Opinie o Club Silesius Katarzyna Szajca w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Club Silesius Katarzyna Szajca. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Club Silesius Katarzyna Szajca o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Club Silesius Katarzyna Szajca w Opole

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Club Silesius Katarzyna Szajca na stanowisko Elektryk?

Staszek Pyra Katowice Nowy wpis

Nie łatwo w tej Agencji znaleźć pracę bo zatrudniają najlepszych ale sami też są najlepszą agencja obsługującą Austrię

IARIŁO Nowy wpis

pracowałem w Niemczech przez agencie ULLI_BAU z Ansbach nie polecam dostaniesz adres na budowe radż sobie sam kfatery rurznie ogulnie średnio 12 euro na godine nic więcej

Odpowiedź Club Silesius Nowy wpis
@IARIŁO

Szanowny Panie, Agencja Club Silesius od 22 lat pośredniczy w pracy do Austrii. Nie realizujemy projektów w Niemczech, nie podsiadamy żadnych ofert pracy w Niemczech. Trudno mi zatem zająć stanowisko w sprawie Pana opinii bo nie dotyczy ona naszej firmy. Pozdrawiamy i życzmy wszystkiego dobrego. W przypadku jakichkolwiek pytań wątpliwości prosimy o kontakt 774412450

Tadek

Polski pośrednik austriackich pośredników. Działają szybko ofert mnóstwo w ciągu kilku dni tylko ze stawki pupy nie urywają niestety. Myślą ze jak już dają dietę 26€ to 9€/h netto bedize ok niestety i warunki mieszkalne które ogarniają Austriacy tez dramat to już nie te czasy ze Polacy mogą mieszkać byle gdzie mi się już wymiotować chce tymi śmierdzącymi 200letnimi ferienhausami w błazerii i dywanach opinia neutralna panie z Opola bardzo miłe i pomocne... ale ludzie lepiej szukajcie szczęścia u siebie w kraju na chodzenie pod batem u austriaka czy Niemca czas już miną 70 lat temu. Pozdrawiam

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Club Silesius Katarzyna Szajca po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Budowlaniec -z jęz.niemieckim Austria. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Helena

Hej, jak wygląda opcja zatrudnienia do biura tej firmy? Możecie napisać jaka atmosfera panuje wewnątrz firmy i można liczyć na kompleksowe wdrożenie do pracy? Chętnie poznam opinie pracowników tej firmy. czy polecacie prace u tego pracodawcy?

Piotr Banaszek

Polecam!

Norbert

Czy maja jakieś konkretne wymagania dotyczące znajomości języka obcego?

Wojtek Dyl
@Norbert

Jak znasz niemiecki w stopniu komunikatywnym to polecam tą firmę na 100 %. Podpisuje się i pozdrawiam panie z Opola

Cieśla z Grybowa
@Norbert

Jak jedzie brygada, to starczy by jeden godoł. Polecam Silesius, dobra agencja, panie bardzo pomocne.

Wojciech
@Cieśla z Grybowa

Czyli niezbędna jest komunikatywna znajomość języka. Z Twojej wypowiedzi wynika, że wyjeżdżałeś już z tą agencją. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to jest w dobrym standardzie, a koordynator kontraktu pomaga na miejscu w załatwianiu formalności? Podziel się proszę swoim doświadczeniem.

Przemysław

Powiem tak ,jak dla mnie konkretne podejście do sprawy dotyczące wyjazdu i warunków umowy oraz pracy, choć wszystko było omawiane na odległość. W razie jakichkolwiek problemów szybki telefon do biura i spokojnie można liczyć na pomoc i rozwiązanie sprawy. Szanujcie innych ,a sami będziecie szanowni. Co do języka , to trzeba coś umieć i jest on weryfikowany. Ja przez nich trafiłem do Austrii do firmy Empleo i tylko mogę się wypowiedzieć w samych super latywach dla jednych jak i drugich. Beste Wünsche für Silesius und Empleo

Gorol

Polecam. Dobra Agencja.

Maciek

Cześć, wszystkim szukam pracy w Niemczech i słyszałem że to dobra agencja ale chciałem się upewnić do jakich agencji niemieckich oni wysyłają. Kto był przez nich niech napisze z jaką agencją miał na miejscu umowe, myśle że to nie tylko mi pomoże. Z góry bardzo dziękuje

Kamil Iściński.
@Maciek

Jeśli w CV podałeś właściwe informacje i nie ściemniałeś to nie musisz się niczym martwić jest to bardzo dobra Agencja. Pracowałem tam 2 lata temu. Problem mogli mieć jedynie ludzie co kłamali w CV , że umieją język Niemiecki. A jak wyszło że nie umieją kiedy to już byli za granicą wtedy mieli wielkie pretensje , że zostali wysłani do domu. Ja nie mogę złego słowa na tę agencję pracy powiedzieć , jedynie wiele zawdzięczać. Pozdrawiam.

fxc
@Kamil Iściński.

co ty pirdolisz ja ni mam zaklamania w cv nie znam jezyka a mnie chca oni sami wic jak?

einszaler
@fxc

Zalezy od oferty! wiadomo, ze ciesle murarze jezdzą w brygadzie, wiec nie kazda osoba musi gadac!! Pozdrawiam mile Panie z biura. Polecam.

Club Silesius
@einszaler

Dziękujemy za miłe słowa.

Bolo

Podpowiedzcie który kierunek jest bardziej opłacalny przy wyjeździe do pracy? Niemcy, Austria czy Szwajcaria?

Grzegorz
@Bolo

A czy praca w Club Silesius Katarzyna Szajca z Opola nie wymaga jakiś konkretnych znajomości języka uzależnionych od tego do jakiego kraju się wyjeżdża? A może wręcz przeciwnie wystarczy znajomość jedynie naszego rodowitego języka? jak to wygląda w przypadku pracy u tego pracodawcy?

Qaz
@Bolo

Szwajcaria

piotralchimowicz@op.pl

dzisiaj wysłałem zapytanie do DPS Austria może się uda

Zostaw merytoryczną opinię o Club Silesius Katarzyna Szajca - Opole

• Jak się pracuje w Club Silesius Katarzyna Szajca?

Zobacz opinie na temat firmy Club Silesius Katarzyna Szajca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Club Silesius Katarzyna Szajca?

Club Silesius Katarzyna Szajca
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Ozimska 7
    45-057 Opole