Opinie o All Finance Sp. z o.o. w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy All Finance Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w All Finance Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All Finance Sp. z o.o. w Rumia

Gremlin

Hej, czy ktoś odzyskal już pieniądze zaległe od DH?

bobyfisher Nowy wpis
@Gremlin

Ja odszedłem z EC24 jeszcze jak były pieniądze w firmie, więc dostałem za zaległy urlop, wynagrodzenie i 3 MC wypowiedzenia.

Dyr Nowy wpis
@Gremlin

Ja nadal jestem w plecy i nie mam pomysłu jak odzyskać. Ile u Ciebie jest winien?

Jolanta Nowy wpis
@Dyr

i co z tym faktem zrobiles? jedynie tutaj piszesz czy zglosiles w odpowiednie miejsce?

Dyr Nowy wpis
@Jolanta

No właśnie nie wiem gdzie zgłosić, szukam pomysłu :-(

Jakie są warunki zatrudnienia w All Finance Sp. z o.o.?

Mejbi

Ta firma splajtowała już nie istnieje

żenada
@Mejbi

widzę, że firma istnieje tylko z jakiegoś powodu zmieniła właściciela

Michal Nick

Czy wiadomo gdzie przebywa "prezes" mam kilka dokumentów do przekazania... Najlepiej do rąk własnych

@Michal Nick

chętnie poszukam Go z Tobą, też mam do przekazania ...wyrok z sądu, bo Gwiazdor nie odbiera nawet korespondencji z sądu. Może wreszcie wykrzesałby z siebie resztki honoru i uregulował pracownikom pensje...

@były pracownik

Jeżeli chcesz jego adres to napisz mi adres mailowy. Z miłą chęcią go wystawie????

Gloria

Dawno tu nie zaglądałam, jeszcze nie daliście sobie spokój z tymi komentarzami.? Nic one nie zmienią, każdy niech już żyje swoim nowym życiem zawodowym.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie All Finance Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
All the best.

Szanowni Państwo! Gdyby All Finance choć w ćwierci była tak solidna jak Best Money można byłoby wierzyć, że uczciwość i solidność ma się dobrze.

Love and peace
@All the best.

Pozdrawiam ludzi z Eurocapital Rules którzy nie potrafią żyć swoim życiem i żeby ulżyć swojej potrzebie hejtowania wstawiają takie posty jak ten powyżej, tylko po to żeby włożyć kij w mrowisko i samemu sobie odpisywać :-) Szczególnie dwie wyjątkowo wulgarne osoby, mające się za najwspanialsze. Kochani, żyjcie swoim życiem i dajcie żyć innym. Niech Wasze wpisy na Facebooku nie będą tylko pustymi sloganami. A jeśli Wam się wydaje, że jesteście tak uczciwi, szlachetni i dobrzy jak te wszystkie złote myśli - no cóż... Nie jesteście. Tylko samokrytyki brak.... By the way, make peace not war and obey the rules!

Meta

To, że ta pseudo firma, której prezesi (usunięte przez administratora) robią cały czas przekręty jest jeszcze jednym dowodem na to., że w tym kraju najlepiej ma się ku.., a i (usunięte przez administratora) PRAWO W POLSCE - koń by się uśmiał!!!

@ gość

Hm, a co z uczciwością? Tworzyć firmę pracując w All, tworzyć system, kraść bazę.... Na to są dowody jak i paragrafy. Może i okradac firmę lewymi umowami. To się nazywa uczciwość.

@@ gość

A nie płacić ZUS, wyrstawić lewe PIT, Gdzie jest uczciwość? Ty się pytasz? A gdzie nasze pieniądze? Może uczciwie byłoby ludziom zapłacić? Paragrafy są na ciebie złodzieju i oszuście!

ZwDH

I to jest śmieszne. Nie płacił ludziom nie opłacał składek ...itd dużo tego a teraz zdziwienie że ludzie poszli dalej? I bardzo dobrze ...dawno powinni to zrobić ...dziwię się tym co dalej siedzą w tym bagnie ..charytatywnie? Bo tego nie pojmuje...jak można tak się dawać wykorzystywac? A te pretensje że ktoś odszedł są nie na miejscu... Przykro mi ludzie mają rozum i nie będą dawać się okradać...

notall
@ZwDH

Całkiem śmiesznie czyta sie te burze pomiedzy prezesem, dyrektorem, ksiegowym, menadzerem i cala ta zaklamana grupa. W tym calym balaganie i skakaniu sobie nawzajem do oczu panstwo chyba zapomnieliscie o najwazniejszym, ze wszyscy, podkreslam wszyscy!!! ponosicie wine za oszustwa, oszukiwanie ludzi, przekrety i wiele innych, ktorych nie bede wymieniac, ale macie swiadomosc. Gdybyscie nie wiedzieli, to jest to odpowiedzialnosc karna i karnoskarbowa i predzej czy pozniej poniesiecie odpowiedzialnosc!! Wszyscy, ci ktorzy sa w KRS spolek, byli na kierowniczych stanowiskach itd. zaczynajac od prezesa, zone, ktora tez jest w spolkach i wszystkich pozostalych. hitem tego forum jest zona donoszaca na meza, co za patologia!! i to sa osoby, ktore kategorycznie wymagaly zeby mowic panie prezesie, panie dyrektorze.. jakie marne trzeba miec ego

Best Money Sp. z o.o.

W związku z pojawieniem się na tym forum komentarzy dotyczących Best Money Sp. z o.o. informuję, że firma Best Money Sp. z o.o., nie jest w żaden sposób powiązana z firmą All Finance Sp. z o.o., a zamieszczone komentarze są nieprawdziwe i stanowią element nieuczciwej konkurencji. Wpisy anonimowych, jak im się wydaje, hejterów - godzące w dobre imię Best Money Sp. z o.o., zgłoszone zostały już administracji strony gowork.pl oraz w dniu dzisiejszym zgłoszone zostaną na policji. Z poważaniem, Prezes Zarządu Best Money Sp. z o.o.

@Best Money Sp. z o.o.

Ale przyzna Pan Panie Wojtku że wspólnie z małżonką oraz Panem Mariuszem B. od listopada 2018 macie założoną firmę Best Money która udziela pożyczek? Firmę która została zarejestrowana i wpisana KRS w Gdyni? Przyzna Pan również, ze całą trójką byliście w tym czasie pracownikami Eurocapital 24 oraz All Finanse? Zwykłego pracownika obowiązywała tzw. lojalka. Państwa już nie?

@Best Money Sp. z o.o.

No dobrze, czemu Pan Panie Prezesie twierdzi, że wymienione firmy nie mają powiązania, skoro Best Money została założona przez pracowników All finance, na dzień założenia spółki wykonywali oni pracę na rzecz All finance. Przez ponad rok czasu współpracowali z prezesem spółki all finance przyglądając się jak zmierza ona do upasci.... I w tym samym czasie ściągaliście pracowników do Best Money.... Czy to jest Pana zdaniem uczciwe? Czy prawda nie jest, że kazał Pan pracownikom All finance brać zwolnienia lekarskie oraz zwalniać się w określonym przez Pana czasie? Jak może Pan pisać o uczciwej konkurencji.?

@@ ja

a kiedy będą wypłaty z twojej wspaniałej spółki?

@Iwo

Ciekawy wątek.... Może wypowie sia Pan Panie Prezesie BEST MONEY robi się interesująco.

Sylwia
@@ gość

Jeśli w umowie z AF nie widnieje zakaz konkurencji, pracownicy mogli sobie otwierać spółki, kluby i lodziarnie i nic nikomu do tego. Gdyby działalność BM miała negatywny wpływ na funkcjonowanie AF, należałoby to udowodnić i jestem przekonana, że Pan Dariusz i Robert Z, z pewnością by to zrobili. Skoro nie zrobili...związku znaleźć nie można. Jednocześnie warto zauważyć, że odejścia zaczęły się przed założeniem Best Money jak i problemy ze składkami ZUS.

Dzizys
@Best Money Sp. z o.o.

Jak nie ma nic wspólnego .. jak byli pracownicy AF jak pancia Ancia i Martusia pracują w Best Money.. (usunięte przez administratora) jak nic

@Dzizys

A co pracownicy mają wspólnego z allfi. Spółka to prezes a ludzie dziś są tu jutro w innej firmir.(usunięte przez administratora) zniesiono kilka lat temu może trzeba historie powtórzyć

Allfi

U prezesa DH nie znajdziesz, szukaj dalej. Rodziny nasze bez pieniędzy zostawił, w długach. A wcześniej Okradał nas z ZUS i z lewych premii 'brutto' robił. Po co pisać więcej. Temat skończony

@Dzizys

Dobrze napisane BYLI pracownicy... Robert/Gosia nie róbcie (usunięte przez administratora)... Każdy miał prawo zwolnić sie z all i pójść do innej pracy.. Ps zajmijcie sie swoim nowym biznesem rules roberts.

@ gość

Hm, zaczyna się robić ciekawie.

Sprawa sfalszowanych pit dziś zostala zgłoszona do izby skarbowej.

XxX

Na jakieś podstawie, jest stwierdzenie ze zostały sfałszowane ?

@XxX

A na podstawie tych glupot. Pracowalam od wrzesnia a tam jest jak za jeden miesiac. Niech sie tym zajma bo to jest przestepstwo

XxX

Przestępstwo? Może jednak to błąd księgowej, która wystawiła PIT? Może trzeba jej to zgłosić i poprosić o poprawienie błędu

@XxX

Wystarczy. Nie mam pieniędzy za grudzień i za styczeń. Teraz lewe pity. Niech się tym zajma

Wh

Wiadomo kiedy będą wypłaty?

FB
@Wh

Za grudzień jeszcze nie wypłacone. Ja składam dokumenty do sądu. Proponuję Panu (usunięte przez administratora)niech wystawi na sprzedaż swoje pałace to będzie kasa na to żeby rozliczyć się z ludźmi.

Stary tekst. Wyszło i nie doszło. Ach te banki ;)

Papuga
@FB

A co mówi księgowa? Ona chyba zna najlepiej finanse firmy

Najgorsze informacje wzięte z czapy ... weź się człowieku zastanów księgowa to księgowa a lokal to lokal ...

Iwo

Kłamstwa Prezesa tuszowali wszyscy od pracowników centrali do menagerów. (usunięte przez administratora)

@ gość

Jacy Wy jesteście śmieszni, biuro popłynęło przez jednego klienta?? A może zwyczajnie się wystraszyli przymykania oka na przekrętów.... Kadlzdy kto wiedział o przekrętach i pozwalał na nie jest tak samo odpowiedzialny za całą sytuację. A więc zaczynając od samej góry, prezes, panie z biura rachunkowego, panie z biura, dyrektorzy, menadżerowie..... Jesteście w stanie powiedzieć, nie ja nic nie wiedziałem..... Blazenada.... Jesteście odpowiedzialni przed ludźmi ale i przed sądem będziecie odpowiadać.

@FB

Przykro sie czyta, ze człowiek który nie płacił zus i podatkow, pensji na czas a premie z dużym opóźnieniem byly płacone pod stołem a "jego ofiary", czyt. 7 osob próbuje prezesa oczyścić i zrobic z niego idealnego prezesa a dokładnie wiemy ze na takie miano nie zasługuje!!!!!

DH

Waszej firmy też już nie ma. Też wypłat nie zobaczycie. Proste, nie?

Hmm
@DH

Co jest proste? To Twoim zdaniem normalne? Chora sytuacja, chore podejście ...brak szacunku,brak informacji...

@FB

A co jeżeli nie wystawi na sprzedaż pałaców?

Nikc
@XxX

Ponoć na willi jest juz komornik...

Czy ktoś juz dostał pit, a??

Iwo

Nikt nie otrzymał z pracowników PIT 11 i nie otrzyma. W marcu idziesz do Urzędu Skarbowego i składasz wyjaśnienie . US poinformuje Cię że musisz w związku z zaistniałą sytuacją rozliczyć się sam tzn. zsumować wypłatę ( netto) za rok 2019 i rozliczyć to w odpowiednim PIT( np PIT 36). Zostaniesz również poinformowany przez US o tym , że gdybyś jakimś cudem otrzymał PIT 11 od byłego pracodawcy już po złożeniu przez Ciebie rozliczenia rocznego, będziesz musiał złożyć korektę.

IWO

Muszę Cię rozczarować... niestety nie Anna. Zwykły szary pracownik z jednej z placówek. Zanim zadasz mi kolejne pytanie... skąd zwykły pracownik ma takie informacje odpowiem w skrócie. Wiem, bo sama jak wielu innych muszę zadbać o własny interes. A w moim interesie jest dowiedzieć się jak uniknąć bata ze strony US za brak rozliczenia.

Ludzie, zamiast obrzucać się publicznie błotem, spróbujmy znaleźć sposób na odzyskanie swoich pieniędzy.

Ktos
@były pracownik

A ostatnio Pan R twierdził jakieś 2 tygodnie temu że Pity będą że pracuje nad tym ha ha

Fuuu

Daj mu jeszcze 2 tyg spokojnie nie spieszy się hehe

@ ja

Przecież Pani Ania robiła dla kilku osób? Czemu nie zrobiła dla wszystkich? Ktoś jest lepszy a ktoś gorszy.... Bez kom.

@Ktos

Też to słyszałem, ale chyba Pan R ich nie wystawia a księgowa.... Która deklarowała że będą.

@Iwo

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-coroczne-obowiazki-pracodawcy-pit-11 Polecam lekturę ???? Po co wprowadzać zamęt.

Była pracownica
@Ktos

Mam nagranie nawet jak Robercik obuecuje, że pity beda na czas a nastepnie rzuca obelgami.

Tak ja w dniu dzisiejszym otrzymałam PIT 11.

@Była pracownica

I miała Pani zgodę na nagrywanie rozmowy?

Ja otrzymałem PIT kilka dni temu

Któryś

Ja też, tylko dane osobowe moje a wynagrodzenie kogoś innego. Ktoś też tak ma?

Byla pracownica

Sprobujcie zalogować się na podatki.gov.pl Ja dziś się zalogowałam i jest PIT ????

Pit
@Byla pracownica

Pit 11 są owszem ale wiele z nich jest błędna na pewno nie są tam wliczone wynagrodzenia wypłacone w grudniu.

@Pit

I co w takim wypadku zrobić?!??

Ja się pytam gdzie są moje pieniądze??? Gdzie jest mój pit i moje świadectwo pracy..?

Kolejny Amber golf w wersji wi

Prezio nie odbiera listów nie chce się dogadać. Sam sobie pętlę wiąże na szyi.

Ooo
@Kolejny Amber golf w wersji wi

To jego forma istnieje czy upadła miał chyba dwie

Prawda

ALF super firma, polecam ????

DH

A zwolnienia to sie czasem nie konsultuje z lekarzem he he he

@DH

Lekarz stawia diagnozę o ile są do tego wskazania. A namawianie kogoś aby udał się na l4 to już inna bajka. Są dowody ????

@@ zainteresowany

otworzysz okno, powiesz skacz i skoczy?

@ ja

Tak, ja dostałam. Mam się zgłosić do ZUS w celu złożenia wyjaśnienia.

@DH

To pytanie do Pana Wojtka i pracowników którzy postepowali wg jego namowom. Jak dobrze się orientuję jest ich spora ilość już Zuz zaczyna drążyć temat. Pytanie do kogo kolejnego zapuka ZUS... Bardzo dobrze skoczyli w ogień niech teraz odpowiedzą.

Robert dzieciaku..

Gygy

Ludzie otwórzcie oczy ... Dla kogo wy pracujecie...nie dostajecie wynagrodzenia, premii a jak już to marna podstawę...w tych czasach jest to nie do pomyślenia... Dziwię się że do tej pory nikt się tym nie zajął...firma tonie w długach....o co tu chodzi? O solidarność? Ale wobec kogo?

@Gygy

A ktoś pracuje jeszcze w All Finance?

Oo

Wcześniej ktoś tak pisal

@Gygy

O jakiej spółce mowa bo w All nikogo już nie ma.... Więc kto tam ma dostawać premie?

~~Ja

Poziom opinii na tej stronie już dawno sięgnął dna. Zamiast rzeczowych opinii o pracodawcy, rozżaleni na swój los pracownicy obrzucają się błotem i winami Prezesa. Każdy, komu spółka zalega z płatnościami (pensje, premie, faktury) JEST ZOBOWIĄZANY złożyć wniosek o upadłość firmy nie później, niż w ciągu 2 TYGODNI od dnia zaprzestania płacenia wierzytelności lub od dnia, w którym majątek firmy nie wystarcza na zaspokojenie wierzycieli. Wszyscy jesteśmy winni skali tego co się działo latami, bo nikt prawidłowo nie zareagował. Do zobaczenia na sądowych korytarzach, na których będziemy się spotykać, obojętnie czy jesteśmy byłymi, czy obecnymi pracownikami.

@~~Ja

A czy jeszcze jest ktoś zatrudniony w All Finance?

Adr

Witam, Po poniższych wpisach widzę, że pieniędzy za wynajęcie im lokalu nie zobaczę. Jest mi winny koło 11 tyś. za wynajem i nie ma z nikim kontaktu, co lepsze wypowiedzenia przesłanego pocztą poleconym po prostu nie odebrali. 2x awizo i wróciło. Gość nie odbiera smsów, maili, telefonów ani poczty. Martwię się tylko, że jeśli on ogłosi upadłość to żaden z Nas swoich pieniędzy nie zobaczy. A pewnie tak będzie i mu się upiecze.

@Adr

może trzeba utworzyc stowarzyszenie osob pokrzywdzonych i oszukanych przezz pana DH i pomyslec o jjakichs rozwiazaniach prawnych, jest masa osob, ktore poplynely po wspolpracy z tym panem

@pracownik

Byłem już u prawnika, lokal odzyskam w 100 procentach, jeśli chodzi o kasę to niestety prawo jest po jego stronie, żeby zapobiec upadkowi jego firmy prawo nakazuje dogadać się i rozłożyć mu dług na max 12 miesięcy, przez co daje mu szanse na ogłoszenie upadłości. Druga sprawa, to że nie odbiera poczty nie zwalnia go z tego że się nie zapoznał z treścią więc wypowiedzenie już czas leci. Do własnego lokalu muszę się włamać i wszystko nagrywać na kilka kamer, pootwierac szuflady komody i pokazać że nie ma tam 100 mln złotych. Rzeczy które tam są będę musiał przechowywać bdo oddania bo ich wartość to gdzieś z 150 zł więc długu mi nie spłaca. Patowa sytuacja niesamowicie. Myślę nad pójściem do telewizji bo nie mam zdrowia żeby się z tym dzieciakiem szarpać, bo to jest jeszcze dziecko niestety.

@Adr

Niestety unikanie kontaktu, nie odbieranie maili, smsow telefonów i poczty to trochę dziecinada. Przez pewien czas płatności przychodziły co do dnia ale jakoś rok temu coś się popsuło i z płatności na płatność czas zalegania się wydłużał a kontakt zanikał.

Zostaw merytoryczną opinię o All Finance Sp. z o.o. - Rumia

• Jak się pracuje w All Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy All Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

All Finance Sp. z o.o.

All Finance Sp. z o.o.