajne cykliczne wypady firmowe na kręgle, bilard i inne aktywności. Polecam każdemu który się waha.

Najlepsza firma, w której miałam okazję pracować, zgrany, pracowity zespół, każdy wie co do niego należy :), usługi na najwyższym poziomie, super zarząd, wynagrodzenie zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Mikrokasa S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Mikrokasa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mikrokasa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikrokasa S.A.?

Mikrokasa S.A.
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Stefana Batorego 28-32
    81-366 Gdynia