Opinie o Birch Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Birch Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Birch Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Birch Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Nowy Nowy wpis

Jak najdalej od tego pracodawcy !!!! Wypłaty nie wypłacają w terminie , wykorzystują pracowników ile się tylko da !!!! Możesz pracować za dwóch a nawet trzech nie dostaniesz nawet złotówki więcej !!!! Mało tego nie usłyszysz nawet dziękuję !!! Firma ciągle ma problemy finansowe !! Podstępem pozbyli się pracowników z etatów ,najpierw opowieści jak to chcą utrzymać miejsca pracy ,później redukcja do 1/4 etatu i wypowiedzenie. To wg mnie najgorszy pracodawca w mieście !!!!

Pracownik Nowy wpis

Jesteś taki rozżalony, to dlaczego nie napiszesz dlaczego zostałeś zwolniony. Bo byłeś pracownikiem roku? Napisz swoje imię i nazwisko, myślę że znajdzie się ktoś kto ci pomoże...

nanana Nowy wpis

do osoby ktora pragnie dobrego imienia dla hotelu- to jest forum do wyrazania opini na temat hotelu a nie przedstawiania sie. Witaj jestem Mietek a te komentarze sa wyssane z palca, bo nie mam co robic i pokolei pisze bzdury na temat hoteli w Bielsku- wez sie zastanow. Napisz cos pozytywnego na temat tego hotelu zamiast szukac osoby ktora ma odwage, poswiecic kilka minut i ostrzec przyszlych pracownikow tego miejsca. eloszka

Gnom Nowy wpis

Pracowałem w tym hotelu i nic złego słowa nie powiem na dyrektorkę ani samą pracę. Fakt że nie zawsze się dobrze pracowało ale to tylko z tego powodu że ludzie byli nienormalni. Zamiast zająć się pracą najważniejsze były plotki i robienie sobie pod górę. I teraz przypuszczam że ci pseudopracownicy wydają negatywne opinie. Niestety dzisiaj to pokolenie leni którym się należy. Szkoda, że z powodu pandemii trochę się w hotelu posypało, ale jeszcze bardziej szkoda że prezesostwo zamiast ratować hotel to wbija gwoździe. Mam nadzieję że to minie, wrócę do hotelu i innych ludzi. Bo tragedią tego hotelu są ludzie niższego szczebla.

pytanie

@Pracownik ale to czemu pracodawca chce odszkodowania od pracowników??

Uciekajcie jak najdalej! Pracodawca najgorszy z najgorszych. wykorzystuje każdy kruczek prawny żeby sądzić się z pracownikami w celu uzyskania odszkodowań! Wypłaty nie są wypłacane w terminie, a jeżeli chcesz ją otrzymać trzeba się prosić lub podpisać niekorzystny dla pracownika dokument np. ugodę o obniżeniu etatu! Dyrekcja ciągle pijana. Obraża pracowników, knuje intrygi, plotkuje by skłócić pracowników.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Birch Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
BYLY PRACOWNIK

Zdecydowanie nie polecam.Pani zastępca Dyrektora do pracownikow odnosi sie z pogarda .Dla mnie ociera sie to o mobbing gdyz obraza typ urody mowiac wprost ze ktos ma nie taki wyglad .Nie placa na czas wynagrodzenia .Pozwalaja tez na to aby pracownik pracowal pond 290h! Nie polecam

Była Pracownica

Witam, Pracowałam na recepcji.Pracy dużo,zarobki mizerne,ciągłe kontrole odgórne,sztywna atmosfera-to moje podsumowanie.Z ulgą odeszłam .Dodam że nie była to moja pierwsza praca.Nie polecam,chyba że ktoś lubi "ciśnienie" w pracy....

Pixi

Nie zatrudniajcie się ta.Szkoda gadac

admin

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Birch Sp. z o.o. Hotel President? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Birch Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Birch Sp. z o.o.