Opinie o All Finance Sp. z o.o. w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy All Finance Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w All Finance Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All Finance Sp. z o.o. w Rumia

Polak

Tylko ludzi szkoda którzy zaufali pracodawcy

@Polak

Zgadzam się z Tobą. Pracodawca powinien poinformować swoich pracowników że firma All Finance oraz Eurocapital 24 jest na dobrej drodze do ogłoszenia upadłości. Zadłużenia obu firm widnieją już na giełdach wierzytelności typu dlugi.pl oraz Kaczmarski Incaso. O zajęciu kont i aut przez komornika już nie wspomnę. Ponadto zadłużenia wobec US oraz ZUS ( chodzi o subkonta pracowników) pozostawiają wiele do życzenia. Brak terminowej wypłaty wynagrodzeń. Jest to dobra przesłanka do tego aby Ci co pozostali jeszcze w tych obu firmach składali wypowiedzenia z winy pracodawcy.

Ciekawy
@pracownik

Skąd takie dokładne informacje? Dziwne żeby pracownik o takim czymś wiedział

@Ciekawy

A to już PiSal chyba sam "najwyzszy", mający wszystkich za (usunięte przez administratora) W Googlach wystarczy poszukać. Rooooozne rzeczy tam piszą :) tylko trzeba umieć szukać upsss niektorym lepiej wychodzi oczernianie innych niż myslenie

Polak

Dostep na stronie Kaczmarski inkaso miala cała Polska do tych informacji. Dlugi sa na sprzesaz. Wydzwanianie ciagle telefony od Kaczmarskiego i innych szukajacych prezesa na różne numery. Tego się nie dało zamiesc pod dywan

Hryx

Z deducji zero. A tak prosto odszyfrować autora po tej wypowiedzi :-)

Lala

Wiecie coś na temat pitòw?

Lala

Ciekawe czy widzą to jego dzieci, czy się nie wstydzą takiego ojca, czy mu nie wstyd

Huhi

Czy ktoś dostał pit?

@Huhi

Z tych co odeszli to nikt nie dostał pita, ci co z nim zostali to wiem że u pita i wypłatę dostali

Huhi

I co w tej sytuacji ?

Gggg
@Huhi

Trzeba złożyć skargę w urzędzie skarbowym w Wejherowie na tego typa o brak pitow i poprosić urząd o wyegzekwowanie od niego pita, to jest jego zasrany obowiązek

Bejb
@Huhi

Ktoś posiada nr kontaktowy do tego biura rachunkowego, może tam uzyskamy jakąś inf na temat pitow

Lala

A co myślicie aby tą sprawą zajęła się telewizja, napewno każdy z nas ma dużo informacji do przekazania ????dobra by była z tego sensacja a przy okazji napewno pomogła by osobom poszkodowanym. Bo kto inny jak nie telewizja dotrze wszędzie????

@Lala

Może jest to jakiś pomysł :)

xxx
@Lala

Od trzech lat żaden urząd nie zrobił nic aby ukrucić postępowanie tego typa co tu telewizja pomoże ..... (usunięte przez administratora) czyli w tym kraju bezprawny obywatel

gwi@zda
@Lala

Moim marzeniem jest zobaczyć tego oszusta w kajdankach .. Chodzi żyje żre pije i świetnie się bawi za nie swoje pieniądze . Zachodzę w głowę jakim cudem taki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie ponosi konsekwencji za swoje czyny

Wiesława

Wszystkich poszukujących Pana Prezesa informuję, że będzie obecny w piątek ( 14.02.) na konferencji w Hotel Zamek Gniew- ul. Zamkowa 3, 83-140 Gniew .

Pegi
@Wiesława

Za późno przeczytałam... Szkoda... A można było zrobić transparenty "Panie H gdzie nasze wypłaty" przy jego kolegach z branży" :)

Wieslawa
@Pegi

Napewno jeszcze tam jest????

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie All Finance Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Gygy

Ludzie jak możecie pracować dla tego człowieka? Szanujmy się... To już nie te czasy...

Pegi
@Gygy

W firmie zostało z 7 osób. Reszta zaczęła się szanować. Nikt normalny już nie będzie tolerował braku wynagrodzeń, gdy Książę Pomorza wozi się Range Roverami. Reszta, co została, jest bardzo podatna na manipulacje i puste obietnice Pana Prezesa - powinni uważać, bo stanowią sektę Pana H. Kochani, poza Spółkami Prezesa też jest życie. Można zostawić za sobą to (usunięte przez administratora) i iść dalej. Nie trzeba pracować na długi Prezesa, będące efektem braku zarządzania (niech zostanie, że tylko tego...) i nie dostawać swoich pieniędzy.

Ggg
@Pegi

I tu się z Tobą zgodzę . Szacun dla tych co odeszli.

Hahhaa

Grunt to mieć poczucie humoru i lightowe podejście hahaha. Pozdrowionka. Powodzenia w karierze.

Margaret

Czy Pan H. nadal utrzymuje bliskie relacje z Panią dyrekror Anetą która zatrzasnęla sie w solarium?

Qwe
@Margaret

Pani Aneta nie pracuje już , w sumie pożegnała się z firma kilka miesięcy przed tym wszystkim.

Ciekawski
@Margaret

Ciekawe gdzie teraz Aneta zarzuciła pajęczyne?

@Ciekawski

A ja myślałam ze on dla Anety stracił głowę i interes się zawalił ???? a dlaczego Finea wypowiedział mu umowę?

WTF
@Margaret

Margaret a co Ciebie to interesuje …. coś boli.... Co kto i z kim to nie Twój cyrk i nie Twoje małpy , a jeżeli szukasz sensacji to zajrzyj do swojego ogródka … Na pewno też będzie ciekawie

WR
@Ciekawski

Podobno Wrocław ją oczarował ….

Wierzyciel
@WTF

Uuuuu jest z nami ostatni wierny pracownik....

WTF
@Wierzyciel

I tu zaskoczenie były pracownik …

Tyk
@WTF

Wojtuś?

Oo
@Tyk

Czy tam jeszcze ktoś pracuje?

Ile ludzi nie dostalo swoich pieniędzy? Pracowników byłych i jeszcze takich co pracują bad Właścicieli lokali..

I taki ktoś wychodzi na ulicę? Czuję się bezkarny...

W miliony idzie

Wh
@DH

I nikt z tym nic nie zrobi? Ja zostalem rozliczony ale to bylo 2 lata temu.. Ludzie obudźcie sie!! Trzeba zebrać wszystkich poszkodowanych przez państwa H i cos z tym zrobić!

Qwe

Faktycznie firma nie odprowadza składek a jak już to zrobi to z dużym opóźnieniem . Wypłaty nigdy nie ma 10 tak jak na umówię tylko to jest loteria a to 13 a to 16 zdażyło się nawet ze 20 . Menager przynajmniej w moim przypadku był zwykła gnida, ciagle wyśmiewał , krytykował innych i uważał się za niewiadomo kogo. Wyżej się załatwiał niż tyłek miał. Ciagle kontrole z centrali a jak już przyjedzie Martusia to tak gnębi i wyśmiewa . Zwykle (usunięte przez administratora) Żenujące . Po rozmowach z managerem na temat tego ze Martusia jest chamska i wyniosła on ja tłumaczy ze ma taki sposób bycia . A jak zdąży się ze są obydwoje w placówce to zamykają się na zapleczu i słychać tylko śmiechy . Nie polecam pracy w tej firmie . Nie wypłacili mi za urlop po skończeniu pracy. Wieczny problem z dokumentami. I faktycznie maja długi. Samochody którymi wozili się managerowie i inni z centrali są wystawiane na licytacji. Ciagle tylko karzą wychodzić i roznosić ulotki , wydzwaniać do ludzi z olx bo baza jest (usunięte przez administratora).y.

Xxx
@Qwe

A to nie Marta jest menadzerem???

Wierzycielka
@Xxx

W tej firmie juz nikogo nie ma. Nikt tam juz nie pracuje oprócz szanownego p. Dariusza

Blebke
@Qwe

Mieli romans pewnie nie raz było słychać cmokanie za zapleczu nie tylko z nią miał jak mi wiadomo a później zwolnił dziewczynę

Margaret

A ja sie zastanawiam co to za martusia a to ta od ubezpieczeń haha mądralińska. Za mojej kadencji była tylko od ubezpieczeń dzwoniła i gnębiła telefonami glupio mądra. Miałam na nią taki patent ze jak dzwoniła i pytała o ubezpieczenia to w tym momencie koleżanka wchodziła z hukiem do placówki mówiła głośno dzień dobry udając klienta a ja musialam kończyć rozmowe "przepraszam musze kończyć mam klienta" także tego... Słabe ale działało. Jak cos jest głupie ale działa to nie jest głupie

@Qwe

Proponuję dorosnąć … życie nie jest łatwe i proste, nikt niczego nie daje na tacy (oprócz rodziców) Gadacie na tą Martę jakby nie wiadomo kim była, zwykły robol Hrycka … jeżeli z nią nie byliście sobie w stanie poradzić to znaczy , że jesteście w uj słabi na każdym poziomie …. Ludzie ….wylewanie żalów OK ale przy tym zastanówcie się co sobą reprezentujecie … Jesteście anonimowi tylko w waszym mniemaniu ….. Większość z Was patrzy w lustro i płacze ….

h

Bożena daj spokój ....

ZwDH
@Qwe

To ta firma jeszcze istnieje? Czy już upadła?

Roxy

Co tak naprawdę sie za działo ze poszedł z torbami? Pracowalem tam w jego najlepszych latach, placówki otwierana jedna za drugą, szkolenia, konferencje bale jachty działki nad morzem i nowe samochody. Jak czytam te opinie to jestem w szoku, ta pazernosc i brak szacunku musiało kiedyś wyjść.

Odpowiedź
@Roxy

Chyba odpowiedziałeś sobie sam na pytanie …

Kontakt

Czy szanowny p. Dariusz zmienił numer? Ma ktoś z nim jakiś kontakt? Bo stary nr nie działa.

ZW
@Kontakt

Nie ma szans na skontaktowanie się telefoniczne z Panem H. Jedyne co możesz zrobić to próbować namierzyć H w oddziale GB w Redzie. Z tego co wróbelki ćwierkają usiadł na fotelu doradcy i sam robi sprzedaż. Ze wszystkich placówek AF i GB a było ich ok 15 zostawił tylko 3 w tym tą w Redzie. Do siedziby EC w Rumi nie masz co się wybierać bo lokal wystawiony na wynajem. Zresztą tam nikogo nie ma.

@Kontakt

Telefony w całej firmie nie działają bo za fv się płaci.

Aaa
@Kontakt

A może specjalnie zmienił numer telefonu?? Może juz cos nowego kombinuje.. Nowa branża?!

Kontakt
@ZW

A co to jest GB?

@Aaa

Jego miejsce tylko za kratkami

Wyrozumiały

Tel. Który ostatnio posiada 503626663

Wyrozumiały

Jakby ktoś potrzebował, to Pan D zmienił numer na 513707505

@Wyrozumiały

Numer może zmienił, ale ciągle nie odbiera nieznanych mu numerów???? pewnie dużo ludzi ma na wypaczonym sumieniu

Podobno odbiera numery stacjonarne

Czy ktos myślał nad pozwem zbiorowym????

Sonia27

Czytam i oczom nie wierze. Pracowalam dla Państwa H. jeszcze przed powstaniem słynnego AF, pamiętam jak ogłoszono konkurs na logo AF. Wygral manager. Powiem jedno. Jest sprawiedliwośc na tym świecie. Tam jest się śmieciem i maszynką do zarabiania kasy na Rovery dla Darka. Tam na urlop trzeba było zasłużyć.

@Sonia27

Ludzie dalej bez wypłaty za grudzień. Brak słów

Rth
@DH

I pewnie już pieniędzy nie zobaczymy na oczy... Tylko przez komornika.

Nina
@Sonia27

Szkoda, że taki człowiek jest bez karny...

Smutne.

Przykro sie czyta te komentarze, ale są one jednak prawdziwe... Potwierdzam, brak wypłaty za grudzień.. Juz nie wspomnę o premiach z 2018r. A wyniki sprzedażowe wtedy były na bardzo wysokich poziomach...

Wierzycielka

Panie PREZESIE, gdzie są moje pieniądze??

Brak słów

Szkoda, ze niby prezes sam naważył piwa i teraz nie widzi dalej problemu.. Wszystkim na około mówi ze zamykaniu tylu..ze firma idzie w dobrym kierunku.. Chyba w kierunku upadłości. Nie polecam!

FB

Bo myślał że wszystkich tych co wypłaty nie dostali na fejsie poblokowal hehe co też pokazuje jego poziom

WH

mam nadzieję, że ten mały człowiek skończy tam gdzie jest jego miejsce czyli w więzieniu ...

taaak , sięgnął dna jak zaczął rządzić tą ,,firmą" i zatrudniać ludzi. założyc firme moze każdy ale dobrze zarządzać nie kazdy umie.

Allfi

Jak się ma dołek to może się można wybić. Ale jak się zrobiło swoimi ruchami rów Mariański to już ciężko. Szanse to on przez siebie stracil.

Maestro
@były pracownik

To ja Ci powiem jedno: jak Prezes rządził firmą, wszystko działało dobrze. Sięgnij pamięcią rok wstecz lub dalej. Później podjęte złe decyzje (PANI DYREKTOR) i zmniejszone zainteresowanie firmą doprowadziły do takiego stanu rzeczy. Pan Prezes jest osobą, która stworzyła i trzymała w ryzach dużą firmę, a decyzje podjęte w ostatnim roku (może dwa) doprowadziły do takiej sytuacji. Pozdrawiam

@Maestro

(usunięte przez administratora) To on odpowiada za tą firmę i za swoich doradców! Ostateczne słowo i tak należało do niego. Podsumowanie jest takie: Pan Prezes sam stworzył fajną firmę i sam ją utopił. A jego "kilka" nietrafnych decyzji pokryło tą firmę warstwą mułu. A pracownicy zostali bez pieniędzy, bo ktoś na czas nie podjął "kilku" decyzji. I po tej pięknej firmie został tylko smród i pielgrzymki pracowników do Urzędu Marszałkowskiego o odzyskanie należnych wynagrodzeń z funduszu świadczeń pracowniczych, bo nikogo nie stać na to, żeby w nieskończoność czekać na wynagrodzenie!

Zostaw merytoryczną opinię o All Finance Sp. z o.o. - Rumia

• Jak się pracuje w All Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy All Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

All Finance Sp. z o.o.

All Finance Sp. z o.o.