Opinie o Vicim Poland sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Vicim Poland sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vicim Poland sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vicim Poland sp. z o.o. w Toruń

Kamil

Nie polecam. Najniższa krajowa pracujesz na akord normy z kosmosu brak podwyzek i z tego co słyszałem chcieli zrobić ludzi w balona i dać soboty pracujące jako normalny dzień pracy . (usunięte przez administratora) Bidaa

Justyna

Kierownictwo nie nosi maseczek które i tak utrudniają pracownikom życie. Duże oczekiwania , mała wypłata . Brak premi comiesięcznej , stawka minimalna , atmosfera ciężka pracownicy negatywnie nastawieni względem siebie ( gdyby wypłaty były większe to przypuszczam że i atmosfera by się polepszyła ) . W skórce dużo oczekują od pracowników fizycznych a mało płacą. Są ludzie którzy starają się to zmienić ale jest ich bardzo mało ( życzliwych). Średnio .

Joel
@Justyna

Tych kierowników co sie im chciało już nie ma. No może został jeden od produkcji bo reszta to szkoda gadać.

Wtf
@Joel

Kierownik produkcji został bo nikt go nie chciał ????

seba
@Justyna

Do tego wszystkiego można dodać zero dbałości o bezpieczeństwo pracowników. Gdzie bhp w tej firmie ?

xxy

Tak to prawda

Zainteresowany pracą

Dzień dobry, W związku z ogłoszeniem na portalu pracuj.pl chciałbym się dowiedzieć, na jaką stawkę może liczyć konstruktor form z przeszło 10-Ietnim doświadczeniem w branży. Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź.

Sara

Czy ktoś się orientuje dlaczego trwa tak duża rekrutacja w marcu ? Czy jedynym wynagrodzeniem dla pracownika zatrudnionego na dłuższy okres jest tylko słaba najniższa krajowa ? Dzięki za odpowiedzi

Czy firma Vicim Poland sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wojtek

Tak. GoWork nie wie takich rzeczy, że aż musi pytać?

Loteria loterią, ale wie ktoś czy będzie premia świąteczna? Czy ktoś coś slyszal?

@Zainteresowany

Zapytaj kierownika, albo dział HR. GoWork nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie.

M

Mam zaszczyt mieć z tej firmy dyscyplinarkę. Za pobicie koleżanki, które w rzeczywistości było przejechaniem jej ręką po włosach. Pozdrówcie ode mnie Beatę :)

@M

Skoro piszesz, to Cię to boli. W firmie nie ma miejsca na zachowania, o których napisałeś. W żadnej. A co do wersji zdarzeń to... prawda jest jak dziura w (usunięte przez administratora) Każdy będzie miał swoją. Jeśli było inaczej, zawsze miałeś możliwość odwołania się do Sądu Pracy. Gorzkie Żale, to nie na GoWork.pl ale w pierwszym napotkanym kościele.

Normalny
@M

To chore, czemu przejeżdżasz koleżankom rękami po włosach? To chore? Zwłaszcza przy epidemii

Pozdrawiam
@M

A Ty Mariuszek długo jeszcze będziesz całą sytuację przeżywał? Naprawdę chyba nie możesz spać po nocach z tego powodu skoro do tej pory cyklicznie wracasz tu i o sobie przypominasz. A prawda jest taka, że prawie nikt tutaj o Tobie nie pamięta:) i nie traktuj tego jako przytyk w Twoją stronę. Odpuść - będziesz szczęśliwszy;)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Vicim Poland sp. z o.o.?

Poinformowany

Wyłącznie umowa o pracę drogi "Pytaniu" z GoWorka.

Ktoś

Nie polecam tej firmy, jestem byłym pracownikiem. Dopóki podlizujesz się kierownictwu, godzisz się na wszystkie ich warunki, robisz i myślisz za dwóch, jednocześnie nie wykazujesz woli walki o swoje prawa i realizację obietnic awansu, czy podwyżki, jeszcze jest znośnie. Gdy zawalczysz o swoje, wykonujesz swoje obowiązki, ale nie wylewasz siódmych potów, kierownictwo i HR szybko zmienią o Tobie zdanie. Potrafią potraktować człowieka bezlitośnie i zostawić bez niczego, bo nie wychylasz się poza zakres swoich obowiązków. Ta firma chce wycisnąć z pracownika jak najwięcej ponosząc jednocześnie minimalne koszta... Stanowczo odradzam!

formex

Czy to prawda, że te godziny, które musimy odrabiać są niezgodne z prawem? Firma dostała przecież wsparcie od państwa w ramach tarczy, byliśmy na postojowym i musimy jeszcze to odrabiać?

koleżanka
@formex

Nie sądzę by było jak piszesz, firma dostała pieniądze właśnie dlatego żebyś dalej mógł pracować w niej. Nie pracowałeś, mimo to wypłata była pełna. Mogłeś nie brać za to pieniędzy, teraz byś nie odrabiał.

Qwerty

A maseczki to piwinno nosić się tam przez cały czas pracy. Wdychanie tych oparów ropopochodnych napewno nie jest zdrowa...

astmatyk

Wiecie może do kiedy będziemy nosić te maseczki? Zakażeń nie ma już praktycznie w województwie, a te maseczki są za małe i przy maszynach strasznie ciężko się oddycha :(

minister
@astmatyk

W kraju zdejmują nakaz noszenia maseczek ale tu musicie mieć. :)

Nnn

I chciałam dodawać że mój mąż nie będzie tam pracować z wami

Ukulelle

A miało być tak pięknie... Jaki Pan taki kram...

Nnn
@Ukulelle

A ty pracujesz tam

Reset

Firma, jak cała branża motoryzacyjna, przeżywa najtrudniejszy w historii okres. Niestety skończył się na rynku czas pracownika. Teraz liczyć się będzie w Vicim ile kto był ostatnio na L4, jak angażował w pracę, itp.. Wszelkie działania są zapewne zgodne z prawem, a wyrażanie emocjonalnych opinii - cóż, będzie miało teraz często miejsce. Wszystkim życzę dużo szczęścia i siły w tych najtrudniejszych w naszym życiu czasach.

@Reset

Czego się innego po Was spodziewać... Kryzys, kryzysem, ale dlaczego winni pracownicy produkcyjni, i inni pracownicy niższego szczebla. Zarządcy działają zgodnie z literą prawa i niczemu nie są winni. Zrobili wszystko co w ich mocy, ale cóż kryzys... Idziecie na (usunięte przez administratora) szybciej niż Titanic swoim postępowaniem...

@Nnn

Jeszcze tak...

@Ukulelle

Poczytaj sobie portale na temat obecnej i prognozowanej sytuacji w branży motoryzacyjnej to być może zrozumiesz dlaczego to wszystko teraz się w firmie dzieje. Nie rozumiem tylko, dlaczego uważasz że ja to „oni”.

Premii nie będzie, wakacyjnej bo koronawirus, świątecznej bo straty po koronawirusie, za rok wakacyjnej nie bo wciąż straty po koronawirusie... Z premiami koniec... A czy w tym roku firma planuje urlopy wakacyjne? Połowa maja żadnej informacji

qwerty

Tak działają... Z tym że tam nic nie jest normalne... Atmosfera pracy wręcz militarna... Ci którzy "wypracowali" sobie tam jakieś śmieszne stanowisko trzymają się jak rzep psiego ogona. Do rozkazywania to wszyscy są tylko robić nikomu się nie chce. Latem to Panie Boże, jak w krytej szklarni się pracuje. Dadzą Ci jakiś rozje...ny wentylator który i tak dmucha już gorącym powietrzem. Głupie teksty ze strony przełożonych typu :"ile wczoraj zrobiłeś ??, to dzisiaj ma być tyle...!!" Dużo by tu pisać. BHP-owcy po krótkim czasie składają broń i odchodzą... O wynagrodzeniu nie wspomnę. Taka niby firma potężna... Amatorka jak okiem sięgnąć.

Alex

@Pracownik i co zamknięto w końcu firmę czy normalnie działacie?

Dlaczego w tym ciężkim okresie biorąc pod uwagę fakt, że od jutra wszystko jest jeszcze bardziej zaostrzone My musimy chodzić do pracy na produkcji? Dlaczego nie możemy zamknąć firmy na ten okres? Osobiście się boję.

Zdziwiony

Cały rynek automotive się zatrzymał, więc to kwestia czasu i perspektywy na start też nieciekawe :( Większość firm się zatrzymuje bo nie chcą produkować na zapas bo to są wydane i zamrożone pieniądze, które nie wiadomo czy się odzyska, a jeśli już to napewno nie w perspektywie kilku miesięcy :(

NN
@Zdziwiony

Oczywiście, dobro firmy jest ważne. Ale pamiętajmy, że bez nas nie ma też firmy, a w obecnej sytuacji nasze zdrowie jest o wiele ważniejsze niż straty jakie mogłaby ponieść firma. Oczekujemy dalszego rozmoju sytuacji. Bądźmy w zdrowiu

Mam jutro rozmowę tej firmie i zastanawiam się czy iść po tych wpisach czy se darować ... Skoro praca na 3 zmiany a ja takiej nie szukam wynagrodzenie najniższa krajowa i zapierdal jak Beduin to nie warto skoro w innych firmach proponują na start 3 tyś netto i jedna zmianę to na budowie lepiej płaca

@Zainteresowany

Skoro nie szukasz pracy na 3zm to po co wysyłałeś CV i umawiałeś się na rozmowę. Marnujesz tylko czas firmy. Skoro są takie gdzie dają 3tys netto na rękę to ciekawe za co? Za leżenie plackiem? Skoro u nas za 2tys jest ponoć taka niewyobrażalnie ciężka praca to na pewno za 3 jest lajt ????

Heh....

Jeśli chodzi o marnowanie czasu -Może się umówił a potem przeczytał opinie (wziąłeś to pod uwagę) w ogłoszeniu nie masz stawki tylko atrakcyjne wynagrodzenie- za odpowiednie można 3 zmiany przeboleć

@Zainteresowany

Wszędzie lepiej płacą, tam gdzie płacą takie psie grosze jak w vicim jest jedna lub 2 zmiany. 3 zmiany to tydzień wyciągnięty z życiorysu, żadna firma pracująca w systemie 3 zmianowym nie płaci tak śmiesznie jak vicim, na twoim miejscu darowałbym sobie tej rozmowy kwalifikacyjnej, szkoda czasu.

@Heh....

Czytałeś jak wygląda te ich "atrakcyjne wynagrodzenie", najniższa krajowa plus kawałek arbuza w lato.

@Zainteresowany

Mam prośbę. Jak się zastanawiasz, to napisz tylko, Szanownemu RH, gdzie lepiej płacą niż w Vicim. Dziękuję.

@RH

To po co tu pracujesz skoro tak bardzo Ci to nie odpowiada? Dlaczego nie pójdziecie tam gdzie płacą kokosy tylko siedzicie tu za marne pieniądze? Zamiast robić co do nas należy wy tylko potraficie narzekać zamiast z godnością odejść bo jaśnie państwo nie będzie za grosze robiła. Czasem się nie dziwię tej firmie że w dupi* nas maja skoro tacy życiowi nieudacznicy tam są... Tylko szkoda tych co dobrze pracują bo wiedzą że gdzieś trzeba by utrzymać się. Żenujący jest poziom ludzi w tej firmie.

Wszędzie.

RH

Ja nawet koło tej tzw "firmy" nie przechodziłem.

@RH

Ale masz niezwykle dużo do powiedzenia na jej temat. Mnie zwyczajnie zbiera się, żeby wysłać Ci SMS o treści „Pomagam”, bo takiej pomocy widzę bardzo potrzebujesz. Jesteś zwykłym hejterem i widocznie jedynie to sprawia Tobie przyjemność w życiu. Zapomniałeś jednak o tym, że stałeś się niewiarygodny w swoich wywodach.

Kaleka
@Zainteresowany

Poproszę chociaż o nazwy tych zakładów gdzie płacą 3 tysie podstawki za lżejszą pracę. :) Nie rozumiem takich komentarzy. Jeśli wszędzie dają 3 tysie netto to po co w ogóle tracić czas na mniej atrakcyjne oferty?

Operator

Czy wiadomo coś o podwyżkach? Mam nadzieję, że w tym roku podejdą Państwo sprawiedliwie i będzie większa różnica między osobami które pracują dobrze, robią normy i to na każdej macie a osobami które tylko obcinają wlewki a i tak nawet normy nie umieją zrobić a jak da im się obróbkę to ręce im się trzęsą jak alkoholikowi i połowa jak nie większość mat do wyrzucenia. Przykładem jest fakt że takie osoby mają 2600 a osoby pracujące ok 5 lat mają 2700 czy 2800. A nawet Ci co mają 3000tys nie robią nic nadzwyczajnego, wiem bo widzę i robię to samo co oni za niższą kwotę. Trochę to niesprawiedliwe bo wygląda na to że stawka zależna jest od tego jak bardzo lubi Cię brygadzista a nie to co faktycznie robisz. Matrix to pic na wodę, ilu ludzi jest gdzie mają wszędzie po 3pkt, trenera a nie stali na połowie rzeczy. Na koniec kilka słów o formiarzach. Chcemy by coś zrobiono w ich sprawie, żeby nie chodzili co 5min na papierosa a operatorom mówią że czasu nie ma. Żeby nie wchodzili brygadziście na głowę i żeby bracia nie byli na jednej zmianie (brygadzista, formiarz) bo tylko się z niego wysmiewaja i wyzywaja od najgorszych i jako że to jest jego brat myśli że wszystko mu wolno kiedy nikt nie widzi. Nie wiemy za co tak w biurze jest lubiany. Skoro najmniej pomaga operatorom jako ustawiacz. Nie mamy pojęcia do kogo mamy zgłaszać swoje problemy bo tylko są one wysmiewane i zamiatane pod dywan. Już nie raz tak było. A ludzie boją się non stop coś mówić bo tylko pogarszają swoją sytuację bo wszyscy są mściwi. Mam nadzieję, że trafi to do kierownika, do pani nad nim i zrobią coś naprawdę, bo ludzie zwalniają się na potęgę. A serio te kilka stowek więcej sprawia że ludzie będą bardziej efektywni bo będzie wiadomo za co pracujemy. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkich czytających. Jak widać to nie jest żaden hejt więc proszę darować sobie takie komentarze. Jesteśmy dorośli i takiej odpowiedzi ze strony firmy oczekuje.

zarobiony
@Operator

Od lutego 2020 r zarobki w firmie vicim mają wzrosnąć do 5000 zł netto plus likwidacja nocnej zmiany. Każdy z pracowników produkcji dostanie 2 służbowe auta by mógł komfortowo do pracy dojechać, jak jedno auto się popsuje to masz jeszcze drugie, jak dwa się popsują to nie trzeba przyjeżdżać do pracy, a firma i tak zapłaci jakbyś był obecny. Dodatkowo rozszerzą asortyment owoców o mango i granaty, a na urodziny od lutego zamiast cukierka będzie złoty rolex. Firma się tak rozwinęła, że ścisłe kierownictwo z microsoftu roboty tam na produkcji szuka.

Heh...
@zarobiony

Zapomniałeś dodać że rolex będzie wyposażony dodatkowo w GPS, mikrofon i licznik kroków

Szkoda słów
@Heh...

Widać poziom ludzi w biurze wcale nie jest wyższy nich tych na produkcji :) wiemy, chcielibyście to wszystko ale no niestety haha możecie pomarzyć

Heh...
@Szkoda słów

To było napisane z ironią do komentarza zarobionego!! Głupi komentarz, (usunięte przez administratora) odpowiedź!!

@Operator

Szczera prawda, ale teraz to tylko pod górkę robią jeszcze bardziej

Mixhal

Witam. Proszę opisać mi zakres obowiązków pracownika transportu wewnętrznego? Na czym polega jego praca?

@Mixhal

Pomagasz na pakowni. Przygotowanie kartonów itp, podstawianie gotowego wyrobu, stretchowanie, bindowanie. To trzeba zobaczyć. Aczkolwiek polecam

@Mixhal

Nie polecam, pani na początku tłumaczy że fajnie spoko, a później jesteś od wszystkiego, ci którzy tu przychodzą pracują po kilka dni na tym stanowisku bo są jak łosie od wszystkiego

Mixhal
@marek

Czyli pani na początku swoje a rzeczywistość wszystko weryfikuje... Mi się nasuwa jeden wniosek jaki Pan taki kram... Kierownik do zmiany...

@Mixhal

A mnie się nasuwa inny wniosek. Skoro pytasz o to jakie są warunki to na jakiej podstawie uważasz, że kierownik jest do zmiany? Akurat takiego Kierownika Produkcji jak obecny to się z przysłowiową świecą szuka. Daruj sobie dalsze sądy, skoro opierasz je wyłącznie na opiniach innych, a nie na własnych doświadczeniach.

@Reset

Nie pracuje już tam ale zdążyłem zauważyć, że najważniejsze to żeby jak najwięcej zrobić, nie ważne czy kosztem bałaganu, kosztem kiepskiej jakości... Cyferki cyferki cyferki

on bez pracy
@Ktoś

ile na godz płacą?

@on bez pracy

Chyba 2750 na początku

@Ktoś

Czyli praktycznie niewiele więcej niż najniższa! :p Na trzy zmiany, najlepiej oddać całe życie swoje firmie za taką stawkę ;)

Koleżanka
@marek

Podaj proszę firmy gdzie na 3 zmiany zarabia się krocie :) chętnie się dowiem, z tym że takie gdzie się nie zmęczę za bardzo :)

@Reset

Że świecą szukać ale gdzie i po co ? Żeby wprowadził kolejne durne zmiany ?

Czy często w firmie Vicim Poland sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

majterek

Raczej to rzadkość

XxX

Zależy czy zostanie wymyślone kolejne niepotrzebne stanowisko lub ktoś mając dość przelozonych po prostu odejdzie ;

Zostaw merytoryczną opinię o Vicim Poland sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Vicim Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vicim Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vicim Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vicim Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vicim Poland sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vicim Poland sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-curie 61 C
    87-100 Toruń