Opinie o Vicim Poland sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Vicim Poland sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vicim Poland sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vicim Poland sp. z o.o. w Toruń

Pracoholik

Hmmm żal i smutek, zero pozytywnego przekazu a przecież nie jest tu źle. Doceniają, masz szansę na premię od przełożonych, premię na święta czy też premię urlopową , nikt to o tym nie mówi. Święta to czas loterii z nagrodami plus paczka słodyczy, wigilia w firmie choć pandemia ostatno w tym przeszkodził więc był indywidualnie spakowany obiadek świąteczny. Jak dobrze widziałem można było zgłosić się do wyjazdu do fabryki w innym kraju pod warunkiem że znasz choć trochę angielski , co mnie pozytywnie zaskoczyło. Firma ciągle się rozwija i udoskonalona, można zobaczyć roboty na produkcji, ulepszenia poprawiające pracę. Jeśli więc tu pracujesz to popatrz i doceń to co jest, jeśli zamierzasz u nas pracować to przekonaj się sam co oferuje firma i nie zrarzaj tym co można tu wyczytać.

Piwny

Czy na produkcji można sobie na luzaku żłopać browary? Jak to wygląda?

Piwerko
@Piwny

Od krzycha ze zmiany myślę że z Beatka byś się dogadał

Yyyyyy

Zgadzam się

Pracoholik

Pani Beata to kompetentny i profesjonalny pracownik, trochę nie rozumiem skąd taka opinia i zarzuty, ale w sumie czego się można spodziewać po osobie która wylewa tu żółć na kogoś innego. Zabrakło odwagi na konfrontacje twarzą w twarz.

Łoś super ktoś
@Pracoholik

Ze strony Beaty słychać na hali tylko krzyki, wulgaryzmy i poniżanie pracowników. Jeśli sztandarowym hasłem firmy jest przyjazna atmosfera to brak szacunku dla pracowników całkowicie temu przeczy .

Pozytywny
@Łoś super ktoś

Na hali jest głośno więc nie da się mówić szeptem , może pisać na kartce? Skoro dla Ciebie to są krzyki. Obczerniać drugą osobę ? Takie rzeczy są karalne może nie wiesz Łosiu jak się sam nazwałeś . Poza tym skoro tak Ci źle i tak niedobrze to po choinkę siedzisz w tej firmie skoro jest taka zła? Zwolnij się droga wolna nikt nikogo na siłę nie trzyma ..!!!

Rrr
@Pozytywny

Ja się pytam gdzie jest kierownik i brygadzista. Każdy wie jaka jest ta Pani

Pozytywny
@Rrr

Gdzie są ? Śmieszne wiadomo że w firmie. Jeżeli ktoś kto pisze te wszystkie obelgi były by prawdą to o wszystkim by wiedzieli. A to jest jawne obczernianie i zniewaga które są karalne.Nie widziałeś kratek? Zawsze możesz, za takie coś grozi rok pozbawienia wolności. Nie pasuje Ci to się zwolnij i daj niewinnym ludzą święty spokój. Bo zatruwasz wszystkim życie , jesteś pracownikiem i cały czas komentarze są tylko od Ciebie pod innym nickiem ,zachowujesz się jak w przedszkolu cofnełaś się w rozwoju to złóż wypowiedzenie i do widzenia.!! I Skończ wreszcie te dziecinade a jak jesteś taki chojrak w necie to podejdź i porozmawiaj twarzą w twarz !!!

Łoś super ktoś
@Pozytywny

Owszem jest głośno, ale Ty pewnie nie widzisz problemu w słownictwie jakiego używa Beata no ale może Tobie nie przeszkadza fakt, że lider zwracając się do Ciebie używa wulgaryzmów? Ta "pani" nie ma zielonego pojęcia o kulturze w pracy.

Proton
@Pozytywny

Niby w firmie, ale więcej szkodzi niż robi... Jaki Pan taki kram...

Janusz

Małe zarobki dla pracowników produkcji , słaba organizacja pracy i atmosfera bardzo ciężka niesympatycznie. Powodzenia

@Janusz

Hmm.. Premia świąteczną, premia wakacyjna dodatkowe pieniądze które masz od firmy. Wystarczy trochę dłużej pracować i dać firmie szansę.

Darek obyś to przeczytał

Darek myślę że każdy wie najgorszy brygadzista. Nie wiem czy ten człowiek się cieszy z tego że traktuje tak swoich pracowników . (usunięte przez administratora) Nie wiem czy zdaje sobie sprawę a może i nie ale inspekcja pracy się tym zajmuje jego (usunięte przez administratora) w pracy. O urlop to musisz się prosić jego a i tak w końcu go nie dostajesz. Mam nadzieję że to przeczyta i zrozumie że żaden pracownik go nie lubi . Mam nadzieję że jego dzieci kiedyś to przeczytają wszystkie opinie o nim i będą bardzo z niego dumne i będą brały z niego przykład. Chłopie trochę rozmowy normalnej z pracownikiem i trochę uśmiechu i lepiej będzie się ludzią robić. Pozdrawiam cieplutko

Piwny
@Darek obyś to przeczytał

Chyba praca jest od pracy a nie szczerzenia się z uśmiechami!

Vicim to dość ciekawa firma na Toruńskim rynku pracy, z wierzchu prezentuje się fasada w postaci zagranicznego korpo, a w rzeczywistości jest Januszowym polskim folwarkiem z beznadziejną kultura pracy. Zalecam unikać, prace podejmować jedyne mając nóż na gardle jednocześnie szukając zajęcia w innych miejscach.

Nie ważne

Maseczo maseczko ślubuję Ci bla bla bla... Były nie Były oto jest pytanie? Po co te szczepienia organizowane przez zakład ??? Zachęcanie po to żeby osoby zaszczepione też nosiły maseczki chore. Po to się ludzie szczepili żeby mieć jakieś przywileje a nie żeby cofać się do tego co bylo!!! Tym bardziej ,że prawda jest taka : pracownicy produkcji niech się poduszą , albo mdleją a co tam mały szczegół, a biura siedzą sobie bez masek w klimatyzacji normalnie raj , a maseczki dla nich tylko na pokaz jak chodzą po produkcji. A pierwsza informacja jaka była wywieszona była ,,Maseczki jeżeli będzie 1500 zachorowań ".

Operator

Witajcie maseczki! Dla naszego zdrowia każą nam zakładać na twarz maseczki :) ludzie się specjalnie szczepią żeby tego cyrku nie było a jednak... Szkoda że nikt nie zapytał pracownika czy w takich warunkach się dobrze pracuje... Dla naszego dobra... Dobrze to nam było bez tych szmat, przez które było ciężko oddychać... Dziękujemy za troskę, szkoda że jak miałam covid to w pracy chodziłam w maseczce, i jakoś na nic się to zdało, już nie mówiąc żeby ktoś się zainteresowal moim zdrowiem...

mały

Witam, a jak jest w tej firmie na magazynie? Jak wygląda praca?

@mały

Napewno tak jak na produkcji Szukaj czegoś lepszego

Qwerty
@mały

Wydaje mi się, że na magazynie jest inaczej niż na produkcji. Ogólnie to słabą organizacją. Na magazynie nie było miejsca na towar. Doświadczeni magazynierzy walczyli ze wszystkim jak mogli i o wszystko były do nich pretensje. Obowiązków więcej niż na innych magazynach mimo to na start dają śmieszne pieniądze, a dobrze płaci się tylko starym cwaniakom, którzy zakumplują się z niekompetentym kierownikiem. Dziwię się, że ktoś wytrzymał tam kilka lat.

Damian
@Mata

A jak to z twojej strony wygląda na produkcji, warto tam iść czy nie? Długo tam pracowałeś na produkcji?

Danian
@Damian

Jeśli masz na oku coś lepszego to nie przychodz, śmieszne pieniądze zarobisz do tego nie ma premi co miesiąc , jedynie raz na jakiś czas jak brugadzisci się o tobie przypomni , niby nie dają co miesiąc tym samym ale ja przekonałem się że tak nie jest , co miesiąc dostają ci sami, szczególnie na jednej zmianie, a pracowników jest ponad 30 na jednej zmianie . Brak organizacji na pakowni , na maszynach chcą żebyś robił jak najwięcej i najszybciej a dostaniesz najniższą albo dorzuca ci stówkę i jeszcze przy tym z tej stówki zabiorą podatek. Bezsensu Powodzenia w szukaniu pracy

Miś
@Qwerty

(usunięte przez administratora) głupoty, tak było parę lat temu. Teraz magazynierzy od Marcina i Krzycha ogarniają robotę porządnie. Jak nie ma miejsca teraz magazynie to chyba masz złe niusy

kiler
@Miś

ogarniają porządnie biurko bo cały czas w biurze siedzą i to ich robota a na nockach całkowicie mają laby .

Potar

Nie polecam , nie pozdrawiam najgorszy brygadzista którego w życiu spotkałem to Darek ciagle jakiś problem do ludzi że tu za mało tam za mało ciagle sprzątanie i gadanie z jego strony pff.

@Potar

Ja też byłem i widziałem. Ciężko się pracuje na tej zmianie . Powodzenia dla tych co zostali

@Potar

No niestety jest wymagający ale robotę robi , nie pozwoli sobie wejść na głowę . pracuję z nim długo i nie narzekam ,wiadomo teraz ludzie przychodzą co mają dwie lewe ręce i wszystko im nie pasuje najlepiej ustać i nic nie robić .

Kali

Najgorszy brygadzista Darek zawsze coś nie pasuje ile byś nie zrobił/a to i tak bedzie za mało a przyczepić się potrafi nawet o byle co

Alfons

No cóż,rzeczywistość jest taka że nawet najgorszy pracodawca zawsze znajdzie kogoś do roboty... Wiadomo ludzie są różni... Zastanawiam się dlaczego niektóre osoby,chodzi tu o mężczyzn,są "przypisane" do dużych maszyn gdzie naprawdę nie jest lekko bo plecy dostają i kolana w kość. Nie ma tego uwzględnionego w umowie o pracę. To zakrawa o dyskryminację w pracy moi drodzy. Ja rozumiem że praca jest jaka jest ale to powinno być jakoś wynagrodzone... Także jeśli szanujesz swoje zdrowie fizyczne i psychiczne to szukaj dalej.

@Alfons

A co kobiety mają stać na tych maszynach? Faceci w tej firmie to jakaś porażka... Jak kobiety pracują ciężko to nikt nie widzi, a jak chłopcy muszą zrobić coś co wymaga popracowania to chodzą do brygadzistów i płaczą jak to oni ciężko nie mają, że należą im się premie.. Ogarnijcie się, a jak się nie podoba to nara

Nnn

Taka jest prawda

Alfons
@NN

Słyszałaś o równouprawnieniu kobiet? Jeśli Tobie tam się podoba to gratuluję wyboru. Zawsze możesz (usunięte przez administratora) na dużej maszynie i po czasie sama zobaczysz jak to fajnie rzucać tym ciężkim (usunięte przez administratora) przez osiem godzin pięć ,sześć dni w tygodniu.

@Alfons

To po co siedzisz skoro się nie podoba? Nie rozumiem. Najwięcej krzyczycie i narzekacie a najdłużej pracujecie. Skoro się nie podoba to proszę odejść i nie trzymać miejsca tym którzy by chcieli naprawdę pracować.

Qwerty
@NN

Ja już dawno tam nie pracuję. Zmieniłem pracę na lepszą pod każdym względem... I nie wrócę do Vicim choćby była to ostatnia firma na Ziemi gdzie zatrudniają do pracy... Można ? Można.

@Qwerty

Skoro nie pracujesz to po co komentujesz? Aż tak Ci się w życiu nudzi? Hahahahha

Mózg
@NN

Hah jak się znajdzie kto by chciał to mu można gratulacje przybić hahah

mb
@NN

Komentuje bo pracował. A to forum jest po to by ludzie wiedzieli jak naprawdę jest w tej firmie. Głąbie ^_^

@Alfons

I chcesz robić za tak słaba kasę zapomniałeś wspomnieć

@Qwerty

Właśnie tacybpracownicy są chwaleni a nie jak wy pajace pracujący w vicim i chwalcy się cudowna pracą że sxarganymi nerwami pomiatajacy przez brygadzistów i innych pracowników za takie grosze co piszecie nie da się pracować...

Nie warto

Witam. Jestem pracow firmy Vicim, na szczęście kończę tu swój starz ponieważ firma (usunięte przez administratora) pracowników jak tylko się da. Podczas covid 19W razie przestoju osoba zatrudniona zachowuje prawo do wynagrodzenia. Jego wysokość może zostać obniżona, jeżeli w umowie nie określono stawki godzinowej, ani miesięcznej. Zgodnie z art. 81. par. 1 Kodeksu pracy kwota pensji wypłacanej w takim przypadku nie może być jednak niższa od minimalnego wynagrodzenia za pracę. Firma oszukując pracowników kazała wypisać uropy bądź odrabiać te dni. Po za tym wykorzystuje się pracownika w każdy możliwy sposób oraz obiecuje mu się zupełnie coś innego niż jest w rzeczywistości. Jeśli lubisz być poniżany, oszukiwany to firma idealna dla ciebie. Mam nadzieję że ta opinia nie zostanie usunięta i inspekcja pracy zrobi coś w kierunku nadużycia firmy.

@Nie warto

Nie martw się odpowiednie osoby zrobią wszystko żeby zniknęła

@Nie warto

Zgadzam się Nie warto za tą kase Nie przychodźcie po co tracić czas

XOXO
@Nie warto

Dziękuję za internet ile można się dowiedzieć od innych ludzi co pracują w takich firmach by samu nie wdepnąć w jakieś guano.Dzis dostałem propozycję pracy ale po tym co piszecie to Dziękuję robić na akord za najniszą krajową to wolę szukać czegoś innego.Zeby nawet premi nie dać to już wyzysk jest (usunięte przez administratora).

pakownia

Wraca zakrywanie twarzy... Na jakiej podstawie? Czy ktoś z góry może dać jakikolwiek powód? W biurach jest klimatyzacja, na hali jest gorąco, więc te przyłbice nawet przy maszynach nic nie ułatwią... Czy mamy jakieś zakażenie?

koleżanka
@pakownia

Zakażenia nie ma, ale gdyby pojawiła się kontrola to wszyscy ładnie wyglądamy, firma o nas dba... ;) widziałam dziś jak Formiarze walczyli nie tylko z formą ale też z przyłbicą, bo każde poruszenie powodowało zsuwanie albo w dół albo do góry, do tego kask i więcej uwagi trzeba skupiać na swojej głowie niż na tym co się robi... Podziwiam chłopaków, dla nich to raczej utrudnienie w pracy... Swoją drogą to nie słyszałam od nikogo, żeby ktoś chodził i wypytywal się o przyłbice :)

Pielęgniarka
@pakownia

No to jak nie chcesz mieć przyłbicy, to proszę bardzo na szczepienie. Atuty - są za darmo - raz, dwa - nie będziesz miał przełbicy

Czy w Vicim Poland sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

czarus

W Vicim nie ma nic ???? premii na wakacje brak, pracy brak, jedyne co jest to zwolnienia i odchodzący ludzie, bo nie mają co do garnka włożyć...

BoTak
@czarus

są premie wakacyjne i premie świąteczne. Ze szkoleniami rzeczywiście jest słabo. czasami są szkolenia wewnętrzne, gdzie same osoby szkolące nie wiedzą za bardzo co robią, ale zapewne dostają z tego powodu jakiś bonusik ( te szkolenia są zbędne) czasami robią jakieś szkolenia na zasadzie: szkolenie na wózki dla osób z produkcji, żeby mogli legalnie wziąć wózek i coś przetransportować kawałek dalej lub szkolenia z języków dla osób z biur. te szkolenia są coś warte, ale raczej nie dostaniesz go jak pracujesz trzy miesiące

@czarus

Zgadzam się Zero podwyżek zero premi zero nawet dobrego słowa od przełożonych

no tak
@Kamil

Już mniej dać nie mogą masakra

Krzysztof

Pracując tam na produkcji nie byłem zadowolony. Brak premi co miesiąc , najniższa krajowa , raz dostałem premie to było tyle że nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać a ludzie jeszcze by mnie za to zjedli żywcem że dostałem a oni nie. Nastawienie starych pracowników do nowych to jest smutne. Najniższa krajowa, dużo pracy robisz normy które czasem są tak wysokie że nie wyrabiasz się na maszynie ze wszystkim i jeszcze ciesz się bo jak dostaniesz pracę na maszynie możesz jeszcze sam kompletować jako pakowacz i Sam biegać do młynka mielić odpad. Dużo wymagają , brak dobrego słowa nawet brak pochwały. Chociaż byście zarobić ludziom dali. Jestem zawiedziony . Firma z Torunia ale jak na miasto bardzo słabo. Pozdrawiam

Spocony Dżony

Czy ktoś posiada informacje do kiedy będziemy nosić te maseczki? :/ Przecież przy maszynach jest dramat, nie ma czym oddychać a nas straszy się upomnieniami i naganami :( Ciągle powtarza się że dba się o pracowników, to może dla naszego dobra zrezygnować z masek... Jako pracownik maszyny naprawdę serdecznie o to proszę

Radziu

Pozdrowienia dla Żaby

Radzio

Nie polecam pracy w tej firmie, brak rozwoju, brak kariery zawodowej. Ewentualnie co tu was czeka to wielkie rozczarowanie. Wszędzie opisują że super kariera itp a co do czego przychodzi stoisz w miejscu. Ta firma posiada tylko ładny opis nic więcej, można zapytać osób które tam pracowały jaki tam (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o szatnie, oraz hale w której się pracuję, po za tym nikt z kierownictwa nie traktuje pracowników jak ludzi. Podsumując nie pchaj się w (usunięte przez administratora)

@Radzio

Zgadzam się Czy to formiarz czy operator czy ktoś inny Nie ma przyszłości nie ma podwyżek nie ma nawet dobrego słowa za to że zrobiłeś więcej i że się starasz nie ma nic. Ja nie wiem kto tym rządzi ale porażka Ludzie uciekajcie

Świniak

Jeżeli lubisz być poniewierany i traktowany jak śmieć to praca dla Ciebie. Brak szacunku do pracowników że strony przełożonych, marne zarobki w porównaniu do wymagań, brak możliwości rozwoju, szkoleń itp. To jedne z wielu które można by było wymieniać. Jeżeli się szanujesz, to omijaj to miejsce z daleka. Szczerze odradzam pracę na produkcji.

prawda
@Świniak

Kto wybrał takich liderów zero szacunku dla pracownika atmosfera w pracy masakra

@Świniak

Ja też . Zero lepszych perspektyw jeszcze patrzą za co tu zabrać i najlepiej pracować w soboty Czy kierownik nie może przyznać premi na każdy miesiąc ? Oni robią taki akord zawyzony a jeszcze krzywe miny że za mało To jest żałosne

Kubik644

Czy na wtryskarkach pracują jakieś fajne dziewczyny???

@Kubik644

A przychodzosz do pracy poznać dziewczynę czy pracować ? Puknij sie

Zostaw merytoryczną opinię o Vicim Poland sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Vicim Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vicim Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vicim Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vicim Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vicim Poland sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vicim Poland sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-curie 61 C
    87-100 Toruń