Coca Cola Bydgoszcz

Bydgoszcz

Opinie o Coca Cola Bydgoszcz

Nicek 2012-09-02 09:52:58
Praca fajna dla masochisty. Praca na etacie pomocnika magazyniera. Magazynierzy [usunięte przez moderatora] z innymi a chłopaków na sezon gnają do roboty. Myślą że ktoś kto jest na zleceniu nie wie że wózkowy w CC ma więcej. I w do datku umowę o pracę. Nigdy nie wiadomo ile zarobisz. Tyle samo godzin pracy w miesiącu a inna wypłata. Dużo obiecane,a nic nie jest wg obietnic. Jeśli nie wywalczysz umowy to jej nie dostaniesz. Robisz na \"czarno\". A jak naciskasz o umowę to usłyszysz. Jak już Panu tak zależy na umowie to może sobie po nią Pan podjechać tam i tam. Pracownicy CC wiecznie mają sraczkę, są po przepiciu, coś tam z dzieckiem. Poproszą o wolne mają od ręki. A sezonowi i z zewnętrznych firm. [usunięte przez moderatora] jak beduin i nie ma możliwości na dzień wolnego inny niż w grafiku. Złota zasada czegoś nie wiesz NIE PYTAJ SIĘ! nawet współpracownika. Oni mają swoją wizję że tylko się gada i nie pracuje. Załatwiaj potrzeby fizjologiczne gdzie popadnie między paletami z towarem, kratki ściekowe w pomieszczeniu z termopakiem. Będziesz jak pracownik CC. Zapach moczu jest tam codziennością. Sprawdzaj zwroty i je rozkładaj mimo innej roboty. Bo pracownik CC powie że nie ma białej części z bramy (oryginał kopia żółta w zwrotach) i nie sprawdzi. Ale za to siedzieć i kręcić włosami przed kompem to potrafią.
XXL 2012-09-29 20:20:38
a jaka agencja tutaj zatrudnia ludzi? I jest najnizsza krajowa czy troche lepiej??
cela 2016-05-03 23:00:50
al;e warto się starac o taką pracę, prewstiż w cv będzie
Zostaw swoją opinię o Coca Cola Bydgoszcz - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coca Cola Bydgoszcz