Opinie o Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób w Lublin

Na jakie benefity można liczyć w Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób?

Ela Nowy wpis

Ja tam pracowałam przed pandemią, robiłam programy i jeździłam jako pilot, wszystko zawsze grało, było OK od 2020 pracuję w szkole, ale jak by turystyka była stabilna to zawsze chętnie tam wróce, bo to jest to !! a szefowa w porządku, jak chcesz coś więcej to napisz na elunianowi11@wp.pl

nomad Nowy wpis

Witam, chciałbym dowiedzieć się jak wygląda kwestia wynagrodzenia miesięcznego w Orient Travel na chwilę obecną?

Jakie są warunki zatrudnienia w Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób?

Ula

W sytuacji w jakiej obecnie sie znajdujemy - zamknięte granice i brak możliwości podróżowania nie mogę sie odnieść do tego pytania, pozdrawiam świątecznie Urszula Wielobób

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Roman

Wycieczka super, wszystko na 5+, myślimy już o przyszłych wakacjach, przyznam że z obawą, ale liczymy jak zawsze na Pani pomoc i dobre zakończenie, dziękujemy za to co było, pozdrawiamy.

@Roman

również dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Jeremi

Firma wypracowała sobie do tej pory bardzo dobrą opinię jako pracodawca i teraz tylko trzymamy kciuki żeby przetrwała ten trudny czas.

Czy pracodawca Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

ULA

Dzień dobry tak jak w każdej firmie doceniamy osoby z którymi współpracujemy, ale ze zrozumiałych i oczywistych dla wszystkich względów nie będziemy się do tego odnosić w obecnym, trudnym czasie dla branży turystycznej

agalach

Biuro polecamy w całej rozciągłości, rzetelne, obiektywne w doborze oferty, z pomysłem !!!. Na pytanie o wycieczkę było kilka propozycji, to my dokonaliśmy wyboru na podstawie rzetelnych informacji. I to było bardzo w porządku. Byliśmy w Izraelu na wycieczce lotniczej 8 dniowej za 2tys złotych. Wszystko było profesjonalnie, przelot Liniami LOT z bagażem, zakwaterowanie w Betlejem 4* hotel, program bogaty, wszystko zgodnie z planem. Dziękujemy za taką wycieczkę, z innego biura była cena 3800, a nie mieli lepszych warunków. I pilot bardzo kompetentny Pan Jacek chyba Strojny, którego pozdrawiamy. Polecamy biuro i jeszcze raz dziękujemy.

Maria Kowalik

Bardzo dziękujemy za przygotowanie nam wspanialej wycieczki. Byliśmy, zobaczyliśmy, wróciliśmy BARDZO ZADOWOLENI. Praktyczne informacje, porady bardzo cenne i bardzo profesjonalna organizacja. Polecamy i będziemy polecać to biuro jak do tej pory najlepsze.

ULa
@Maria Kowalik

Dziękuję za miłe słowa i cieszę się że jesteście Państwo zadowoleni z naszych wycieczek, zapraszam na kolejne

Żaneta Michowska

Chciałam już wcześniej napisać i podziękować za wszystko, ale jak to po powrocie i po takim lenistwie trudno się odnaleźć w naszej rzeczywistości "all inclusive". Chcę powiedzieć, że było lepiej niż sobie to wyobrażaliśmy i lepiej od tego co nam pani mówiła, bo Pani tak skromnie - dobry hotel taki z gwarancją, a to był hotel luksusowy !! Ale od początku. Do biura trafiliśmy z polecenia. Nie mówiłam tego w biurze, ale tak dla porównania byliśmy jeszcze w kilku sąsiednich i jednak na cale szczęście tutaj wróciliśmy, bo uzyskaliśmy konkretne, kompetentne informacje. Czuliśmy, że mamy wiarygodne wycieczki, że mamy wybór i ewentualnie od pani Uli sugestie. Wiemy już, że to był najgorszy w znaczeniu najdroższy też czas na wakacje, bo pani mówiła, że koniec lipca i praktycznie sierpień to nie bardzo jest w czym wybierać i nie ma takich zachwycających ofert i jeszcze super last minute jak to by się chciało. Ale tak naprawdę to co od Pani otrzymaliśmy było super w porównaniu z ofertami z innych biur, które tak po prostu ktoś nam wydrukował i tyle. Więc dziękujemy, a Rodos i ten hotel zapamiętamy bo to nasze pierwsze wspólne i niezwykłe wakacje. A hotel Smartline Cosmopolitan polecamy, blisko samego Rodos - stolicy wyspy na wieczorne spacery super położenie, hotel piękny, bogate opcje wyżywienia i korzystania z rożnych udogodnień. Byliśmy na kilku wycieczkach po wyspie i też byliśmy na jednodniowej wycieczce do Turcji !! Tak Turcja - Marmaris promem - nie trzeba było paszportu - też dziękujemy za podpowiedź. To są naprawdę cenne informacje, te które uzyskaliśmy w biurze. Bo taka wycieczka tzw fakultatywna na miejscu u rezydenta to ok 100euro/os, a tak popłynęliśmy za 25 euro - dzięki informacji od Pani Uli. Marmaris robi wrażenie. Dziękujemy za wszystko, za przygotowanie nas do podróży, za przewodnik - super z mapką się sprawdził, za poświęcony nam czas, cierpliwość, telefony nawet wieczorem, bo mieliśmy powiedziane, że możemy dzwonić, że lepiej przedzwonić i to co dla nas może być problemem to z pewnością da się wyjaśnić. Pani z biura to osoba z doświadczeniem, wiedzą nawet taką praktyczną, chęcią pomocy po prostu kompetentna i z dużą dozą humoru. Była mowa, że jak się tak za bardzo postara to potem czkawka, że jeszcze mało, ale my to wszystko rozumiemy też mamy do czynienia z ludźmi i doceniamy to wszystko co nas dobrego od pani spotkało. I na przyszłość już wiemy że lepiej zamawiać wycieczki z wyprzedzeniem. Zgłosimy się osobiście, a na teraz za wszystko dziękujemy i też polecamy wszystkim znajomym.

Honorata
@Żaneta Michowska

Fajnie, że jesteście zadowoleni z usług Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób! Bardzo interesują mnie jednak opinie na temat pracy tam. Jest na forum ktoś, kto jest zatrudniony w tym miejscu?

ULa
@Żaneta Michowska

Dziękuję za taki sympatyczny wpis za odwiedziny :) i zapraszam na kolejne wyjazdy.

KK

ODRADZAM!! Tragedia ..Nie polecam tego biura, Pani z biura na siłę wciska swoje oferty i bagaż rejestrowany brak swobody wlasnego wyboru . Sprzedała nam Bułgarię na 4 dni za 2 tys na osobe, tylko ze śniadaniem, wmawiajac nam ze taniej nie mam. Gdzie później byly lepsze oferty, najciekawsze na koniec, w ostatni dzień mieliśmy sie wykwaterowac do godz 12 (nie otrzymalismy zadnej informacji na ten temat! ) a wylot o 23 w nocy, o godzinie 16 osoby z recepcji hotelu kazali nam zaplacic za kolejna dobe, w tej sytuacji zadzwonilismy do pani Urszuli z biura, ktora poradzila nam po prostu UCIEC Z HOTELU I NIE PLACIC za te 4 godziny. Brak dalszego kontaktu wyłączony telefon, zero zainteresowania jak skończyła sie ta sytuacja. Nie rozumiem pozytywnych opinii tego biura .

@KK

Zależy nam na rzetelnych opiniach jednak w ramach sprostowania i odniesiemy się również do tego wpisu. Uważam, że takie odgrywanie się za to, że sami nie potrafiliście się odnaleźć jako turyści jest po prostu słabe. Po dokonaniu przez was wyboru oferty, A NIE WCISKANIU !! nie wiem co co znaczy - jakoś do tej pory nie udało nam się nikogo siłą zmusić do wyjazdu i nie wciskamy swoich ofert, bo ich po prostu nie mamy – tylko innych touroperatorów w każdym razie nie wiedzieliście co dalej z bagażem,... Raz chcieliście bagaż rejestrowany 1/na 2osoby, a potem po dodaniu do umowy już nie chcecie i telefony, wymyślanie, jak to profesjonalne biuro - Neckermann na to się zgodziło, co nie było prawdą. Jak chciałam przysłanie od Was tej zgody od Neckermanna to znowu - chcieliście bagaż, bo zgoda była wymyślona. Podobnie z zostaniem w hotelu, żeby "biuro załatwiło, bo się należy..cyt, "przecież nie będę jak Rumun bez hotelu" i że nie macie pieniędzy. To wówczas chyba najlepiej jak najszybciej opuścić pokój i rozliczyć się z tych kilku godz. lub poprosić o nienaliczanie za dodatkową dobę - ale poprosić!! Napisałam w tej sprawie do organizatora. Nikt nawet nie sugerował ucieczki, ponieważ nie jest to normalne zachowanie i sposób na rozwiązanie problemu. A informacja dotycząca doby hotelowej jest dostępna i dla wszystkich zrozumiała, bo tak funkcjonują hotele. Więc kolejne wymyślanie i bezpodstawne pomówienie pod naszym adresem. I potem się dziwimy jak to nasi "świadomi rodacy zachowują się zagranicą. I dlaczego doba hotelowa jest do godz.12, a biuro nic nie załatwia?? Podobne wymyślanie z nieodbieraniem telefonów - jest kilkanaście rozmów i podobnie e-maili, nawet w niedzielę wysyłałam karty pokładowe. Chętnie załączę całą korespondencję i będzie wszystko jasne łącznie z podaną w opinii nieprawdziwa ceną wycieczki. Przykro nam ze mimo wielu poczynionych starań nie sprostaliśmy wszystkim również nierealnym oczekiwaniom w dotyczącym podróży I skoro przywołuje się mnie tutaj personalnie to również zachęcam do podpisania się pod swoją opinią. I odpowiedź na pytanie, skąd dobre opinie ?? Po prostu od naszych świadomych Turystów, których serdecznie pozdrawiamy :)

Przepraszam, miało być 5 gwiazdek.

@Kasia

Witam dziękujemy za tyle słów uznania pod naszym adresem, za "gwiazdki :) i przede wszystkim za zaufanie jakim nas obdarzyliście zamawiając u nas organizację wycieczki jest nam niezmiernie miło mieć takich pozytywnych, zadowolonych Turystów zapraszamy na kolejne wyjazdy i pozdrawiamy :)

IWONA S.

Dziękuję za świetną wycieczkę Morawy Czeska Toskania z Wiedniem. Dobra organizacja, zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu, ciekawy program, podróż wygodnym autokarem, sympatyczny i doświadczony pan kierowca, to tylko niektóre z atutów tego wyjazdu. Wszystko w przystępnej cenie. Duże wrażenie zrobił na nas profesjonalizm oraz ogromna wiedza pilota, pana Tomka. Bardzo dobrze układała mi się również współpraca z Panią Ulą. Gorąco polecam. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować współpracę.

@IWONA S.

My również dziękujemy że mamy takich Wspaniałych Turystów, oczywiście chętnie przygotujemy Państwu kolejne wycieczki na które serdecznie zapraszamy. Panom pilotowi i kierowcy za ich odpowiedzialną i profesjonalną pracę podziękowania zostały przekazane :) Jeszcze raz dziękuję za taki pozytywny odbiór i pozdrawiam serdecznie Urszula Wielobób

Niedawno wróciłam z wycieczki MORAWY CZESKA TOSKANIA. Zdecydowanie polecam to biuro! Głównie za sprawą pilota, pana Tomasza, który posiada imponującą wiedzę z wielu dziedzin i chętnie się nią dzieli. Za bezpieczną i komfortową jazdę podziękowania należą się panu Arielowi. Trzydniowa wycieczka w bardzo korzystnej cenie z noclegiem w czterogwiazdkowym hotelu. Mam nadzieję, że na następną wycieczkę pojedziemy z tym biurem.

@Kasia

Dziękujemy za miłe słowa i uznanie zwłaszcza dla osób już realizujących wycieczkę - Pana pilota za jego mega profesjonalizm i za docenienie odpowiedzialnej pracy Pana kierowcy. A Państwu za pracę nad ustaleniami i organizacją wycieczki i wspólne podróżowanie. Oczywiscie miło nam będzie znowu gdzieś razem wyjechać :). Jeszcze raz dziękuję i życzę spokojnego wakacyjnego czasu, pozdrawiam serdecznie Urszula Wielobób

IWONA

Witam, właśnie wróciłam z wycieczki MORAWY CZESKA TOSKANIA. Zdecydowanie odradzam to biuro! Głównie za sprawą pilota. Pan Tomasz nie dbał o uczestników, generalnie ignorował kierowane do niego prośby. Nie pomagał osobom starszym w zamówieniach w restauracji, największym problemem było zatrzymanie się na przystanku po drodze, gdzie chciało wysiąść kilka osób, nie wspomnę już o tym, by pojechać inną drogą nie dokładając kilometrów. Zero elastyczności! Komentarze typu "można siedzieć w domu na kanapie z pilotem" wysoce niestosowne. Trzydniowa wycieczka obejmowała tylko jedno płatne wejście, a nie była tania. Na następną wycieczkę pojedziemy na pewno z innym biurem, czego i potencjalnym Klientom życzę.

@IWONA

W odpowiedzi na powyższe informuję, że pilot nie może w trakcie podróży wprowadzać zmian na Pani życzenie i zmieniać wcześniej z Państwem uzgodnionej i zaplanowanej trasy wycieczki. Nawet przez panią sprawdzona trasa przejazdu samochodem osobowym nie przekłada się na przejazd autokarem i może opóźnić powrót wycieczki. I nazywanie tego brakiem elastyczności czy profesjonalizmu jest nieporozumieniem. Wręcz przeciwnie pilot jak zawsze wykazał się dużą odpowiedzialnością i dbałością o Wszystkich Uczestnikow wycieczki co zostało przez nich docenione. I mamy od nich same pozytywne opinie również na tym forum dotyczące przede wszystkim kompetencji pilota za co im serdecznie dziękujemy. Cena wycieczki: Wszystkie uzgodnienia świadczeń zawiera wcześniej przygotowana obopólnie zaakceptowana umowa. I oferta naszego biura została wybrana jako najbardziej korzystna rownież cenowo. Więc trudno się do tego odnieść. Pani wypowiedź dotycząca wycieczki - biura i pilota jest skrajnie inna od pozostałych pozytywnych pełnych uznania zwłaszcza dla pracy pilota z nadzieją na wspólne kolejne wyjazdy. Dziękujemy za podzielenie się swoja opinią i życzymy spokojnego wakacyjnego wypoczynku. I jednocześnie informujemy, że nie będziemy się odnosić do podobnych nieuzasadnionych komentarzy. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, bo zawsze chcemy lepiej. Dlatego staramy sie organizować optymalne wyjazdy w założonej cenie, a piloci je realizują na najwyższym poziomie. z wyrazami szacunku Urszula Wielobób

Samorządowcy z lubelskiego

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu na majówkę do Wiednia z Biurem Podróży Orient Travel z Lublina. Przystępna cena, bardzo dobra współpraca z Panią Ulą, świetne zakwaterowanie, profesjonalna obsługa Pilota. Gorąco polecamy Biuro Podróży Orient Travel z Lublina. Na pewno będziemy kontynuować współpracę. Pozdrawiamy ;)

@Samorządowcy z lubelskiego

Witam Kochani moi Turyści jest mi bardzo usłyszeć tyle dobrego na nasz temat. Ale zeby była wspaniała współpraca to "do tanga trzeba dwojga, więc to dzięki Wam była super wspólpraca, wspaniała atmosfera i ...słuchy mnie doszły, ze udana wycieczka. Jeśli naprawdę było tak super , to było by miło gdybyście coś fajnego wrzucili na fb, albo w google, pozdrawiam serdecznie i zapraszam na kolejne wyjazdy. Urszula Wielobób

Konrad

Witam już pisałem, ze super biuro., ale jakoś wpis zniknął, ..... w każdym razie biuro polecam bo korzystamy z biura jeszcze jak było przy Krakowskim Przedmieściu i zawsze mamy super wycieczki, dobry kontakt, dobra organizacja i wracamy zadowoleni , oby tak dalej !! pozdrowienia :) Moje sugestie dla Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób: dobry poziom usług, dobra organizacja, oby tak dalej,... Lubię atmosferę w Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób za: Dobry kontakt, konkretne oferty i wszystkie szczegóły począwszy od " ukrytych kosztów

@Konrad

Witam dziękuję za miłe słowa, zapraszam na wycieczki i do wyrazenia swojej opinii np w google, pozdrawiam serdecznie Urszula Wielobób

Ula

Moi Kochani Turyści - dziękuję za miłe słowa, ale to jest portal gowork, więc ..lepiej napisać np na fb -było by milo, ale dziękuję i zapraszam na wycieczki Urszula Wielobób

Elunia

Witam to jest naprawdę dobre biuro, jak tylko wybieramy sie na wycieczki to zawsze z nimi się kontaktujemy. Przysylają nam sprawdzone, takie godne polecenia oferty, wybieramy i jak do tej pory wszystko trafione, wracamy zadowoleni, pozdrawiamy i polecamy to biuro Lubię atmosferę w Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób za: Zawsze jestem pytana o szczegóły , co chcę czego oczekuję i tak normalnie bez wciskania czarowania

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób - Lublin

• Jak się pracuje w Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro Podróży Orient Travel Urszula Wielobób
4.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Fryderyka Chopina 21 lok. 3
    20-023 Lublin