Opinie o Plasticon Poland S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plasticon Poland S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plasticon Poland S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plasticon Poland S.A. w Toruń

Dante

Firma spoko Płacą terminowo Pensja nie jest tragiczna wiadomo zawsze może być lepiej ale jest ok Atmosfera też dobra (usunięte przez administratora)

Gabriela

Ile mogę zaproponować dla siebie na rozmowie na stanowisko Młodszy specjalista ds. sprzedaży? Czy bez autocada się ma szansę, np. nadrabiając znajomością języków? Jak w ogóle czujecie się u nich na juniorskich stanowiskach?

cadowiec

Kierownik wynosi sprzęt, zajączek papier do ksero (uciułał już całą piwnice) to co dopiero dyrektorzy wyprawiają. W końcu ryba od głowy się psuje

Mlody

A ten grubasek co się czasem przechadza po hali i nie odpowiada na dzień dobry to co to za typek. Następnym razem co najwyżej kopnę go w du@#ę bo witać się nie ma sensu. Jestem tu od niedawna zatrudniony i jeszcze za wcześnie na wnioski oceniające bo dopiero poznaje miejsce.

Edyta
@Mlody

A skoro jesteś od niedawna to możesz napisać jak wyglądała rekrutacja? Przyjmują każdego czy jakąś.selekcje przeprowadzają? O co pytają na rozmowie?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Plasticon Poland S.A. na stanowisko Młodszy specjalista ds. księgowości i kadr? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Leszno

A jednak ty tam pracujesz i nie jestes nikim z rodziny? To jednak idzie się tam dostać normalnie? :P A co do tego wynoszenia wszystkiego co się da, to nikt tego nie kontroluje? A co z kamerami?

@Ewa

Kamery są wszędzie, ale dla chcącego nic trudnego, punkty słabe są wszędzie, nadal szukają pracowników. ?

@Paweł

Pracując tu o to pytałeś? to ludzie nie za bardzo wiedzą co dzieje się w firmie i jak rotacja w praktyce wygląda? Ilu was obecnie tu pracuje?

@Paweł

Bezpodstawne pomawianie jest także karane....

Bożena

tym samym sugerujesz teraz, że jednak nie ma żadnych kamer czy co w tym momencie masz na myśli? Wyklarujesz?

Pozytywne wpisy zostają, prawdziwe usuwane, komuś zależy na dobrej opinii ?

Starszy formież

Dla mnie to dobra firma choć wymagająca i sadzę, że stąd wynika złośliwa ocena firmy! Zarobki też dobre.

@Starszy formież

Gdyby firma była wymagająca, to kolega by wiedział że formierz piszemy przez "rz".

Lolek
@Starszy formież

Należało by wspomnieć że zarobki są dobre jeśli zrobisz ponad 210h miesięcznie ???? Jak zyć?

@Lolek

210 godzin? To ile wtedy tak właściwie wynoszą, że wtedy dopiero chwalisz?

Kolejny nr

Skoro naraz odchodzi 3 dobrych spawaczy z których jeden pracuje tam około 17 lat no to widać że źle zaczyna się dziać. W tej firmie jesteś tylko nr zadzi prezes Niemiec który ustawia swoje Polskie marionetki jak mu się podoba. Za 3000 zł wypłaty za styczeń w warunkach ciągłego zapylenia i chalasu to można znaleźć wiele innych ofert pracy nawet i za lepsze pieniądze. Wieczne remonty i przenoszenie działów to tu to tam. I nietrafione inwestycje kto pierwszy do mistrzowski rano przyjdzie ten decyduje.

@Kolejny nr

Więcej ludzi będzie uciekać..... Bardzo źle się dzieje w firmie..... Brak szacunku słaba pensja.... Warunki? To nie jest fabryka czekolady..... Szczerze to Gospodarz w spółdzielni lepiej zarabia i nie wdycha tego (usunięte przez administratora) Pozdrawiam starą gwardie!

@pracownik

Rzeczywiście 3000 zł dla spawacza to chyba mało, co? Poza tym z tym pyłem to musi być jakaś masakra, czy to jeszcze jest zgodne z normami BHP?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@Kolejny nr

Odchodzą bo kredyty wzrosły i muszą więcej zarabiać zagranicą i tyle ... Głupie gadanie , jest normalnie w firmie tylko premii nie było , pieniądze na czas, wszystko jest wypłacane .Ale pracownicy zawsze narzekają. W innych firmach nie ma co pół roku premii i też pracują normalnie ludzie .

@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

No ale czemu u was tych premii nie było? Pracodawca podał jakiś powód?

@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Piszesz "głupie gadanie, jest normalnie w firmie tylko premii nie było", tzn że nie jest normalnie. Od czasu powstania spółki od 01.05.1990r premie specjalne były kwartalne, w późniejszym czasie przekształcone w premie półroczne, które były wypłacane w lipcu i grudniu. Premie te prawdopodobnie były wpisane do regulaminu płac co znaczyłoby że powinny być wypłacane. Związki Zawodowe powinny przejrzeć regulaminy z ostatnich 10-15 lat co zostało zmienione. Może ktoś z ZZ się wypowie?

...
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Od początku roku z firmy odeszło 6 osób to chyba tak do końca nie jest normalnie...Dlaczego te osoby odeszły to chyba trzeba byłoby je spytać-jeśli ktoś pisze,że odeszły jedynie z powodu wzrostu kredytów to chyba kompletnie nie orientuje się w sytuacji.Proponuję trochę szerzej otworzyć oczy i zastanowić się czy tak działają normalne firmy...

uuu
@XXX

Niestety w firmie nie jest normalnie. ZZ do bani udają że coś robią ale bez efektu. Pracownik to tylko nr statystyczny w ewidencji firmy. Idiodyczne terminy wykonania zleceń a póżniej elementy leżą na placu po pół roku i dłużej. Kierownictwo jak ci nie zaszkodzi to już pomogło.Wjednej firmie wiele pomniejszych firemek powiązanych i zależnych od siebie - legalne wyprowadzanie kasy.O organizacji pracy nie warto mówić bo jej nie ma. Wiele innych nieprawidłowości dlatego ludzie odchodzą.

@uuu

Opisałeś dość duży bałagan organizacyjny. Ktoś w ogóle odnajduje się w tej robocie? Chociaż dobrze płacą czy tu masz też zastrzeżenia?

@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jak bym słyszał największego geniusza Damianka z biura który w(usunięte przez administratora) widział ale napewno ma kolegę który mu powiedział... Premi to jest szczyt góry lodowej która doprowadzila niektórych do kresu wytrzymałości w tym bałaganie, 6ludzi odeszło do początku maja 4 kolejnych w kolejce. Nawet inne firmy przychodzą pod plasticon by ludzi do pracy ściągać bo wiedzą że tu jest wielki badziewi. Największe podwyżki dostają ci co się podlizują i trzymają palec prosto w d.... Tu się umiejętności nie liczą, a wspaniali kierownicy ludzia którzy zasuwają na wszystkich działach dają 20 groszy podwyżki gdzie największy kretyn w firmie dostaje 2.50 za trzymanie palca prosto w d.... Prawda jest taka że jak się zrobi z 50/70 nadgodzin to ma się faktycznie z 5 tys do ręki ale to tak naprawdę trzeba 5 dni w tygodniu robić po 12 a nie kiedy i sobotę jak miesiąc krótki. Gdzie czas na rodzinę dzieci...

@Kolejny nr

To jak nie ma premii, to ile się bez niej zarabia teraz jakbym przyszedł?

@Kolejny nr

Na jakich "Wszystkich" działach pracujesz? Musisz być geniuszem że masz tylko 0.20 zł podwyżki albo totalna pixda!i nie mów że umiejętności się nie liczą! Na odkurzacz won!

Kolejny nr

Geniuszem jesteś Ty, nigdzie nie napisałem piz.. do że to ja tyle dostałem, więc widać że czytanie ze zrozumieniem Cię przerasta. Jak byś wiedział jak się tam pracuje to bys dokładnie wiedział jak jest z podwyżkami przy zmianie umowy itp, to że spulsa jako 1 ekipie udało się wywalczyć podwyżek to jak się dla nich skończyło może dokończysz ten wątek.

Joanna
@Kolejny nr

A ten spawacz co pracował tu 17 lat to też 3 tys zarabiał?

Tak i tak źle

(usunięte przez administratora) aż huczy, po 4 latach pracy w laminatach każdy wie że Toruń to lipa , z ojca na syna itd, omijać szerokim łukiem, chyba że do plasticon site service ale wtedy wyslac do thermopolu I gwiazdy typu pawelek sztywny i paru innych konfidnetow zatrosCzy się o Ciebie , tak i tak lipa ale placa kasa na czasz

Ktoś

Jeśli ktoś był by zainteresowany pracą w wyżej wymienionej firmie, stanowczo odradzam. Począwszy od Dyrektora, który nawet Dzień Dobry nie potrafi powiedzieć..... Kończąc na większości Kierowników czy Technologów którzy posadki mają dzięki rodzinie, bądź jakimś dziwnym znajomością. O Brygadzistach nawet nie chce mi się wspominać. Jako jeden z pracowników chciałem tylko Podziękować zarządowi za nieudane inwestycje, które jak widać odbiły się na nas, zwykłych szarych pracownikach. Brawa dla zarządu za całkowity brak umiejętności zarządzania. Trzymajcie tak dalej a będzie tylko gorzej.

Produkcyjny

Gdzie prowizja?!?

Formierz
@Produkcyjny

Dobre pytanie... To świadczy tylko o tym że mają nas za nic w tej firmie...

@Produkcyjny

Jakim pakietem akcji kolega dysponuje że pyta o prowizję?

wurwiony
@XXX

Gdzie pinindze ja się ciebie pytam ?

@wurwiony

Może kolega doprecyzuje o jakie pieniądze chodzi. Wypłata za pracę nie wpłynęła na konto?

@Produkcyjny

Jak gdzie? W fundamentach w pierwszej nawie hali .Jaki szef taka prowizja.

Sama prawda
@XXX

O takie pieniądze które od ok 30 lat były płacone pracownikom za śmierdząca szkodliwą pracę..... Okres świąteczny.... Koronawirus załoga pracowała...... A tak została potraktowana przez "zarząd"wstydziłby się pan t.r i cała śmietanka co trzyma palec ????Pozdrawiam serdecznie Pracowników.... Spokojnie i powoli! I zdrowia na nowy rok ✌

Sama prawda
@Sama prawda

Chodziło mi żeby nikt źle nie odebrał.... Pracownicy pracowali cały rok.... A zarząd podziękował bardzo w nie moralny sposób.....pieniazki są ważne..... A podejście prezesa mówi samo za siebie! Nie ładować mu hybrydy ????????

@Sama prawda

Nie było nagrody rocznej, czy co? Bo nie zrozumiałem. Chociaż na święta coś dali? Bony albo paczki?

Mariusz

Cześć, czy może mi ktoś powiedzieć jaki firma ma stosunek do zabierania do pracy swojego pupilka od czasu do czasu ? Myślę, że to może fajnie podbudować zespół

Swiadek

Apel do naszego wicedyrektora madromu w super skodzie aby pohamował się nieco i nie brykał tak autkiem bo jak sam sobie zrobi krzywdę to niewielka strata będzie, ale gorzej jak ucierpią na tym inni, niewinni uczestnicy ruchu drogowego.

Witajcie, mam pytanie odnośnie firmy Plasticon i aktualnych warunków zatrudnienia w tym miejscu. Co się zmieniło w firmie po wybuchu pandemii koronawirusa? Czy odczuliście te zmiany na sobie jako pracownicy?

derakane

Serdeczne życzenia z okazji nowego roku dla naszego dyrektora nadentego piotrusia. Wszystkiego dobrego nasz liderze

Produkcyjny

Cały miesiąc tyrania a wypłaty nie ma. Dlaczego?

Byly

A który to?

czy wasza firma zatrudnia nowych pracowników jakie mają wymagania z kim należy się kątaktować

Czy Plasticon Poland S.A. praktykuje "luźne piątki"?

Pan Nikt

Tylko luźne soboty i niedziele

@Pan Nikt

U mnie odkąd rozdenty piotruś zaczoł niepanować nad chaosem dnia codziennego, luzik mam cały tydzień

@470

Rozwiń Swoją myśl albo przestań pisać po używkach.

Ola

@Mikus i mimo, że ktoś został zdiagnozowany jako chory to firma nie miała nawet dnia przerwy?

Mikus
@Ola

Kwarantanna została wymuszona przez pracowników na zarzadzie. Takie ot to podejście.

Magda

Czy Plasticon jest dobrze przygotowany na kryzys bo nie wiem czy aplikować ?

Mikus
@Magda

(usunięte przez administratora) tak że był jeden pozytywny u nas, a my wszyscy pracowalismy, bo norma musi być wyrobiona. Zero racjonalnego podejścia do kwarantanny, zero ludzkiego podejścia.

@Mikus

W tej firmie nigdy nie będzie racjonalnego podejścia i nigdy nie było....zacznijmy od kierujących! Żal pisać cokolwiek.. każdy co pracuje Wie jacy oni są A przecież ludzie pracują na karierę tych nierobów! ....brak szacunku do ludzi A to podstawa! Kierownictwo zacznijcie doceniać pracowników A nie kooperacji!

Zostaw merytoryczną opinię o Plasticon Poland S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Plasticon Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Plasticon Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plasticon Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plasticon Poland S.A.
2.1/5 Na podstawie 374 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-curie 59
    87-100 Toruń