Plasticon Poland S.A.

Toruń

Opinie o Plasticon Poland S.A.

wteran 2015-12-10 12:55
Stary, Ty weź lepiej naucz się poprawnie pisać. Weź słownik do ręki, zobacz jak stosować znaki interpunkcyjne. Niech to będzie Twoja pasja. Tego zlanego w jedno bełkotu nie da się czytać.
granda 2015-12-11 00:35
popis jednego aktora pt.KICERMAN trwa.sztuką było pozbyć się fachowców,to i sztuką będzie gnębienie pozostałych.wybitne zdolności owego dały się we znaki ludziom-zyeby pozostały.mamy przecież uznanego- i jakże szlachetnego-MISZCZA wiosełek.który założył spółdzielnię z EKSPERTEM.razem dokonują selekcji,bo wydajność jest priorytetem.to psy gończe-nie mylić z ludzmi....do końca roku wytrzymam i dzida-od tych zwolnionych dostałem cynę na niemcy.a żenada w stylu spektakl,czy inne przedstawienie niech trwa nadal-kiedyś pośmieję się z tego....pozdro dla WIOSŁUJĄCYCH INACZEJ
były 2015-12-11 00:42
wszystko się sp...ło po malickim.WSZYSTKO!!!!!
Kfirifii 2015-12-16 18:50
A co sądzicie o pani Krysi z Pcic
na paleniec 2015-12-16 20:08
jest faniutka
nie cierpie zwiazków 2015-12-16 20:11
piotrze w nasz ty przewodniczacy co ty robisz gamon z ciebie
co ty masz z ludzi mij ambicje i honor
a nie
jestes przegrany daje tobie slowo pojebi.
co to za zwiazki smiech na sali
m1 2015-12-16 20:15
wszystko się sp...ło po malickim.WSZYSTKO!!!!!
TERAZ NASZ KICERMANIK
WOJTALEWICZ HA HA CO TO ZA ZWIAZKOWIEC zlodzieju
ogólnie sie robi kołkoz
co raz gorzej
trzeba zwarzac panowie mimo ze pracuje 10 lat i mam dobre uklady u majstrów kierowników to trzeba uwazac
Luki 2015-12-17 15:22
Dobre związki zawodowe powinny dbać o pracowników, ale i o swoją firmę, a nie tylko krzyczeć "Wincej wincej".
Szkoda słów na osoby negatywnie wypowiadające się o ZZ, a jedna osoba piszę, że im Plasticon chce pasję do siłowni zabrać i jak nie daj Bóg szefostwo to czyta to jak ma później ich traktować ludzi poważnie?
zwiazkowiec 2015-12-30 18:14
a grzesiu siedzi i zawija w te sreberka
eggrgrggr 2015-12-31 14:34
a kiedy podwyżki miały być w grudniu dla 30 osób ????????
Pracoholik 2016-01-06 14:59
Witam. Koledzy i koleżanki czy ktoś z was posiada adres mejlowy do tej pani Krysi lub Krzysia jakaly? Pozdro
xxx 2016-02-19 23:32
Każde ogłoszenie z Plasticonu tak wygląda. Obiecują duuuuuużo. Resztą zajmie się żydek z dolarem.
kocham tatiane 2016-02-22 10:10
witam na jakiej ulicy jest firma pcic bardzo dziekuje za odp
były pracownik 2016-03-01 13:30
łubinowa 59,pani stankie
xxx 2016-03-11 23:40
jeżeli nikt nie wypadnie to ładnie trzymają palec pięknisiowi. Tak wrednego i chamskiego gościa to nie widziałem.
plastyki 2016-03-23 00:01
p l a s t i c o n
t r a g e d i a kołkoz
dokładnie duzo jest co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i to jawnie a koleś w okularach z Brzozówki ( jeździ paskiem w kombi to co anioł
to dopiero strzelec wyborowy
i to ze jeszcze tak swobodnie porusza się hm żenada
widać innym to pasuje
obserwator 2016-03-30 15:52
o (usunięte przez administratora)tobie chodzi kolego?
robił na nawijarce ale kariere zakonczył
wszystko chciałby wiedziec co gdzie co i po co
przenosi dalej
tak zwany koonfident
mam na niego(usunięte przez administratora)
montaz p2 wojtalewicz zenek to dopiero nie dosc ze pijaki to trzeba uwazać na nich
cwaniaczki u nich nikt nie utrzyma sie
nie zenus z lancuchem na klacie
grucha 2016-03-30 21:31
jestem nowy, na kogo uważać?
Wieśniaki 2016-03-31 11:44
Taki kozak jeste pomawiac z ukrycia podejdz do nich i powiedz w oczy jak nosisz spodnie
,jhvj 2016-03-31 20:38
jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wiem czy wiecie w PCIC zniesiono karencję można się przenosić od razu ta informacja jest ukrywana . P Wojtal.... spotyka się z Dyrektorkiem na miescie na obiadach heheh to wasze związki :-)
kooperant 2016-04-04 13:50
banda złodziei robote chca od razu a co do płacenia to ich nie ma
wściekły 2016-04-07 11:46
hej!firma rozwija się ok.tylko w większość decyzji podejmowane jest na kłamstwie mówi się co innego a robi co innego ,brak chęci konfrontacji z pracownikiem aby nie trzeba było odpowiadać na kłopotliwe pytania,oczywiście trzeba uważać na karierowiczów którzy zrobią wszysko zrobią aby zabłysnąć co najmniej dwóch jest na spolsach
xyz 2016-04-16 00:02
Zróbmy liste karierowiczów. Trzeba wiedzieć na kogo uważać.
Firma OK 2016-05-02 20:12
Jeżeli naprawdę myślicie że jesteście anonimowi to się mylicie. Ten kto trochę pracuje w tej firmie, to wie kto jakie ma podejście i w jaki sposób jest wstanie wyrazić swoją opinię na temat innej osoby(mi osobiście wstyd za nie których znajomych). Firma nigdy nic wam nie zabrała, po prostu nie była w stanie wam dać więcej. Wracając do sedna sprawy- NIEMA GÓRY BEZ DOŁU & I NIEMA DOŁU BEZ GÓRY. Jeżeli ktoś to w końcu zrozumie to firma będzie lepsza. P.S. Lubie tez różowe koszule!!! Ale nie lubię gościa o którym piszecie. I proszę nie piszcie że mam jakieś błędy ortograficzne, albo nie napisałem gdzieś przecinka itp. W D...e to mam. Pozdrawiam były pracownik....(emeryt)
hmm 2016-05-25 21:28
A jasiu to jakie ma wykształcenie ?
hmm 2016-05-25 21:29
Zapomniałem zapytać czy gramotny ?
zażenowany ... 2016-07-08 20:05
Nowy karierowicz na małej hali :- ) Już donosi na drugiego brygadzistę by tam zostać sam :-)
wsciekły 2016-07-09 16:02
dziwisz się teraz tak robi się karierę niema mocnych Graczyka usunęli teraz kolej na następnych ;)
wsciekły 2016-07-09 16:12
Dziwisz się teraz kariera polega na tym właśnie nic od siebie a pnąc się do gory Graczyka woła tak załatwili został życiowy niedorajda który najlepiej co umnie to przytakiwanie:-)
zażenowany2 2016-07-12 22:47
Przytakujacych potrzeba a nie myślących. Prosta zasada: bierny, mierny ale wierny utrzyma stołek. Jak inni zobaczyli jak przytakując i trzymając palec można jeździć Golfem w serwisie to tez chcą sie wybić. Taki jest klimat w firmie.
bombel 2016-07-20 15:04
a co z podwyżkami kiedy bedą i ile?
jaś mamy 2016-07-23 00:17
........lol,jakie fujary tu piszą.he he.i pomyśleć ,chciałem się kiedyś tu zatrudniać
papasmerf 2016-07-26 23:51
za miesiąc ale ty sie niezakfalifikowałeś
robak 2016-08-20 21:14
Na pewno pysznym szczegółem są nie do wymiany posiłki w tym zakładzie zupy z robalami lub serki z pleśnią lecz nie pleśniowe, lecz Prezes z Francji więc twierdzi że im śmierdzące tym lepsze, robaki też są pyszne polecam ( obiady jak u mamy )
Mata 2016-09-28 21:04
Czy Dino jest chory psychicznie?. Niestety tak to wygląda. Jeżeli tacy ludzie są w solidarności to nic dobrego z tego nie wyniknie.
Mata 2016-09-28 21:05
fiakao 2016-10-09 21:29
Może wiecie czy oferta pracy na specjalistę ds. klientów kluczowych jest wciąż aktualna? Sam chętnie bym się załapał, ale trzeba dbać o przyjacielskie stosunki między pracownikami, a wiadomo, że jest to u nich w pełni możliwe. Dziękuję za szybką odpowiedź.
pawdziwek 2016-11-08 18:28
a pamiętacie jak dzisiejszy społeczny insperktor pracy nachlał się w USA i głową zrobił dziurę w ścianie ???? :-) hahhaha
Pazdan 2016-11-08 20:36
A co to kogo obchodzi? To że inspektor to po pracy w delegacji upić się nie może ? Debil jesteś i tyle !
Kiedyś 2016-11-16 12:00
Witajcie chciałbym się podzielic opinnią o tym zakładzie.
A więc tak pracowałem tam jakies 5 lat wiadomo początki nie były dobre jak to człowiekowi młodemu się wydawało ze wszystko mógł było troszke inaczej.Ale ja nie o tym chcę pisać kiedyś jeszcze kadra zarządzająca tą filią w toruniu była świetna pomimo ze z początku to była firma bardziej pro rodzinna niz dla innych ludzi z zewnątrz,(tak tak ja też juz tam kogoś znałem ale to tez nie znaczy ze jeśli się człowiekowi krzywda jakaś działa to leciałem na skarge otóz nie tak nie było). W pózniejszych czasach mojej pracy tam zmienił się prezes (Pan Lis) nie będę się na jego temat wypowiadał po za napisaniem że był to najgorszy prezes jaki mógł się trafic samodzielnych decyzji nie bardzo umiał podejmowac uff no tak od czego są starzy wyjadacze z zarządu w tej firmie.No i właśnie za kadencji tego pana wyszły pewne sprawy i wtedy zwalniali bardzo dużo ludzi tłumacząc się redukcją etatów itd oczywiscie było troszeczkę inaczej no ale cóz(ów zwolnienia wyszły pod sam koniec roku i postanowili się pożegnac gdzies z około 50 ludzmi) pózniej na stanowisko prezesa został powołany przez nowego prezesa jeszcze wtedy dyrektor produkcji P.Malicki i od tamtego czasu jak więkrzosc tu może się ze mną nie zgadzac firma zaczeła dryfowac w złym kierunku co było potem nie wiem bo nie chciałem juz miec z tą firmą nic wspólnego. Kończąc te swoje opowiadanie bo tak to nazwę,zastanówcie się czy warto isc gdzieś gdzie Cię nie szanują i np w przypadku tych 50 ludzi co wiadomo ma swoje rodziny na utrzymaniu zwalniamy w grudniu z głupimi słowami "napewno sobie państwo poradzicie" i "zwalniamy państwa dlatego ze jest redukcja etatu zeby zredukowac wydatki" co więcej rzecz nie była by absurdalna gdyby nie fakt ze na początku następnego roku zaczeli przyjmowac ludzi poprzez agencje
wścieky 2016-11-18 19:12
Jak był dyrektor ( usunięte przez administratora ) to nie było duzych zwolnien
wścieky 2016-11-18 19:13
Jak był dyrektor Malicki to nie było duzych zwolnien
dkfvb 2016-12-01 19:58
Proponuje podwyższyć składki członkowskie Solidarności bo brakuje nam na kawę jak siedzimy w biurze
ole 2016-12-01 20:00
Teraz nie potrzeba zwolnień sami się zwalniają ... bo związki mają nas wszystkich w d... najważniejsze że ten pajac chodzi z gupkowatym uśmiechem i patrzy gdzie nam mandat dać za bhp nic nie robi i do niczego się nie nadaje pasożyt jeden
xxx 2016-12-02 23:25
Pierdzielić głupoty każdy potrafi, a Ty co dałeś od siebie? Kiedyś nie było związków i zakład funkcjonował bo ludzie potrafili się jednoczyć i mówili co myśleli a teraz mówią co inni chcieli by usłyszeć! Smutne to troche.
whfh 2016-12-09 13:37
Os stycznia masowe wypisywanie się ze związków i nieroby za brame :-)
Mak 2016-12-18 03:24
Czy nie szukają do Was czasami specjalisty ds kontroli jskosci? Co z poprzednim. Możecie coś napisać. Warunki itp.
Yy 2017-02-23 06:16
Nie
hhhh 2017-04-09 19:32
Jak by ktoś miał chęć na zmianę pracy to przyjmują w Płatkach 2000 na rękę po 5 miesiącach 2600 na rękę dwa razy podwyżki w roku plus socjal bez porównania . Nie jak w Plasticonie 50 groszy . U nas Dyr. ma 15000 a robol 1700
Jarek.w 2017-07-05 14:42
Bardzo przepraszam Pana Piotra Wojtalewicza za wpisy na portalu Go Work.pl z dnia 10.grudnia 2016 które były obrażliwe i nie były w żaden sposób zgodne z prawdą oraz naraziły Pana Wojtalewicza na utratę zaufania i poniżyły go
jeszcze raz bardzo przepraszam
Wierzbowski Jarosław
Zostaw swoją opinię o Plasticon Poland S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plasticon Poland S.A.