Opinie o MOSTOSTAL Słupca w Słupca

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MOSTOSTAL Słupca. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MOSTOSTAL Słupca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOSTOSTAL Słupca w Słupca

ddr

mam pytanie co za osioł mianował wielce ważnego kierownika dob. na głównego kierownika ten człowiek to do szlifierki i niech zaper..... bo na kierownika się nie nadaje mobbingowiec jeden niema pojęcia co ma za maszyny na zakładzie a wymaga cudów!!!!!!!!!!!!!!Zresztą tenzakład długo nie poprosperuje bo jak może działać skoro przegrywa przetargi i ze strachu przed ucieczką młodych podtyka im lojalki z byle powodu jakiego kolwiek szkolenia. tam powinni zejść ci z góry w czerwonych kaskach i popracować troche. ta firma to jedna z tych ktura nigdy nie nagradza ,nagrodziła i nie nagrodzi zwykłego pracownika jedynie tych w czerwonych kaskach oni zawsze mają premie kosztem tych zwykłych roboli. brak słów na wszech obecną niemoc w tym zakładzie i kolesiostwo szczególnie na tych lepiej płatnych stanowiskach.!!!!!!!!

Były pracownik z czerwonym kaskiem
@ddr

Drogi kolego, ja byłem jednym z tych czerwonych kasków co tak na nich psioczych. Większość nie ma więcej niż 2000zł. Ponad 3000-4000 mają kierownicy w zależności od działów. Najwięcej mają główni specjaliści 5000+ i oczywiście cała armia dyrektorów 6000-10000+. To oni podwyższają średnią zakładu. (usunięte przez administratora)Nie ma żadnych predyspozycji do bycia nawet specjalistą, gdyż jest technikiem, tym bardziej nie ma kultury osobistej, i absolutnie nie da sie z nim współpracowac. Młodzi odchodzą bo jak można coś zdziałać za 1600-2000 brutto? Druga sprawa, że "LOJALKA" nie ma żadnej wartości prawnej. Nawet jak ją podpiszesz to DO NICZEGO CIE NIE ZOBOWIĄZUJE, tym bardziej do pozostania w firmie!! Przed MS mroczne czasy i na razie nie ma szans na poprawę. DO CZASU aż nie odejedzie cała DYREKCJA i część kierowników nic się nie zmieni. A szkoda, bo MS dobrze zarządzany mógłby być naprawdę dobrą firmą. Młodzi inżynierowie z biurowca odchodzą, młodzi pracownicy z hali tak samo. Szkoda że właściciel nie interesuje się tym co się dzieje, i jak jest zarządzana jego firma.

były
@Były pracownik z czerwonym kaskiem

zgadzam się. Brak jasnej strategii firmy. Pomysły prezesa o połączeniu wydziałów i chodzenie i mówienie jakie to są korzyści śmiech. Zaraz zacznie się palić grunt jak nie będzie miał kto robić. Można by dużo pisać. Szkoda tylko Właściciela zakładu.

Mostostalowiec białystok

Kozi Mostostal Białystok już nie istnieje pan prezes go sprzedał a ludzi wypier....na bruk bez płacenia, dajcie znać jak będą poszukiwać u was spawaczy bądź ślusarzy-spawaczy.

Mostostalowiec białystok

Panowie jak tam firma jeszcze stoi czy juz całkiem legła jak ta z białegostoku którą to pan (usunięte przez administratora). poprowadził o krok do przodu gdy już stała nad przepaścią są jakieś szanse na prace w zakładzie?? Pozdrawiam .

meme

Pewnie mówi o rosnącej ilości "dyrektorów", pełnomocników dyrektorów, "głównych specjalistów" ludzi z PRLowską szkołą, zupełnie nie przystosowani do nowego rynku.. Sprawa wygląda tak, że MS jedzie po równi pochyłej na samo dno, i nic go nie uratuje. Taki Titanic w wersji biznesowej. Firma źle zarządzana, bez planu, gdzie NIKT nie ma szans zarobić poza układem kierownik-dyrektór. Ludzie uciekają, bo jak przeżyć za 1600 brutto? NIE POLECAM

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
dodo

Zgadzam się, żeby się coś zmieniło w tym zakładzie to powinien się zmienić prezes.Bo ten co teraz jest to brakuje słów tworzy dziwne stanowiska, ludzie na tych stanowiskach w ogóle są nie kompetentni i to tak później idzie dalej. Barakuje prezesa który chce coś zrobić a nie myśli jak tylko przetrwać miesiąc

jpg

Mostostal to dno tam kierownikami są w większości ludzie po technikum jak kierownik w-2 i magazynu któży żeby utrzymać stanowisko mobingują i zastraszają ludi pracujących tam długie lata a nad młodymi się pastwią to tesz niema tam za dużo młodych. ogulnie to firma pada bo jak inaczej skoro biurowych jest tyle samo co ludzi na chali. nikt nie przejmuje się pracownikiem bo poco mamy tylko pracować na panów za biurkiem aby mieli na kwartalne premie a pracowników najlepiej na urloy bo niema roboty i poco ludzią z chali więcej nisz 1200zł mają na opłacenie mieszkań niech się cieszą. To właśnie realia mostostalu gdzie na 600 osub zatrudnionych 296 to osoby od biurka mający jeden cel odebrać nie małe wypłatki a robole niech się cieszą minimalną krajową przeciesz to tylko mostostal.

monter

Z takim prezesem to przyszłości dla tej firmy nie widzę. Zero szacunku dla pracowników i pomysłu na zakład.

spawacz67
@monter

zgadzam się, a pan D.to też jakieś nieporozumienie chciałby chyba najlepiej całą firmą rządzić ale ta osoba ma zero pojęcia o rządzeniu, zresztą jak większość kierowników w mostostalu to tacy kierownicy z przypadku.

pracownik35

polecam, zapraszam jak cię przyjmą dostaniesz 9,50 na godzinę i pracuj.

pracownik35

bazę może robi ale co z tego jak płacą marnie od 9,50 do max 12zł/h roboty coraz mniej, pracuje tu już 35 lat i tak źle to jeszcze nie było, powiem tak zła kadra, ale co mam zrobić w moim wieku, młody to zawsze może wyjechać nie polecam by młodzi tu pracowali

K46

Nie radzę szukać tu pracy, firma jest bardzo źle zarządzania zarząd nie ma w ogóle pomysły na tą firmę a większość kierowników nie powinna być kierownikami (brak podjeść do ludzi) , pracownicy nie mają żadnej motywacji do pracy. Mostostal to taka firma z filmów Bareji, można by dużo pisać

ako111
@K46

Nie wiem kto takich bzdur Ci naopowiadał!! Dbają to tylko Dyrektorzy i kierownicy o siebie,a reszta jak robole. Wiem bo pracowałem tam.

slupca89
@K46

Racja,pracuje tu ponad 6 lat i mam 10zł brutto,czyli na dsysto 8zł,wvezisiejszych czasach za te pieniadze żyć to jest sztuka. Jeśli dostaniesz prace jako pracownik umysłowy to źle nie jest natomiast jeśli fizyczny to odradzam,a warunki pracy są straszne.

k

Bob budowniczy o czym ty marzysz ?

k

Dostajesz dwa razy umowe o prace na pół roku i trzecią umową jest umowa na stałe

k

tki - jeśli chodzi o rodzaj umowy to otrzymujesz umowę o pracę. Zarobki wiadomo zbyt fascynujące nie są. Na mojej zmianie mistrzowie w porządku. Jeśli chodzi o mojego kierownika (usunięte przez administratora)to narzekać nie można. Atmosfera wśród pracowników zła nie jest. Na początku lepiej nigdy nie być zbyt pewnym siebie dlatego, że spoczywa na nas spora odpowiedzialność za to co robimy. Kontakty z kolegami z pracy są takie na jakie sobie zasłużysz ... lepiej zawsze posłuchać rad pracowników z większym stażem pracy, którzy tam pracują kilka lub kilkanaście lat lub nawet 40 bo z takimi też mam przyjemność pracować. Bardzo wiele się w tej firmie nauczyłem dzięki nim. Pracuję tam co prawda niezbyt długo wielkiego stażu pracy nie mam, ale pomimo tego, że jestem młody zawsze można liczyć na dobre słowo od kolegów, mistrzów czy kierownika oraz dobre rady od nich.

pati23
@k

Na start dostajesz 9zł(na czysto wyjdzie gdzieś 7.50zł) Później umowa na stałem 10zł(ma czysto gdzieś 8zł) plus premia ponad 200zł. Warunki tragiczne(usunięte przez administratora)

Szkoda gadać

Mostostal to jedna chyba z gorszych firm w regionie. Osoby które są niby kierownikami nie pojęcia o zarządzaniu ludźmi a przykład jak wiecie idzie z góry....możecie sobie sami domówić resztę

zona spawacza z wynajmu

Jak ci zal (usunięte przez administratora) sciska ze z wynajmu maja 2 razy tyle co na mostku to zmien prace na lepsza tyle jest ofert ze szok!!!!

Bajer

Jeżeli spawacz dostaje 8.5 lub 9 zł na godzine to jest tragedia. Warunki szkodliwe jak cholera a ludzie z wynajmu mają minimum 2 razy tyle to gdzie tu sens a gdzie logika. To ja w słupcy za mieszkanie płace ponad 700 zł to za co utrzymać rodzine. Szkoda mi tych co dojeżdżają!!!!!!!!!!!!!!

Mine - 2010-05-01 17:30:22 to jakie zarobi i pasowały ? Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą ,w tym zakładzie jest wprowadzony(usunięte przez administratora)Długo by tu można pisać.

Mine

to jakie zarobi i pasowały ?

na jakie warunki słupeckie , a co to Słupca gorsza jest od innych miast po prostu pensje są do bani, głodowe, wyłączając z tego brygadzistów, majstrów i wazeliniarstwo wzwyż. pozdrawiam

Ma

nie sa takie złe jak na warunki słupeckie...

Zostaw merytoryczną opinię o MOSTOSTAL Słupca - Słupca

• Jak się pracuje w MOSTOSTAL Słupca?

Zobacz opinie na temat firmy MOSTOSTAL Słupca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOSTOSTAL Słupca?

Kandydaci do pracy w MOSTOSTAL Słupca napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOSTOSTAL Słupca
1.8/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Poznańska 41
    62-400 Słupca